2024. Június 02. - 22:36:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 283421 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 26. - 16:01:42
Válasz #1050
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 26. - 23:34:41
Válasz #1051

B1ll4

Vendég

2008. Június 27. - 11:32:56
Válasz #1052
Nem elérhető

Powerpuffgirl


Tőlem is ment a plusz!
Nagy igazság van ebben és ott van a dolog, s ne felejtsük azt sem el, hogy a nőknek nagyobb fondorlatok szükségesek a pasik megtartása miatt, mint fordítva. Lehet nem kaptam meg eddig amit kerestem, vagy ami kellett volna.... Az én esetemben kevésszer voltam szerelmes, de az os csak azokba akikbe nem kellett volna, de hidd el: Sokkal jobb, SZINTE viszonzatlan szerelmet érezni, mint semmit, akkor amikor kellene.

S van még egy nagy igazság, hogy hiába vagy szerelmes vagy hiába érzel valaki iránt is valamit, attól nem biztos, hogy vele kell lenned, mert van úgy hogy nem vezet sehova sem :(

Ebben az írásban nem lesz conclusio és következtetés de még előzmény sem. Ezt is álltalánosan írtam s nem értettem ezalatt senkit!(Mert ugye a kívétel erősíti a szabályt). De egy dologra én is rájöttem: A férfi akkor tud szeretni, amikor már leálldozóban van a dolog, s a nő meg akkor amikor kezdődik minden.

Nos, elmondanám Én is a meglátásomat erről a dologról...
Az eddigi kapcsolataimban nem találtam meg azt a pluszt amitől úgy éreztem: na ez az amire vágyom és ezt szeretném hosszú-hosszú ideig. Pedig mindegyik úgy kezdődött, hogy majd' megőrültem az illető pasiért.
Az eddigiek szerint Én akkor a férfi-féle szerelmes típus vagyok. Vagyis csak voltam. Ugyanis találkoztam egy Hulk nevű (aki mellesleg INCREDIBLE) sráccal, akinél nem éreztem semmiféle szerelmet az elején. Azután csak teltek a hetek és azon vettem észre magam, hogy a munkahelyemen vigyorgok mint egy vadalma, egyre többet gondolok Rá, boldog vagyok mellette: minden pillanatban, fel tudok nézni rá és olyan fura bizsergés jár át odabent amit nem is tudnék körülírni. Tehát SOHA (ezt a szót nem használom csak különleges alkalmakkor, csakúgy mint a MINDIG-et) nem éreztem még hasonlót sem. Ez mind-mind olyan dolog amit eddig nem kaptam meg. Ezúton is köszönöm...
Amikor volt egy kis mosolyszünet azt hittem belehalok a hiányába, még most is könnybe lábad a szemem ha eszembe jut az érzés. Ott már éreztem, ha elveszítem Őt akkor végem.

Hogy miért is szeretem? Azt olvastam valahol, hogyha valakit IGAZÁN szeretsz, akkor nem tudod megmagyarázni MIÉRT. Szerintem ez nagggyon igaz...
hát ez szép volt (+)
és remélem, MINDIG így marad, és boldogok lesztek együtt akár ÖRÖKRE 8-) :)

Drága vagy, köszönöm. :D J'espere aussi. (Én is remélem) 
Eveee

Life is too short to stay small.

2008. Június 27. - 11:55:39
Válasz #1053
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2008. Június 27. - 22:59:09
Válasz #1054

B1ll4

Vendég
Kaptok egy külön szobát az emeleten , jól elkerítve mindenkitől :D . 2 hét van emberek a taliig ! Gatyát felkötni és nem diétázni ez nem verseny :D

2008. Június 27. - 23:10:26
Válasz #1055
Nem elérhető

fastor


Kaptok egy külön szobát az emeleten , jól elkerítve mindenkitől :D . 2 hét van emberek a taliig ! Gatyát felkötni és nem diétázni ez nem verseny :D
jelentem nem diéta, tömegelés, hogy kinézzek valahogy, 4 év után elöször hasazok is edzések után, valahogy ki kell nézni ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 27. - 23:12:01
Válasz #1056

B1ll4

Vendég
Én meg pont ha jól számolok pont addigra tüntetem el a six-packet :D

2008. Június 27. - 23:38:36
Válasz #1057

B1ll4

Vendég
Hurry up emberek !

Lehet még jelentkezni bátran !

NaturalBoy , szocsa , Swarci válaszára várok még !

2008. Június 28. - 08:36:44
Válasz #1058
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akkor ultra dagadt csak én leszek? 8-)

2008. Június 28. - 08:40:45
Válasz #1059
Nem elérhető

endre66


Akkor ultra dagadt csak én leszek? 8-)
Ha Fekete Lacit nem hívtátok meg 8-}, akkor igen Dani, csak te leszel.  ;D

2008. Június 28. - 08:42:11
Válasz #1060
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ajjjjajjjjj. De még lehet esélyem arra is, hogy Lakodalmas László is ott lesz!

2008. Június 28. - 08:49:00
Válasz #1061
Nem elérhető

hummerdikk


Akkor ultra dagadt csak én leszek? 8-)

Ne aggodj, en is ultra-dagadt leszek csak en meg kicsi is vok.... (tudod engem nem locsolnak, csak en a lanyokat es igy nem novok....  :angry:)

2008. Június 28. - 08:55:48
Válasz #1062
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ausztria kupán találtuk ki a következő jelzőt: "Jó volt a fiú!Vizes és sovány" Na ezen behaltam! Szóval ha rosszúl haladok akkor én is ilyen leszek!

2008. Június 28. - 08:56:13
Válasz #1063

Torony

Vendég
Akkor ultra dagadt csak én leszek? 8-)

Ne aggodj, en is ultra-dagadt leszek csak en meg kicsi is vok.... (tudod engem nem locsolnak, csak en a lanyokat es igy nem novok....  :angry:)

nem kell parázni, ebben verhetetlen leszek  ;D ;D

2008. Június 28. - 09:02:58
Válasz #1064
Nem elérhető

hummerdikk


Akkor ultra dagadt csak én leszek? 8-)

Ne aggodj, en is ultra-dagadt leszek csak en meg kicsi is vok.... (tudod engem nem locsolnak, csak en a lanyokat es igy nem novok....  :angry:)

nem kell parázni, ebben verhetetlen leszek  ;D ;D
Ahh, majd kiderul! Esztergomi lakosok vigyazzanak! Megyek 1 ora mulva vezetni! @-o :-)(-: