2024. Május 23. - 07:49:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357263 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Február 09. - 08:08:47
Válasz #900
Nem elérhető

madinorbi


Kivégezni mindet azonnal , nincs mese, de a baloldallal folytatni, ők kreálják ezt a szart.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 09. - 08:19:53
Válasz #901
Nem elérhető

sasa


Jelenleg nagy fosás van itt Veszprémbe. ;D

2009. Február 09. - 08:20:53
Válasz #902
Nem elérhető

madinorbi


Most olvasom az egészet, nem is szemből szúrtak a hősies romákok, igazi dögevő aljal férgek, csak csoportosan csak hátulról és csak a gyengéket.
Selejt szánalom az összes az emberi faj alja, és mindegyik fajvédő ugyanez, aki őket pártolja, nem hiába tudják, hogy utánna ők következnek, hát lassan elérünk az igazi rendszerváltáshoz, sajnos itt a példa, hogy ezt nem lehet elgagyizni.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 09. - 08:22:33
Válasz #903
Nem elérhető

FirstLady


Norbi ezt nem értem... hogyhogy a gyengéket szúrták? Egy 211 centi magas, nem igazán vékony férfi, hogy' tűnhet gyengének?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 09. - 08:23:12
Válasz #904
Nem elérhető

madinorbi


Ugyanaz lesz, mint Szerbiában, vagy Horvátországban, lehet, hogy a libsibolsik szerint nem leszünk demokratikusak, de remélem végre szabadok !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 09. - 11:02:23
Válasz #905
Nem elérhető

Gabe


Norbi ezt nem értem... hogyhogy a gyengéket szúrták? Egy 211 centi magas, nem igazán vékony férfi, hogy' tűnhet gyengének?
úgy, hogy 2 olyan embert szúrtak, rúgtak le, akik a társuk segítségére siettek, és akkor érte őket a támadás, amikor Cozma felett guggoltak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 11:56:24
Válasz #906
Nem elérhető

FirstLady


Norbi ezt nem értem... hogyhogy a gyengéket szúrták? Egy 211 centi magas, nem igazán vékony férfi, hogy' tűnhet gyengének?
úgy, hogy 2 olyan embert szúrtak, rúgtak le, akik a társuk segítségére siettek, és akkor érte őket a támadás, amikor Cozma felett guggoltak!
jaaaa, már értem... köszi Gabe ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 09. - 14:15:32
Válasz #907
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Február 09. - 14:16:13
Válasz #908
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 09. - 14:20:16
Válasz #909
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Február 09. - 15:16:51
Válasz #910
Nem elérhető

Gabe


Szerintem minden ép elméjű ember így látja a dolgokat,csak végre valakinek a jogos véleményét le is közölték!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 15:18:49
Válasz #911
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem minden ép elméjű ember így látja a dolgokat,csak végre valakinek a jogos véleményét le is közölték!

Én akikkel beszélek, azoknak ennél sokkal durvább véleményük van  ;)

2009. Február 09. - 15:28:33
Válasz #912
Nem elérhető

Gabe


Szerintem minden ép elméjű ember így látja a dolgokat,csak végre valakinek a jogos véleményét le is közölték!

Én akikkel beszélek, azoknak ennél sokkal durvább véleményük van  ;)
Úgy értettem, hogy nem a liberális bolsevikok agyament gondolkodásmódjával azonosulnak.
Nekem is lennének durvább ötleteim, én azt mondom szándékos emberölésnél, tehát pl. nem egy "vétlen" autóbaleset következményeként, aki öl, az kapjon halálbüntetést.
Az ilyen állatként "szocializálódott", nem fog megváltozni, ha kell neki valami megszerzi, elveszi.
Az, hogy az adófizetők pénzén wellnesseljen a sitten, annak semmi értelme.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 15:35:35
Válasz #913
Nem elérhető

madinorbi


Szerintem minden ép elméjű ember így látja a dolgokat,csak végre valakinek a jogos véleményét le is közölték!

Én akikkel beszélek, azoknak ennél sokkal durvább véleményük van  ;)
Úgy értettem, hogy nem a liberális bolsevikok agyament gondolkodásmódjával azonosulnak.
Nekem is lennének durvább ötleteim, én azt mondom szándékos emberölésnél, tehát pl. nem egy "vétlen" autóbaleset következményeként, aki öl, az kapjon halálbüntetést.
Az ilyen állatként "szocializálódott", nem fog megváltozni, ha kell neki valami megszerzi, elveszi.
Az, hogy az adófizetők pénzén wellnesseljen a sitten, annak semmi értelme.
Feudális módon szocializálódott véglények ellen csak feudális büntetés a megfelelő, az ilyen 1-2 éves humor büntetéseket kiröhögik, amerika ebben az egyben számomra ideál, ott büntetnek kőkeményen, meg tetszenek ezek a több 100 éves kiszabott büntetési tételek, mert ha kap jól viselkedésésért -20-at akkor is marad 300  ;)
De nem hiába szajkózom egy baloldali sosem fog ilyen nézeteket osztani, ők nevelték ki ezeket, most is hiába alakul elitrendőrség, az a putrit fogja védeni, hiába lapátolod el a szart, ha az a ki gyártja ott marad  ;) A degenerált liberalizmust kell megszüntetni, ami ellen mellesleg egyre többen és többször lázadnak fel.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 09. - 15:43:25
Válasz #914
Nem elérhető

Gabe


Én nem értek egyet azzal, hogy ilyeneket évtizedekig eltartsanak az adófizetők pénzén, semmi értelme, ha úgyis ott rohadna meg, ki kell végezni, mint egy kutyát!
"Yeah buddy, light weight baby!"