2024. Május 23. - 07:31:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357255 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Augusztus 13. - 00:01:48
Válasz #330
Nem elérhető

Gabe


Interjú Phelp-szel:

– Hogyan készül nap nap után a versenyekre?
– Ha tehetem, sokat pihenek, éjszaka megpróbálom kialudni magam, igaz, hajnalonként mindig felébredek, mert még nem tudtam átállni.
És rengeteg tésztát meg pizzát eszem, mert ezekben a kajákban sok a szénhidrát.
Tudják, arra szükség van…

OMG... lehet, hogy elk@rtuk, nem kicsit...nagyon?  ˝=/
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 13. - 00:05:05
Válasz #331
Nem elérhető

George


Interjú Phelp-szel:

– Hogyan készül nap nap után a versenyekre?
– Ha tehetem, sokat pihenek, éjszaka megpróbálom kialudni magam, igaz, hajnalonként mindig felébredek, mert még nem tudtam átállni.
És rengeteg tésztát meg pizzát eszem, mert ezekben a kajákban sok a szénhidrát.
Tudják, arra szükség van…

OMG... lehet, hogy elk@rtuk, nem kicsit...nagyon?  ˝=/
Meglovagolja a népszerűséget és kicsit hülyíti a népet ;D Ugyanmár...melyik sportoló szimpatikus, aki azt mondja, hogy keményen odafigyel a kajára? Azt nem lehet másolni, mert nehéz :P Így meg - hohó a Phelps is gyűri a pizzát, milllyen sukár csávó má'  ;D

2008. Augusztus 13. - 00:07:14
Válasz #332
Nem elérhető

Cressler


nah ma már nem de holnap én is korán fekszek, hajnali 5 kor kelek de még 30 percet forgolódok az ágyaban megeszek 3 családi pizzát spagettivel és megyek a  strandra hátha úszok egy világcsúcsot @-o
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 13. - 00:12:28
Válasz #333
Nem elérhető

Gabe


Meglovagolja a népszerűséget és kicsit hülyíti a népet ;D Ugyanmár...melyik sportoló szimpatikus, aki azt mondja, hogy keményen odafigyel a kajára? Azt nem lehet másolni, mert nehéz :P Így meg - hohó a Phelps is gyűri a pizzát, milllyen sukár csávó má'  ;D
:D
pedig mennyivel populárisabb lett volna, ha azt mondja:

-rengeteg ioncserélt tejsavó izolátumot, keresztirányú ultraszűrt tejsavó fehérje koncentrátumot fogyasztok,
 mert ez bizony tartalmaz kettős peptideket, hármas peptideket, oligo peptideket és poly-peptideket, és még ha tudnák mennyi-mennyi finomságot...  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 13. - 00:13:22
Válasz #334
Nem elérhető

fastor


Meglovagolja a népszerűséget és kicsit hülyíti a népet ;D Ugyanmár...melyik sportoló szimpatikus, aki azt mondja, hogy keményen odafigyel a kajára? Azt nem lehet másolni, mert nehéz :P Így meg - hohó a Phelps is gyűri a pizzát, milllyen sukár csávó má'  ;D
:D
pedig mennyivel populárisabb lett volna, ha azt mondja:

-rengeteg ioncserélt tejsavó izolátumot, keresztirányú ultraszűrt tejsavó fehérje koncentrátumot fogyasztok,
 mert ez bizony tartalmaz kettős peptideket, hármas peptideket, oligo peptideket és poly-peptideket, és még ha tudnák mennyi-mennyi finomságot...  :)
egy ilyet benyög, és holnap midnen tévénézö feljelenti dopping váddal !+"% ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 13. - 05:03:15
Válasz #335

B1ll4

Vendég
Ma reggel barátomnál házi grillpartyn néztem óriás TV-n az úszófutamokat , komolyan mondom hihetetlen volt .

100m gyors férfi , első előfutam Alain Bernard világcsúcs , jött a második előfutam az új világcsúcsot döntötte meg egy ausztrál pali .
Utána 200m női gyors világcsúccsal .
A végén pedig Cseh Lacink 2. lett ! Gratula neki ! Viszont ami fontosabb ennél MICHAEL PHELPS MINDEN IDŐK LEGTÖBB ARANYAT NYERT SPORTOLÓJA LETT 23 ÉVESEN , AMI 10 ARANYAT JELENT .

200m-es pillangón nyert most , ezzel ez a 4. aranyérme Pekingben és a 4. világcsúcsa . :-)! (:-)

2008. Augusztus 13. - 07:05:06
Válasz #336
Nem elérhető

madinorbi


Ma reggel barátomnál házi grillpartyn néztem óriás TV-n az úszófutamokat , komolyan mondom hihetetlen volt .

100m gyors férfi , első előfutam Alain Bernard világcsúcs , jött a második előfutam az új világcsúcsot döntötte meg egy ausztrál pali .
Utána 200m női gyors világcsúccsal .
A végén pedig Cseh Lacink 2. lett ! Gratula neki ! Viszont ami fontosabb ennél MICHAEL PHELPS MINDEN IDŐK LEGTÖBB ARANYAT NYERT SPORTOLÓJA LETT 23 ÉVESEN , AMI 10 ARANYAT JELENT .

