2024. Június 04. - 09:06:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358138 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Június 26. - 11:55:48
Válasz #150
Nem elérhető

madinorbi


Türelmetlen vagyok  >:D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 26. - 12:01:27
Válasz #151
Nem elérhető

fastor


ne szidjátok már Gundelt, egyszer elbaszta, de sztem kurvajó müsorvezetö, annó a rádióban is jó volt msotanában a tv ben, most az egyszer nem sikerült neki evvan...az meg hogy nem ért a focihoz, arra annak kéne figyelnie aki megbíízza ezzel a munkával nem? ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 26. - 12:01:31
Válasz #152
Nem elérhető

madinorbi


Mivel a másik topikból száműztem magam ide írok
1: 100 napból hányszor nyújtassz olyat ami pénzt érdemel melóhelyeden nem csak te mondjuk mindenki ???
2: Sztem litvánia észt lett finn ausztria makedónia blabla bajnokai sem játszanak bl ben se eb n se vb n meg ők valszeg sosem fognak + más sportágakban is szarok és ők is kapnak pénzt sőt többet sokkal
3: A focicsapataink 90 %a 2-3 éven belül teljesen külföldi kézben lesz most sincs kb egynek sem köze az államhoz elég merész kijelentés ez
4: Tudnék 100 olyan forrást ahonnan jogosabban el lehetne kellenevenni a pénzt mint a futbaltól
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 26. - 12:04:14
Válasz #153
Nem elérhető

madinorbi


ne szidjátok már Gundelt, egyszer elbaszta, de sztem kurvajó müsorvezetö, annó a rádióban is jó volt msotanában a tv ben, most az egyszer nem sikerült neki evvan...az meg hogy nem ért a focihoz, arra annak kéne figyelnie aki megbíízza ezzel a munkával nem? ::)
Sztem is aranyosan vezette a lédere gyökér és társai hol lettek volna ehhez képest ...
Kifejezettem élvezhető volt kicsit még óbégatott is a góloknál na  ;-oo-;
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 26. - 12:12:53
Válasz #154
Nem elérhető

drake


ne szidjátok már Gundelt, egyszer elbaszta, de sztem kurvajó müsorvezetö, annó a rádióban is jó volt msotanában a tv ben, most az egyszer nem sikerült neki evvan...az meg hogy nem ért a focihoz, arra annak kéne figyelnie aki megbíízza ezzel a munkával nem? ::)
Sztem is aranyosan vezette a lédere gyökér és társai hol lettek volna ehhez képest ...
Kifejezettem élvezhető volt kicsit még óbégatott is a góloknál na  ;-oo-;

Ja aranyosan, de kérdés mit szólnátok hozzá, ha egy body versenyen, Mr. O. -n, a közvetítő összekeverné az oldalsó bicepszpózt a hátsó dubla bicepsz pózzal?

Sajna nem egyszer cseszi el hanem folyamatosan, nem ért hozzá, egy kicsit se. Ez van. És van önkritika is a világon, ezt neki is be kéne látnia.

Ja egy vicc a les szabályról nőknek:

1. Akkor először is képzeld azt, hogy a Váci utcai Mango bolt felé tartunk
   Te meg én, azzal a határozott szándékkal, hogy te behatolsz az ajtón
   futballkapu) és vásárolsz (gólt érsz el) valami cuccot Magadnak!

2. Már nincs messze a zárás ideje, ezért Te (a csatár) nagyon sietsz, és
    kicsit előrébb haladsz, mint én, mivel ilyenkor amúgy is képtelenség Veled
    tartani az iramot.

3. Na most. A bolt elött áll négy eladólány (védők), akik azért vannak ott, hogy megakadályozzák a vásárlók (csatárok) behatolását.
   Tegyük fel, hogy az áruház szabályzata azt írja elö, hogy az eladólányok vonalán csak pénztárcával(labda) tudsz áthatolni, úgy hogy
   érvényes legyen a vásárlási (gólszerzési) kísérleted.

4. Neked tehát az a feladatod, hogy mindenképp átvágj az eladólányok
    sorfalán a bejárat felé és még az eladólányok sorfala elött Nálad legyen a pénztárca.

5. Már át is jutottál sikeresen, de ekkor észreveszed, hogy nincs Nálad a
   pénztárcád. E nélkül meg ugye nem lehetséges a vásárlás (gólszerzés).
   Már rendületlenül törsz a bejárat felé, és hátrakiabálsz nekem, hogy dobjam oda Neked a pénztárcámat vagy a bankkártyámat
   (indítás), hogy sikeres legyen a vásárlás (gólt érhess el).

6. Én ezt megteszem, te elkapod, de az áruház szabályzata szerint ugye
   (lásd a 3. pontban) ilyen esetben nem vásárolhatsz, hiszen az eladólányok sorfala és a bejárat között voltál már, amikor Hozzád
   került a pénztárca.

   Ha a sorfal elött kaptad volna el, akkor bemehettél volna és vehettél volna Magadnak néhány újabb felöltőt, vagy nadrágot.
   Na ez a les.

üdv: drake
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2008. Június 26. - 12:13:37
Válasz #155
Nem elérhető

FirstLady


Madinorbi, rám nem lehet azt mondani, hogy "magyaroznék".
Pl. én szeretek itt élni (bár egyre nehezebb), szeretem a himnuszt is, meg a zászlót. DE! attól még a magyar focitól lever a víz, pedig nálam több válogatott mérkőzésen kevesen voltak... De pl. az nem tetszik, hogy a magyar kispadról azt hallom, hogy "engem nem izgat ez a szar", mondja ezt egy "NEMZETI" focista egy külföldi csapat elleni mérkőzésen, mikor be akarják állítani... olyan focista, aki általában a kezdő 11-ben van... a hozzáállásuktól hányom kell... Mer oké, ne legyen Pelé, de basszameg, legalább törekedne rá... de nem...

Viszont nem vagyok rasszista, sem NEMZETI, nem hordok már kokárdát, mert mást jelent, de sírok egy olimpiai himuszon... Kevésbé vannak nemzeti érzéseim ezért, mint annak, aki kitoloncolná az országból az összes külföldit, meg rasszt, meg visszaállítaná a nagymagyarországot?! ha igen, nem baj, én ezekre nem vágyom...

Szóval bár nem ez a fő téma... de utálom a végleteket, és a kemény határokat...

Egy kedves kis sztorit elmesélnék azért... van egy gyerekkori barátom, apuka ghánai, anyuka magyar, ebből adódóan fekete itt született. Mentünk évekkel ezelőtt koncertre, kellemes társaság jött felénk, kopaszok, szépnagymagyarország felvarrókkal, bomberdzseki, acélbetétes martens... Hát persze, hgoy belénkkötöttek, hát persze, hogy mindig atrocitások értek bennünket bárhova mentünk együtt. És minden ilyen után még ő kért tőlem bocsánatot, hogy miatta, mindig van valami gáz... Amúgy itt dolgozott világéletében, és ide fizetett adót... És egy költői kérdés: ki az igazán magyar, aki ide fizet adót (rendesen), szebben beszél magyarul, mint a legtöbb "őshonos", vagy az a kedves "polgártárs" aki nem dolgozik, vagy ha igen, nem fizet rendesen adót a munkaadója segítségével, és hangoztatja, hogy "kibaszott csimpánz takarodj haza!" - és ebből adódik mégegy költői kérdés: ennek a félvér srácnak hol van a haza?!
Hozzáteszem még azt, hogy én készítettem fel matekból az érettségire, mint sokan másokat is, de ő volt az egyetlen olyan, aki miután kézbe vette a 4-es matekérettségijét, azt mondta, hogy örökké hálás lesz nekem, hogy segítettem neki, mert soha a büdös életben nem sikerült volna neki, ha nem segítek...

