2024. Május 23. - 08:13:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mivel játszol mostanában?/ Kedvenc game-ed  (Megtekintve 78944 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 15. - 20:04:27
Válasz #150
Nem elérhető

zotja


BRAID! nyomta valaki?

most néztem tubon vidit róla..érdekesnek tünik. mesélj pár szóban kérlek róla :D

2009. Szeptember 16. - 22:36:50
Válasz #151
Nem elérhető

Kicsibors


Júúúúj, Need for Speed Shift!!! Le kell tölteneeem!!!  @-o

2009. Szeptember 18. - 13:09:07
Válasz #152
Nem elérhető

miki_nrg


BRAID! nyomta valaki?

most néztem tubon vidit róla..érdekesnek tünik. mesélj pár szóban kérlek róla :D

Az a játék beszarás! Viassza idézi a jó öreg platform játékokat de valami olyan pluszt ad hogy eldobod az agyad.
a játék 6 világra van osztva és mindegyikben máshogy halad az idő. És ennek fügvényében kell megoldani a feladványokat.
Pl van ahol megáll az idő és csak akkor halad ha te is mozogsz, de van ahol visszafelé halad és van ahol... ááááá ezt nem lehet igy elmesélni ki kell próbálni.
Amugy minden világban megkell szerezni ilyen puzzle darabokat amikből kikell rakni egy képet. A darabok megszerzése iszonyat brutál logikai feladat...
És érdemes letölteni a magyarítást is mert a storija is jó.

ez az a játé amit nem szabad kihagyni

2009. Szeptember 18. - 13:16:16
Válasz #153
Nem elérhető

God Vazzeg


Júúúúj, Need for Speed Shift!!! Le kell tölteneeem!!!  @-o

Lent van. Gyere játszani  ;)

2009. Szeptember 18. - 13:36:01
Válasz #154
Nem elérhető

Kicsibors


Júúúúj, Need for Speed Shift!!! Le kell tölteneeem!!!  @-o

Lent van. Gyere játszani  ;)

Rendben... remélem mindig jókor nyúlok a botváltóhoz...  :D

2009. Szeptember 18. - 13:39:31
Válasz #155
Nem elérhető

God Vazzeg


Júúúúj, Need for Speed Shift!!! Le kell tölteneeem!!!  @-o

Lent van. Gyere játszani  ;)

Rendben... remélem mindig jókor nyúlok a botváltóhoz...  :D

Majd automatára rakjuk, bár abban meg nem lesz semmi élvezet  :D

2009. Szeptember 18. - 14:04:58
Válasz #156
Nem elérhető

atleeta


Júúúúj, Need for Speed Shift!!! Le kell tölteneeem!!!  @-o

Lent van. Gyere játszani  ;)

Rendben... remélem mindig jókor nyúlok a botváltóhoz...  :D

Majd automatára rakjuk, bár abban meg nem lesz semmi élvezet  :D
Jól sikerült a Shift?Megéri leszedni?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 18. - 14:12:45
Válasz #157
Nem elérhető

Kicsibors


Júúúúj, Need for Speed Shift!!! Le kell tölteneeem!!!  @-o

Lent van. Gyere játszani  ;)

Rendben... remélem mindig jókor nyúlok a botváltóhoz...  :D

Majd automatára rakjuk, bár abban meg nem lesz semmi élvezet  :D
Jól sikerült a Shift?Megéri leszedni?

Nézz a youtube-on trailert meg gameplayt... bár nekem x360-ra jönne, de a grafika annyira nem hatott meg, szal lehet mégsem töltöm le...
Meg azt sem értem, hogy miért ragaszkodnak a versenypályákhoz sokszor... a Porschés részben pl sztem kurvajó volt a táj... ugyan a városi esti pályák is teszenek, de a rendőrüldözésesek sztem a legrosszabbak...
Nem bírom, amikor teljesen új irányokba terelik az eredetileg sikeres játékokat...

Ugyanez volt a Chras Bandicoot játékkal is... mára teljesen más a feelingje, szar lett...
Az első két mászkálós verzió volt jó, meg asszem az első autós, egymásra bombát dobálós, egymással kibaszarintós játék
volt... Régi szép idők...  :-\

2009. Szeptember 18. - 14:15:25
Válasz #158
Nem elérhető

atleeta


Júúúúj, Need for Speed Shift!!! Le kell tölteneeem!!!  @-o

Lent van. Gyere játszani  ;)

Rendben... remélem mindig jókor nyúlok a botváltóhoz...  :D

Majd automatára rakjuk, bár abban meg nem lesz semmi élvezet  :D
Jól sikerült a Shift?Megéri leszedni?

Nézz a youtube-on trailert meg gameplayt... bár nekem x360-ra jönne, de a grafika annyira nem hatott meg, szal lehet mégsem töltöm le...
Meg azt sem értem, hogy miért ragaszkodnak a versenypályákhoz sokszor... a Porschés részben pl sztem kurvajó volt a táj... ugyan a városi esti pályák is teszenek, de a rendőrüldözésesek sztem a legrosszabbak...
Nem bírom, amikor teljesen új irányokba terelik az eredetileg sikeres játékokat...

Ugyanez volt a Chras Bandicoot játékkal is... mára teljesen más a feelingje, szar lett...
Az első két mászkálós verzió volt jó, meg asszem az első autós, egymásra bombát dobálós, egymással kibaszarintós játék
volt... Régi szép idők...  :-\
A porschés nekem is örök kedvenc.Még az Underground 1-2 volt elfogadható de azóta szerintem nem valami nagy szám :-\
am meg Colin Dirt @:-)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 18. - 14:25:09
Válasz #159
Nem elérhető

Kicsibors


Júúúúj, Need for Speed Shift!!! Le kell tölteneeem!!!  @-o

Lent van. Gyere játszani  ;)

Rendben... remélem mindig jókor nyúlok a botváltóhoz...  :D

Majd automatára rakjuk, bár abban meg nem lesz semmi élvezet  :D
Jól sikerült a Shift?Megéri leszedni?

Nézz a youtube-on trailert meg gameplayt... bár nekem x360-ra jönne, de a grafika annyira nem hatott meg, szal lehet mégsem töltöm le...
Meg azt sem értem, hogy miért ragaszkodnak a versenypályákhoz sokszor... a Porschés részben pl sztem kurvajó volt a táj... ugyan a városi esti pályák is teszenek, de a rendőrüldözésesek sztem a legrosszabbak...
Nem bírom, amikor teljesen új irányokba terelik az eredetileg sikeres játékokat...

Ugyanez volt a Chras Bandicoot játékkal is... mára teljesen más a feelingje, szar lett...
Az első két mászkálós verzió volt jó, meg asszem az első autós, egymásra bombát dobálós, egymással kibaszarintós játék
volt... Régi szép idők...  :-\
A porschés nekem is örök kedvenc.Még az Underground 1-2 volt elfogadható de azóta szerintem nem valami nagy szám :-\
am meg Colin Dirt @:-)

Akkor sztem egyről beszélünk...  ;-oo-;

Majd a Cilin Dirt-ről meg nézek jutúbon vidit, mert az se volt rossz, csak abban meg nincsenek cép autók... :(

2009. Szeptember 19. - 22:44:17
Válasz #160
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 19. - 22:47:58
Válasz #161
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 19. - 22:50:39
Válasz #162
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 19. - 22:53:40
Válasz #163
Nem elérhető

Kicsibors


http://www.kongregate.com/games/JaggedBladeSoft/dead-frontier-outbreak na kinek sikerült?
jól fel is idegesített ;D
nekem sikerült  :) A és B minősítést kaptam a végén

Neneneneeeee!  @-o
Ez olyan, mint tanulás nélkül menni az A,B,C,D választási lehetőséges dolgozatra!  ****:))) !+"% ;D

2009. Szeptember 19. - 23:29:46
Válasz #164
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady