2024. Június 05. - 10:21:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Izomenő ámokfutása- Ax.-M.a.p. kúra  (Megtekintve 56512 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Május 28. - 10:57:45
Válasz #120
Nem elérhető

Rencsi


Ilyen dzsippekkel tértünk be  a sztárvársz faluba:(ezt a képet már onnan készítettem ahol dzsordzs lukász rejszolgatott annó két forgatás közti szünetben   :-)-  !+"%  ;D )

:D :D :D ez tetszik, utoljára a diszkóban fehérjeszelettel feszítős dumád volt ilyen jó  :D
Én megmondom őszintén, hogy nekem meg nem tetszik... 2 dolog miatt, mert ez már bőven színjáték, a zaftos puncikkal együtt, a másik pedig az, hogy bár én utálom a star wars-t, de George Lucas letett az asztalra, nem is keveset, és gyanítom, hogy nem a rejszoláson járt az agya forgatás közben. ;D
Én szívesen olvasgattam a topicod, bár, azért azt nem hinném, hogy  a barátnőd tudja, hogy így beszész róla, de az nem az én dolgom 8-)
Viszont mióta rájátszol arra, amire mások idegesek, annyira nem jó olvasni, és ha elfogadsz egy tanácsot: szerintem térj vissza ahhoz a stílushoz, ami az elején volt, azt jó böngészni  @:-)

Egyetértek veled FirstLady és nem azon az alapon, hogy mi csajok ("puncik") tartsunk össze, hanem mert tényleg túlzás számomra. (bár igaz, ismerek olyat, akinek tetszik ez a szöveg, de remélem nem tanulja el)
 :-!!!
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Május 28. - 11:06:05
Válasz #121
Nem elérhető

Jordan


Addig is puncit nektek!  :-)-  8-)
Peace
Köszi, jöhet kettessével is.  :-)(-: ;D
De azért gondolhatnál a női olvasóidra is.  8-)
Példáúl Firstladyt, meg Rencsit kevésbé érdekli egy "szaftos kis punci" mint mondjuk engem.  >:D
Igaz csajok?  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 28. - 11:24:13
Válasz #122
Nem elérhető

FirstLady


Addig is puncit nektek!  :-)-  8-)
Peace
Köszi, jöhet kettessével is.  :-)(-: ;D
De azért gondolhatnál a női olvasóidra is.  8-)
Példáúl Firstladyt, meg Rencsit kevésbé érdekli egy "szaftos kis punci" mint mondjuk engem.  >:D
Igaz csajok?  ;D ;D ;D
Nem a szaftos punci nem érdekel, hanem az a rájátszott stílus :) És igen, az esélyegyenlőség érdekében mi meg kemény farkakat szeretnénk!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D - persze ez csak poén volt.
Rencsi, köszi, én is tulzásnak érzem :)
 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 28. - 12:19:22
Válasz #123
Nem elérhető

FirstLady


Rosszat nem, de elég megalázó lehet a te szaftos puncidnak lenni, barátnő helyett...
Oké, nem kötelező olvasni, de az elején még jó volt.

Egyébként ez a stílus két embernek áll jól, az pedig Dope, és Ganxta Zolee, mindketten Iq-ban elég magasan állnak ahhoz, hogy legalább ne percenként ismételgessék ugyanzokat a szavakat, és azt azért elmondom, hogy ha privát találkozol velük, egyáltalán nem beszél így egyikük sem...

A csajoknál nincs min panaszkodni. Ne változz meg, csak olyan legyél, amilyen valójában vagy... ez a rájátszás nem jó semmire... szerintem...

George nem tudom, hogy jön ide, de szerintem ő nem pasikra rejszolgat...

Mindegy, úgy írom le, hogy megértsd: nem fogok itt masztizni én sem a topicodra... ))=/

 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 28. - 13:01:45
Válasz #124
Nem elérhető

parrre


Nem lehet hogy csak félreértik a hölgyek ?  ::)

Mostanában ha hazaérek a melóból nekem is az az első hogy betolok az arcba egy pinát. Sőt dupla pinát.  :-}
(hivatalos neve :  Dymatize Elite Whey Pina Colada )  !+"%  @-o 

2008. Május 28. - 13:18:48
Válasz #125
Nem elérhető

God Vazzeg


Mostanában ha hazaérek a melóból nekem is az az első hogy betolok az arcba egy pinát. Sőt dupla pinát.  :-}

Jól teszed  :-OO Kinevezlek tiszteletbeli barátommá  ;-oo-;  @:-)  !+"%

2008. Május 28. - 13:26:00
Válasz #126
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Rosszat nem, de elég megalázó lehet a te szaftos puncidnak lenni, barátnő helyett...
Miért baj ha egy barátnőnek szaftos puncija van?  ;D Ez nálam pl. alapkövetelmény... ::) 8-)
Menő meg gondolom csak eme tulajdonsága alapján "becézi".  :D


Egyébként ez a stílus két embernek áll jól, az pedig Dope, és Ganxta Zolee, mindketten Iq-ban elég magasan állnak ahhoz, hogy legalább ne percenként ismételgessék ugyanzokat a szavakat, és azt azért elmondom, hogy ha privát találkozol velük, egyáltalán nem beszél így egyikük sem...
Menővel sem privátban irkálunk itt...neki ez a fellépés... O0
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 28. - 14:15:01
Válasz #127
Nem elérhető

parrre


Mostanában ha hazaérek a melóból nekem is az az első hogy betolok az arcba egy pinát. Sőt dupla pinát.  :-}

Jól teszed  :-OO Kinevezlek tiszteletbeli barátommá  ;-oo-;  @:-)  !+"%


 ;-oo-; :-){

2008. Május 28. - 15:43:34
Válasz #128
Nem elérhető

carl


Izomenő így fogja fel a dolgokat: jó csajok, kemény edzés, rántotthúsos szenya, bulizás stb...
de vannak akik máshogy, mint pl Retekkacskó!

