2024. Június 03. - 22:42:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357979 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2011. Február 13. - 21:49:06
Válasz #1995
Nem elérhető

trobert2


jaaaaj Robi... ;D  már miért ne kezdhetném el ha kibaszottul érdekel a dolog?  Éppen ezaz,h testalkatilag jobban illenék oda.

testépítőként is megállod a helyed sőt...........
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 13. - 22:00:55
Válasz #1996
Nem elérhető

Maszat


ááhhh megmondták már Nekem,h max 1 Calvin Klein bugyireklámba férek bele.  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 13. - 22:07:20
Válasz #1997
Nem elérhető

Tóth Attila


Szaglászhatsz a modelllsunák közt...
jóvanaz ;D ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Március 20. - 13:19:56
Válasz #1998
Nem elérhető

Tóth Attila


Valaki tud valamit a Bob Sapp vs magyar csóka meccsről?
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Március 21. - 10:25:04
Válasz #1999
Nem elérhető

nagyfeju


Hivatalossá vált az évszázad összecsapásaként is emlegetett Kunkli Tivadar-Bob Sapp mérkőzés időpontja. A Hell Energy thai-boxoló büszkesége, Kunkli Tivadar 2011. május 1-én, a Papp László Sportarénában csap össze a "Szörnyként" is becézett, több mint 170 kg-os óriással.
Névjegy:
Kunkli Tivadar
Született: 1964. 06. 19., Miskolc
Magasság/súly: 178 cm/70 kg
Eredményei: thaibox világbajnok 1993, Európa-bajnok 1990, 6x magyar bajnok
Mérlege: 390 mérkőzés / 389 győzelem / 1 vereség

Bob Sapp
Született: 1974. 07. 22., Colorado Springs
Magasság/súly: 194 cm/170 kg
Eredményei: K1 Grand Prix-győztes 2005

2011. Március 26. - 15:46:28
Válasz #2000
Nem elérhető

lucy01


Valaki tud valamit a Bob Sapp vs magyar csóka meccsről?
Tivadar megnyeri!!!mondjuk ott van az a 100kg kölömbség,de ha kibírja az első két menetet ő nyer!!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Március 26. - 15:54:06
Válasz #2001
Nem elérhető

Tóth Attila


Mi is így gondoljuk!simán nyer ha kibirja...márpedig szívós!Jobban mint Sapp!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Március 26. - 18:25:55
Válasz #2002
Nem elérhető

Gabe


Gyerekek, először olvassatok már a dolgok után, nem lesz 2 menet.
Szünetek nélküli meccs lesz KO-ig, vagy feladásig.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 27. - 13:27:34
Válasz #2003
Nem elérhető

Troll



Bob Sapp egy Ogre  ::)  ;D
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Március 27. - 13:36:38
Válasz #2004
Nem elérhető

Milo


Jó videó! Vicces ahogy a szegény bírók próbálják leállítani
Riceman

2011. Március 27. - 14:10:32
Válasz #2005
Nem elérhető

Pretorian



Bob Sapp egy Ogre  ::)  ;D

Hát ha így ugrana felém, mint 1:57-nél sztem én szívrohamot kapnék közben :D
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Március 28. - 20:06:51
Válasz #2006
Nem elérhető

Troll


Mondjuk szerintem nincs sok esélye Tivadarnak,70 vs 170kg  !+"% :-O.
Nem vagyok túl járatos a küzdősportokban,de egyáltalán hogyan tudná  feladásra kényszeríteni egy ekkora szörnyet?! *** ***))))
Arról nem is beszélve hogy egy 70 kg ember mellettem is eltörpül nem hogy Bob Sapp mellett. !+"% a videóban szereplő ellenfelei nagy része is szerintem 95-120kg között van és szarrá veri őket,mondjuk igaz hogy nem túl technikás. ***)))
De szerintem ez akkor is akkora méret,erő különbség hogy ezzel nem lehet mit kezdeni .
 :-}
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Március 28. - 20:19:25
Válasz #2007
Nem elérhető

H. Laci


Kíváncsi leszek én is erre a bunyóra.  ;D Én is Kunklira szavazok egyébként.  :) Sapp akkora technikás hogy....  :-/-(-:  ;D Meg hiába 170kg, hogyha ultra brutálisan szar az állóképessége, és elvégre ez egy szünet nélküli mecs lesz, ahogy Gabe is írta.  :) Meg kell nézni pár videót, nem emlékszek már annyira, de szerintem az első 30 másodpercben olyan szinten liheg mint egy asztmás akinek rohama van, és onnantól kezdve már üthetik-rúghatják-térdelhetik kedvükre kb.  :) Meg Kunkli: 390ből 389 győzelem. Sappet meg az ellenfelei fele megverte.  :) Na de nem akarok okoskodni, mert nem sok közöm van ehhez a sporthoz, csak benyögtem a véleményem.  o:)

Jha: Meg írták valahol hogy elméletileg már nem is ilyen izmos az öreg Bob, el van zsírosodva. Bár az ilyen pletykáknak körülbelül semmi alapjuk sincs, csak gondoltam még megjegyzem.

2011. Március 28. - 20:29:49
Válasz #2008
Nem elérhető

Troll


Kíváncsi leszek én is erre a bunyóra.  ;D Én is Kunklira szavazok egyébként.  :) Sapp akkora technikás hogy....  :-/-(-:  ;D Meg hiába 170kg, hogyha ultra brutálisan szar az állóképessége, és elvégre ez egy szünet nélküli mecs lesz, ahogy Gabe is írta.  :) Meg kell nézni pár videót, nem emlékszek már annyira, de szerintem az első 30 másodpercben olyan szinten liheg mint egy asztmás akinek rohama van, és onnantól kezdve már üthetik-rúghatják-térdelhetik kedvükre kb.  :) Meg Kunkli: 390ből 389 győzelem. Sappet meg az ellenfelei fele megverte.  :) Na de nem akarok okoskodni, mert nem sok közöm van ehhez a sporthoz, csak benyögtem a véleményem.  o:)

Jha: Meg írták valahol hogy elméletileg már nem is ilyen izmos az öreg Bob, el van zsírosodva. Bár az ilyen pletykáknak körülbelül semmi alapjuk sincs, csak gondoltam még megjegyzem.
Lehet brutálisan szar az állóképessége, ***)))de abba gondolj bele hogy 70kg vs 170kg,nem becsülöm le Kunklit de ez marha nagy különbség.Ha mondjuk  nagyobb lenne Kunkli,mondjuk 100kg körül akkor szerintem is simán nyerhetne.
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Március 28. - 20:47:40
Válasz #2009
Nem elérhető

Tóth Attila


így van sőt pár éve asszem 5-6...egy 73kilós thaiharcos kiscsávó leverte mint a szart!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"