200m-es pillangón nyert most , ezzel ez a 4. aranyérme Pekingben és a 4. világcsúcsa . :-)! (:-)
Miért is fontosabb Májkell mint Cseh Laci  ????... ????...
Ezt kifejted ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 13. - 07:08:13
Válasz #337

Torony

Vendég
mindegy, csak valamibe bele lehessen kötni, mi?  :)

nem tette hozzá, hogy "és cseh laci egy kis pöcs" vagy valami. 10 arany az 10 arany. Pont.

2008. Augusztus 13. - 07:09:54
Válasz #338
Nem elérhető

madinorbi


mindegy, csak valamibe bele lehessen kötni, mi?  :)

nem tette hozzá, hogy "és cseh laci egy kis pöcs" vagy valami. 10 arany az 10 arany. Pont.
Jól van pappa ne aggódj ennyire, ott van az ENNÉL szó a mondatban de akkor nem szóltam.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 13. - 07:15:14
Válasz #339
Nem elérhető

FirstLady


Ma reggel barátomnál házi grillpartyn néztem óriás TV-n az úszófutamokat , komolyan mondom hihetetlen volt .

100m gyors férfi , első előfutam Alain Bernard világcsúcs , jött a második előfutam az új világcsúcsot döntötte meg egy ausztrál pali .
Utána 200m női gyors világcsúccsal .
A végén pedig Cseh Lacink 2. lett ! Gratula neki ! Viszont ami fontosabb ennél MICHAEL PHELPS MINDEN IDŐK LEGTÖBB ARANYAT NYERT SPORTOLÓJA LETT 23 ÉVESEN , AMI 10 ARANYAT JELENT .

200m-es pillangón nyert most , ezzel ez a 4. aranyérme Pekingben és a 4. világcsúcsa . :-)! (:-)
Gratula mind a kettőnek, bár nem olvassák -mééég 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 13. - 07:23:52
Válasz #340

Torony

Vendég
mindegy, csak valamibe bele lehessen kötni, mi?  :)

nem tette hozzá, hogy "és cseh laci egy kis pöcs" vagy valami. 10 arany az 10 arany. Pont.
Jól van pappa ne aggódj ennyire, ott van az ENNÉL szó a mondatban de akkor nem szóltam.

ó, az aggodalmohoz ez kevés inger  :-} ;D

2008. Augusztus 13. - 07:25:19
Válasz #341
Nem elérhető

madinorbi


mindegy, csak valamibe bele lehessen kötni, mi?  :)

nem tette hozzá, hogy "és cseh laci egy kis pöcs" vagy valami. 10 arany az 10 arany. Pont.
Jól van pappa ne aggódj ennyire, ott van az ENNÉL szó a mondatban de akkor nem szóltam.

ó, az aggodalmohoz ez kevés inger  :-} ;D
Na de akkor most ki kötekszik ? Mindegy odaírtam nem szóltam.  8-}
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 13. - 07:57:31
Válasz #342

Torony

Vendég
mindegy, csak valamibe bele lehessen kötni, mi?  :)

nem tette hozzá, hogy "és cseh laci egy kis pöcs" vagy valami. 10 arany az 10 arany. Pont.
Jól van pappa ne aggódj ennyire, ott van az ENNÉL szó a mondatban de akkor nem szóltam.

ó, az aggodalmohoz ez kevés inger  :-} ;D
Na de akkor most ki kötekszik ? Mindegy odaírtam nem szóltam.  8-}

ez nem kötekedés volt, hanem
- egy költői kéréds, és
- egy ténymegállapítás

 ;D

2008. Augusztus 13. - 07:59:54
Válasz #343
Nem elérhető

FirstLady


Ma reggel barátomnál házi grillpartyn néztem óriás TV-n az úszófutamokat , komolyan mondom hihetetlen volt .

100m gyors férfi , első előfutam Alain Bernard világcsúcs , jött a második előfutam az új világcsúcsot döntötte meg egy ausztrál pali .
Utána 200m női gyors világcsúccsal .
A végén pedig Cseh Lacink 2. lett ! Gratula neki ! Viszont ami fontosabb ennél MICHAEL PHELPS MINDEN IDŐK LEGTÖBB ARANYAT NYERT SPORTOLÓJA LETT 23 ÉVESEN , AMI 10 ARANYAT JELENT .

200m-es pillangón nyert most , ezzel ez a 4. aranyérme Pekingben és a 4. világcsúcsa . :-)! (:-)
Miért is fontosabb Májkell mint Cseh Laci  ????... ????...
Ezt kifejted ?
Elmondom én, mert Billa alszik, a hírérték miatt...
a második ezüst kevésbé nagy dolog, mint 10 arany úgy, hogy még senki nem nyert annyit. Nincs ebben semmi :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 13. - 08:00:11
Válasz #344

Torony

Vendég
http://sportgeza.hu/2008/peking/baranyai/

ez de durva... képeket csak erősebb idegzetűeknek