2024. Május 23. - 08:15:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357268 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. November 18. - 16:15:22
Válasz #1470
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én már kaptam, de aztán adtam is...nagy kérdés az, milyen hozzáállásu kyokushinos is ő,bár ezt az embert iamerve csakis egyfajta lehet: ;D egy kibaszott gép.Az pedig, hogy ő a naygobb, ezért lassabb lesz, nem kimondottan jelent semmit, nézzétek meg Brock Lesnart, ő sem épp kicsi,és mégis könnyedén mozog,hoyg az vmi hihetetlen.
Lehetne találgatni, én azt mondom, azért mert ő a szimpatikusabb, hogy Marius nyer ***)))
Mindensetre érdekes mérkőzés.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 18. - 16:22:29
Válasz #1471
Nem elérhető

Cressler


Én már kaptam, de aztán adtam is...nagy kérdés az, milyen hozzáállásu kyokushinos is ő,bár ezt az embert iamerve csakis egyfajta lehet: ;D egy kibaszott gép.Az pedig, hogy ő a naygobb, ezért lassabb lesz, nem kimondottan jelent semmit, nézzétek meg Brock Lesnart, ő sem épp kicsi,és mégis könnyedén mozog,hoyg az vmi hihetetlen.
Lehetne találgatni, én azt mondom, azért mert ő a szimpatikusabb, hogy Marius nyer ***)))
Mindensetre érdekes mérkőzés.
Lesnar sajnos visszavonul, korházban van mononukleózissal.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 18. - 16:25:28
Válasz #1472
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én már kaptam, de aztán adtam is...nagy kérdés az, milyen hozzáállásu kyokushinos is ő,bár ezt az embert iamerve csakis egyfajta lehet: ;D egy kibaszott gép.Az pedig, hogy ő a naygobb, ezért lassabb lesz, nem kimondottan jelent semmit, nézzétek meg Brock Lesnart, ő sem épp kicsi,és mégis könnyedén mozog,hoyg az vmi hihetetlen.
Lehetne találgatni, én azt mondom, azért mert ő a szimpatikusabb, hogy Marius nyer ***)))
Mindensetre érdekes mérkőzés.
Lesnar sajnos visszavonul, korházban van mononukleózissal.


Ne bassz!!!!!!!!! :-)(-: Az a kedves kis betegség nekem is megvolt.Iszonyat a pali.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 18. - 16:49:18
Válasz #1473
Nem elérhető

rr


ne is beszéljetek ilyenekről,olyan rég kickboxoltam már... :'( kedvem lenne szétütni az egyik csoporttársamat  >:D (lány)

2009. November 18. - 17:17:32
Válasz #1474
Nem elérhető

Yeti


Értő olvasás Yeti koma... 8-)
Thx!
Jártam már hasonló cipőben. Boxoló múlttal rendelkező kollegával voltam páros gyakorlatban, thai-box edzésen. Mivel nagyobb vagyok az átlagnál, meg több időt töltök kondiban, mint a harcosok, így fedezéknél a könyökeimet nem tudom annyira összezárni, hogy ne férjen be egy ütés. Hát a cimbi be is talált. Jó, előtte fedezéken keresztül is harangozott a feje, de ezt adta vissza. A két könyököm között betalált a jobb felütés. Úgy megcsípte az orrom, egyből bekönnyeztem. A rohadék meg tovább csépelt.  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. November 18. - 17:28:54
Válasz #1475
Nem elérhető

Gabe


ne is beszéljetek ilyenekről,olyan rég kickboxoltam már... :'( kedvem lenne szétütni az egyik csoporttársamat  >:D (lány)
Edzünk egyet? Nekem is rég voltak már azok a kellemes kis vérömlenyek a combomban!  :)
De a sípcsontom akkoriban nagyon megerősödött!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 18. - 17:42:54
Válasz #1476
Nem elérhető

Jordan


Ugy latszik ezen a forumon mindenki kickboxolt regen  ;D ****:))))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 18. - 17:45:43
Válasz #1477
Nem elérhető

