2024. Június 04. - 00:18:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357998 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


2009. Július 29. - 21:19:39
Válasz #1201

B1ll4

Vendég
http://www.nemzetisport.hu/formula1/visszater-a-nemet-legenda-schumi-lesz-massa-helyettese-valenciaban-248842.html


 (:-)  :-):-):: :-):-):: :-):-)::

ez egy nagyon jó hír!

Kell az izgalom , a reklám a haldoklásban lévő forma1-nek , Schumi 3x annyi embert csődít össze mint a többi egybevéve ! :D

2009. Július 30. - 20:37:34
Válasz #1202
Nem elérhető

Gabe


Fenerbahce-Budapest Honvéd Európa Liga (UEFA Kupa) 3.forduló  20:45-től - Digisport!

Bp. Honvéd: Németh - Vukmir, Debreceni, Botis, Pastva - Benjamin, Hidi - Hrepka, Macko, Hajdú - Abraham.
Vezetőedző: Sisa Tibor

Fenerbahce: Volkan - Gökhan Gönül, Önder Turaci, Bilica, Roberto Carlos , Kazim-Kazim, Carlos Oliveira, Emre, Santos - Alex, Güiza. Vezetőedző: Christoph Daum

Reméljük nem lesz nagy zakó!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 30. - 22:59:09
Válasz #1203
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 31. - 08:47:04
Válasz #1204
Nem elérhető

Boresz


http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20090730-komoly-foszponzorra-lelt-az-ftc-futballcsapata.html
hmmm
lőjetek le de én utálom a fradit,egyet viszont nem értek,miért nyomják őket annyira? Mivel jobbak (játékos állományt nem nézve) mint az MTK, UTE vagy bármely más csapat?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 31. - 09:31:03
Válasz #1205
Nem elérhető

lue


Nem jobb semmivel --)
Csakhát  visszakerült és  hu ez  most  mekkora  dolog,Hajrá fradi meg minden !+"%
UTE

2009. Július 31. - 10:02:21
Válasz #1206
Nem elérhető

tomasz


http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20090730-komoly-foszponzorra-lelt-az-ftc-futballcsapata.html
hmmm
lőjetek le de én utálom a fradit,egyet viszont nem értek,miért nyomják őket annyira? Mivel jobbak (játékos állományt nem nézve) mint az MTK, UTE vagy bármely más csapat?

Én Győri Eto szurkoló vagyok,nem fradista.Szerintem ki lett kiálltva a fradi hazánk legnépszerűbb csapatának és ezért tolják annyira őket.Őszintén,ha nemzetközi szinten elérnének valamit én örülnék neki,mert az magyarországnak is jól jönne.Meglátjuk mit mutatnak majd a bajnokságban.Amúgy meg tök röhej ez a magyar bajnokság.Minden országban működik,hogy van egy bajnokság,kimennek a nézők,van bevétele a csapatnak és profitál belőle,megél belőle.Nem nehéz szponzort se találniuk.Nálunk ez se működik.Érdekes helyen élünk.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 31. - 11:14:12
Válasz #1207
Nem elérhető

Cressler


http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20090730-komoly-foszponzorra-lelt-az-ftc-futballcsapata.html
hmmm
lőjetek le de én utálom a fradit,egyet viszont nem értek,miért nyomják őket annyira? Mivel jobbak (játékos állományt nem nézve) mint az MTK, UTE vagy bármely más csapat?
Mivel jobbak mint az MTK és az UTE nagyon egyzserű erre a válasz, kezdjük az alapoknál a Fradi a legtöbbszörös magyar bajnok és kupagyőztes 28xos bajnok és 20 szoros kupagyőztes, a magyar csapatok közül egyedülálló nemzetközi eredményekkel VVK megynerése (a Juventus!!! ellen), 2-szeres Közép-Európa kupagyőztes és többször volt döntős és KEK döntő csak a Fradi jutott BL és Uefa kupa csoportkörbe.
AZ egyetlen magyar csapat melyben aranylabdás játékos játszott!
A Fradi csapata adta a legtöbb válogatott játékost, és a legtöbb bajnokság gólkirálya a Fradiban játszott.
Ha jól tudom csak a Fradi nyert úgy bajnokságot, hogy az összes meccsen nyert de ebben nem vagyok biztos.

Ja és a Fradi azért még nem hozott olyan szégyent a magyar focira mint az Ute akit egy Vaduz megaláz mert a játékosok lázadtak az edző ellen.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 31. - 12:21:59
Válasz #1208
Nem elérhető

AtisFace


Én sosem értettem, hogy fociban miért számít ennyire, hogy mit nyert a csapat évekkel ezelőtt. Sokkal fontosabbnak kellene lennie, hogy éppen milyen kvalitású játékosok, edző, utánpótlás áll rendelkezésre. A múlt eredményei alapján nem lesz újabb kiemelkedő siker.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Július 31. - 12:22:40
Válasz #1209

B1ll4

Vendég
Én sosem értettem, hogy fociban miért számít ennyire, hogy mit nyert a csapat évekkel ezelőtt. Sokkal fontosabbnak kellene lennie, hogy éppen milyen kvalitású játékosok, edző, utánpótlás áll rendelkezésre. A múlt eredményei alapján nem lesz újabb kiemelkedő siker.


Nem ér megcáfolhatatlan kijelentést tenni ! :D :D  ;-oo-;

2009. Július 31. - 12:29:03
Válasz #1210
Nem elérhető

Cressler


Én sosem értettem, hogy fociban miért számít ennyire, hogy mit nyert a csapat évekkel ezelőtt. Sokkal fontosabbnak kellene lennie, hogy éppen milyen kvalitású játékosok, edző, utánpótlás áll rendelkezésre. A múlt eredményei alapján nem lesz újabb kiemelkedő siker.

Ha egy csapatnak nincsenek eredményei, nincsen sok szurkolója a kutya se kíváncsi rá akkor miért lesz vonzó egy szponzornak miért kössenek vele tévés szerződést? Ott volt az mtk Várszegi ölte bele a nagy lóvét de a szurkolóinak egy nagyobb busz elég. Attól, hogy egy Fradi egy Juventus egy Barcelona egy egy évben gyengébb attól még a szurkolók mellette maradnak és a név is megmarad amit a múlt eredményeinek köszönhet és ami vonzóvá teszi a szponzoroknak televízióknak, szurkolóknak és a játékosoknak. És a pénz nagyrészt determinálja a játékosokat.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 31. - 12:36:28
Válasz #1211
Nem elérhető

AtisFace


Én sosem értettem, hogy fociban miért számít ennyire, hogy mit nyert a csapat évekkel ezelőtt. Sokkal fontosabbnak kellene lennie, hogy éppen milyen kvalitású játékosok, edző, utánpótlás áll rendelkezésre. A múlt eredményei alapján nem lesz újabb kiemelkedő siker.


Nem ér megcáfolhatatlan kijelentést tenni ! :D :D  ;-oo-;
Engedélyt kérek meghunyászkodni --)
  ;)

Cressler örülök, hogy felhoztad a Barca-t nincs mez szponzor, nem a csillagászati átigazolások jellemezték eddig a politikájukat. Még se kevesebbek egy Real-nál amibe szerintem nagyságrendekkel több pénzt tettek bele.

A szurkolói támogatottság: a Leverkusen is a német bajnokságban produkált egy mindenben második idényt pedig azon a szinten nagyon kicsinek számít a szurkolói bázisa és addig eljutni se volt kis befektetés. Az már más kérdés, hogy a kiemelkedő idény után elvitték a játékosokat az igazán nagy pénz maggal rendelkező klubok.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Július 31. - 13:50:53
Válasz #1212
Nem elérhető

Boresz


http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20090730-komoly-foszponzorra-lelt-az-ftc-futballcsapata.html
hmmm
lőjetek le de én utálom a fradit,egyet viszont nem értek,miért nyomják őket annyira? Mivel jobbak (játékos állományt nem nézve) mint az MTK, UTE vagy bármely más csapat?
Mivel jobbak mint az MTK és az UTE nagyon egyzserű erre a válasz, kezdjük az alapoknál a Fradi a legtöbbszörös magyar bajnok és kupagyőztes 28xos bajnok és 20 szoros kupagyőztes, a magyar csapatok közül egyedülálló nemzetközi eredményekkel VVK megynerése (a Juventus!!! ellen), 2-szeres Közép-Európa kupagyőztes és többször volt döntős és KEK döntő csak a Fradi jutott BL és Uefa kupa csoportkörbe.
AZ egyetlen magyar csapat melyben aranylabdás játékos játszott!
A Fradi csapata adta a legtöbb válogatott játékost, és a legtöbb bajnokság gólkirálya a Fradiban játszott.
Ha jól tudom csak a Fradi nyert úgy bajnokságot, hogy az összes meccsen nyert de ebben nem vagyok biztos.

