2024. Május 29. - 02:11:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A vég kezdete - George  (Megtekintve 80938 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 09. - 12:26:04
Válasz #75
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Fényeztem ma George-t mert megérdemelte. Nincs szükség itt kokszi maxira...nagyon jön a MAP-tól...el sem hiszitek. A súlya nem szökik az égbe de tömötté vált és az izmok kerekednek szépen. A legjobb szteroid alternatíva lett most megtalálva!  :-)!

2008. Május 09. - 12:31:23
Válasz #76
Nem elérhető

George


Fényeztem ma George-t mert megérdemelte. Nincs szükség itt kokszi maxira...nagyon jön a MAP-tól...el sem hiszitek. A súlya nem szökik az égbe de tömötté vált és az izmok kerekednek szépen. A legjobb szteroid alternatíva lett most megtalálva!  :-)!
--)

2008. Május 09. - 12:46:01
Válasz #77
Nem elérhető

Suncity


Látszott rajtad Gerge, hogy maximálisan koncentrált voltál a mai edzésen!!!
nekem is átjött a motiváció ;) mert "edzettetek mint a patkányok" :-)! Zsoltival 1etemben :-! =/+' @:-) (én még a mezeipatkány stádiumba vok)

2008. Május 09. - 14:23:21
Válasz #78
Nem elérhető

FirstLady


Ma reggel rituális padonfekvéssel kezdtem az edzést ;D Előtte 3 kanál Plasma, közben zene a fülben, körülöttem pedig csak olyan emberek, akik keményen nyomták az edzést és ez eléggé inspiráló volt - na jó, nem akartam má' beégni Zsolti meg Suncity mellett :D Szóval megcsináltam a tegnapra tervezett karedzést.....nagyon faszán sikerült!
Tricepsz:
Letolás-Fejfölötti köteles-Homlokra engedés triszett, nem számoltam a sorozatokat, érzésre csináltam, remek volt!
Bicepsz:
Egykezes beforgatás:12(kg)x10, 16x8, 22x6, 26x6
Kalapács: 16x10, 18x10, 20x10, 22x10
Kábeles bic. felső csigán: 4 sor
Nagyon jól bedurrant, valami nagyon jól működik! Megkaptam a Gyurmás pólómat, amire büszke vagyok, köszönet Producernek és az egész Gyurma-stábnak! /:-)


Jó ez a póló! :) Nőiben is van? 8-) ha értitek mire gondolok... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
De most féretéve a viccet, vannak nők is, akik méltó képpen promótálhatnák a műsort pl. Linda :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 09. - 14:35:33
Válasz #79
Nem elérhető

endre66


Hát.. azért egy picit lazábban áll rajtam  ;D

Lehet te XXXL-est kaptál, Geogrén pedig M-es volt  ;D

2008. Május 09. - 14:41:38
Válasz #80
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ma reggel rituális padonfekvéssel kezdtem az edzést ;D Előtte 3 kanál Plasma, közben zene a fülben, körülöttem pedig csak olyan emberek, akik keményen nyomták az edzést és ez eléggé inspiráló volt - na jó, nem akartam má' beégni Zsolti meg Suncity mellett :D Szóval megcsináltam a tegnapra tervezett karedzést.....nagyon faszán sikerült!
Tricepsz:
Letolás-Fejfölötti köteles-Homlokra engedés triszett, nem számoltam a sorozatokat, érzésre csináltam, remek volt!
Bicepsz:
Egykezes beforgatás:12(kg)x10, 16x8, 22x6, 26x6
Kalapács: 16x10, 18x10, 20x10, 22x10
Kábeles bic. felső csigán: 4 sor
Nagyon jól bedurrant, valami nagyon jól működik! Megkaptam a Gyurmás pólómat, amire büszke vagyok, köszönet Producernek és az egész Gyurma-stábnak! /:-)


Jó ez a póló! :) Nőiben is van? 8-) ha értitek mire gondolok... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
De most féretéve a viccet, vannak nők is, akik méltó képpen promótálhatnák a műsort pl. Linda :)

