2024. Június 05. - 06:59:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 283645 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 12. - 21:23:00
Válasz #60
Nem elérhető

nes


Éjszaka Sztereóval megszivatunk majd mindenkit waha ;) . Sztem azért teljesen felesleges programot csinálni , mert mindenki a kénye kedve szerint fog menni mindenfelé :D . Mindenki a Tiszaparton lesz úgyis , este meg mindneki vissza a csordába :P . Csináljunk egy posedown dobogót ?

Dobogó jó ötlet! :) mennyi kép fog majd készülni...???!!!!

2008. Május 12. - 21:24:49
Válasz #61

B1ll4

Vendég
Producer az illetékes a témában :)

2008. Május 12. - 21:25:03
Válasz #62
Nem elérhető

NaturalBoy


Én is dobtam egy szavazatot a részvételért júliusra,de ha úgy alakul akkor június vége is jó lenne.
Egyébként nagyon király ötlet ez a fórumtalálkozó és biztosan tuti jó lesz ahogy összeszervezed B1ll4  :-)!

2008. Május 12. - 21:31:12
Válasz #63

B1ll4

Vendég
Huh , hát szállások van több lehetőség is , van hol szűkösebb van hol több . A legegyszerűbb ez lesz talán :

Priviben írjon nekem egy levelet névvel feltüntetve , aki 100% hogy jön és mentem is az illetőt, de ennek legyen egy határideje :vasárnap este ! Az időpont júlis 2.3.vagy 4. hétvégéje ! Így tudni fogom legalább hány emberre kell néznem a dolgokat.

Köszi előre is ! Ne várjatok amúgy nagy durranást tőlem :D . Javarészt ennyi emberből úgyis dől a hülyeség...

2008. Május 12. - 21:40:24
Válasz #64
Nem elérhető

fastor


Huh , hát szállások van több lehetőség is , van hol szűkösebb van hol több . A legegyszerűbb ez lesz talán :

Priviben írjon nekem egy levelet névvel feltüntetve , aki 100% hogy jön és mentem is az illetőt, de ennek legyen egy határideje :vasárnap este ! Az időpont júlis 2.3.vagy 4. hétvégéje ! Így tudni fogom legalább hány emberre kell néznem a dolgokat.

Köszi előre is ! Ne várjatok amúgy nagy durranást tőlem :D . Javarészt ennyi emberből úgyis dől a hülyeség...
ahhoz hogy tutira tudjuk modanni tudni kéne mennyibe lenne a szállás!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 21:41:13
Válasz #65

B1ll4

Vendég
Noh egyefene fastor , megkap mindenki mindent akkor hétközbe még :)

2008. Május 12. - 21:57:53
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Május 12. - 22:00:08
Válasz #67
Nem elérhető

fastor


Noh egyefene fastor , megkap mindenki mindent akkor hétközbe még :)
bocsi hogy beleszoltam de ez ténlyeg fontos :-[
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 22:03:25
Válasz #68
Nem elérhető

sasa


Nem szeretnék beleszólni, de ha lehet, akkor július eleje jobb lenne. A hónap vége már nagyon közel van az őszi szezonhoz.
Meg ha már ott vagyunk a Mekka közelében, akkor bezabálnánk egy jó Tiszai halászlét, és Brigi is letolna egy-két kori sőrt.

2008. Május 12. - 22:09:46
Válasz #69
Nem elérhető

tockon2


tockon2, te vagyol Béla edzőtársa?   0o0o0

Én az egész napos kajálásra szavazok, rakunk tüzet, és körbe üljük, nem kell feszengeni, mert fing*s lesz a vége.   @-o

Én vagyok Béla edzőtársa! Péntek-szombat rugdossuk egymást  =/+', hogy majd ne kelljen szégyenkezni előttetek! Kajálást támogatom, de hűtőtáskát mindenki izzítsa, mert úgyis egész nap a strandon leszünk! Posedown dobogót kihagynám, ott még tartunk... ˝=/

2008. Május 12. - 22:11:56
Válasz #70

B1ll4

Vendég
Okés Júli eleje értve  /:-) . Holnap beizzítom akkor a telefonvonalakat !

Posedown dobogót kihagynám, ott még tartunk... wall -> Sztem te már akkor 1 hónapja igen kemény diétán leszel :D

2008. Május 12. - 22:13:41
Válasz #71
Nem elérhető

God Vazzeg


Okés Júli eleje értve  /:-) . Holnap beizzítom akkor a telefonvonalakat !

Posedown dobogót kihagynám, ott még tartunk... wall -> Sztem te már akkor 1 hónapja igen kemény diétán leszel :D

Júli első hétvégéje nekem is jó  @:-)

2008. Május 12. - 22:15:12
Válasz #72
Nem elérhető

L


Én is leadnám a jelentkezésem...jó helyen járok? ;D Az anyagi vonzata a dolognak engem is érdekelne viszont.
De ha nem lesz annyi pénzem akkor, akkor is lejövök legalább egy napra ez 100%!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 12. - 22:19:55
Válasz #73

B1ll4

Vendég
Ami biztos srácok ! Találkozó lesz , én már ezt 2 éve fontolgatom , hogy össze kellene hozni . Ha lennénk mittomén 30 an de csak 20 fős a szállás megoldjuk úgyis , lehet sátrazni meg nálam aludni pluszba meg egyebek ... nem ismerünk lehetetlent. Mondjuk azon filóztam még aki kaját akarja tartani annak érdekes dolga lesz :D . Egészséges kajából szinte 0 ami itt van .Főleg tiszaparton ... Spar nem nyit meg addigra , de szorgosan épül . Penny-t mondanom sem kell , hogy ennyi embernek nem kielégítő . Majd legfeljebb tockon barátommal bemegyünk utánfutóval kecskemétre venni ezt-azt :D .

2008. Május 12. - 22:22:59
Válasz #74
Nem elérhető

L


Ami biztos srácok ! Találkozó lesz , én már ezt 2 éve fontolgatom , hogy össze kellene hozni . Ha lennénk mittomén 30 an de csak 20 fős a szállás megoldjuk úgyis , lehet sátrazni meg nálam aludni pluszba meg egyebek ... nem ismerünk lehetetlent. Mondjuk azon filóztam még aki kaját akarja tartani annak érdekes dolga lesz :D . Egészséges kajából szinte 0 ami itt van .Főleg tiszaparton ... Spar nem nyit meg addigra , de szorgosan épül . Penny-t mondanom sem kell , hogy ennyi embernek nem kielégítő . Majd legfeljebb tockon barátommal bemegyünk utánfutóval kecskemétre venni ezt-azt :D .

A kaján már nem fog múlni! Betettem a jégakkukat a fagyasztóba! ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"