2024. Június 16. - 08:19:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 361404 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Február 08. - 15:49:23
Válasz #825
Nem elérhető

H. Laci


Nem lesz itt semmi. Majd kivonul a yard farkesszemet nézni a tömeggel, hogy megvédjék a roma polgártársakat. Jön ombucmanó, képviselő, ÖCO, Horváth Aladár, lesz rasszistázás, fasisztázás, aztán mindenki hazamegy.

hát Torony remélem nem igy lesz, de sztem nem fogják annyiban hagyni, vagy igy vagy ugy, bosszút állnak.
lehet nem is holnap hajnalban hanem hónapok mulva, mikor mindenki megnyugszik hogy nincs it semmi , és nem is lesz na majd akko csinálnak egy igazi nagy zsúrt  @:-)

2009. Február 08. - 15:51:28
Válasz #826
Nem elérhető

H. Laci


A Veszprémi rendőrség persze tudja, hogy kik voltak...
George is tudja  !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:)))

okéj, bocsánat, nem akarok viccet csinálni belőle...

Mindenesetre itthon, itteniek nem csinálhatnak rendet, ha tényleg jönnek valakik, arról (ahogy Prod is írta) nem fogunk hallani, ha minden jól megy...

ha nem hallunk semmit, akkor is hallunk, mert akkor tudjuk hogy minden jól ment  ****:))))))

2009. Február 08. - 15:58:03
Válasz #827
Nem elérhető

sasa


Nem lesz itt semmi. Majd kivonul a yard farkesszemet nézni a tömeggel, hogy megvédjék a roma polgártársakat. Jön ombucmanó, képviselő, ÖCO, Horváth Aladár, lesz rasszistázás, fasisztázás, aztán mindenki hazamegy.
Most biztos nem így lesz. Valószinübbnek tartom, hogy a romák is segíteni fognak a rendörségnek, mert félnek a nép haragjától. Aki itt él csak az látja, hogy most komolyan gondolják az emberek. Ha viszont igaz amit Prod mond, akkor nagy para lesz itt Veszprém környékén.

2009. Február 08. - 16:35:57
Válasz #828

Torony

Vendég
Nem lesz itt semmi. Majd kivonul a yard farkesszemet nézni a tömeggel, hogy megvédjék a roma polgártársakat. Jön ombucmanó, képviselő, ÖCO, Horváth Aladár, lesz rasszistázás, fasisztázás, aztán mindenki hazamegy.
Most biztos nem így lesz. Valószinübbnek tartom, hogy a romák is segíteni fognak a rendörségnek, mert félnek a nép haragjától. Aki itt él csak az látja, hogy most komolyan gondolják az emberek. Ha viszont igaz amit Prod mond, akkor nagy para lesz itt Veszprém környékén.

Valószínűbbnek tartom, hogy a romák majd kapnak egy kis plusz segélyt, a jogosan felháborodott tömeget meg az összes titkos meg nemtitkos szolgálat fogja figyelni hónapokig. Ja, és folyamatos nácizós szájtépés. De ne nekem legyen igazam.

2009. Február 08. - 16:50:43
Válasz #829
Nem elérhető

H. Laci


Nem lesz itt semmi. Majd kivonul a yard farkesszemet nézni a tömeggel, hogy megvédjék a roma polgártársakat. Jön ombucmanó, képviselő, ÖCO, Horváth Aladár, lesz rasszistázás, fasisztázás, aztán mindenki hazamegy.
Most biztos nem így lesz. Valószinübbnek tartom, hogy a romák is segíteni fognak a rendörségnek, mert félnek a nép haragjától. Aki itt él csak az látja, hogy most komolyan gondolják az emberek. Ha viszont igaz amit Prod mond, akkor nagy para lesz itt Veszprém környékén.

hát azért a rendőrségnek sztem nem non fognak segiteni, de biztos teli lesz a gyatya  ;D

2009. Február 08. - 17:41:20
Válasz #830
Nem elérhető

FirstLady


országszerte tüntetnek a kézilabdás srácokért...
ahogy a szólás tartja: "lesz itt még b*meg..." ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 08. - 17:57:07
Válasz #831
Nem elérhető

sasa


A fasz Draskovics megint azt nyilatkozta, hogy ez nem kisebbségi ügy. Már kezdik a mocskoskodást, de ezt most tényleg nem fogják hagyni az emberek.

