2024. Május 29. - 03:53:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: hummerdikk féle napló  (Megtekintve 140192 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Július 20. - 19:37:28
Válasz #315
Nem elérhető

hummerdikk


Azért mi már, Humi, évek óta ismerjük egymást  8-) Fastorral meg először a myvipes klubban találkoztam, osztotta az észt kétkézzel, nem is szóltam bele inkább  --)
Ahelyett h O is enne ket kezzel  /:-) Megyek es hozom is a turos-proteines palacsintamat @-o /7%

2008. Július 20. - 19:50:45
Válasz #316
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért mi már, Humi, évek óta ismerjük egymást  8-) Fastorral meg először a myvipes klubban találkoztam, osztotta az észt kétkézzel, nem is szóltam bele inkább  --)
Ahelyett h O is enne ket kezzel  /:-) Megyek es hozom is a turos-proteines palacsintamat @-o /7%

Ez a beszéd, jövőre egy sokkal izmosabb Humit akarok látni kécskén  8-)

2008. Július 20. - 19:56:01
Válasz #317
Nem elérhető

hummerdikk


Azért mi már, Humi, évek óta ismerjük egymást  8-) Fastorral meg először a myvipes klubban találkoztam, osztotta az észt kétkézzel, nem is szóltam bele inkább  --)
Ahelyett h O is enne ket kezzel  /:-) Megyek es hozom is a turos-proteines palacsintamat @-o /7%

Ez a beszéd, jövőre egy sokkal izmosabb Humit akarok látni kécskén  8-)
Azon vagyok!
Bar anyam most kicsit elkeseritett: "Kicsifiam, most mit akarsz? El akarsz hizni? Mi a baj, csak nem depresszio?" meg akkor az h nott a pocakom most, nem mondja, mert belesedek, kitagult a gyomrom... kolesz idoszakban be tudtam huzni a hasam mint Seth kaja utan is... De hal istennek a zsir reteg az nem nott rajta (tolomero stb rulez, meg digit merleg)

2008. Július 20. - 20:19:17
Válasz #318
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért mi már, Humi, évek óta ismerjük egymást  8-) Fastorral meg először a myvipes klubban találkoztam, osztotta az észt kétkézzel, nem is szóltam bele inkább  --)
Ahelyett h O is enne ket kezzel  /:-) Megyek es hozom is a turos-proteines palacsintamat @-o /7%

Ez a beszéd, jövőre egy sokkal izmosabb Humit akarok látni kécskén  8-)
Azon vagyok!
Bar anyam most kicsit elkeseritett: "Kicsifiam, most mit akarsz? El akarsz hizni? Mi a baj, csak nem depresszio?" meg akkor az h nott a pocakom most, nem mondja, mert belesedek, kitagult a gyomrom... kolesz idoszakban be tudtam huzni a hasam mint Seth kaja utan is... De hal istennek a zsir reteg az nem nott rajta (tolomero stb rulez, meg digit merleg)

Ha tömegelni akarsz, akkor meg kell enned a kaját, méghozzá nem keveset. Ezért a gyomrod tágulni fog. Ezt te sem tudod kikerülni, de majd rájössz. A bél meg nem itt kezdődik, én a talin nem láttam egy elhízott vagy beles embert sem...  8-)

2008. Július 20. - 20:26:59
Válasz #319
Nem elérhető

hummerdikk


Azért mi már, Humi, évek óta ismerjük egymást  8-) Fastorral meg először a myvipes klubban találkoztam, osztotta az észt kétkézzel, nem is szóltam bele inkább  --)
Ahelyett h O is enne ket kezzel  /:-) Megyek es hozom is a turos-proteines palacsintamat @-o /7%

Ez a beszéd, jövőre egy sokkal izmosabb Humit akarok látni kécskén  8-)
Azon vagyok!
Bar anyam most kicsit elkeseritett: "Kicsifiam, most mit akarsz? El akarsz hizni? Mi a baj, csak nem depresszio?" meg akkor az h nott a pocakom most, nem mondja, mert belesedek, kitagult a gyomrom... kolesz idoszakban be tudtam huzni a hasam mint Seth kaja utan is... De hal istennek a zsir reteg az nem nott rajta (tolomero stb rulez, meg digit merleg)