Ja és a Fradi azért még nem hozott olyan szégyent a magyar focira mint az Ute akit egy Vaduz megaláz mert a játékosok lázadtak az edző ellen.

Aham,így már értem.De akkor sem tiszta hogy adósságban voltak,és akkor is mindig volt aki pumpálta bele a lét,az NB2-be is azért kerültek le ,mert nem volt fedezetük,vagy hasonlók miatt,nem? Nah ez a nem tiszta itt nekem. Az elmúlt szép eredmények meg nem minősítik a mai állapotot,azért a mai személyek tehetnek csak valamit,nem a régiek. A 6:3 óta szinte sehol nem vagyunk nemzetközi szinten,maximum a mexikói vb nemtomit nézzük.Nem az volt az utolsó nagy esemény magyar foci részről?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 31. - 15:24:43
Válasz #1213
Nem elérhető

Jordan


http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20090730-komoly-foszponzorra-lelt-az-ftc-futballcsapata.html
hmmm
lőjetek le de én utálom a fradit,egyet viszont nem értek,miért nyomják őket annyira? Mivel jobbak (játékos állományt nem nézve) mint az MTK, UTE vagy bármely más csapat?
Mivel jobbak mint az MTK és az UTE nagyon egyzserű erre a válasz, kezdjük az alapoknál a Fradi a legtöbbszörös magyar bajnok és kupagyőztes 28xos bajnok és 20 szoros kupagyőztes, a magyar csapatok közül egyedülálló nemzetközi eredményekkel VVK megynerése (a Juventus!!! ellen), 2-szeres Közép-Európa kupagyőztes és többször volt döntős és KEK döntő csak a Fradi jutott BL és Uefa kupa csoportkörbe.
AZ egyetlen magyar csapat melyben aranylabdás játékos játszott!
A Fradi csapata adta a legtöbb válogatott játékost, és a legtöbb bajnokság gólkirálya a Fradiban játszott.
Ha jól tudom csak a Fradi nyert úgy bajnokságot, hogy az összes meccsen nyert de ebben nem vagyok biztos.

Ja és a Fradi azért még nem hozott olyan szégyent a magyar focira mint az Ute akit egy Vaduz megaláz mert a játékosok lázadtak az edző ellen.


 ****:))))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Július 31. - 19:53:30
Válasz #1214
Nem elérhető

Gabe


http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20090730-komoly-foszponzorra-lelt-az-ftc-futballcsapata.html
hmmm
lőjetek le de én utálom a fradit,egyet viszont nem értek,miért nyomják őket annyira? Mivel jobbak (játékos állományt nem nézve) mint az MTK, UTE vagy bármely más csapat?
Mivel jobbak mint az MTK és az UTE nagyon egyzserű erre a válasz, kezdjük az alapoknál a Fradi a legtöbbszörös magyar bajnok és kupagyőztes 28xos bajnok és 20 szoros kupagyőztes, a magyar csapatok közül egyedülálló nemzetközi eredményekkel VVK megynerése (a Juventus!!! ellen), 2-szeres Közép-Európa kupagyőztes és többször volt döntős és KEK döntő csak a Fradi jutott BL és Uefa kupa csoportkörbe.
AZ egyetlen magyar csapat melyben aranylabdás játékos játszott!
A Fradi csapata adta a legtöbb válogatott játékost, és a legtöbb bajnokság gólkirálya a Fradiban játszott.
Ha jól tudom csak a Fradi nyert úgy bajnokságot, hogy az összes meccsen nyert de ebben nem vagyok biztos.

Ja és a Fradi azért még nem hozott olyan szégyent a magyar focira mint az Ute akit egy Vaduz megaláz mert a játékosok lázadtak az edző ellen.

Szebben én sem tudtam volna összefoglalni, egy dolgot hozzátéve:
A Fradi az egyetlen csapat, amely a 3évvel ezelőtti kizárásig SOHA nem esett ki a magyar első osztályból.
 ;-oo-;
"Yeah buddy, light weight baby!"