2024. Június 16. - 00:19:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 361231 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Augusztus 26. - 06:46:50
Válasz #495
Nem elérhető

FirstLady


Azért aki 60 millából nem tudja magát bebiztosítani az...nem mondok inkább semmit. ;D
Igen igaz,hogy lakás,kocsi és fele oda,de más ezeket hány (tíz)év alatt szenvedi össze.
Persze nem arra értettem,hogy királyként élhet,de 1 átlag gondtalan élet a kamatokból megvan.Legalábbis nekem meglenne. o:)
Valamilyen szinten az igaz, hogy be tudja magát egy átlagember biztosítani 60 millából, de azért egy sportoló nem csak lakásra és kocsira költ... meg azt se felejtsük el, hogy az élsportolóknak van-e munkájuk, ill. havonta mennyi pénzt keresnek...  8-) Szóval ez a hatvan azért annyira nem sok szerinem neki :) Mondjuk még mindig több, mint a vízilabdázók -asszem- 12 millája/ fő... :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 26. - 10:19:00
Válasz #496
Nem elérhető

Cressler


Azért aki 60 millából nem tudja magát bebiztosítani az...nem mondok inkább semmit. ;D
Igen igaz,hogy lakás,kocsi és fele oda,de más ezeket hány (tíz)év alatt szenvedi össze.
Persze nem arra értettem,hogy királyként élhet,de 1 átlag gondtalan élet a kamatokból megvan.Legalábbis nekem meglenne. o:)
Valamilyen szinten az igaz, hogy be tudja magát egy átlagember biztosítani 60 millából, de azért egy sportoló nem csak lakásra és kocsira költ... meg azt se felejtsük el, hogy az élsportolóknak van-e munkájuk, ill. havonta mennyi pénzt keresnek...  8-) Szóval ez a hatvan azért annyira nem sok szerinem neki :) Mondjuk még mindig több, mint a vízilabdázók -asszem- 12 millája/ fő... :)
Tényleg egyébként a vízilabdások kb mennyit kapnak klubszinten? Mer erről hőzöm sincs.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 26. - 16:00:34
Válasz #497

B1ll4

Vendég

2008. Augusztus 26. - 22:14:24
Válasz #498
Nem elérhető

Cressler



kiderült a titok
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 27. - 07:55:47
Válasz #499
Nem elérhető

FirstLady


Módosítanék, 20 milla/főre emelték vízilabdázók pénzdíját, amit ma meg is tudnak  :-)! Łł= Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 03. - 19:48:29
Válasz #500
Nem elérhető

Cressler


Még a végén Pars Krisztián ezüstérmes lesz...  :-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 03. - 21:30:53
Válasz #501
Nem elérhető

FirstLady


Még a végén Pars Krisztián ezüstérmes lesz...  :-}
Ezt jól megaszontad :D :D :D :D :D :D :D :D

Miért, hogyan, honnan tudod, meg ilyesmi infók kimaradtak, de mondd el, engem érdekelne  8-) :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 03. - 21:35:44
Válasz #502
Nem elérhető

hopika


Még a végén Pars Krisztián ezüstérmes lesz...  :-}
Ezt jól megaszontad :D :D :D :D :D :D :D :D

Miért, hogyan, honnan tudod, meg ilyesmi infók kimaradtak, de mondd el, engem érdekelne  8-) :)

............

Parancsolj... :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 03. - 21:36:50
Válasz #503
Nem elérhető

FirstLady


Még a végén Pars Krisztián ezüstérmes lesz...  :-}
Ezt jól megaszontad :D :D :D :D :D :D :D :D

Miért, hogyan, honnan tudod, meg ilyesmi infók kimaradtak, de mondd el, engem érdekelne  8-) :)

Benn vót a hiradóba...
Elkapták a 2. és a 3. helyezettet doppinggal...
na mien vagy, gondoltam megtanítom cress-t hírt írni :D :D :D :D :D :D
amúgymeg nem is biztos, mert csak egy orosz hírügynökség tudja úgy, nem megerősített az infó  8-) ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 03. - 22:13:46
Válasz #504
Nem elérhető

Cressler


Még a végén Pars Krisztián ezüstérmes lesz...  :-}
Ezt jól megaszontad :D :D :D :D :D :D :D :D

Miért, hogyan, honnan tudod, meg ilyesmi infók kimaradtak, de mondd el, engem érdekelne  8-) :)

Benn vót a hiradóba...
Elkapták a 2. és a 3. helyezettet doppinggal...
na mien vagy, gondoltam megtanítom cress-t hírt írni :D :D :D :D :D :D
amúgymeg nem is biztos, mert csak egy orosz hírügynökség tudja úgy, nem megerősített az infó  8-) ;D ;D ;D ;D
hírt írni?   ;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 04. - 14:37:25
Válasz #505

B1ll4

Vendég

2008. Szeptember 04. - 14:57:23
Válasz #506
Nem elérhető

FirstLady


Még a végén Pars Krisztián ezüstérmes lesz...  :-}
Ezt jól megaszontad :D :D :D :D :D :D :D :D

Miért, hogyan, honnan tudod, meg ilyesmi infók kimaradtak, de mondd el, engem érdekelne  8-) :)

Benn vót a hiradóba...
Elkapták a 2. és a 3. helyezettet doppinggal...
na mien vagy, gondoltam megtanítom cress-t hírt írni :D :D :D :D :D :D
amúgymeg nem is biztos, mert csak egy orosz hírügynökség tudja úgy, nem megerősített az infó  8-) ;D ;D ;D ;D
hírt írni?   ;D ;D ;D

aham  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 07. - 19:48:41
Válasz #507
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 07. - 20:13:06
Válasz #508
Nem elérhető

Cressler


A Kammerer-Kucsera páros is előbbre kerülhet az 1000m-es távon ugyani az előttük 4. helyen végző lengyel duó egyik tagjának pozitív lett a doppingmintája melyet a b próba is megerősített.
Szerintem valami vaj félével bukott meg de speciális mert nem butter hanem buterol pontosabban clenbuterol ***))) tehát szegénynek nem jött be a pekingi levegő és erősödtek az asztmás tünetei.




(Nah LAdy megfelel? )  ;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 07. - 22:12:18
Válasz #509
Nem elérhető

Gabe


http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=198791

az U21-ben is "beindultunk"  ˝=/ :-Đ
szerbia-magyarország 8-0
"Yeah buddy, light weight baby!"