Természetesen a Lindának is van!  @:-) ;D

2008. Május 09. - 14:43:22
Válasz #81
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Ma reggel rituális padonfekvéssel kezdtem az edzést ;D Előtte 3 kanál Plasma, közben zene a fülben, körülöttem pedig csak olyan emberek, akik keményen nyomták az edzést és ez eléggé inspiráló volt - na jó, nem akartam má' beégni Zsolti meg Suncity mellett :D Szóval megcsináltam a tegnapra tervezett karedzést.....nagyon faszán sikerült!
Tricepsz:
Letolás-Fejfölötti köteles-Homlokra engedés triszett, nem számoltam a sorozatokat, érzésre csináltam, remek volt!
Bicepsz:
Egykezes beforgatás:12(kg)x10, 16x8, 22x6, 26x6
Kalapács: 16x10, 18x10, 20x10, 22x10
Kábeles bic. felső csigán: 4 sor
Nagyon jól bedurrant, valami nagyon jól működik! Megkaptam a Gyurmás pólómat, amire büszke vagyok, köszönet Producernek és az egész Gyurma-stábnak! /:-)


Jó ez a póló! :) Nőiben is van? 8-) ha értitek mire gondolok... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
De most féretéve a viccet, vannak nők is, akik méltó képpen promótálhatnák a műsort pl. Linda :)

Kaptam én is egy S-est  :-):-):: de rajtam még az sem feszül, úgyhogy rajöttem még nagyon kicsi vagyok  :-\.
Viszont a héten már felavattam egy lábedzésen is  :).

2008. Május 09. - 14:46:53
Válasz #82
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Én abban szemináriumolok holnap Csongrádon. Ha leizzadtam akkor pedig elegánsan átveszem a halacskásat. Bár mostmár be kell ismét újítani mert kezdem széthordani az összeset.  =/+' @:-)

2008. Május 09. - 15:22:30
Válasz #83
Nem elérhető

George


Holnap meghallgatom én is, hogy mit okít Zsolti, majd jól bekiabálok, hogy "Pózolj!!!" ;D

2008. Május 09. - 15:30:24
Válasz #84
Nem elérhető

endre66


Én meg majd hátulról azt kiabálom be, hogy: Ez Dzsordzs, a Gyurmából, pózolj te is!  :-):-)::     @-o

(azt hiszed odébbmentek 60km-t, és máris az ismeretlenség homályába bújhatsz?)  :-/-(-:

2008. Május 09. - 15:35:26
Válasz #85
Nem elérhető

George


Nem vagyok én akkora sztár
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
de dolgozom rajta @-o

2008. Május 09. - 15:42:29
Válasz #86
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Dehogynem, sztár lettél, százával jönnek az e-mailek! @:-) ;D

2008. Május 09. - 15:44:27
Válasz #87
Nem elérhető

George


Igen ;D Már az utcára sem merek kimenni --)

2008. Május 09. - 15:45:37
Válasz #88
Nem elérhető

FirstLady


Ma reggel rituális padonfekvéssel kezdtem az edzést ;D Előtte 3 kanál Plasma, közben zene a fülben, körülöttem pedig csak olyan emberek, akik keményen nyomták az edzést és ez eléggé inspiráló volt - na jó, nem akartam má' beégni Zsolti meg Suncity mellett :D Szóval megcsináltam a tegnapra tervezett karedzést.....nagyon faszán sikerült!
Tricepsz:
Letolás-Fejfölötti köteles-Homlokra engedés triszett, nem számoltam a sorozatokat, érzésre csináltam, remek volt!
Bicepsz:
Egykezes beforgatás:12(kg)x10, 16x8, 22x6, 26x6
Kalapács: 16x10, 18x10, 20x10, 22x10
Kábeles bic. felső csigán: 4 sor
Nagyon jól bedurrant, valami nagyon jól működik! Megkaptam a Gyurmás pólómat, amire büszke vagyok, köszönet Producernek és az egész Gyurma-stábnak! /:-)


Jó ez a póló! :) Nőiben is van? 8-) ha értitek mire gondolok... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
De most féretéve a viccet, vannak nők is, akik méltó képpen promótálhatnák a műsort pl. Linda :)

Kaptam én is egy S-est  :-):-):: de rajtam még az sem feszül, úgyhogy rajöttem még nagyon kicsi vagyok  :-\.
Viszont a héten már felavattam egy lábedzésen is  :).

Ha női fazon lenne, még az L-es is feszülne rajtad 8-)
Natessék, akkor szemináriumoztok, amikor én kiscsaládi összejövetelen vagyok... :'(

George, a végén a rajongócsajok ott fognak táborozni a küszöbödön :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 09. - 15:48:32
Válasz #89
Nem elérhető

George


Abból mészárszék lenne - van itt egy harcos amazon, aki bárkit megöl aki túl közel jön hozzám :-}