Retekkacskó minden reggel korán kel, és siet a munkahalyére, nettó 63ezer ft keres nehéz fizikai munkával. Gyakran túlórázik, hogy minden nap csirke és rizs legyen a kajája. Ha nincs pénze csirkemellre, akkor farhátat vesz ;D ;D és arról nagy óvatossággal eltávolítja az értékes húsdarabokat. Szemét kaját még erőszakkal sem lehet belé tömni, mert élete a testépítés, Bár versenyezni sosem fog, mert "ébredj fel ember ez magyarország", "ne is állmodozz arról, hogy bajnok adottságaid vannak" 8-} 8-}
A lányoknak tudja, hogy nem tetszik, mert a túl izmos már nem divat. A mai lányok pedig neki nem tetszenek, mert a mai nőideál, mint pl: Bódi Szilvi túl zsíros és nem elég izmos. ;D
Retekkacskót nem érdekli, hogy ocsó kínai ruháji vannak, és hogy 14 és fél éves skodával jár, hiszen nem kicsi a pöcse.
 ;D ;D ;D

2008. Május 28. - 16:49:37
Válasz #129
Nem elérhető

Johnnyx


Nekem tetszik Izomenő stílusa, épp azért, mert nem sablonos. Ő mer más lenni (nem kell félreérteni ;D) és épp ezért élvezetes olvasni az írásait. Nem kell néhány egyedi kifejezésen fennakadni! Jó ez a topik. Csak így tovább Izomenő  :-):-)::
Egyetek zabot!

2008. Május 28. - 17:04:42
Válasz #130

Torony

Vendég
Valóban nem sablonos, csak sztem a klaviatúráján külön gyorsbillentyű van a "szaftos" meg a "punci" szavakra, ha esetleg egy háromsoros értékes postjában nyolcszor le szeretné írni. Stílusosan.

 :-)!

2008. Május 28. - 20:29:42
Válasz #131
Nem elérhető

hopika


Én már csak egy ilyen kis nyálas pöcs vagyok,de én szaftos puncinak soha nem nevezném azt a nőt,akivel együtt élek...lehet ez is genetika,vagy csak illem?
Én is elküldök (majd') bárkit a ....any.ába,ha kell,de szerintem sem ildomos ez a stílus.Kövezzetek meg,de nekem nem jön át a dolog.Nem kell szénnévart csúnya embernek lenni,ahhoz,hogy így beszélj,de ez sztem(ha tényleg Te vagy ez,amit próbálsz Magadból felénk közvetíteni)ha igazán így vélekedsz pszichiátrikai eset.Vagy csak egy szimpla skizofrenizmus.
Szóltam.(2-3 napja sajnos ilyen beszólogatós hangulatom van-kellene egy pár nap elzártság...)
Ha akarsz besértődsz ezen-de hidd el,hogy én eljutok elég suttyó társaságokhoz is és ritkán találkozok ekkora "parasztsággal",amit kommentek gyanánt olvasok Nálad.Mindemellett mindíg elolvasom---ez is egy jó figyelemfelkeltés...
Uff és várom a teszt végét és az eredmények prezentálását!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 28. - 20:36:44
Válasz #132
Nem elérhető

mushroom


Hm-hm nézem a Tunéziás képeket és... Ismerős a környék "apu" ? ;D

Mi is kiugrottunk barátnőmmel  ;) (detto ugyanaz a túra a nomádokkal)
Sorry az offért

2008. Május 28. - 20:45:23
Válasz #133
Nem elérhető

mushroom


Én is vissza akarok menni, de tuti nem a Mohameddel... más idegenvezető kell mert az egy péló  ;D Kuszkusz szar volt, kb 10 rongyot költöttünk vízre, szahara mondjuk télleg poén volt, csak ne álltunk volna meg félóránként valami vásárhelyen... Tunéz kaja úgy ánblokk nekem is jól rendbe rakta a gyomromat meg a beleket, szal azt nem volt egyszerű kiheverni  ˝=/ Ez most testépítő szempontból értékes infó: Nehogy igyatok bármi víz alapú szart Tunéziában, és óvatosan a kajával is, mert fosni fogtok!

2008. Május 28. - 21:00:38
Válasz #134
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....én körbejártam Monastirtól,Sousse-ig. Sousse-ban voltunk a Marhaba Beachben...mindent ettem,mindent ittam...semmi bajom nem volt...a sok pudingszerű édességtől meg fügés-datolyás sütiktől 5 kilót híztam míg kint voltam. A Marhabához egy technogym konditerem is tartozott. Jó hely!  @:-)