Gabe


Szerintem sok ember kipróbálta ezeket!
Nekem a box jobban tetszett, az ütések, ütéskombinációk technikásabbak voltak,
viszont az utcán a kick boxot sokkal jobban tudta hasznosítani az ember!
Arról nem is beszélve, hogy mennyivel lazább volt az ember!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 18. - 17:47:40
Válasz #1478
Nem elérhető

atleeta


Ugy latszik ezen a forumon mindenki kickboxolt regen  ;D ****:))))))
Én kövér gyerek voltam.Még sportolni se nagyon sportoltam.De mostannában egyszer kétszer elmentem thai box edzésre :D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 18. - 17:49:37
Válasz #1479
Nem elérhető

Yeti


Ugy latszik ezen a forumon mindenki kickboxolt regen  ;D ****:))))))
Nem - nem! Én jó tesitagozatosként csapatsportokat csináltam:
Foci (kapus), Kézi (bal átlövő, később beállós), Kosárlabda (többnyire magas bedobóként 4-es poszton, néha center) és Röplabda.
Tesisként kötelező volt a szertorna. Deúúútáltam. Gyűrűből megkaptam a 2 - est, ha megvolt az alap gyertya állás, de a korlát az jól ment, bár nem voltam egy Supola.
Aztán legutóbb Amerikai foci, amit 3 év pihi után újra játszom januártól.
Közben voltak időszakok, mikor thai-box edzésekre jártunk csoportosan a kidobó brigáddall.

Életem a SPORT!  ****:))))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. November 18. - 20:20:34
Válasz #1480
Nem elérhető

rr


ne is beszéljetek ilyenekről,olyan rég kickboxoltam már... :'( kedvem lenne szétütni az egyik csoporttársamat  >:D (lány)
Edzünk egyet? Nekem is rég voltak már azok a kellemes kis vérömlenyek a combomban!  :)
De a sípcsontom akkoriban nagyon megerősödött!
Nekem is hiányoznak a vérömlenyek  >:D de fiúkat nem bántok... ;D

2009. November 18. - 20:22:00
Válasz #1481
Nem elérhető

fastor


ne is beszéljetek ilyenekről,olyan rég kickboxoltam már... :'( kedvem lenne szétütni az egyik csoporttársamat  >:D (lány)
Edzünk egyet? Nekem is rég voltak már azok a kellemes kis vérömlenyek a combomban!  :)
De a sípcsontom akkoriban nagyon megerősödött!
Nekem is hiányoznak a vérömlenyek  >:D de fiúkat nem bántok... ;D
akkor Gabet rughatod nyugodtan :-} ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 18. - 20:22:54
Válasz #1482
Nem elérhető

Yeti


Nekem is hiányoznak a vérömlenyek  >:D de fiúkat nem bántok... ;D
Csúnya is lenne. Idegből osztanád a combosokat sípcsonttal, a jó Gabe - ra.  ****:))) ***))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. November 18. - 21:09:54
Válasz #1483
Nem elérhető

Cressler


Ugy latszik ezen a forumon mindenki kickboxolt regen  ;D ****:))))))
én nem, csak kyokushinkai
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 18. - 21:11:53
Válasz #1484
Nem elérhető

Cressler


Én már kaptam, de aztán adtam is...nagy kérdés az, milyen hozzáállásu kyokushinos is ő,bár ezt az embert iamerve csakis egyfajta lehet: ;D egy kibaszott gép.Az pedig, hogy ő a naygobb, ezért lassabb lesz, nem kimondottan jelent semmit, nézzétek meg Brock Lesnart, ő sem épp kicsi,és mégis könnyedén mozog,hoyg az vmi hihetetlen.
Lehetne találgatni, én azt mondom, azért mert ő a szimpatikusabb, hogy Marius nyer ***)))
Mindensetre érdekes mérkőzés.
Lesnar sajnos visszavonul, korházban van mononukleózissal.


Ne bassz!!!!!!!!! :-)(-: Az a kedves kis betegség nekem is megvolt.Iszonyat a pali.
nekem is 10 éves koromban izgi volt a kórház 2 naponta vérvétel, ultrahang, csak Lesnarnak ez a karrierje végét jelenti sajnos pedig az egyik kedvencem
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!