2024. Június 16. - 02:43:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 361275 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Január 11. - 16:56:45
Válasz #720
Nem elérhető

fastor


Nincs ilyen, hogy lehet hogy...
Azokról a menetekről miért nem mondod ugyanezt, ahol Barashjan pihegett, meg lóbálta a karját?
bocsánat, bocsánat, Madárnak drukkolok, csak gondoltam megjegyzem --)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 11. - 18:40:40
Válasz #721
Nem elérhető

Cressler


Kemény volt ez az ukrán srác,  12 meneten keresztül ütheti bármelyik súlycsoiportos ellenfele a fejét akkor se fekszik el, igazi őserő.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 11. - 19:37:34
Válasz #722
Nem elérhető

God Vazzeg


Kemény volt ez az ukrán srác,  12 meneten keresztül ütheti bármelyik súlycsoiportos ellenfele a fejét akkor se fekszik el, igazi őserő.

Azt én is figyeltem, hogy csak meg-meg rezzen a feje, de bírja  :D

2009. Január 11. - 19:52:22
Válasz #723
Nem elérhető

Gabe


Amcsi és német fórumokon néztem, hogy a 9. menetig 5-3 -ra adták a meneteket, az utolsó négyet pedig Karesznak.
Vagyis 7-5 meneteket tekintve, ami 10-9-es pontozással 115-113.
Az is sokat elmond, hogy a bwin-en a 10.menet után Karesz odds-sza 1.2, Inkiné 3 körüli volt!
Mellesleg mindkét ország fórumain Balzsay megérdemelt győzelméről beszélnek.
Persze természetes ez, hogy a magyar sosem örül a magyar sikerének.
Szabó szaGkommentátor, meg Koko is elmehetne a fanyalgó stílusával melegebb éghajlatra!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 11. - 20:14:17
Válasz #724

Torony

Vendég
az a Szabó köcsög az töltött valaha egy percet is a ringben (nem takarítani ofkorsz) vagy csak könyvekből meg videókból lett ilyen kibaszottul okos? (ahogy elnéztem, kérdésem akár költői is lehet...)

2009. Január 11. - 20:15:21
Válasz #725
Nem elérhető

Gabe


az a Szabő köcsög az töltött valaha egy percet is a ringben (nem takarítani ofkorsz) vagy csak könyvekből meg videókból lett ilyen kibaszottul okos? (ahogy elnéztem, kérédsem akár költői is lehet...)
Nem akartam beírni, hogy szívesen sparringolok vele egyet, igaz én csak 1-2 évig bunyóztam, de egy ilyen fejet biztos tiplire vernék!  :-/-
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 12. - 08:37:11
Válasz #726
Nem elérhető

madinorbi


az a Szabó köcsög az töltött valaha egy percet is a ringben (nem takarítani ofkorsz) vagy csak könyvekből meg videókból lett ilyen kibaszottul okos? (ahogy elnéztem, kérdésem akár költői is lehet...)
A legtrágyább ótvargyökér az nba rovat vezetője a sport tv-n, ő simán leszarozza a top 30-ban lévő játékosokat, de esetenként még Kobe Bryantet is vagy Lebron Jamest, ha egy egy dobás nem jön be. Ilyenkor simán jön a mozgássérült meg retardált, meg fakezű szöveg.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 12. - 22:11:59
Válasz #727
Nem elérhető

Gabe


http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=216434&

MU-Chelsea C.Ronaldo gólja!
Ti megadtátok volna?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 13. - 22:40:47
Válasz #728
Nem elérhető

Yeti


Én szabályosnak ítélném, pedig úúútálom a ManU - t.
Rooney játékba hozta a labdát, persze két centire kb. Egy passz volt Giggsnek, csak nem úgy, ahogy megszoktuk.
Szóval szerintem érvényes volt/lett volna.

Majd a Sport1en kitárgyalják Ganxstáék a Hetihelyzetben.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Január 13. - 23:16:50
Válasz #729
Nem elérhető

Gabe


Szerintem is szabályos, bár ha ezt megadják, akkor egyéb esetekben, mikor csak otthagyja így a csapattárs a labdát, és megy a másik, kézbe veszi, és megigazítja, akkor viszont kezezés miatt le kellene fújni!
Kellene rá egy szabály, hogy pl. mikor először a sarokba helyezik a labdát, onnantól játékban is van!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 14. - 01:10:30
Válasz #730
Nem elérhető

Yeti


Hát jahh, vagy mondjuk, legalább 2 - 3m - t meg kell tennie a labdának. Abba még a kis szögi is belefér.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Január 17. - 17:35:01
Válasz #731
Nem elérhető

Gabe


A Manchester City 120 millió euróra (33,6 milliárd forint) emelte ajánlatát Kakáért, az AC Milan brazil futballsztárjáért.
Úgy tűnik, ennek az összegnek már a milánói klub sem tudott ellenállni, a vezetők ugyanis a korábbi visszautasítás
után hozzájárultak ahhoz, hogy Kaká megkezdje a tárgyalást a manchesteriekkel.

A City most az ajánlat megemelésén kívül 500 ezer fontos (155 millió forint) fizetést kínál a dél-amerikai középpályásnak - aki ezzel a világ legjobban fizetett sportolója lehet -, és további 35 millió eurót az üzletben közreműködő olasz tanácsadóknak. Az elképesztő költekezést mindazonáltal aligha érzi meg az egyesült arab emírségekbeli tulajdonos bankszámlája, Manszur Bin Zajed al-Najhan sejk vagyonát ugyanis 16,5 milliárd euróra (4,6 billió forint) becsülik.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 17. - 19:00:31
Válasz #732
Nem elérhető

Cressler


ennyi pénzből jó sok fehérjét lehetne venni  :-oD írok is egy levelet az arabnak
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 17. - 19:03:17
Válasz #733
Nem elérhető

endre66


ennyi pénzből jó sok fehérjét lehetne venni  :-oD írok is egy levelet az arabnak
Figyelj, említs meg engem is!  :-}

2009. Január 17. - 19:04:28
Válasz #734
Nem elérhető

Cressler


ennyi pénzből jó sok fehérjét lehetne venni  :-oD írok is egy levelet az arabnak
Figyelj, említs meg engem is!  :-}
OK!  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!