2024. Május 23. - 07:32:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 175496 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. November 28. - 13:28:25
Válasz #180
Nem elérhető

Kaess


De javits ki ha rosszul mondom :)

2010. November 28. - 13:41:14
Válasz #181
Nem elérhető

kemi


De javits ki ha rosszul mondom :)

magyar gyógyszertári elég drága, szerintem dino a mellékhatársaira gonodolt

2010. November 28. - 13:45:11
Válasz #182
Nem elérhető

Kaess




magyar gyógyszertári elég drága, szerintem dino a mellékhatársaira gonodolt

[/quote]

A minöséget megkell fizetni  ;)

2010. November 28. - 14:15:48
Válasz #183
Nem elérhető

VG


Szinte semminek sincs mellékhatása ha okosan van használva. (képletesen értve)

2010. November 28. - 14:44:16
Válasz #184
Nem elérhető

Kaess


Szinte semminek sincs mellékhatása ha okosan van használva. (képletesen értve)

Ebben is van igazság  ;)

2010. November 28. - 15:36:32
Válasz #185
Nem elérhető

kemi


Szinte semminek sincs mellékhatása ha okosan van használva. (képletesen értve)

Ebben is van igazság  ;)

a gyógyszereknek van mellékhatásuk, főleg ha túladagolják és úgytudom a növi okozhat cukorbetegsééget hosszabb használat után, na meg belsőszervnövekedést

2010. November 28. - 15:41:36
Válasz #186
Nem elérhető

Kaess


Szinte semminek sincs mellékhatása ha okosan van használva. (képletesen értve)

Ebben is van igazság  ;)

a gyógyszereknek van mellékhatásuk, főleg ha túladagolják és úgytudom a növi okozhat cukorbetegsééget hosszabb használat után, na meg belsőszervnövekedést

Ha nem gond akkor kiemelnék a szövegedböl pár szót...ha túladagolják okozHAT ezekröl csak annyit hogy minden okozHAT mellékhatást föleg ha túladagolják. De mi nem is mondtuk ennek az ellenkezöjét, mivel mi arrol beszéltünk hogy ha okosan van használva vagy is nem túladagolva akkor kicsi az esélye

2010. November 28. - 15:55:36
Válasz #187
Nem elérhető

kemi


Szinte semminek sincs mellékhatása ha okosan van használva. (képletesen értve)

Ebben is van igazság  ;)

a gyógyszereknek van mellékhatásuk, főleg ha túladagolják és úgytudom a növi okozhat cukorbetegsééget hosszabb használat után, na meg belsőszervnövekedést

Ha nem gond akkor kiemelnék a szövegedböl pár szót...ha túladagolják okozHAT ezekröl csak annyit hogy minden okozHAT mellékhatást föleg ha túladagolják. De mi nem is mondtuk ennek az ellenkezöjét, mivel mi arrol beszéltünk hogy ha okosan van használva vagy is nem túladagolva akkor kicsi az esélye

de a szeroidokat túl kell adagolni, hogy izomépítésre lehessen használni :P
pl sustanon 250: 3hetente 250 mg az orosi adagolás

2010. November 28. - 16:35:26
Válasz #188
Nem elérhető

Kaess


Erre a mennyiségre most nem tudok mit mondani mert én nem nyomtam még semmit :) De ha egy megfelelö mennyiséget vessz be az ember akkor nincs mellékhatás,bizonyos esetekben.  Amugy ha ez a túladagolás igy van ahogy te mondod akkor nézhetjük úgy is hogy, amikor túl adagolod akkor izomnövekedést idézel elö, és ha azt a izomnövekedéshez használt mennyiséget is túladagolod, na akkor van már gond. Az izomnövekedést én nem nevezném mellékhatásnak, mert a mellékhatás az negavítum. Amugy nagyon eltértünk a témától, mivel én a növiröl kezdtem írni és nem a steroidól  ;D A növinek nincs annyi mellékhatása felnött korban mint a steroidnak. Ajánlani tudom neked hogy olvasd el az elsö 3  vagy 4 oldalt mert sok infót hagysz ki máskép :) Mellesleg mindig ezzel kellene kezdeni, hogy elolvasod az elejétöl és amikor ide érsz már értesz mindent :)  :-}

2010. November 28. - 18:17:18
Válasz #189
Nem elérhető

kemi


Erre a mennyiségre most nem tudok mit mondani mert én nem nyomtam még semmit :) De ha egy megfelelö mennyiséget vessz be az ember akkor nincs mellékhatás,bizonyos esetekben.  Amugy ha ez a túladagolás igy van ahogy te mondod akkor nézhetjük úgy is hogy, amikor túl adagolod akkor izomnövekedést idézel elö, és ha azt a izomnövekedéshez használt mennyiséget is túladagolod, na akkor van már gond. Az izomnövekedést én nem nevezném mellékhatásnak, mert a mellékhatás az negavítum. Amugy nagyon eltértünk a témától, mivel én a növiröl kezdtem írni és nem a steroidól  ;D A növinek nincs annyi mellékhatása felnött korban mint a steroidnak. Ajánlani tudom neked hogy olvasd el az elsö 3  vagy 4 oldalt mert sok infót hagysz ki máskép :) Mellesleg mindig ezzel kellene kezdeni, hogy elolvasod az elejétöl és amikor ide érsz már értesz mindent :)  :-}

azért én nem akarok cukorbeteg lenni, inkább legyen libidókiesés :D
inzulinnak sincs mellékhatása, kivéve, hogy attól is cukorbeteg lehetsz, vagy meghalhatsz
növi pedíg eléggé komoly cucc, az hogy kevés mellékhatása van, nem jelenti azt, hogy gyengék is!

2010. November 28. - 18:22:17
Válasz #190
Nem elérhető

Kaess


Minden esetre én a növit választanám :) Márcsak azért is mert azt be lehet szerezni kórházból vagy gyógyszertárból és akkor tuti az van benne aminek lennie kell.   8-) Libidó viszaesésnél meg szerintem nincs rosszabb  ;D

2010. November 28. - 18:48:55
Válasz #191
Nem elérhető

t.d.


Mindent be lehet szerezni kórházból meg gyógyszertárból, csak hogyan. Énis bemehetek a szabadkai gyógyszertárba és kérhetek egy raklap enantatot, de lehet elküldenének a fszba.
100% not natural!

2010. November 28. - 18:53:02
Válasz #192
Nem elérhető

kemi


Minden esetre én a növit választanám :) Márcsak azért is mert azt be lehet szerezni kórházból vagy gyógyszertárból és akkor tuti az van benne aminek lennie kell.   8-) Libidó viszaesésnél meg szerintem nincs rosszabb  ;D

hát lehet :D

de a növi okozhat visszafordíthatatlan agyalapi mirigy károsodást (úgy hallottam), amíg a cerkát rendbe lehet tenni!

hát igen, a magyar gyógyszertári cucc biztos jó, nemhiába a deca is horror árban van, régen a házipatkán 3000ft volt 1x vagy 2 x 50 mg!

2010. November 28. - 18:58:37
Válasz #193
Nem elérhető

Kaess


Egyezzünk ki abba hogy egyik se veszélytelen  ;)

2010. November 28. - 19:05:08
Válasz #194
Nem elérhető

kemi


Egyezzünk ki abba hogy egyik se veszélytelen  ;)

azért illegális :))))