2024. Június 15. - 22:17:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 361172 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. Augusztus 15. - 16:03:45
Válasz #375
Nem elérhető

Gabe


minden tiszteletem Hargitay-é, de ennyire naív nem lehet,
akkor inkább mondja azt, hogy nem tudok hozászólni...ennyi!
vagy ne is említse.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 15. - 18:10:21
Válasz #376
Nem elérhető

FirstLady


minden tiszteletem Hargitay-é, de ennyire naív nem lehet,
akkor inkább mondja azt, hogy nem tudok hozászólni...ennyi!
vagy ne is említse.
Ez nem így van Gabe...
Nem naív, tudja, amit tud, és azt mondja, amit mindenki hallani akar, ez teljesen normális... :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 15. - 18:25:44
Válasz #377

Zsuzsi

Vendég
Ez tényleg nagyon kemény. Thi Ngan Thuong Do (ez egy név) vietnámi tornász a 82.helyen végzett,vagyis utolsó lett.
"A doppingszernek nem számító, de tiltólistás, furoszemid nevű vízhajtóval (melynek súlycsökkentő hatása van) bukott le."  :D

2008. Augusztus 15. - 20:35:27
Válasz #378
Nem elérhető

Gabe


minden tiszteletem Hargitay-é, de ennyire naív nem lehet,
akkor inkább mondja azt, hogy nem tudok hozászólni...ennyi!
vagy ne is említse.
Ez nem így van Gabe...
Nem naív, tudja, amit tud, és azt mondja, amit mindenki hallani akar, ez teljesen normális... :)
oké :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 15. - 20:38:04
Válasz #379
Nem elérhető

Cressler


minden tiszteletem Hargitay-é, de ennyire naív nem lehet,
akkor inkább mondja azt, hogy nem tudok hozászólni...ennyi!
vagy ne is említse.
nem dopping szakiként hanem úszóként szólt hozzá...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 15. - 21:07:48
Válasz #380
Nem elérhető

sasa


Bakanek most nyilatkozta az origo.hun hogy már nincs értelme a dopping tiltásoknak.
Sokkal nagyobb kárt csinálnak a tiltásokkal a sportolók szervezetében az újfajta kisérletezésekkel, mint az általános dopping szerekkel.
A NOB vezetők féltik a poziciójukat és ragaszkodnak az elveikhez.

2008. Augusztus 15. - 21:25:25
Válasz #381
Nem elérhető

Gabe


és igaza van... :-){
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 15. - 21:39:49
Válasz #382
Nem elérhető

sasa


Hát nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a vége. Ezek az új szerek valóban életveszélyessek. Itthon meg minden szar kis vizhajtó és további ártalmatlan társai miatt évekre eltiltanak versenyzőket, akik megpróbálnak lépést tartani a nagyhatalmak orvosi kisérletezéseikkel szemben, mely egyeseknek hatalmas üzletet jelent. És sajnos az az érzésem, hogy azok kaszálnak a legtöbbet akik a tiltásokat kitalálták.

2008. Augusztus 15. - 21:43:36
Válasz #383

Zsuzsi

Vendég
Hát nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a vége. Ezek az új szerek valóban életveszélyessek. Itthon meg minden szar kis vizhajtó és további ártalmatlan társai miatt évekre eltiltanak versenyzőket, akik megpróbálnak lépést tartani a nagyhatalmak orvosi kisérletezéseikkel szemben, mely egyeseknek hatalmas üzletet jelent. És sajnos az az érzésem, hogy azok kaszálnak a legtöbbet akik a tiltásokat kitalálták.


Szerintem egy cég.Ugyan az találja ki a tiltást,aki utána kifejleszti az újabb szert. És ez így hatalmas üzlet.

2008. Augusztus 15. - 21:47:10
Válasz #384
Nem elérhető

sasa


És itt kezdődik a mocskosság.
Ez semmi más, mint embereken való kisérletezés. Úgy látszik az egerek fogyóban vannak és rátértek az emberre.
Na ezeket kéne halálra itélni, mert ha igazak a feltétalezések, akkor itt tömeggyilkosság szándékával állunk szemben.

2008. Augusztus 15. - 21:49:33
Válasz #385

Zsuzsi

Vendég
És itt már szerintem nem is a sportról,vagy a győzni akarásról van szó,hanem pénzről.
De mit vársz Sasa,hány embert áldoztak már fel pl. az amcsik az olajért stb.

2008. Augusztus 15. - 21:55:31
Válasz #386
Nem elérhető

Gabe


meg hány országot... mondvacsinált indokokkal   :-p
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 15. - 21:57:39
Válasz #387
Nem elérhető

sasa


Ez így igaz!
Mindig az átlag emberek szívják a .......t.
Jelenleg az a felállás, hogy vannak gazdagok és áldozatok. Ez értendő a politikára a sportra és ki tudja még mire.
És sajnos én a második részhez tartozom. De nem baj, mert így legalább nem hányok magamtól.

2008. Augusztus 15. - 22:11:32
Válasz #388

Zsuzsi

Vendég
Én azt szoktam mondani,hogy van 1-2 ember,akié az ország,mi meg csak úgy lakjuk.

2008. Augusztus 16. - 00:01:27
Válasz #389

B1ll4

Vendég