Tudom szélsőséges példa volt, de az ilyen miatt nem tudok én azonosulni semmifajta rasszista gondolattal...

drake: Én ezt már belinkeltem valamelyik topicba eccer, de megin röhögtem rajta :D :D :D :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 26. - 12:19:08
Válasz #156
Nem elérhető

drake


Madinorbi, rám nem lehet azt mondani, hogy "magyaroznék".
Pl. én szeretek itt élni (bár egyre nehezebb), szeretem a himnuszt is, meg a zászlót. DE! attól még a magyar focitól lever a víz, pedig nálam több válogatott mérkőzésen kevesen voltak... De pl. az nem tetszik, hogy a magyar kispadról azt hallom, hogy "engem nem izgat ez a szar", mondja ezt egy "NEMZETI" focista egy külföldi csapat elleni mérkőzésen, mikor be akarják állítani... olyan focista, aki általában a kezdő 11-ben van... a hozzáállásuktól hányom kell... Mer oké, ne legyen Pelé, de basszameg, legalább törekedne rá... de nem...

Viszont nem vagyok rasszista, sem NEMZETI, nem hordok már kokárdát, mert mást jelent, de sírok egy olimpiai himuszon... Kevésbé vannak nemzeti érzéseim ezért, mint annak, aki kitoloncolná az országból az összes külföldit, meg rasszt, meg visszaállítaná a nagymagyarországot?! ha igen, nem baj, én ezekre nem vágyom...

Szóval bár nem ez a fő téma... de utálom a végleteket, és a kemény határokat...

Egy kedves kis sztorit elmesélnék azért... van egy gyerekkori barátom, apuka ghánai, anyuka magyar, ebből adódóan fekete itt született. Mentünk évekkel ezelőtt koncertre, kellemes társaság jött felénk, kopaszok, szépnagymagyarország felvarrókkal, bomberdzseki, acélbetétes martens... Hát persze, hgoy belénkkötöttek, hát persze, hogy mindig atrocitások értek bennünket bárhova mentünk együtt. És minden ilyen után még ő kért tőlem bocsánatot, hogy miatta, mindig van valami gáz... Amúgy itt dolgozott világéletében, és ide fizetett adót... És egy költői kérdés: ki az igazán magyar, aki ide fizet adót (rendesen), szebben beszél magyarul, mint a legtöbb "őshonos", vagy az a kedves "polgártárs" aki nem dolgozik, vagy ha igen, nem fizet rendesen adót a munkaadója segítségével, és hangoztatja, hogy "kibaszott csimpánz takarodj haza!" - és ebből adódik mégegy költői kérdés: ennek a félvér srácnak hol van a haza?!
Hozzáteszem még azt, hogy én készítettem fel matekból az érettségire, mint sokan másokat is, de ő volt az egyetlen olyan, aki miután kézbe vette a 4-es matekérettségijét, azt mondta, hogy örökké hálás lesz nekem, hogy segítettem neki, mert soha a büdös életben nem sikerült volna neki, ha nem segítek...

Tudom szélsőséges példa volt, de az ilyen miatt nem tudok én azonosulni semmifajta rasszista gondolattal...

drake: Én ezt már belinkeltem valamelyik topicba eccer, de megin röhögtem rajta :D :D :D :D :D :D :D :D :D

opsz, akkor bocs, nem emlékeztem! szerintem is jó magyarázat, a csajom is megértette végre  ;D ;D
Isten a világot idővel teremtette és nem időben.
Minden dolog időben nyer értelmet. Az idő maga az Isten.
/Szent Ágoston/

2008. Június 26. - 12:24:41
Válasz #157

B1ll4

Vendég
Játszottam pár csapatban kölyökként MTK-nál 1 évet , KFC-nél voltam futsal nb1 meg nb2 fociban meg u17ben nb1 is , az összes csapattársam elkerült nagy klubokhoz , ami ezen a szinten számít . EGy kapus srác , elvileg a dortmundnál lesz 1-2 éven belül , a másik a Juve-nek , a Filkor MTK-nál volt csapattársam tudjátok , hogy Inter-nél van kint .

Annyit azért elárulok , bár tudjátok ti is , rengeteg kölyöknek úgy dőlt el a sorsa , hogy apuci , anyuci pénzelt mindnekit és nyomták előre mint az állat , nah most nekem , hogy lehetett volna meg ez a lehetőség ? Kecskeméti felnőttbe is egyik kécskei haverommal kispadon ültünk mindig , aztán az edző sose állított be minket vagy csak 3-4 percre , teli volt szerbekkel , románokkal a csapat és olyan maffia folyt a háttérben , hogy öröm volt nézni . Fél évi fizummal még mindig lógnak , meg hasonlók.

A fele csapat naposim és ephedrine használatát tartotta előnyösnek ... egyadta szarrá csapós , bulizós banda , akik szombaton oda könyököltek full beszívva , bebaszva a pultra : "nah gyertek ribancok , én nem akárki vagyok KFC labdarúgója" , jajj de szánalmas volt Istenem ... a sportorvosi is olyan volt , hogy volt egy fix keret rá , elmentek hozzá megcsinálta bizonyos összeg fejébe , de én életembe nem láttam az ottani sportorvost :D .

Nah tudnék még 1000 meg 1000 ilyet mesélni , elég volt egy életre a fociból , mondom én örülök , hogy a sors így "kibaszott" velem és jó útra penderített , ezért még talán hálás is lehetek.


A mai meccs meg állkapocs barátainké lesz , tehát orosz győzelem  , mondok 2-1-et !

2008. Június 26. - 12:27:54
Válasz #158
Nem elérhető

madinorbi


Lady a személyes anekdotákkal nem tudok mit kezdeni .
Hűha sztem nem írok többet ezzel kapcsolatosan mert nagyon régről kellene kezdeni + eléggé arrogánsnak tűnne és kioktatónak.
Viszont a tájékozottság nem fedi a korrekt információ birtoklást egy fogalmat természetesen több megközelítésből is elő lehet adni.
Erős demagóg hatást média befolyást érezni ezekkel a témákkal kapcsolatosan abszolút lexikális hiány persze a jó öreg tanköny történelemkönyv okosságai mindig előjönnek és abszolút nem saját hanem társadalmi normák alapján megfogalmazott dolgokat engednek ki az emberek ezzel kapcsolatosan a szájukon.
Sztem a szó és szavak jelentésével sincsennek tisztában az emberek hisznek jelentéstartalmakat ami ugye enyhén vicces.
Roppant nagy történelmi ideológiai filozófiai (itt nem ilyen antik szarra kell gondolni) tudásanyaggal kell rendelkezni, bár ezek még mit sem érnek identitás nélkül, saját kultura ismerete nélkül és a nyelv hoppá hoppá megint visszatér a kifejezőeszközök jelentéstartalma egyszónak is 100 a vége.
Aki ezt a zászlóval bőrfejjel kezdi meg a négerre3l meg hitlerrel az analfabéta.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 26. - 12:30:48
Válasz #159
Nem elérhető

madinorbi


No  :-!!!
Spanyol Orosz extrém lesz
6-1
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 26. - 12:38:51
Válasz #160
Nem elérhető

FirstLady


Lady a személyes anekdotákkal nem tudok mit kezdeni .
Hűha sztem nem írok többet ezzel kapcsolatosan mert nagyon régről kellene kezdeni + eléggé arrogánsnak tűnne és kioktatónak.
Viszont a tájékozottság nem fedi a korrekt információ birtoklást egy fogalmat természetesen több megközelítésből is elő lehet adni.
Erős demagóg hatást média befolyást érezni ezekkel a témákkal kapcsolatosan abszolút lexikális hiány persze a jó öreg tanköny történelemkönyv okosságai mindig előjönnek és abszolút nem saját hanem társadalmi normák alapján megfogalmazott dolgokat engednek ki az emberek ezzel kapcsolatosan a szájukon.
Sztem a szó és szavak jelentésével sincsennek tisztában az emberek hisznek jelentéstartalmakat ami ugye enyhén vicces.
Roppant nagy történelmi ideológiai filozófiai (itt nem ilyen antik szarra kell gondolni) tudásanyaggal kell rendelkezni, bár ezek még mit sem érnek identitás nélkül, saját kultura ismerete nélkül és a nyelv hoppá hoppá megint visszatér a kifejezőeszközök jelentéstartalma egyszónak is 100 a vége.
Aki ezt a zászlóval bőrfejjel kezdi meg a négerre3l meg hitlerrel az analfabéta.

