2024. Június 04. - 08:34:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358126 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 15. - 17:40:04
Válasz #1155
Nem elérhető

fastor


szellemi kár milyen? amikor valakit hülyére vernek?
azt értettem ezalatt,hogy a cselekedeteikkel rontják az adott klubb hírét, vagy ha utcai dologról van szó, akkor az országunk hírét


Az max morális rombolás, nem szellemi te  ***))))  ****)
nah, csak nem találtam a megfelelö szót, köszi God ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 15. - 20:10:18
Válasz #1156
Nem elérhető

God Vazzeg


szellemi kár milyen? amikor valakit hülyére vernek?
azt értettem ezalatt,hogy a cselekedeteikkel rontják az adott klubb hírét, vagy ha utcai dologról van szó, akkor az országunk hírét


Az max morális rombolás, nem szellemi te  ***))))  ****)
nah, csak nem találtam a megfelelö szót, köszi God ****:))))))

 ****:))))))

2009. Július 16. - 12:17:14
Válasz #1157
Nem elérhető

lue



2009. Július 16. - 12:20:40
Válasz #1158
Nem elérhető

Cressler


Hajrá Lilák!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 18. - 23:30:27
Válasz #1159
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 21. - 22:47:48
Válasz #1160
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 21. - 22:52:59
Válasz #1161
Nem elérhető

Gabe


http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-ujpest_steaua_a_romanok_bohocok_-25399
Kurvanagy balhé van kilátásban, akármilyen lovassündőrség vonul is ki a meccsre!
Persze azok is, csak magyarokat fognak ütni!  &5*
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 21. - 22:56:04
Válasz #1162
Nem elérhető

George


http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-ujpest_steaua_a_romanok_bohocok_-25399
Kurvanagy balhé van kilátásban, akármilyen lovassündőrség vonul is ki a meccsre!
Persze azok is, csak magyarokat fognak ütni!  &5*
Magyarosan :laugh: Másfél évig a Fradi-pálya mellett éltem, volt bár nagy balhé :laugh: Egyszer minden ok nélkül támadtak rá kb 50-en fradisták 20 srácra akik jöttek vissza a suliba kimaradásról - szóval ész nincs sok ott sem :-}

2009. Július 21. - 23:02:09
Válasz #1163
Nem elérhető

Cressler


http://www.ujpestfc.hu/index.php?pg=news_4_7621
Huhogni, gágogni, cigányozni tilos – szarmagyarozni szabad? – ez volt a képviselő sajtótájékoztatójának címe.

"A mérkőzésnek július 23-án Budapesten a Szusza Ferenc stadionban lesz a visszavágója, a román csapatot minden bizonnyal jelentős számú szurkolósereg kíséri majd el. Kérdés, hogy diplomáciai úton orvosoljuk-e ezt a súlyos atrocitást vagy rábízzuk a dolgot az Újpest szurkolók kemény magjára? Akiket aztán majd a saját rendőreink vernek agyba-főbe a saját hazánkban, megvédve azokat, akik ezt a gusztustalan feliratot kifeszítették?"
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 21. - 23:05:08
Válasz #1164
Nem elérhető

Gabe


http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-ujpest_steaua_a_romanok_bohocok_-25399
Kurvanagy balhé van kilátásban, akármilyen lovassündőrség vonul is ki a meccsre!
Persze azok is, csak magyarokat fognak ütni!  &5*
Magyarosan :laugh: Másfél évig a Fradi-pálya mellett éltem, volt bár nagy balhé :laugh: Egyszer minden ok nélkül támadtak rá kb 50-en fradisták 20 srácra akik jöttek vissza a suliba kimaradásról - szóval ész nincs sok ott sem :-}
Én voltam már kint sok Fradi meccsen, a kettes szektor teljesen nyugis, csak a Nagyvárad tér felőli kapu mögött őrjöngenek a fogyatékosok!
ZMNE? Az messzebb van a pályától, nyugis hely, én is laktam ott 1,5 hónapot!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 21. - 23:06:52
Válasz #1165
Nem elérhető

csaba.r


Én meg a Fradinál Jégkorongoztam 10 évet
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 21. - 23:15:09
Válasz #1166
Nem elérhető

George


http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-ujpest_steaua_a_romanok_bohocok_-25399
Kurvanagy balhé van kilátásban, akármilyen lovassündőrség vonul is ki a meccsre!
Persze azok is, csak magyarokat fognak ütni!  &5*
Magyarosan :laugh: Másfél évig a Fradi-pálya mellett éltem, volt bár nagy balhé :laugh: Egyszer minden ok nélkül támadtak rá kb 50-en fradisták 20 srácra akik jöttek vissza a suliba kimaradásról - szóval ész nincs sok ott sem :-}
Én voltam már kint sok Fradi meccsen, a kettes szektor teljesen nyugis, csak a Nagyvárad tér felőli kapu mögött őrjöngenek a fogyatékosok!
ZMNE? Az messzebb van a pályától, nyugis hely, én is laktam ott 1,5 hónapot!  ****:))))))
Közvetlenül szemben van a pályával 8-} Srácok jöttek vissza, meccsnek vége volt már, és egy szó nélkül rájuk rontottak közvetlenül a bejárat előtt :-} Egy gyerek kivételével mindenki komoly sérüléseket szenvedett, az az egy vitte be a többit, mondjuk ő külön állatfaj, igazi őstulok !+"%

2009. Július 21. - 23:19:38
Válasz #1167
Nem elérhető

Gabe


Közvetlenül szemben van a pályával 8-}
Nem mondod!  :D
Arra értettem, hogy 6-8 sávnyi körút, meg egy kevés választja el őket egymástól!
Az igazi nagy balhék a másik oldalon szoktak lenni, de mi is ütlegeltünk már közvetlen az egyetem előtt!
Sajnos azok az ultrák mindig be vannak lőve, meg rá is drinkelnek egy keveset, mert úgy a tuti!  :-/-
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 22. - 07:12:25
Válasz #1168
Nem elérhető

George


Közvetlenül szemben van a pályával 8-}
Nem mondod!  :D
Arra értettem, hogy 6-8 sávnyi körút, meg egy kevés választja el őket egymástól!
Ok, csak van a másik ZMNE lejjebb, a Hungária krt-on ::) Nekem a messzebb az ezt jelenti kb, nem pedig azt, hogy csukott ablakon keresztül is hallatszik, amikor azt skandálják a pályán: "K#&@a anyád" :D

2009. Július 22. - 10:50:19
Válasz #1169
Nem elérhető

madinorbi


Voltam lenn a Debrecen - Kalmar Bl. selejtezőn, ultrakirály volt  @:-)
Remélem este továbbjutunk !
szekönd editör mentes felhasználó