2024. Május 23. - 06:33:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357239 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Augusztus 26. - 16:33:29
Válasz #1245
Nem elérhető

tomasz


Végre főtáblán egy magyar csapat a bl.-ben!!Itt volt az ideje.Egy tisztes helytállásban bízom.Ne hogy agyon-vissza verjék őket a csoport körben.Kíváncsian várom a sorsolást.....
Szép volt fiúk!!!
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Augusztus 26. - 17:26:40
Válasz #1246

Torony

Vendég
az első körben beszántják őket és besózzák a maradványaikat.

2009. Augusztus 26. - 18:19:27
Válasz #1247
Nem elérhető

zotja


az első körben beszántják őket és besózzák a maradványaikat.

Torony te szoktál reménykedni ?  :) :D

2009. Augusztus 26. - 19:55:10
Válasz #1248
Nem elérhető

tomasz


az első körben beszántják őket és besózzák a maradványaikat.
Sajnos ettől tartok én is......De hátha nem :o
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Augusztus 26. - 20:30:21
Válasz #1249
Nem elérhető

atleeta


Az volt a durva, hogy a meccs végén mikor Orbán Viki nyilatkozott, egyből kampányolt, hogy ha ő lenne ott fent akk már Debrecenben stadion lenne.Szánalmas :-/-
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 26. - 20:32:53
Válasz #1250
Nem elérhető

parrre


az első körben beszántják őket és besózzák a maradványaikat.
Sajnos ettől tartok én is......De hátha nem :o

Mindenesetre annak a 2 milliárdnak biztos meglesz a helye. Abban bizok hogy azt nem  Łł= el senki ...

2009. Augusztus 26. - 22:29:11
Válasz #1251
Nem elérhető

lue


Hmmm.ti semminek  nemtudtok örülni???És  ha  kikap a  debrecen  sorozatban??? Mindenki reménykedett hogy  megcsinállja,és  most  hogy  megvan mindenki áááh  tuti kikap,nemértem ;D ;D ;D ;D

2009. Augusztus 26. - 22:51:12
Válasz #1252
Nem elérhető

Yeti


Hmmm.ti semminek  nemtudtok örülni???És  ha  kikap a  debrecen  sorozatban??? Mindenki reménykedett hogy  megcsinállja,és  most  hogy  megvan mindenki áááh  tuti kikap,nemértem ;D ;D ;D ;D

Ha kikapnak, az sem baj. Elérték, amit kitűztek. Egy csapatnak fog szorítani az egész ország, félretéve az ellentéteket. Az a nem semmi a mai magyar fociban!  =/+'
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Augusztus 27. - 06:21:14
Válasz #1253
Nem elérhető

George


Hmmm.ti semminek  nemtudtok örülni???És  ha  kikap a  debrecen  sorozatban??? Mindenki reménykedett hogy  megcsinállja,és  most  hogy  megvan mindenki áááh  tuti kikap,nemértem ;D ;D ;D ;D

Ha kikapnak, az sem baj. Elérték, amit kitűztek. Egy csapatnak fog szorítani az egész ország, félretéve az ellentéteket. Az a nem semmi a mai magyar fociban!  =/+'
Kizárt dolog :D Nekem van olyan ismerősöm, aki iwiw üzenőfalra hányta a véleményét erről(biztos valaki kérdezte). Nagyjából az volt a lényeg, hogy leszarja a Debrecent, mert ő másik csapatnak szurkol, soha nem fog örülni egy debreceni sikernek ****:))) !+"% Soha nincsenek félretéve az ellentétek, emberek laknak itt, ráadásul nem is akármilyenek ;D

2009. Augusztus 27. - 08:04:21
Válasz #1254
Nem elérhető

lue


Hmmm.ti semminek  nemtudtok örülni???És  ha  kikap a  debrecen  sorozatban??? Mindenki reménykedett hogy  megcsinállja,és  most  hogy  megvan mindenki áááh  tuti kikap,nemértem ;D ;D ;D ;D