Ha tömegelni akarsz, akkor meg kell enned a kaját, méghozzá nem keveset. Ezért a gyomrod tágulni fog. Ezt te sem tudod kikerülni, de majd rájössz. A bél meg nem itt kezdődik, én a talin nem láttam egy elhízott vagy beles embert sem...  8-)
Tudom, de adja anyam a motivaciohoz az ivet rendesen @-o
Amugy holnap hat-vadli nap lesz, es szombaton is ha minden igaz! ;) Ra kell fekudnom mostmar megjobban az edzesekre, mert ugy erzem ezzel a kozel jo kajaval lassan lehet dongetni a hatarokat!
Meg1x THX all h basztattatok! :-){

2008. Július 20. - 20:34:26
Válasz #320

B1ll4

Vendég
Szakadj ki Mutter kezei alól , tanulsz , csinálod azokat a dolgokat amiket ő is első helyen emleget . Ha ez stimmel , nem lesz amibe belekössön és csak támogatni  fog . De ha nem jön össze , akkor még ott van a te józan eszed és a hozzáállásod belül , ezt nem veheti el tőled senki . Meg számíthatsz ránk továbbra is ... !

2008. Július 20. - 20:39:57
Válasz #321
Nem elérhető

hummerdikk


Szakadj ki Mutter kezei alól , tanulsz , csinálod azokat a dolgokat amiket ő is első helyen emleget . Ha ez stimmel , nem lesz amibe belekössön és csak támogatni  fog . De ha nem jön össze , akkor még ott van a te józan eszed és a hozzáállásod belül , ezt nem veheti el tőled senki . Meg számíthatsz ránk továbbra is ... !
Thx, rendes vagy! Anyanal mar elertem h szo nelkul megcsinalja nekem a kajat meg stb. Ehez is ido kell mint mindenhez! Csutortokon ujra vizsgazok forgalombol! @-o

2008. Július 20. - 20:42:09
Válasz #322

B1ll4

Vendég
Te eszed meg , te csináld meg , te mosogass el ! Ha tényleg vannak ezzel a sporttal céljaid , akkor nem így kell hozzáállni hanem dózerolni . Ha kell áldozatot hozni érte , mindent a nemes cél érdekében !

2008. Július 20. - 20:46:02
Válasz #323
Nem elérhető

God Vazzeg


Te eszed meg , te csináld meg , te mosogass el ! Ha tényleg vannak ezzel a sporttal céljaid , akkor nem így kell hozzáállni hanem dózerolni . Ha kell áldozatot hozni érte , mindent a nemes cél érdekében !

Ennyi, nincs mit hozzáfűznöm!!!  /:-)  :-){ Béla, belőled még lesz valami!  8-)  ;-oo-;

2008. Július 20. - 21:56:38
Válasz #324
Nem elérhető

hummerdikk


Te eszed meg , te csináld meg , te mosogass el ! Ha tényleg vannak ezzel a sporttal céljaid , akkor nem így kell hozzáállni hanem dózerolni . Ha kell áldozatot hozni érte , mindent a nemes cél érdekében !
/:-) /7% /:-)

ui: Van meg mit tanulnom!

2008. Július 20. - 22:23:53
Válasz #325
Nem elérhető

FirstLady


Lady rosszat akar neked!
Ő biztos nem napoztatással tünteti el a pattanásokat.  8)
heh-heh... 8-)
valójában én kinyomkodom őket...  :-X
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 20. - 22:58:38
Válasz #326
Nem elérhető

Gabe


Lady rosszat akar neked!
Ő biztos nem napoztatással tünteti el a pattanásokat.  8)
heh-heh... 8-)
valójában én kinyomkodom őket...  :-X
mármint miket?  ;) mondtam én, hogy nem napoztatod  :D

Te eszed meg , te csináld meg , te mosogass el ! Ha tényleg vannak ezzel a sporttal céljaid , akkor nem így kell hozzáállni hanem dózerolni . Ha kell áldozatot hozni érte , mindent a nemes cél érdekében !

így igaz, nem lehet félgőzzel csinálni, vagy elbizonytalanodni,
Nyomni kell!
A súlyokat!  :)

"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 20. - 23:29:48
Válasz #327
Nem elérhető

fastor


God: mit holmiböl mennyit? :o :-*
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 21. - 08:02:20
Válasz #328
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Július 21. - 08:57:18
Válasz #329
Nem elérhető

hummerdikk


Eljott a nap! Kozeleg a csutortok! @:-)
Megvolt a reggeli zabos shake, nemsokara jon az elso csirke-rizs is ill. azzal egyutt az elso jungle... Eleg fura szaga van a cuccnak amugy :-)(-: