2024. Június 16. - 07:52:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 361393 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Augusztus 12. - 11:21:03
Válasz #300

Zsuzsi

Vendég
Nekem is mondta valaki(kb10 évvel ezelőtt),hogyha elindulok versenyen kapok koffeint és aszpirint. Az is támogatásnak számít? :D
(Bár ez nem "más sport")

2008. Augusztus 12. - 11:31:11
Válasz #301
Nem elérhető

pókerarc


És mi lenne,ha még koxolnának is... !+"% ;D ;D
Persze viccet félre téve,le a kalappal.Hihetetlen mire nem képes a csávó. :-){
Most ugrott be,hogy nem gyenge pénz szüretelés lesz ez számára.Ha még a magyarok is 20 milla körül kapnak 1 aranyért,feltételezem,hogy ők még többet.Ami 8-al szorozva... :-O Na igen,ezek már olyan pénzek,amiért sok minden bevállalható,ami amúgy nem.Szerintem...(legalábbis nekem az lenne). o:)

Thaiföldön kapnak a legtöbet az olimpiai aranyért(55 millió huf).Azért az nem rossz,ha azt nézed h az átlagkereset 12000 huf :)
Amerikaiak 1-2 millát kaphatnak ha jól emlékszem(az indexen volt egy táblázat mennyi pénz jár),a kanadaiak csak kb. 500.000 huf-ot átszámítva.
Csak az a különbség,hogy ők vígan élnek nyugaton a szponzori pénzekből egész évben.
Az olimpiai éremért kapott lové csak nasi.
Ezt nem tudtam,hogy itt annyit kapnak.Viszont kevés az átlag fizu,de nem 12000 ft. 40-50 ezer ft az átlag.Amiből még én is megélek itt ha muszáj,úgy hogy 30 ezer elmegy hotel-rezsire. ;D
Persze ha eljárkálsz,utazgatsz kicsit akkor több megy el,dehát basszus,szeretnék otthon ennyiből ilyen dolgokat csinálni. :'(

2008. Augusztus 12. - 11:42:18
Válasz #302

Zsuzsi

Vendég
És mi lenne,ha még koxolnának is... !+"% ;D ;D
Persze viccet félre téve,le a kalappal.Hihetetlen mire nem képes a csávó. :-){
Most ugrott be,hogy nem gyenge pénz szüretelés lesz ez számára.Ha még a magyarok is 20 milla körül kapnak 1 aranyért,feltételezem,hogy ők még többet.Ami 8-al szorozva... :-O Na igen,ezek már olyan pénzek,amiért sok minden bevállalható,ami amúgy nem.Szerintem...(legalábbis nekem az lenne). o:)

Thaiföldön kapnak a legtöbet az olimpiai aranyért(55 millió huf).Azért az nem rossz,ha azt nézed h az átlagkereset 12000 huf :)
Amerikaiak 1-2 millát kaphatnak ha jól emlékszem(az indexen volt egy táblázat mennyi pénz jár),a kanadaiak csak kb. 500.000 huf-ot átszámítva.
Csak az a különbség,hogy ők vígan élnek nyugaton a szponzori pénzekből egész évben.
Az olimpiai éremért kapott lové csak nasi.



AZ amcsik állítólag 3.8 milliót kapnak. Az oroszok pedig 50 és 100 ezer euro között. A kormány még nem döntött véglegesen.


http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=112075

2008. Augusztus 12. - 11:42:51
Válasz #303
Nem elérhető

endre66


A mellükkel kapcsolatban meg akkor nyilatkozz, ha láttál már olyat lányt is, aki visszavonult a tornától, vagy akármelyik versenysporttól - aki kicsit illetékesebb a témában, az tudja mi történik olyankor 8-)

Itt kicsit megtalálva érzem magam.  8-)   ;D 

A tornászlányok kinézetéről csak annyit, nem tök mindegy, hogy hogy néznek ki? Pont teljesen mindegy, mivel nem azt pontozzák. Sokat nem határoz meg, lényeg, hogy ne legyen túl nagy segge, mert az teher, ami visszafogja, és az állóképességét is csökkenti a plussz zsír (hasonlóan a súlyemelőknél, van aki testépítő szemmel is látványos izomzattal rendelkezik, vannak ducibbak, és csontosabbak is, semmire nem lehet következteni ki mennyit szakít, lök). Visszatérve a lányokra, ismerek párat közülük  ;D és elmondhatom, hogy a táplálkozás még egy átlagemberéhez képest is elfogadhatatlan, egy sportolóhoz képest katasztrófa, és ha azt vesszük, hogy ők élsportolók, akkor a kajájuk nemzetközi összehasonlításban, de önmagában is szörnyű. Johgurtot meg pászkát ajánl a dietetikus, meg nagy néha annak a cégnek a vitamincsomagját, amelyik ad valami pénzt. Az edzők meg majdnem hogy tiltják, hogy igyanak, pedig 40 fokban egész nap edzenek a teremben. Többet nem akarok mondani, mert csak rosszat mondanék, de ahhoz nem elég nagy a pofám, hogy akár még az internet mögül is ugassak valakinek is (az én kezeim alól ugyanis még nem került ki olimpiai bajnok tornász).
Azt viszont leszögezném, hogy ami nálunk megy, hogy a mérleg határozza meg, hogy ki jó, meg ki nem, hát az abszurd. Miért kellene egy 18 éves lánynak azt a súlyát megőrizni, amivel 14 évesen tornázott? ˝=/  És minden nap lebaszás megy, ha 2 dkg-mal több, mint tegnap...és ez éveken keresztül.

Szerintem az amerikaiakat nem illethetjük semmilyen kritikával, és az ő dietetikusuk enyhén szólva szakértőbb, mint az itthoniak.

A cicikre visszatérve...nem minthogyha ez számítana valamit is...visszavonulás után a legtöbbjüket kárpótolja a sors a viszonylagos lapka kinézetért, és a legcsinosabb nők válnak belőlük. De sok lány van, aki azért szépen ki van tömve még versenyzői pályafutása alatt...De az átlagpopuláciban is ugyanez van. kis cici, nagy cici...van itt mindnenféle cici.  @-o

2008. Augusztus 12. - 11:49:42
Válasz #304

Zsuzsi

Vendég
Kicsit más.
Nekem egy barátnőm kajakozott. Igen tehetséges volt,nagy jövő várt rá. Azért hagyta abba a sportot,mert állítólag az edzője edzés közben állandóan ku.. anyázta. Mivel akkor halt meg az édesanyja (meg amúgy sem), nem igazán bírta hallgatni.
Legalábbis ő ezt mesélte. Ki tudja...

2008. Augusztus 12. - 11:53:23
Válasz #305
Nem elérhető

endre66


Kicsit más.
Nekem egy barátnőm kajakozott. Igen tehetséges volt,nagy jövő várt rá. Azért hagyta abba a sportot,mert állítólag az edzője edzés közben állandóan ku.. anyázta. Mivel akkor halt meg az édesanyja (meg amúgy sem), nem igazán bírta hallgatni.
Legalábbis ő ezt mesélte. Ki tudja...

Akkor vele elég finoman bántak, és ezt nem viccből írom.  :-}

2008. Augusztus 12. - 12:27:52
Válasz #306

Zsuzsi

Vendég
Nem tudom,hogy ezt olvastátok-e...


A kínai főváros egyik kórházában külön osztályt alakítottak ki a pekingi olimpián versenyző sportolók - megalapozott gyanú esetén végrehajtandó - "szexvizsgálatára".