2009. Február 08. - 18:08:30
Válasz #832
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem lesz itt semmi. Majd kivonul a yard farkesszemet nézni a tömeggel, hogy megvédjék a roma polgártársakat. Jön ombucmanó, képviselő, ÖCO, Horváth Aladár, lesz rasszistázás, fasisztázás, aztán mindenki hazamegy.
Most biztos nem így lesz. Valószinübbnek tartom, hogy a romák is segíteni fognak a rendörségnek, mert félnek a nép haragjától. Aki itt él csak az látja, hogy most komolyan gondolják az emberek. Ha viszont igaz amit Prod mond, akkor nagy para lesz itt Veszprém környékén.

Valószínűbbnek tartom, hogy a romák majd kapnak egy kis plusz segélyt, a jogosan felháborodott tömeget meg az összes titkos meg nemtitkos szolgálat fogja figyelni hónapokig. Ja, és folyamatos nácizós szájtépés. De ne nekem legyen igazam.

Sajnos egyetértek veled, nem lesz itt semmi, sőt a végén megint alakul valami cigóvédő szervezet, mert ez már nem állapot, hogy nyugodtan már nem is késelhetnek szegények  ˝=/

2009. Február 08. - 18:21:29
Válasz #833
Nem elérhető

H. Laci


de most akkor ez a hajnalban indulás, az hétfő hajnal, vagy ne legyenek annyira kiváncsi?

2009. Február 08. - 18:25:34
Válasz #834
Nem elérhető

FirstLady


Lezli, a t (és a tt) a múltidő jele 8-)

Azt a hír hallottam, hogy jobb ha a rendőrök találják meg az elkövető romákat.
Sasa információját még annyiban egészíteném ki, hogy egy 10fős volt elit szerb katona indult el a kora hajnali órákban.
   
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 08. - 18:30:21
Válasz #835
Nem elérhető

H. Laci


jóvan na Lady tenegyon okos vagy ;D ;D  ))=/ (ez csak vicc)
bocs má hogy figyelmetlen vótam

2009. Február 08. - 18:32:48
Válasz #836
Nem elérhető

FirstLady


jóvan na Lady tenegyon okos vagy ;D ;D  ))=/ (ez csak vicc)
bocs má hogy figyelmetlen vótam
ez nem vicc jóvan? tényleg nagyon okos vagyok !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Kíváncsi vagyok, mit mondd a híradó... :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 08. - 18:33:56
Válasz #837
Nem elérhető

H. Laci


jóvan na Lady tenegyon okos vagy ;D ;D  ))=/ (ez csak vicc)
bocs má hogy figyelmetlen vótam
ez nem vicc jóvan? tényleg nagyon okos vagyok !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Kíváncsi vagyok, mit mondd a híradó... :-!!!

mámint máma? vagy majd az eset után?

2009. Február 08. - 18:37:33
Válasz #838
Nem elérhető

H. Laci


most mondja: elő fordulhat hogy véletlen volt! és lehet tudni hogy milyen körökben keressék őket!

2009. Február 08. - 18:59:53
Válasz #839
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

"Egyik célpontjuk a Skorpió bár volt, azt remélték, hogy itt találják B. F-et, ám csalódniuk kellett, mert ő ezúttal egy másik szórakozóhelyen mulatott. A szemtanúk elmondása szerint a bosszúszomjas társaság tagjai úgy akartak távozni a bárból, hogy nem fizették ki az italfogyasztásukat. Emiatt szóváltásba keveredtek a pultoslánnyal, aki váratlan segítséget kapott a bárban tartózkodó kézilabdásoktól. Többen is elmondták, hogy már a szóra-kozóhelyen dulakodás kezdődött, sőt Zarko Sesumot nem az utcán, hanem odabent ütötték le egy székkel.

Ellentmondó információkat kaptunk arról, hogy Cozma önszántából ment-e a roma társaság után, vagy a túlerőben lévő támadók kényszerítették a helyiség elha-gyására, de az biztosnak tűnik, hogy odakint szinte azonnal leszúrták. A segítségére siető Pesicset hátulról vesén szúrták. Cozmát a mentősök a helyszínen újraélesztették, de nem sokkal később a kórházban belehalt a sérüléseibe. A másik két sportoló állapota súlyos, de stabil, egyelőre mindkettejüket altatják."

A fotón B F látható