2024. Június 06. - 16:15:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szeghalom 2008-ahogy Hopika fotómasinája látta...  (Megtekintve 21657 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 02. - 23:08:04
Válasz #45
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 02. - 23:09:13
Válasz #46
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 02. - 23:10:51
Válasz #47
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 02. - 23:11:53
Válasz #48
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 02. - 23:13:07
Válasz #49
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 02. - 23:14:19
Válasz #50
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 02. - 23:15:34
Válasz #51
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 02. - 23:17:33
Válasz #52
Nem elérhető

hopika


Sorry srácok-készen van a derekam-holnap folytatom!!!
Jó éjt! {-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 02. - 23:19:57
Válasz #53
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sorry srácok-készen van a derekam-holnap folytatom!!!
Jó éjt! {-)
Miért, lapáttal töltötted fel őket a fórumra?  ;D >:D

Még egyszer köszi, a versenyzők nevében is!!!


 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 02. - 23:24:19
Válasz #54
Nem elérhető

stirb


Köszi hopika a sok képet! Formán kivüli, tömegelő emberek miért pózolnak, "vendégbemutatóznak" egy versenyen...?? Steve már most "mérföldekkel" jobb formát mutatott mint a többi vendégpózoló ( és ez nem a smúzolás..), de ennyire "betömegelve" a többieknek miért kell bemutatózni?? Nem értem...  
Köszi a dícséretet de azért ne szidjuk a többieket... :-}

Nekem 10 hét van a versenyig, nekik ha jól tudom kb. 20-22. Emellett felkérésre jöttünk a Fitness 2000-ret képviseltük, illetve én az Extremefit-et, Dani és Gergő meg gondolom a ......-et. Persze részemről pl. nem jelenti azt a "felkérésre jöttünk", hogy muszáj meg "egye fene"...mivel imádok pózolni a közönség előtt...mégha olyan babmák is mint Szeghalmon... ))=/ ;D ;D

De tényleg (aki ott volt láthatta), ha egy versenyző kijön a színpadra (mindegy ki az) azt illik megtapsolni, ha befejezi illik megtapsolni, ha díjat kap (mindegy hányadik) illik megtapsolni... Kritikán aluli volt a közönség hozzáállása, de sajna ez már évek óta (sztem 2004-óta) így van. '99-'00-'01-'02-'03-ban szuper hangulatú versenyek voltak fergeteges, aktív közönséggel...Johnny meg mesélhetne arról, hogy a '90-es évek alatt meg milyen volt a hangulat egy versenyen... ::) Ez azért elszomorít engem és sztem másokat is. Én is pl. Monteal-ban felmentem a színpadra és hatalmas tapsvihar volt az első pózomra...pedig mondhatták volna, hogy ki ez a mitugrász a Cormier után... De pl. a debreceni Fitparádén meg (és Szeghalmon is) olyan érzésem volt, hogy autótöréstest-bábúknak pózolok... Ez is ilyen magyar stílus lett így az ezredforduló utánra...? Tökjó!  :-)! ˝=/

Visszatérve a fellépésre... Az hogy ki milyen formában vendégpózol az alkati, stratégiai (hol tart a felkészülés, mi a cél), igényességi kérdés sztem.

Én pl. már háromszor léptem fel Szeghalmon. Kétszer fekvenyomó/erőemelő versenyen és most bodybuilding/fitness-en. Mivel most bodybuilding volt a "téma" én legalábbis egyértelműnek tartottam némi barnítást és egy póznadrágot.

A forma meg...2 napig alacsonyabb szénhidráton voltam a fellépés előtt, illetve mint mondtam 10 hét van a versenyemig. De pl. tavaly 16 héttel a versenyem előtt léptem fel, de sztem akkor is viszonlyeg jó volt a forma.



Jók a fotók Hopi!!!

Ezer köszönet értük!!!


 @:-) ;-oo-; @:-)

Egyetértek a válaszoddal, nem "szidni" akartam a többieket, csak nem értettem.. A közönséggel kapcsolatban osztom a véleményed, bár én csak a közönség soraiból kísérem figyelemmel a versenyeket, de tényleg elég gáz...

2008. Június 03. - 00:25:41
Válasz #55
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve, a képet amit feltettél, 2007es, vagy csak az elírás a kép címe?
A hsz-em végén írtam a 2007-es fellépésemről pár szót...és ennek fényében raktam be egy képet is...

 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 03. - 09:47:51
Válasz #56
Nem elérhető

endre66


Szeretnék negyedannyira formán kívül lenni, mint B. Geri  8)
A színészeket is minek tapsolják meg a díjátadó gálákon, pedig akkor nem is színészkednek 8-)
El kell fogadni, hogy ha a forma nem 100%-os, akkor is kijár a tisztelet, ez egy ilyen sport. A futókról pl nem lehet megmondani, hogy most a 100m-t 9.8 alatt vagy 10.4 alatt futja le, mégis ha odaáll a rajthoz, megtapsolják.
Részemről annyit, hogy a tavalyi Superbodyn én megtapsoltam mindenkit, az összes k****ott kategóriában, mert tudom hogy az utolsó is mit össze dolgozott. De ez egy ilyen birka ország  :P

2008. Június 03. - 10:09:55
Válasz #57
Nem elérhető

George


Ha hazamegyek átnézem a képeket amiket én csináltam, és a használhatóakat felrakom ide. Hopi végig bent volt, már zsibbadtra ülte a seggét szerintem, én ehhez képest folyamatosan mászkáltam ki-be, így pár kategória meg vendégpózoló kimaradt. Utóbbiról csak annyit, hogy engem így is érdekelt, mert annyira szar fos formában azért nem voltak a srácok, illetve ez egy kis "teaser" volt szerintem őszre, hogy ki várható majd a színpadra. Tény, hogy egy kis szín sokat dobott volna, de ez van, élőben nem volt olyan rossz. Az a rohadt virág meg tényleg zavaró volt!!! Mi a frásznak kellett oda??? Értelme nem volt odatenni...

2008. Június 03. - 12:34:40
Válasz #58
Nem elérhető

hopika


Köszi srácok,majd délután folytatom a feltöltést.
Egyébként remélem (már megint visszatérek a témához) nagyon jól érzi magát,aki dobott ismét egy minuszt a miért is?
Biztos idegesítette,hogy órákat töltök el azzal,hogy letöltsem a képeket,ki legyenek válagatva(jó ezt asszonyra bíztam) és 4-esével feltöltsem őket.
THNX!
UUUUUtálom a sutyókat!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 03. - 13:02:05
Válasz #59
Nem elérhető

darknight


Köszi srácok,majd délután folytatom a feltöltést.
Egyébként remélem (már megint visszatérek a témához) nagyon jól érzi magát,aki dobott ismét egy minuszt a miért is?
Biztos idegesítette,hogy órákat töltök el azzal,hogy letöltsem a képeket,ki legyenek válagatva(jó ezt asszonyra bíztam) és 4-esével feltöltsem őket.
THNX!
UUUUUtálom a sutyókat!

Üdv Hopika @:-)!

Néha nem is értem, minek hergeled Magad ezzel a (-) dologgal... O0

Szerintem direkt utazik Rád ezzel az illető, mert látja, hogy ugrasz a témára.

Hagyd a francba az egészet, és foglalkozz azzal, ami számít ;):-)- =/+' /7% @:-) :-oD ;-oo-;

A rejtélyes (-) dobálónak  &5* :-p :-/]

Neked Hopi meg egy (+)...

      >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."