2024. Június 02. - 23:33:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 283422 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 14. - 20:34:18
Válasz #195
Nem elérhető

L


Én is ott leszek  ;D
Szívesen találkozom veletek.
Várom már!!!   Łł=

 ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 14. - 20:57:25
Válasz #196
Nem elérhető

hopika


Nah.Engem 50%-ra írj be a megjelenők közé.
Ha nincs koncert akkor beállalom.Ennyi "nagy állatot" úgyis csak tv-ben láthnék... @-o
!nem sértő jelző volt!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 14. - 21:14:47
Válasz #197

B1ll4

Vendég
Azért nem írlak fel ide , majd csak összesítőben akik jelen lesznek , mert rajtad kívül még 5-6 ember lesz így aki benéz . :)

2008. Május 14. - 21:54:40
Válasz #198
Nem elérhető

fastor


nekem nem választolál hogy aki Sátrat visz az is fizetös?:PP
mert akor lehet vinnék plussz egy föt :-)o-:
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 14. - 21:59:00
Válasz #199

B1ll4

Vendég
Gondolj bele fastor picit , Van még X szabadhely , de te bekészíted magad az udvarra a sátorral :D :D . Meglátjuk mekkora lesz a létszám és elbeszélgetünk a háttérben :P

2008. Május 14. - 21:59:49
Válasz #200
Nem elérhető

hopika


nekem nem választolál hogy aki Sátrat visz az is fizetös?:PP
mert akor lehet vinnék plussz egy föt :-)o-:


Sátorban-főleg nyáron-nem az igazi...hidd el,elég rutinos vagyok(jajj a régi szép idők... :-)- :-)o-: :-)- :-)o-:)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 14. - 22:13:16
Válasz #201
Nem elérhető

Tus


Szervusztok !

Nagyon szep csapat kerkedik.
Varom mar a talalkozast!

Tus
Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Május 14. - 22:22:04
Válasz #202
Nem elérhető

fastor


Gondolj bele fastor picit , Van még X szabadhely , de te bekészíted magad az udvarra a sátorral :D :D . Meglátjuk mekkora lesz a létszám és elbeszélgetünk a háttérben :P
belegondoltam :-}
akkor megyek szobába és "kényetlen" leszek ott valami fehérnép után nézni ;D
eljátszom hogy én vagyok DAvid Hasselhoff @-o
Lányok nem akar valaki vízbe fullni? 8-)
bocsi Off vége !+"%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 14. - 22:23:06
Válasz #203
Nem elérhető

God Vazzeg


Nah.Engem 50%-ra írj be a megjelenők közé.
Ha nincs koncert akkor beállalom.Ennyi "nagy állatot" úgyis csak tv-ben láthnék... @-o
!nem sértő jelző volt!
 ;-oo-;

Remélem ott lesznek tényleg a "nagyok" is, azért szívesen elmondanám hogy együtt töltöttem egy napot egy (több) profi testépítővel  @:-) Meghát ti is ott lesztek, akikkel nap mint nap beszélek (írok) itt, megtisztelő lesz mindenkivel kezet fogni, neveket direkt nem írok, mindenki egyéniség itt, szóval qrva jó lesz  @-o  @:-)

2008. Május 14. - 22:23:19
Válasz #204
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Mindenkinek!

Kaptam már privátokat is, hogy megyünk-e Lindával. Nos, pontosan nem is tudom, hogy mikor lesz...talán július 1. vagy 2. hete? Az mondhatni 3 héttel van a versenyeim előtt...hmm...legjobb esetben is csak pár órára mennénk le. Remélem legalább ez összejön és nem haragszotok meg akkor sem ha nem... :-[

Egyébként meg szuper az ötlet, biztosan jó lesz a hangulat!!!


 ;-oo-; @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 14. - 22:34:17
Válasz #205
Nem elérhető

hummerdikk


Hi Mindenkinek!

Kaptam már privátokat is, hogy megyünk-e Lindával. Nos, pontosan nem is tudom, hogy mikor lesz...talán július 1. vagy 2. hete? Az mondhatni 3 héttel van a versenyeim előtt...hmm...legjobb esetben is csak pár órára mennénk le. Remélem legalább ez összejön és nem haragszotok meg akkor sem ha nem... :-[

Egyébként meg szuper az ötlet, biztosan jó lesz a hangulat!!!


 ;-oo-; @:-)

Legalabb egy fotozkodas es csodalkozas ideere ugorjatok le! Amugy julius 11-13.

2008. Május 14. - 22:37:32
Válasz #206
Nem elérhető

God Vazzeg


Hi Mindenkinek!

Kaptam már privátokat is, hogy megyünk-e Lindával. Nos, pontosan nem is tudom, hogy mikor lesz...talán július 1. vagy 2. hete? Az mondhatni 3 héttel van a versenyeim előtt...hmm...legjobb esetben is csak pár órára mennénk le. Remélem legalább ez összejön és nem haragszotok meg akkor sem ha nem... :-[

Egyébként meg szuper az ötlet, biztosan jó lesz a hangulat!!!


 ;-oo-; @:-)

Legalabb egy fotozkodas es csodalkozas ideere ugorjatok le! Amugy julius 11-13.

Egyetértek!!!  :-/-  @:-)

2008. Május 14. - 22:45:03
Válasz #207

B1ll4

Vendég
Steve ne feledd mi azért leszünk vagy 20-an . Right ?  8-) Nem biztos h olyan magas ch bevitelen leszel Right ? 8-) . Leláncolunk az alagsorba , visszük neked a turmixokat és mikor kellesz akkor szabadjára engedjük a vadat ;) . Úgykellene , h mikor megérkezik kiállni utcára mindenki egy mocskos nagy tálca pizzával a kezében ;) .

2008. Május 14. - 22:48:48
Válasz #208
Nem elérhető

God Vazzeg


Úgykellene , h mikor megérkezik kiállni utcára mindenki egy mocskos nagy tálca pizzával a kezében ;) .

Igazi gecc vagy  Łł=  8-)

2008. Május 14. - 22:50:39
Válasz #209
Nem elérhető

hopika


Hi Mindenkinek!

Kaptam már privátokat is, hogy megyünk-e Lindával. Nos, pontosan nem is tudom, hogy mikor lesz...talán július 1. vagy 2. hete? Az mondhatni 3 héttel van a versenyeim előtt...hmm...legjobb esetben is csak pár órára mennénk le. Remélem legalább ez összejön és nem haragszotok meg akkor sem ha nem... :-[

Egyébként meg szuper az ötlet, biztosan jó lesz a hangulat!!!


 ;-oo-; @:-)

Legalabb egy fotozkodas es csodalkozas ideere ugorjatok le! Amugy julius 11-13.

Most látom ez biztos?Mármint az időpont?
Nekem akkor Hegyalja-fesztivál és pont 12.-n játszunk...Még nem 100%,de esetleg,ha kocsival mennék Tokajba egy-két órácskára be tudnék én is lesni a happening-re.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!