Az állami hírügynökség, a Hszinhua közlése szerint ha erőteljes kétségek merülnének fel valakinek a nemi hovatartozását illetően, akkor e speciális laboratóriumban - a hormonok, gének, kromoszómák elemzésére kiterjedő - véranalízis útján három napon belül meg fogják tudni határozni, hogy nő vagy férfi az illető.
Ilyesfajta "nemes" gond amúgy ritkán adódik, nagyjából 500-600 sportolóra jut egy-egy ilyen eset, többnyire olyan formában, hogy női versenyzőről derül ki: valójában az erősebb nemhez tartozik.
Az első sporttörténeti "másságot" 1967 produkálta, amikor is Ewa Klobukowskáról, a 4x100 méteres váltóval 1964-ben, Tokióban olimpiai aranyérmes lengyel atlétáról mutatta ki egy utóbb elvégzett szexvizsgálat, hogy nemét illetően nem nő, minek nyomán fel is hagyott a versenysporttal.


2008. Augusztus 12. - 12:32:41
Válasz #307
Nem elérhető

FirstLady


Nem tudom,hogy ezt olvastátok-e...


A kínai főváros egyik kórházában külön osztályt alakítottak ki a pekingi olimpián versenyző sportolók - megalapozott gyanú esetén végrehajtandó - "szexvizsgálatára".

Az állami hírügynökség, a Hszinhua közlése szerint ha erőteljes kétségek merülnének fel valakinek a nemi hovatartozását illetően, akkor e speciális laboratóriumban - a hormonok, gének, kromoszómák elemzésére kiterjedő - véranalízis útján három napon belül meg fogják tudni határozni, hogy nő vagy férfi az illető.
Ilyesfajta "nemes" gond amúgy ritkán adódik, nagyjából 500-600 sportolóra jut egy-egy ilyen eset, többnyire olyan formában, hogy női versenyzőről derül ki: valójában az erősebb nemhez tartozik.
Az első sporttörténeti "másságot" 1967 produkálta, amikor is Ewa Klobukowskáról, a 4x100 méteres váltóval 1964-ben, Tokióban olimpiai aranyérmes lengyel atlétáról mutatta ki egy utóbb elvégzett szexvizsgálat, hogy nemét illetően nem nő, minek nyomán fel is hagyott a versenysporttal.


És akkor itt még nincs is szó arról, hogy 16 év felettiek vehetnek részt az olimpián, és a tornászlányok közül az útlevél alapján mind elmúlt, de a tornásznyilvántartó szerint meg nem :D :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 12. - 12:46:36
Válasz #308
Nem elérhető

endre66


Asszem egyszer vb aranyat vettek el egy 10 éves koreai tornászlánytól, két évvel a verseny után, azt hitték abban az évben tölti a 16-ot...benézték  ::)

2008. Augusztus 12. - 12:49:14
Válasz #309

Zsuzsi

Vendég
Asszem egyszer vb aranyat vettek el egy 10 éves koreai tornászlánytól, két évvel a verseny után, azt hitték abban az évben tölti a 16-ot...benézték  ::)


Vajon az esetek hány százalékában buknak le,hogy megéri kockáztatni?

2008. Augusztus 12. - 14:31:11
Válasz #310

B1ll4

Vendég

2008. Augusztus 12. - 14:38:53
Válasz #311
Nem elérhető

FirstLady


Gyurta Dani olimpiai csúcsot javított 200 mellen, 2 mp-vel  :-)! ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 12. - 14:50:07
Válasz #312
Nem elérhető

AtisFace


Gyurta Dani olimpiai csúcsot javított 200 mellen, 2 mp-vel  :-)! ;D ;D ;D ;D ;D
Néztem sunyiban(dolgozok), és nagyon magabiztosan úszta :-):-)::. Remélem arany lesz belőle a döntőben @:-).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 12. - 14:55:02
Válasz #313
Nem elérhető

pókerarc


Én meg nem tudom sehol se nézni.Várhatok majd megint 4 évet... ˝=/ ˝=/ :'(
Egyébként melyik oldalon érdemes a híreket olvasgatnom?Hol frissül a leggyorsabban?

2008. Augusztus 12. - 14:56:22
Válasz #314
Nem elérhető

FirstLady


Én meg nem tudom sehol se nézni.Várhatok majd megint 4 évet... ˝=/ ˝=/ :'(
Egyébként melyik oldalon érdemes a híreket olvasgatnom?Hol frissül a leggyorsabban?
index.hu szerintem :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady