2024. Június 16. - 10:35:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Szerinted ki lesz a Mr. Olympia 2008-ban?

Jay Cutler
Dexter Jackson
Dennis Wolf
Phil Heath
Gustavo Badell
Melvin Anthony
Valaki más...

Szerző Téma: 2008 Mr. Olympia  (Megtekintve 149578 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Szeptember 28. - 10:38:30
Válasz #690
Nem elérhető

izomboy


ez jó pillanat >:D

2008. Szeptember 28. - 10:38:42
Válasz #691

Torony

Vendég
az a csuklya valami embertelen :D

2008. Szeptember 28. - 10:43:27
Válasz #692
Nem elérhető

izomboy


Wolf még 3-ban sem lesz szerintem, Dex meg a Zúj Mr. Olympioa.

1.Dex
2.Cutler
3.Heath
4.Wolf
5.Freeman

 !+"% /:-)

Igen ez ügyes volt!!
Bár nem minden írásoddal értek eggyet, ez talált:)

2008. Szeptember 28. - 11:15:18
Válasz #693
Nem elérhető

Cressler


Valahogy éreztem tegnap, hogy Dexter most nyerni fog, mert Cutlernek nem jött össze a tavalyi sokak által vitatott győzelmét feledtetni tudó csúcsforma.
De Jay-t sajnálom, szerintem idén jobban bizonyítani akart mint valaha ,de ez nem úgy sült el mint tervezte.

De hogy Dexter a 3 arnoldal beérte Flexet és most túlszárnyalta őt nem semmi, és persze Levrone-t Gasparit is.
Kíváncsi lennék a két cimbora Flex és Dexter első beszélgetésére a verseny után.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 28. - 11:17:33
Válasz #694
Nem elérhető

Gabe


Azé' mert Dex...
ezt a képet másoltam be tegnap, hogy szokja a jónép  :)

Wolf még 3-ban sem lesz szerintem, Dex meg a Zúj Mr. Olympioa.

1.Dex
2.Cutler
3.Heath
4.Wolf
5.Freeman

 !+"% /:-)

Igen ez ügyes volt!!
Bár nem minden írásoddal értek eggyet, ez talált:)



szép is lenne Izom, ha mindenki egyet értene mindenkivel.
Csak nem látom a Cutler elfogultak elismerő szavait, mert egy esztétikus fizikum legyőzte.
Pontozólapokról tud valaki infot?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 28. - 11:19:00
Válasz #695
Nem elérhető

FirstLady


Az nem elég elismerés Dexnek, hogy beraktam a legjobb képeket róla (és Cutlerről egyet sem)?  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 11:23:05
Válasz #696
Nem elérhető

tas


Én meg arra vagyok büszke, hogy legyőztünk minden magyar és külföldi szájtot, a www.bodybuilding.hu -n volt fent leghamarabb a legújabb mr. olympia, félórával előbb, mint a .com-on, és több, mint másfél órával előbb, mint a flexen... Magyar oldalon még nem láttam ma... @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)

Szép volt   ****:))))))  Łł=

Mit csodálkozol? :D Ez csak egy szaros kis Mr. O, mégse Dél-taktabasznád-alsó Bajnokság, vagy egy Dunakanyar-kupa...  ;D ;D ;D

Nem csodálkozom! ;D Nem véletlenül volt itt az egész ország és figyelte az eseményeket!  ****:))))))
Dunakanyar-kupa?! ilyenről még nem is hallottam biztos valami hatalmas rendezvény lehetett, gondolom az összes tv leadja 8-)

kapjadmáössze az agyadat, TV? mijazistenről beszélsz? nem cél a TV, az egy fos, semmi értelme :D :D :D

mért fikázod a dunakanyar kupát ? ráadásul a mr. o. topicban. te vagy itt a valaki? tiszta szánalom.
a Johnny sem fikázza (miért is tenné), ő a legkorrektebb arc a fórumon  :-){

2008. Szeptember 28. - 11:25:35
Válasz #697
Nem elérhető

tas


Grat Dexnek, komplett fizikum immáron 10. éve, bár phil is nagyon ott volt.  @:-) 
jaynek pedig szintén kijár a nagy nagy tisztelet!  /:-)

2008. Szeptember 28. - 11:27:16
Válasz #698
Nem elérhető

Cressler


és ahogy Jackson mondanán neeeem nem Dexter hanem Michael : black or white
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 28. - 11:29:38
Válasz #699
Nem elérhető

endre66


és ahogy Jackson mondanán neeeem nem Dexter hanem Michael : black or white
Ebony and ivory... ***)))

2008. Szeptember 28. - 11:42:27
Válasz #700
Nem elérhető

Gabe


Az nem elég elismerés Dexnek, hogy beraktam a legjobb képeket róla (és Cutlerről egyet sem)?  8-)
én csak arra utaltam, hogy tegnap tele volt iróniával a fórum, aki nem Jay-t látta a legjobbnak, az úgymond nem ért hozzá,
merthogy mekkora, meg sokáig küzdött a címért, így emgymás mellett állva Dex-szel nekem nem olyan számottevő a méretbeli különbség,
mint előtte gondoltam
és ahogy írtam is, szerintem Ronnie-ban is benne volt az, hogy aki őt legyőzte, az legyen sokáig regnáló bajnok,
ezért nyomta Jay-t a nyilatkozataiban.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 28. - 11:56:14
Válasz #701
Nem elérhető

FirstLady


Az nem elég elismerés Dexnek, hogy beraktam a legjobb képeket róla (és Cutlerről egyet sem)?  8-)
én csak arra utaltam, hogy tegnap tele volt iróniával a fórum, aki nem Jay-t látta a legjobbnak, az úgymond nem ért hozzá,
merthogy mekkora, meg sokáig küzdött a címért
Úgy látom, nem ment át neked tegnap a mondanivaló... 8-)
 :-!!! :-!!! :-!!! :-!!! :-!!! :-!!! :-!!! :-!!! :-!!! :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 28. - 12:02:28
Válasz #702
Nem elérhető

KZS22


Hi!
Rakjatok be Cutler képeket, mennyit javult tegnap óta?! Hogy lehet a Dex - Phil szendvicsbe kerülni?  :) Vagy előttük, vagy mögöttük kellett volna végeznie nem?  ;)

2008. Szeptember 28. - 12:02:28
Válasz #703
Nem elérhető

KZS22


Hi!

Érdekes, hogy hogyan lehetett beférni a Dex-Phil szendvicsbe, vagy előttük, vagy utánnuk kellett volna Jay-nek végeznie nem?  ;)

2008. Szeptember 28. - 12:06:10
Válasz #704
Nem elérhető

George


Az nem elég elismerés Dexnek, hogy beraktam a legjobb képeket róla (és Cutlerről egyet sem)?  8-)
én csak arra utaltam, hogy tegnap tele volt iróniával a fórum, aki nem Jay-t látta a legjobbnak, az úgymond nem ért hozzá,
merthogy mekkora, meg sokáig küzdött a címért, így emgymás mellett állva Dex-szel nekem nem olyan számottevő a méretbeli különbség,
mint előtte gondoltam
és ahogy írtam is, szerintem Ronnie-ban is benne volt az, hogy aki őt legyőzte, az legyen sokáig regnáló bajnok,
ezért nyomta Jay-t a nyilatkozataiban.
Azért ne becsüljük le Jayt **:))))* Attól ő még ugyanaz a 2x Mr. O. aki volt, és nem csak azért kapott ki, mert annyira eltolta volna a színpadot. Ahogy már mondták is, egy új trend jön a bíráskodásban, ahol az "esztétikusabb" versenyzők kerülnek előtérbe. Mondjuk ez alapján nekem inkább Heath mint Dexter - akiről elképzelhetetlennek tartom, hogy ne állna mégegyszer az Olympia színpadán.