2024. Június 03. - 22:09:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mennyiért is vetted?  (Megtekintve 47200 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 11. - 15:29:13
Válasz #60
Nem elérhető

miki_nrg


Hát azért hülye nemvagyok énsem hogy vegyek! Az a szerencse hogy nincs mindig a teremben. VAgyis csak délután van ott. Én meg mindig olyan időben vagyok (dél) hogy amugy sincs senki, ugyhogy megy a csapvíz rendesen :)))))
Ja meg mostmár viszegetek magammal Oximixes vizet is.

Amugy a nemsokat jósolásban igazad van mert pont olyan a figura hogy rengetegen a személye miatt alapból nem járnak.
Aztán meg sokan elkezdték és azért nem járnak mert be-beszólogatott nekik meg ilyenek... Meg sorolhatnám...

2008. Szeptember 11. - 15:30:18
Válasz #61
Nem elérhető

Gabe


fain kis terem!  ˝=/
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 11. - 16:01:12
Válasz #62
Nem elérhető

tas


Képzeljétek, nálunk nyilt egy ujj hentes (mivel kisvárosban lakom ez a 2.) Eddig 1430ft/g volt a csirkemell a réginél.
AZ ujjban meg 1170. Meg is örültem. Persze akkor még nem volt de rendelésre hozott a srác. Aztán mire megjött addigra 1400valamennyi lett rá egy hétre meg 1540. De nem csak a csirke hanem más is igy ment fel. Azért fasza vevő csalogató mert eleinte észre sem vettem az ujj ártáblát

az új és nem ujj. :-/-

2008. Szeptember 11. - 16:03:44
Válasz #63
Nem elérhető

Gabe


honnan tudod, lehet, hogy az egész hentes csak egy ujjnyi méretű,
miért kell egyből hitetlenkedve fogadni az ilyesmit!  Łł=
a mai világban már...  :-<
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 11. - 16:07:46
Válasz #64
Nem elérhető

madinorbi


Hát igen ilyen megfontolásból váltottam marhafelsálra az is kb 1500 körül mozog zsírmentes és nekem jobban ízlik, persze nem éppen szálkásításhoz használatos.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 11. - 16:30:48
Válasz #65
Nem elérhető

miki_nrg


Érettségin nyelvtan helyes írásra 1-est kaptam ugyhogy jó lesz az nekem ujjnak is  ;D ( a leszt is sokáig tartott megtanulni hogy nem LESSZ)  ****)

2008. Szeptember 11. - 17:12:00
Válasz #66

B1ll4

Vendég
Prod , ha 2000ft lesz a csirke áttérek a LAZACRA meg a csirkecombra :D

2008. Szeptember 11. - 17:13:45
Válasz #67
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Prod , ha 2000ft lesz a csirke áttérek a LAZACRA meg a csirkecombra :D

Majd meglátod! lassan már áttérhetsz a sertésre  ;) ;D

2008. Szeptember 11. - 17:14:17
Válasz #68
Nem elérhető

God Vazzeg


Prod , ha 2000ft lesz a csirke áttérek a LAZACRA meg a csirkecombra :D

Én akkor HENTEST fogok enni  >:D  /7%  :-O

2008. Szeptember 11. - 17:58:37
Válasz #69
Nem elérhető

NaturalBoy


de gondolom ha a csarkehús drágul akkor a többi hús is úgyhogy akkor szerintem a lazac is meg a marhahús is...

egyébként szerintem semmi gáz nincs ezekkel az árakkal.Végülis beszéltem tesómékkal akik kint élnek angliában és nagyjából átszámítva ott is enyibe kerül a hús.
ja hogy ott 4-szer anyni a fizetés  !+"% ott a gyári munkás keres annyit mint itthon egy diplomás orvos.....

Azért nevetséges,hogy minden eus szabályt be kell tartani,de hogy az unió tagállamaiban nem lehet több az élelmiszer adó 5.6%-nál itt meg laza 20% melett vásárolgatunk az kicsit se gáz.
De hiába nálunk nem olyan jószívű a vezetés mint angliába ahol meg 0%.....

Ha 2000Ft lesz egy kiló csirke akkor én átállok a szójára.mert az úgyis ocso és ezeötszából veszek 2 kilót.

2008. Szeptember 11. - 18:49:44
Válasz #70
Nem elérhető

Johnnyx


Prod , ha 2000ft lesz a csirke áttérek a LAZACRA meg a csirkecombra :D

Majd meglátod! lassan már áttérhetsz a sertésre  ;) ;D

Én akkor áttérnék Sztereó módszerére: 70% turmix. Még a Nitro-Tech is olcsóbb lesz a csirkénél.  :-oD
Egyetek zabot!

2008. Szeptember 11. - 19:32:08
Válasz #71
Nem elérhető

God Vazzeg


Prod , ha 2000ft lesz a csirke áttérek a LAZACRA meg a csirkecombra :D

Majd meglátod! lassan már áttérhetsz a sertésre  ;) ;D

Én akkor áttérnék Sztereó módszerére: 70% turmix. Még a Nitro-Tech is olcsóbb lesz a csirkénél.  :-oD

Egyetértek.. Én azért csendben mondom hogy jól fejlődök akár hús nélkül is, csak tápkieggel  8-) Furcsa, de láttunk már ilyet  :-oD  8-}

2008. Szeptember 11. - 19:40:59
Válasz #72
Nem elérhető

miki_nrg


És ha már kox is szóba jött itt akkor kíváncsi lennék valamire, mert nemvagyok képben az áraikkal még sosem próbáltam semmi olyat amit illegális.
Szóval nálunk a teremtulaj eléggé lehúzós fajta (pl nem lehet vizet vinni magaddal csak ott veheted meg és 0.33as ásványviz 130ft) és minep bekínált nekem ebből a thai naposimnak nevezett Anabol nemtudom hány-as cuccból.
2havi adag 20.000ft kíváncsi lennék hogy ez amúgy mennyibe kerül a piacon? Én tippelek hogy minimum dupla árért adja  @:-)

kicsit túl futottunk ezen. Szóval ha valaki tud ebben segíteni akkor arra kíváncsi vagyok!

2008. Szeptember 11. - 19:49:18
Válasz #73
Nem elérhető

FirstLady


És ha már kox is szóba jött itt akkor kíváncsi lennék valamire, mert nemvagyok képben az áraikkal még sosem próbáltam semmi olyat amit illegális.
Szóval nálunk a teremtulaj eléggé lehúzós fajta (pl nem lehet vizet vinni magaddal csak ott veheted meg és 0.33as ásványviz 130ft) és minep bekínált nekem ebből a thai naposimnak nevezett Anabol nemtudom hány-as cuccból.
2havi adag 20.000ft kíváncsi lennék hogy ez amúgy mennyibe kerül a piacon? Én tippelek hogy minimum dupla árért adja  @:-)

kicsit túl futottunk ezen.
Nem véletlenül... ***)))) ***
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. December 17. - 08:21:50
Válasz #74
Nem elérhető

tyson


Halihó!

Aki jár CBA üzlet közelében nézze meg mennyibe kerűl a csirkemellfilé mert nálunk Zalában most akciósan 1090 Ft/kg áron fut. Vettem is jó pár kilót! :-)(-: Remélem nem valami madárinfluenzás szállítmány magyar címkével!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!