Mandinorbi, azt hiszem, engem könnyen meg lehet fogni történelemből, mert a 20. századit ismerem igazán, de azt hiszem a szavak jelentése, saját kultúra, és nyelv ismeretében nem hinném, hogy sokan tudának újat mutatni... És ahogy mondtad is, hogy identitás... de nem akármilyen, a SAJÁT az a fontos, azt kell kialakítani, ahogy ismét mondtad: befolyás nélkül... na erre fektetnék hangsúlyt a helyedben. Nem akarok személyeskedni, komolyan mondom (és bocsánatot is kérek előre ezért a mondatért! :-){ ), de te hangsúlyozod a nyelv fontosságát, amikor még a mondatszerkezetek sem helyesek, nem hogy az írásjelek hasznlata, és a szavak helyesírása...
Már csak azért is, mert nálam erős demagóg hatást érezni veled szemben, na ez nem állja meg a helyét sehogysem...
A médiabefolyás meg a legnagyobb hülyeség, amit valaha hallottam, én és a rámható médiabefolyás... nyehehe... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 26. - 12:39:51
Válasz #161
Nem elérhető

FirstLady


Ja, tényleg  :-!!!  ;D
RUS - TUR
3-1
Remélem ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 26. - 12:42:04
Válasz #162
Nem elérhető

madinorbi


Lady a személyes anekdotákkal nem tudok mit kezdeni .
Hűha sztem nem írok többet ezzel kapcsolatosan mert nagyon régről kellene kezdeni + eléggé arrogánsnak tűnne és kioktatónak.
Viszont a tájékozottság nem fedi a korrekt információ birtoklást egy fogalmat természetesen több megközelítésből is elő lehet adni.
Erős demagóg hatást média befolyást érezni ezekkel a témákkal kapcsolatosan abszolút lexikális hiány persze a jó öreg tanköny történelemkönyv okosságai mindig előjönnek és abszolút nem saját hanem társadalmi normák alapján megfogalmazott dolgokat engednek ki az emberek ezzel kapcsolatosan a szájukon.
Sztem a szó és szavak jelentésével sincsennek tisztában az emberek hisznek jelentéstartalmakat ami ugye enyhén vicces.
Roppant nagy történelmi ideológiai filozófiai (itt nem ilyen antik szarra kell gondolni) tudásanyaggal kell rendelkezni, bár ezek még mit sem érnek identitás nélkül, saját kultura ismerete nélkül és a nyelv hoppá hoppá megint visszatér a kifejezőeszközök jelentéstartalma egyszónak is 100 a vége.
Aki ezt a zászlóval bőrfejjel kezdi meg a négerre3l meg hitlerrel az analfabéta.

Mandinorbi, azt hiszem, engem könnyen meg lehet fogni történelemből, mert a 20. századit ismerem igazán, de azt hiszem a szavak jelentése, saját kultúra, és nyelv ismeretében nem hinném, hogy sokan tudának újat mutatni... És ahogy mondtad is, hogy identitás... de nem akármilyen, a SAJÁT az a fontos, azt kell kialakítani, ahogy ismét mondtad befolyás nélkül... na erre fektetnék hangsúlyt a helyedben. Nem akarok személyeskedni, komolyan mondom (és bocsánatot is kérek előre ezért a mondatért! :-){ ), de te hangsúlyozod a nyelv fontosságát, amikor még a mondatszerkezetek sem helyesek, nem hogy az írásjelek hasznlata, és a szavak helyesírása...
Már csak azért is, mert nálam erős demagóg hatást érezni veled szemben, na ez nem állja meg a helyét sehogysem...
A médiabefolyás meg a legnagyobb hülyeség, amit valaha hallottam, én és a rámható médiabefolyás... nyehehe... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Látod látod csak nem megy ez a értelmezés az első mondat ment neked a többi általános
Senki nem beszélt rólad
Ez net nem kézírás szinte minden szóban ejtek hibát kincsem
De levelet azért mégse küldenék neked nincs rá ... hogy lecsekkold a helyesírásom!  ;D
és még a nevemet is szarul írtad teeee
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 26. - 12:42:39
Válasz #163

