2024. Június 16. - 05:49:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 361347 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 02. - 21:22:09
Válasz #750
Nem elérhető

bender


"Robbie Keane visszatért a Tottenhamhez, legalábbis erről számol be a 'pool honlapja. Nem hivatalosan a korábban már jelzett 15 millió fontért."(NSO)

Na ez nagy üzlet volt! 5,5 millió fontot buktak rajta!Ehhez csak gratulálni tudok!

2009. Február 02. - 21:29:00
Válasz #751
Nem elérhető

nes


eurosportot nézzétek csak most!!!! k1

2009. Február 02. - 21:39:36
Válasz #752
Nem elérhető

nes


Badr Hari vs Alistair Overeem
http://www.youtube.com/watch?v=GMHG1gkob0s&feature=related

ez a meccs volt végülis... :D

2009. Február 02. - 21:47:07
Válasz #753
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 02. - 22:32:18
Válasz #754
Nem elérhető

George


Ez kurva nagy volt!!!! Bodri Harit végre kegyetlenül kicsapták Łł= Łł= Łł= És egy gyúrós gyerek, akinek eléggé szimpatikus feje van ****:)))))) :-)! Ennyit arról, hogy nem számít az izom egy harcban Łł=

2009. Február 02. - 22:39:50
Válasz #755
Nem elérhető

Gabe


Ez komoly volt, Hari megnézte a holland gyerek térdkalácsát, aztán biztos, ami biztos, még kapott egy maflást.
A második leütés után pedig, már nem nagyon tudta, milyen rendezvényen van!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 23:21:29
Válasz #756
Nem elérhető

Cressler


tök vicces ahogy spurizik a semleges sarokba  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 03. - 07:52:30
Válasz #757
Nem elérhető

endre66


Milyen gyorsan a térdes után küldött egy balost is!  Łł=  Amúgy azt hittem a boxban nem lehet rúgni **:))))*...ezek a mai fiatalok.  !+"%

Én kiskorom óta mindig annak szurkoltam, akinek a fizikuma közelebb áll egy testépítőéhez, kivéve persze ha magyar is volt a ringben.  8-)

Azért megértem, hogy ilyenkor nem a vesztes csávó csajának az arcát mutogatják a végén...az mit érezhet ilyenkor?  ????...  :-\

2009. Február 03. - 14:26:37
Válasz #758
Nem elérhető

Cressler


Amúgy nem is akkora meglepetés Hari versége épp ma beszéltem egy hozzáértővel, és mondta, hogy Hari edzője idegileg kicsit tönkrement a döntőbeli eset után, vissza is vonult, más pedig nem nagyon tudja úgy kezelni tehát kordában tartani de mégis kőkeményen motiválni Harit mint az ex edzője.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 03. - 16:44:22
Válasz #759
Nem elérhető

George


Amúgy nem is akkora meglepetés Hari versége épp ma beszéltem egy hozzáértővel, és mondta, hogy Hari edzője idegileg kicsit tönkrement a döntőbeli eset után, vissza is vonult, más pedig nem nagyon tudja úgy kezelni tehát kordában tartani de mégis kőkeményen motiválni Harit mint az ex edzője.
De Hari erre a meccsre a korábbi edzőjével együtt vonult be. ????...

2009. Február 03. - 20:17:20
Válasz #760
Nem elérhető

Cressler


Amúgy nem is akkora meglepetés Hari versége épp ma beszéltem egy hozzáértővel, és mondta, hogy Hari edzője idegileg kicsit tönkrement a döntőbeli eset után, vissza is vonult, más pedig nem nagyon tudja úgy kezelni tehát kordában tartani de mégis kőkeményen motiválni Harit mint az ex edzője.
De Hari erre a meccsre a korábbi edzőjével együtt vonult be. ????...
akkor engem csúnyán átvertek
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 03. - 21:30:08
Válasz #761
Nem elérhető

George


Amúgy nem is akkora meglepetés Hari versége épp ma beszéltem egy hozzáértővel, és mondta, hogy Hari edzője idegileg kicsit tönkrement a döntőbeli eset után, vissza is vonult, más pedig nem nagyon tudja úgy kezelni tehát kordában tartani de mégis kőkeményen motiválni Harit mint az ex edzője.
De Hari erre a meccsre a korábbi edzőjével együtt vonult be. ????...
akkor engem csúnyán átvertek
http://www.youtube.com/watch?v=KlKw3uUfnLc

Itt a teljes meccs, bevonulásokkal együtt.

2009. Február 03. - 21:48:23
Válasz #762
Nem elérhető

nes


tök vicces ahogy spurizik a semleges sarokba  ;D

jaja :) "szökken"

2009. Február 04. - 19:25:54
Válasz #763
Nem elérhető

Gabe


Holnap kezdődik Rigában a Vancouveri jégkorong olimpiai selejtező torna.
A gyökér M1 meg csúsztatott élőben adja, valami tizedrangú Kárpát Expressz nevű "műsor" ISMÉTLÉSE miatt.
'csém, ezek nemhogy nem találták fel a tv műsorokat, de nem is készítik!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 04. - 19:28:28
Válasz #764
Nem elérhető

FirstLady


...'csém, ezek nemhogy nem találták fel a tv műsorokat, de nem is készítik!
wehehhe ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady