2024. Május 23. - 04:30:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357216 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Augusztus 20. - 20:47:49
Válasz #1230
Nem elérhető

Szandi


Bolt 200 19.19
 :-):-):: :-):-):: :-):-)::
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Augusztus 20. - 21:07:27
Válasz #1231
Nem elérhető

parrre


A Debrecen labdarúgócsapata minden várakozást felülmúlva 2-1-re legyőzte idegenben a bolgár Levszki Szófiát, így jövő kedden a Puskás-stadionban már nyernie sem kell ahhoz, hogy bejusson a Bajnokok Ligája főtáblájára.

 @:-) @:-)

2009. Augusztus 22. - 23:10:43
Válasz #1232
Nem elérhető

Gabe


áh bakker, Balzsay kikapott!  ˝=/
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Augusztus 22. - 23:14:07
Válasz #1233
Nem elérhető

lue



2009. Augusztus 22. - 23:58:26
Válasz #1234
Nem elérhető

Cressler


Bedák legalább gyorsan kiütötte az ellenfelét.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 23. - 00:23:01
Válasz #1235
Nem elérhető

Yeti


áh bakker, Balzsay kikapott!  ˝=/
Szerencsére, a vereség fájdalmán és a kimerültségen kívül semmi baja.  @:-)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Augusztus 23. - 11:15:19
Válasz #1236
Nem elérhető

George


áh bakker, Balzsay kikapott!  ˝=/
De nem kicsit :o

2009. Augusztus 23. - 17:29:38
Válasz #1237
Nem elérhető

Gabe


Sajnos beleesett abba a hibába, hogy nagyon meg akarta mutatni itthon, hogy mit tud, és teljesen kiütötte magát 6 menet alatt.
Stieglitz okosan kontrázgatott és felőrölte, így megérdemli a gratulációt!
Ami szomorú, hogy egy okos bunyóval -ahogy Madár szokta- verhető ellenfél lett volna, ha az a volna ott nem volna!
Szerintem ezzel az universumnál befejeződött a pályafutása, ha van lehetősége saját managerrel kell keresni a lehetőségeket más szervezeteknél!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Augusztus 23. - 17:38:43
Válasz #1238
Nem elérhető

Cressler


Balzsay technikás,  kreatív bunyós elég jó ütőerővel, Stieglitz egy keményfejű precíz gőzhenger, Balzsay a meccs elejétől kezdve nagyon odatette magát és túl sok olyan ütésbe állt be amiket ez előző meccsein elkerült.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 23. - 17:56:48
Válasz #1239
Nem elérhető

George


Sajnos én csak a 9. menettől láttam, de onnan hatalmas verést kapott. Nem is értem, hogy nem feküdt le ????... De teljesen jó, hogy nem engedték vissza, kár lett volna komolyabb sérülést kockáztatni :)

2009. Augusztus 23. - 18:16:43
Válasz #1240
Nem elérhető

Cressler


Sajnos én csak a 9. menettől láttam, de onnan hatalmas verést kapott. Nem is értem, hogy nem feküdt le ????... De teljesen jó, hogy nem engedték vissza, kár lett volna komolyabb sérülést kockáztatni :)
az első 7 menet arról szólt, hogy Balzsay folyamatosan gyűjtötte be a meneteket, a német sokkal többet kapott és sok luftot ütött illetve sokat ütött a fedezékre, Balzsay jól szurkált és kontrázott viszont ő is  hagyott némi rést a fedezékén amin keresztül azért kapott párat, a végén kijött, hogy a német lehet nem kreatív de kemény a feje.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 23. - 18:17:45
Válasz #1241
Nem elérhető

George


Sajnos én csak a 9. menettől láttam, de onnan hatalmas verést kapott. Nem is értem, hogy nem feküdt le ????... De teljesen jó, hogy nem engedték vissza, kár lett volna komolyabb sérülést kockáztatni :)
az első 7 menet arról szólt, hogy Balzsay folyamatosan gyűjtötte be a meneteket, a német sokkal többet kapott és sok luftot ütött illetve sokat ütött a fedezékre, Balzsay jól szurkált és kontrázott viszont ő is  hagyott némi rést a fedezékén amin keresztül azért kapott párat, a végén kijött, hogy a német lehet nem kreatív de kemény a feje.
Erősebb kutya baszik ;D

2009. Augusztus 23. - 19:46:45
Válasz #1242
Nem elérhető

tomasz


(:-) eljött az idö,hogy a  magyar foci hallason magárol!gratulálok nekik!
Úgy van!!Hajrá loki!!
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Augusztus 25. - 22:50:08
Válasz #1243
Nem elérhető

Rob


Csak a Debrecen! :-)!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Augusztus 25. - 22:54:09
Válasz #1244
Nem elérhető

parrre