Ha kikapnak, az sem baj. Elérték, amit kitűztek. Egy csapatnak fog szorítani az egész ország, félretéve az ellentéteket. Az a nem semmi a mai magyar fociban!  =/+'
Kizárt dolog :D Nekem van olyan ismerősöm, aki iwiw üzenőfalra hányta a véleményét erről(biztos valaki kérdezte). Nagyjából az volt a lényeg, hogy leszarja a Debrecent, mert ő másik csapatnak szurkol, soha nem fog örülni egy debreceni sikernek ****:))) !+"% Soha nincsenek félretéve az ellentétek, emberek laknak itt, ráadásul nem is akármilyenek ;D
Ya és akkor már steve nek sem kellszurkolni mert  amerikában lakik !+"%

2009. Augusztus 27. - 09:19:36
Válasz #1255
Nem elérhető

madinorbi


Végig néztem a 4 kalapot, a 4esben van minden gyengébb brigád velünk együtt, az egyetlen verhető ellenfél a 2esben a Glasgow Rangers ennek kell szurkolni, hogy őket kapjuk, jelenleg annak kell örülni, hogy 14 én után van minek örülni.
Biztos vagyok benne, hogy sok olyan csapat lesz akik 30-40szeres büdzsével rendelkeznek a Lokihoz képest és kurvára ki fognak esni  >:D >:D >:D
A cél inkább az legyen, hogy a könnyített selejtező rendszer miatt, minden évben vagy 2 évente jusson be valaki, a többi már csak bónusz.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Augusztus 27. - 09:35:29
Válasz #1256

Torony

Vendég
az első körben beszántják őket és besózzák a maradványaikat.

Torony te szoktál reménykedni ?  :) :D

Persze, de ez nyers realizmus. Mindazok mellett, hogy mélyen és meggyőződésesen rühellem a focit, debreceni vagyok és díjazom a csapat sikerét. De egy főtáblához kevesek.

2009. Augusztus 27. - 19:03:20
Válasz #1257
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Megvolt a sorsolás.

A Liverpool, a Lyon és a Fiorentina a DVSC ellenfele.

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/a-dvsc-vel-egyutt-nyolc-ujonc-varja-a-sorsolast-1850821/

2009. Augusztus 27. - 20:43:39
Válasz #1258
Nem elérhető

Gabe


Egy C vagy F esetleg A vagy D jóval keményebb lett volna, a H csoportból pedig jó eséllyel lehetett volna menni a 2. helyért!
Itt is jó meccseket kell játszani, aztán lesz, ami lesz, a Fradit sem nézték sokba, mégis volt még az utolsó körben is esélye a továbbjutásra!

A Loki meccsei:

1. forduló    szeptember 16., szerda  Liverpool–DVSC
2. forduló    szeptember 29., kedd    DVSC–Lyon
3. forduló    október 20., kedd         DVSC–Fiorentina
4. forduló    november 4., szerda     Fiorentina–DVSC
5. forduló    november 24., kedd      DVSC–Liverpool
6. forduló    december 9., szerda     Lyon–DVSC
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Augusztus 27. - 21:43:20
Válasz #1259
Nem elérhető

nes


Egy C vagy F esetleg A vagy D jóval keményebb lett volna, a H csoportból pedig jó eséllyel lehetett volna menni a 2. helyért!
Itt is jó meccseket kell játszani, aztán lesz, ami lesz, a Fradit sem nézték sokba, mégis volt még az utolsó körben is esélye a továbbjutásra!

A Loki meccsei:

1. forduló    szeptember 16., szerda  Liverpool–DVSC
2. forduló    szeptember 29., kedd    DVSC–Lyon
3. forduló    október 20., kedd         DVSC–Fiorentina
4. forduló    november 4., szerda     Fiorentina–DVSC
5. forduló    november 24., kedd      DVSC–Liverpool
6. forduló    december 9., szerda     Lyon–DVSC

valamelyiket lehet meg kellene nézni élőben, Fiorentina vagy Liverpool...