Torony

Vendég
Béla bazdmeg nem tudtam hogy a Kentucky Fried Chickennek van csapata  ;D ;D ;D

2008. Június 26. - 12:47:33
Válasz #164
Nem elérhető

FirstLady


Lady a személyes anekdotákkal nem tudok mit kezdeni .
Hűha sztem nem írok többet ezzel kapcsolatosan mert nagyon régről kellene kezdeni + eléggé arrogánsnak tűnne és kioktatónak.
Viszont a tájékozottság nem fedi a korrekt információ birtoklást egy fogalmat természetesen több megközelítésből is elő lehet adni.
Erős demagóg hatást média befolyást érezni ezekkel a témákkal kapcsolatosan abszolút lexikális hiány persze a jó öreg tanköny történelemkönyv okosságai mindig előjönnek és abszolút nem saját hanem társadalmi normák alapján megfogalmazott dolgokat engednek ki az emberek ezzel kapcsolatosan a szájukon.
Sztem a szó és szavak jelentésével sincsennek tisztában az emberek hisznek jelentéstartalmakat ami ugye enyhén vicces.
Roppant nagy történelmi ideológiai filozófiai (itt nem ilyen antik szarra kell gondolni) tudásanyaggal kell rendelkezni, bár ezek még mit sem érnek identitás nélkül, saját kultura ismerete nélkül és a nyelv hoppá hoppá megint visszatér a kifejezőeszközök jelentéstartalma egyszónak is 100 a vége.
Aki ezt a zászlóval bőrfejjel kezdi meg a négerre3l meg hitlerrel az analfabéta.

Mandinorbi, azt hiszem, engem könnyen meg lehet fogni történelemből, mert a 20. századit ismerem igazán, de azt hiszem a szavak jelentése, saját kultúra, és nyelv ismeretében nem hinném, hogy sokan tudának újat mutatni... És ahogy mondtad is, hogy identitás... de nem akármilyen, a SAJÁT az a fontos, azt kell kialakítani, ahogy ismét mondtad befolyás nélkül... na erre fektetnék hangsúlyt a helyedben. Nem akarok személyeskedni, komolyan mondom (és bocsánatot is kérek előre ezért a mondatért! :-){ ), de te hangsúlyozod a nyelv fontosságát, amikor még a mondatszerkezetek sem helyesek, nem hogy az írásjelek hasznlata, és a szavak helyesírása...
Már csak azért is, mert nálam erős demagóg hatást érezni veled szemben, na ez nem állja meg a helyét sehogysem...
A médiabefolyás meg a legnagyobb hülyeség, amit valaha hallottam, én és a rámható médiabefolyás... nyehehe... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Látod látod csak nem megy ez a értelmezés az első mondat ment neked a többi általános
Senki nem beszélt rólad
Ez net nem kézírás szinte minden szóban ejtek hibát kincsem
De levelet azért mégse küldenék neked nincs rá ... hogy lecsekkold a helyesírásom!  ;D
és még a nevemet is szarul írtad teeee
Persze, hogy nem megy, mert alig értem  ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D - Persze ez csak vicc, nem gondoltam komolyan  ;-oo-; ;D ;D ;D
Ó, ha csak a te nevedet gépelném el, már boldog lennék :D :D :D :D :D
Gyakran félregépelek, van ez így, nekem is bőven van hibám, tudom én ;) :D Sőőőt, néha még magyartalan mondatokat is írok  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady