2024. Június 16. - 15:10:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149727 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Szeptember 28. - 09:42:33
Válasz #675
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
(Kösz Lady a sok infót! Így a reggeli kávé mellé mi más is lehetne jobb... :D )
Reggelim kávé?! már bőven nappal van... legalábbis nekem  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Köszi Prod  :-){

Van aki ilyenkor már téli álmot alszik és csak a Mr.O beszámolóra kel fel.  :D Nem hallottál még az ilyesfajta állatokról?  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 28. - 09:44:28
Válasz #676
Nem elérhető

FirstLady


(Kösz Lady a sok infót! Így a reggeli kávé mellé mi más is lehetne jobb... :D )
Reggelim kávé?! már bőven nappal van... legalábbis nekem  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Köszi Prod  :-){

Van aki ilyenkor már téli álmot alszik és csak a Mr.O beszámolóra kel fel.  :D Nem hallottál még az ilyesfajta állatokról?  :D
Jaaaaa, most, hogy így mondod...  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
...meg van a másik állatfajta, aki meg felkel hajnalban, hogy kész is legyen hamar a beszámoló  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 09:50:03
Válasz #677
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 ;D és van az az állat, aki titokban becsempész egy képet is a cikkedbe. Itt
  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 28. - 09:50:59
Válasz #678
Nem elérhető

FirstLady


;D és van az az állat, aki titokban becsempész egy képet is a cikkedbe. Itt
  :D
okéj, nyertél Łł= Łł= Łł= Łł= ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 09:52:04
Válasz #679
Nem elérhető

Rob


Gratulálok Dexternek!
Szép teljesítmény. ****:))))))
Igaz én Wolfnak drukkoltam,de a második számú favorit Dexter volt.
Cutler sajnos sose volt olyan szimpatius vmiért. o--O
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Szeptember 28. - 10:01:48
Válasz #680
Nem elérhető

Gabe


Wolf még 3-ban sem lesz szerintem, Dex meg a Zúj Mr. Olympioa.

1.Dex
2.Cutler
3.Heath
4.Wolf
5.Freeman

 !+"% /:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 28. - 10:02:46
Válasz #681
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Én meg arra vagyok büszke, hogy legyőztünk minden magyar és külföldi szájtot, a www.bodybuilding.hu -n volt fent leghamarabb a legújabb mr. olympia, félórával előbb, mint a .com-on, és több, mint másfél órával előbb, mint a flexen... Magyar oldalon még nem láttam ma... @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)

Szép volt   ****:))))))  Łł=

Mit csodálkozol? :D Ez csak egy szaros kis Mr. O, mégse Dél-taktabasznád-alsó Bajnokság, vagy egy Dunakanyar-kupa...  ;D ;D ;D

Nem csodálkozom! ;D Nem véletlenül volt itt az egész ország és figyelte az eseményeket!  ****:))))))
Dunakanyar-kupa?! ilyenről még nem is hallottam biztos valami hatalmas rendezvény lehetett, gondolom az összes tv leadja 8-)

2008. Szeptember 28. - 10:08:49
Válasz #682

Torony

Vendég
Én meg arra vagyok büszke, hogy legyőztünk minden magyar és külföldi szájtot, a www.bodybuilding.hu -n volt fent leghamarabb a legújabb mr. olympia, félórával előbb, mint a .com-on, és több, mint másfél órával előbb, mint a flexen... Magyar oldalon még nem láttam ma... @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)

Szép volt   ****:))))))  Łł=

Mit csodálkozol? :D Ez csak egy szaros kis Mr. O, mégse Dél-taktabasznád-alsó Bajnokság, vagy egy Dunakanyar-kupa...  ;D ;D ;D

Nem csodálkozom! ;D Nem véletlenül volt itt az egész ország és figyelte az eseményeket!  ****:))))))
Dunakanyar-kupa?! ilyenről még nem is hallottam biztos valami hatalmas rendezvény lehetett, gondolom az összes tv leadja 8-)

kapjadmáössze az agyadat, TV? mijazistenről beszélsz? nem cél a TV, az egy fos, semmi értelme :D :D :D

2008. Szeptember 28. - 10:19:08
Válasz #683
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként azzal, hogy Dexter lett a Mr.O. ismét egy új fordulatot vett a testépítés (elbírálásának) iránya, ami az utóbbi években az óriás tömeget, magasságot és méreteket jelentette, most 2008-ban egy 15-20 kilóval kevesebb és 10-15 centivel alacsonyabb Mr.Olympiát kaptunk. Ez egy nagyon figyelemreméltó dolog szerintem.

Dexter magassága 169-170cm és ha jól emlékszem 108 kiló volt most.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 28. - 10:20:08
Válasz #684
Nem elérhető

hamiklos


Na akkor nem kell több testépítőversenyt néznem.
Ezt az időt felhasználhatom hasznos dolgokra  ****:))))))

2008. Szeptember 28. - 10:27:03
Válasz #685
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Phil Heat, a good picture...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 28. - 10:27:53
Válasz #686
Nem elérhető

pókerarc


Azért kiváncsi lennék a bírók mit mondanak arra,hogy ha 1 kisebb szimmetrikus,szálkás(Dexter) versenyzőt Jay elé engedtek,akkor Philt miért nem?
Vagy az már túl durva lett volna az első olimpiáján? :-/-(-:

2008. Szeptember 28. - 10:32:21
Válasz #687
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Azé' mert Dex...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 28. - 10:35:51
Válasz #688
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Egyébként azzal, hogy Dexter lett a Mr.O. ismét egy új fordulatot vett a testépítés (elbírálásának) iránya, ami az utóbbi években az óriás tömeget, magasságot és méreteket jelentette, most 2008-ban egy 15-20 kilóval kevesebb és 10-15 centivel alacsonyabb Mr.Olympiát kaptunk. Ez egy nagyon figyelemreméltó dolog szerintem.

Dexter magassága 169-170cm és ha jól emlékszem 108 kiló volt most.
Igen,végre eljött talán az idő amikor is lejára szörnyetegek ideje.És mint láthatjuk a guruk is tévedhetnek,hiszen Wolf mestere,Chad azt mondta,hogy ezévtől a legmagasabb,legnagyobb tömegű testépítőké lesz a Mr.O cím...
Csak gratulálni tudok Dexternek,nagyon örültem amikor megnyerte az AC-ot is...
Mégis....írjátok hogy kiemelkedően jó volt a mezőny...én láttam már Dextert egységesebnek,mélyebnek..Biztosan nagyon örül a címnek,hiszen ennél többet nem is lehet elérni a Bodybuilding-ben.
Ezt most egy picit olyannak érzem,amikor a Cutler a Ronnie-t a leszállóágában verte meg.
Kérdés hogy kielégítő e saját magának,ha nem az eddigi legjobbat mutatta magából és egy felkészületelen(elnézést,csúcsformát nem hozó) bajnokot tudot megverni és így elérni élete vágyát,álmát..
Én biztosan adnék magamnak(és nem a többieknek) egy esélyt hogy bemutassam hogy a csúcsformámmal söprök le mindenkit a világon.
Ettől függetlenül csak gratulálni tudok
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 28. - 10:36:30
Válasz #689
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Dexter "Dudor" Jackson  ;D Valami pesti edzőterem tulaj biztos ilyen nevet adna neki... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"