2024. Május 23. - 12:28:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Izomenő ámokfutása- Ax.-M.a.p. kúra  (Megtekintve 56293 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 24. - 17:09:48
Válasz #105
Nem elérhető

moszad


Nekem jó lesz 10 gigapixelben is, csak már nyomtathatnám a "motivációt"
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Május 25. - 16:45:23
Válasz #106
Nem elérhető

Beda


Most értem haza melóbol, nemsoká...  ;D  :o  ::) ............ :-}................. o:)
 8-)                     0o0o0
De addig is
Peace

Remegve várjuk! ;D
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Május 25. - 18:48:57
Válasz #107
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Május 25. - 19:57:15
Válasz #108
Nem elérhető

madinorbi


Nyomass egy pár heavy metál képet !!!  ;D
 @:-) @:-) @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 25. - 22:12:25
Válasz #109
Nem elérhető

God Vazzeg


Na jól eltököltem a dolgokkal, de végre végeztem!  :-}               ;D
Nos kezdésnek itt van rólam egy búvárkodós hülyegyerek kép amint afrikában a tengerparton lézengek  !+"%                ;D         ::)

Ezen a képen homokos vagy  :-}  !+"%  :-O  O0

2008. Május 25. - 22:16:23
Válasz #110
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Május 25. - 22:42:13
Válasz #111
Nem elérhető

zotja


kurvajó élmény lehetett ottlenni  @-o vmi skorpiot nem fogtál ? :D

2008. Május 25. - 22:45:49
Válasz #112
Nem elérhető

L


Még egy kép rólam hogy imádjatok,utáljatok, vagy röhögjetek!  <3!  &5*  ;D    !+"%



Nem úgy nézel ki ezen a képen, mint aki szaftos puncinak hívja a barátnőjét az tuti. 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 25. - 22:45:52
Válasz #113
Nem elérhető

NaturalBoy


Jók a képek tesó  8-)
A hajad jobb a búvárkodós képem hordhatnád oylanra zselézve  ;D

2008. Május 25. - 22:47:21
Válasz #114
Nem elérhető

NaturalBoy


Még egy kép rólam hogy imádjatok,utáljatok, vagy röhögjetek!  <3!  &5*  ;D    !+"%



Nem úgy nézel ki ezen a képen, mint aki szaftos puncinak hívja a barátnőjét az tuti. ;D

Amúgy én is hasonlót akartam modnani csak nem tudtam iylen összeszedetten és tömören fogalmazni mint L  ;D

Szóval ismét,a szövegedhez és az eddig megsimert stílusodhoz jobban illik az a haj és a búvárszmüveg,az olyan kissé huncutul fickós ;D

2008. Május 25. - 22:48:32
Válasz #115
Nem elérhető

L


Még egy kép rólam hogy imádjatok,utáljatok, vagy röhögjetek!  <3!  &5*  ;D    !+"%



Nem úgy nézel ki ezen a képen, mint aki szaftos puncinak hívja a barátnőjét az tuti. ;D

Amúgy én is hasonlót akartam modnani csak nem tudtam iylen összeszedetten és tömören fogalmazni mint L  ;D

Szóval ismét,a szövegedhez és az eddig megsimert stílusodhoz jobban illik az a haj és a búvárszmüveg,az olyan kissé huncutul fickós ;D

Olyan, mintha Clark Kent a Baywatchban vendégszerepelne.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 25. - 22:54:30
Válasz #116
Nem elérhető

zotja


akarjuk nyomassad a képeket  :-<

2008. Május 25. - 23:30:24
Válasz #117
Nem elérhető

tockon2


Még egy kép rólam hogy imádjatok,utáljatok, vagy röhögjetek!  <3!  &5*  ;D    !+"%


Nem csesztetésnek szánom, de talán ez az (ön)irónia hiányzott az egész tesztedből! Nem tudom, hogy te is rájöttél, hogy ezek a képek nem ütnek akkorát, vagy más oka van, de így egészen másként hangzik. Ha lesz legközelebb, akkor ne csak a végén...

2008. Május 27. - 22:47:01
Válasz #118
Nem elérhető

Cressler


Ilyen dzsippekkel tértünk be  a sztárvársz faluba:(ezt a képet már onnan készítettem ahol dzsordzs lukász rejszolgatott annó két forgatás közti szünetben   :-)-  !+"%  ;D )

:D :D :D ez tetszik, utoljára a diszkóban fehérjeszelettel feszítős dumád volt ilyen jó  :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 28. - 07:23:25
Válasz #119
Nem elérhető

FirstLady


Ilyen dzsippekkel tértünk be  a sztárvársz faluba:(ezt a képet már onnan készítettem ahol dzsordzs lukász rejszolgatott annó két forgatás közti szünetben   :-)-  !+"%  ;D )

:D :D :D ez tetszik, utoljára a diszkóban fehérjeszelettel feszítős dumád volt ilyen jó  :D
Én megmondom őszintén, hogy nekem meg nem tetszik... 2 dolog miatt, mert ez már bőven színjáték, a zaftos puncikkal együtt, a másik pedig az, hogy bár én utálom a star wars-t, de George Lucas letett az asztalra, nem is keveset, és gyanítom, hogy nem a rejszoláson járt az agya forgatás közben. ;D
Én szívesen olvasgattam a topicod, bár, azért azt nem hinném, hogy  a barátnőd tudja, hogy így beszész róla, de az nem az én dolgom 8-)
Viszont mióta rájátszol arra, amire mások idegesek, annyira nem jó olvasni, és ha elfogadsz egy tanácsot: szerintem térj vissza ahhoz a stílushoz, ami az elején volt, azt jó böngészni  @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady