2024. Június 09. - 03:25:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: hummerdikk féle napló  (Megtekintve 142189 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 09. - 23:19:12
Válasz #405
Nem elérhető

Gabe


Lab: 260kgig mentem fel labtoloban plussz a gepsuly, utana jott a guggolas lsd mint az elozo
:-O guggolásban is 260-ig mentél fel?  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 09. - 23:33:07
Válasz #406
Nem elérhető

fastor


Lab: 260kgig mentem fel labtoloban plussz a gepsuly, utana jott a guggolas lsd mint az elozo
:-O guggolásban is 260-ig mentél fel?  8-)
úgy értette hogy mint az elözö edzésen ;D ***)))) ****)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 09. - 23:36:37
Válasz #407
Nem elérhető

Gabe


neked lehet, hogy ez egyértelmű volt, nekem nem.
az "előzőben" is annyit látok, hogy 80 volt a vége a guggolásnak... 8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 09. - 23:39:54
Válasz #408
Nem elérhető

fastor


neked lehet, hogy ez egyértelmű volt, nekem nem.
az "előzőben" is annyit látok, hogy 80 volt a vége a guggolásnak... 8-)
én nem látom de hiszek neked ))=/ ****) ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 09. - 23:41:10
Válasz #409
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 09. - 23:42:38
Válasz #410
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 09. - 23:47:05
Válasz #411
Nem elérhető

Gabe


!+"%
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=408.msg53986#msg53986
 ***))))
értettem,elolvastam, de nem tudom mi volt ebben a bibihogy megemlítetted ;D
fastor ez már a te problémád,
csak a lábedzéséről volt szó, én gyarló nem értettem mit jelent az, "ugyanaz, mint az előző",
te megmagyaráztad, én meg visszanéztem az "előző" lábedzését, ahol szintén nem sok információt írt a guggolásról.
röviden...ennyi!
nem tudom mit nem értettél ezen, de feleslegesen offoljuk szét a topicot, szóval  :-!!!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 09. - 23:48:58
Válasz #412
Nem elérhető

fastor


!+"%
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=408.msg53986#msg53986
 ***))))
értettem,elolvastam, de nem tudom mi volt ebben a bibihogy megemlítetted ;D
fastor ez már a te problémád,
csak a lábedzéséről volt szó, én gyarló nem értettem mit jelent az, "ugyanaz, mint az előző",
te megmagyaráztad, én meg visszanéztem az "előző" lábedzését, ahol szintén nem sok információt írt a guggolásról.
röviden...ennyi!
nem tudom mit nem értettél ezen, de feleslegesen offoljuk szét a topicot, szóval  :-!!!
jah ok, bocsi :D
akkor Humit meglincseljük legközelebb lábedzásen, ha hárman elkövetünk egyet ok? ****) ***)))) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 10. - 20:48:48
Válasz #413
Nem elérhető

hummerdikk


Lincselitek Ti a zsidoknak a fitymajat azt! :-/--

Amugy igen, ugy mint elozo edzesen, tehat full ugyanaz volt.

Huto megvan, hetvegen lesz husimusi, riszcica meg porcica is @-o(vagy az mar  lehet h van az agy alatt :laugh:)
Holnap: Hat-vadli! Tessek szurkolni!

2008. Szeptember 11. - 19:18:01
Válasz #414
Nem elérhető

hummerdikk


Heyho!

Megvolt a hat-vadli!

Vadliban alkottunk egy kicsit ugy, hogy az egesz terem rajtunk rohogott de ez vanm a szamar vadli egy ilyen gyakorlat, foleg ha egy masik srac ul rajtad ;D
Hat: Huzodzkodas mellhez egyre szelesebb fogassal: 12-10-8-8, utana nyakmoge huzas 60 kgig mentem fel, illetve egyet huztam 65el is(egy 8ast, csak fajt a konyokom ma...), utana jott egy dontott torzsu evezes 80kgal, majd alsocsigas evezes 75kgal(asszemXD) szuken, utana egy szuk lehuzas kulon foggantyuval zarta a sort asszem 60kgal.

Ja es mostmar kezdek ehes lenni  :-oD

2008. Szeptember 13. - 21:01:34
Válasz #415
Nem elérhető

hummerdikk


Heyho!

Tegnap nem volt idom, nah de most....

Vall:Egykezes nyomas 3x5-6 26kgal, majd ezek utan rogton meg 10 18al, illetve a vegen meg 2x8 24el es szinten utana 10 18al. Oldalemeles 6kgal 4x10, hatso vallra emeles 4x10 9kgal, elore emeles valtott karral 4x8 12kgal.
Tricepsz:Szuk fekvenyomas 10 55kgal 3x10 60kgal, tolodszkodas plussz 20kg 4x10, csigas letolas 60kg 4x8, lorugas 9kg 4x10

2008. Szeptember 13. - 23:13:50
Válasz #416
Nem elérhető

HorPeti


Nyomjad Hummi!!  @:-) :-!

2008. Szeptember 14. - 12:46:00
Válasz #417
Nem elérhető

hummerdikk


Nyomjad Hummi!!  @:-) :-!
Nyomom, holnap mell-bicepsz edzes lesz! Alig varom mar!

Viszont ma kimeno utan biokemiat tanulok... Ez van...

2008. Szeptember 15. - 20:45:22
Válasz #418
Nem elérhető

hummerdikk


Heyho!

Megvolt a mai mell-bicepsz! Kaja megy ezerrel!
Kb. a mai mell-bicepszrol annyi h minden ugyanolyan volt minden mint elozo edzesen, csak bicepsznel a franciarudnal plussz 5 kilo es tarogatast is 16al csinaltam illetve 26al nyomtam egykezesekkel pozitivban.
Kaja az olyan amilyen, de legalabb mar van benne fel kilo csirke, 2 zacsi fottrizs, 1-2 zacsi puffrizs meg a koleszkaja.

Ja, 83 kilo vok @:-)

2008. Szeptember 15. - 23:08:34
Válasz #419
Nem elérhető

Gabe


Heyho!

Megvolt a mai mell-bicepsz! Kaja megy ezerrel!
Kb. a mai mell-bicepszrol annyi h minden ugyanolyan volt minden mint elozo edzesen, csak bicepsznel a franciarudnal plussz 5 kilo es tarogatast is 16al csinaltam illetve 26al nyomtam egykezesekkel pozitivban.
Kaja az olyan amilyen, de legalabb mar van benne fel kilo csirke, 2 zacsi fottrizs, 1-2 zacsi puffrizs meg a koleszkaja.

Ja, 83 kilo vok @:-)
a wok az nem egy keleti edényfajta és daboljúval?  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"