2024. Május 23. - 07:44:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: New Level with AX Supplements (by B1ll4)  (Megtekintve 49347 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Augusztus 07. - 15:32:55
Válasz #150

B1ll4

Vendég
Lady jelenteném elsősorban neked megérkeztem a kórházból ! Meg Johnnynak is mondanám 1. lépés megvan , 2. lesz majd a pajzsmirigydokim ,hogy enged-e diétázni :D .

Karcos , Karcos bátyja , tockon2 és én beértünk a kórházba . Mind a négyen fekete pólóba beérünk a váróterembe , voltak kb 150-en . Ahogy sétáltunk befele meghökkent arccal néztek az emberek , még én éreztem magam szarul , hogy így megbámulnak minket . Mint akik már nem emberek vagy nemtudom . Mondjuk így ha jobban megnézem a srácokat én voltam ott a legkisebb :D . Odaértünk 10-re pontosan és halálra szivattak .... 3/4 3-kor kerültem sorra , úgy , hogy már előttem volt aki 5x is megfordult a dokinál ... nevetséges .

Végülis nem kell röntgen , rátapintott a doki egyből a lényegre . Egy fő idegcsomót terhel merev állapotban a derekam de már utórengés a nehezét már átvészeltem . Írt fel izomlazító cuccost is .. Tipikusan a paraszt orvosok közül való volt ! Hagyja abba a sportot , nem tesz jót magának ... , nem szabad guggolnia inkább nyomjon fekve . Mondom lábra az hogy fog sikerülni ? Majd kinyomom lábból ? :D  Nah mind1 a lényeg nincs semmi baj ! Megmaradok :)

Oh yeahhhhhhhh !

2008. Augusztus 07. - 16:13:34
Válasz #151
Nem elérhető

FirstLady


Lady jelenteném elsősorban neked megérkeztem a kórházból ! Meg Johnnynak is mondanám 1. lépés megvan , 2. lesz majd a pajzsmirigydokim ,hogy enged-e diétázni :D .

Karcos , Karcos bátyja , tockon2 és én beértünk a kórházba . Mind a négyen fekete pólóba beérünk a váróterembe , voltak kb 150-en . Ahogy sétáltunk befele meghökkent arccal néztek az emberek , még én éreztem magam szarul , hogy így megbámulnak minket . Mint akik már nem emberek vagy nemtudom . Mondjuk így ha jobban megnézem a srácokat én voltam ott a legkisebb :D . Odaértünk 10-re pontosan és halálra szivattak .... 3/4 3-kor kerültem sorra , úgy , hogy már előttem volt aki 5x is megfordult a dokinál ... nevetséges .

Végülis nem kell röntgen , rátapintott a doki egyből a lényegre . Egy fő idegcsomót terhel merev állapotban a derekam de már utórengés a nehezét már átvészeltem . Írt fel izomlazító cuccost is .. Tipikusan a paraszt orvosok közül való volt ! Hagyja abba a sportot , nem tesz jót magának ... , nem szabad guggolnia inkább nyomjon fekve . Mondom lábra az hogy fog sikerülni ? Majd kinyomom lábból ? :D  Nah mind1 a lényeg nincs semmi baj ! Megmaradok :)

Oh yeahhhhhhhh !
Örülök, akkor ez nem rossz hír annyira :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 07. - 19:27:49
Válasz #152
Nem elérhető

God Vazzeg


Lady jelenteném elsősorban neked megérkeztem a kórházból ! Meg Johnnynak is mondanám 1. lépés megvan , 2. lesz majd a pajzsmirigydokim ,hogy enged-e diétázni :D .

Karcos , Karcos bátyja , tockon2 és én beértünk a kórházba . Mind a négyen fekete pólóba beérünk a váróterembe , voltak kb 150-en . Ahogy sétáltunk befele meghökkent arccal néztek az emberek , még én éreztem magam szarul , hogy így megbámulnak minket . Mint akik már nem emberek vagy nemtudom . Mondjuk így ha jobban megnézem a srácokat én voltam ott a legkisebb :D . Odaértünk 10-re pontosan és halálra szivattak .... 3/4 3-kor kerültem sorra , úgy , hogy már előttem volt aki 5x is megfordult a dokinál ... nevetséges .

Végülis nem kell röntgen , rátapintott a doki egyből a lényegre . Egy fő idegcsomót terhel merev állapotban a derekam de már utórengés a nehezét már átvészeltem . Írt fel izomlazító cuccost is .. Tipikusan a paraszt orvosok közül való volt ! Hagyja abba a sportot , nem tesz jót magának ... , nem szabad guggolnia inkább nyomjon fekve . Mondom lábra az hogy fog sikerülni ? Majd kinyomom lábból ? :D  Nah mind1 a lényeg nincs semmi baj ! Megmaradok :)

Oh yeahhhhhhhh !

A lényeg h nincs baj  :-)!

2008. Augusztus 07. - 19:43:28
Válasz #153
Nem elérhető

AtomAnti


Milyen kenőcsöt írt fel DR Zsivágó?  :'(
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Augusztus 07. - 20:47:57
Válasz #154

B1ll4

Vendég
Sziasztok !

Megvolt a mai edzés is , kicsit korábban mint általában ... de nem is baj , jó volt most ez így . Talán visszatudok már állni majd a korai keléshez is . Mint mondtam visszavan véve a használt súlyok teljesen , viszont nagyon szabályosan , totális bedurranásra megyek . A használt súlyok nevetségesek , de nekem teljesen mindegy ki mit gondol , a fő , hogy végre a magam ura legyek és ne vigyen el az állatság :) .

Hát :

Húzódzkodás : 12, 10 , 12
Mellhez lehúzás csigán széles fogással: 12*70kg , 10*75kg , 8*80kg
Szűk lehúzás szembenéző tenyérrel : 12*65kg , 10*70kg , 8*75kg
Melltámaszos evezőgép : 12*45kg , 10*45kg , 8*50kg

Bicepsz :

Karhajlítás állva francia-rúddal : 12*40kg , 10*45kg , 8*50kg
Karhajlítás állva kézisúlyzóval : 12*12kg , 10*12kg , 8*14kg
Kalapács bicepsz ülve : 12*14kg , 10*14kg , 8*16kg

Jó kis pumpáló edzés volt , kívánok mindenkinek hasonlót !  ;-oo-;

2008. Augusztus 07. - 20:51:09
Válasz #155

B1ll4

Vendég
Milyen kenőcsöt írt fel DR Zsivágó?  :'(

A tizanidin (INN: tizanidine) centrálisan, a harántcsíkolt izmokra ható, főleg gerincvelői támadásponttal rendelkező izomrelaxáns. A preszinaptikus alfa2-receptorok ingerlése révén gátolja az excitatórikus (N-metil-D-aszpartát-NMDA-receptorokat ingerlő) aminosavak felszabadulását. Az izomtónus fokozódásáért felelős poliszinaptikus reflexeket gátolja, az interneuronok szintjén ezáltal csökkenve a harántcsíkolt izmok tónusát. Mindezen túl a tizanidin mérsékelt centrális fájdalomcsillapító hatással is rendelkezik.

Egyaránt hatásos akut fájdalmas izomgörcsökben és gerincvelői vagy cerebralis eredetű krónikus spasztikus izomtónus fokozódásban. Csökkenti a passzív mozgatással szembeni ellenállást, enyhíti a spazmust és clonust, javíthatja az izomerőt.

Ő lenne személyesen :)

2008. Augusztus 07. - 21:03:35
Válasz #156
Nem elérhető

mushroom



2008. Augusztus 07. - 21:09:57
Válasz #157

B1ll4

Vendég
:D . Látod a megérzéseid nem csalnak :)

2008. Augusztus 08. - 18:13:01
Válasz #158

B1ll4

Vendég
Sziasztok !

Ma elég korán 13:00 - kor lenyomtuk a melledzésünket , tockon2-nek esküvője van . Én meg siettem haza az olimpia megnyitót nézni . Életemben nem volt még ilyen gyors edzésem :D

Mell :

Egykezes ferdepados nyomás : 15*28kg , 12*28kg , 10+8*28kg
Hammer nyomás : 15*45kg , 12*55kg , 10+7*55kg
Csigás keresztezés : 20*20kg , 15*20kg , 12*25kg

A súlyok ismét lényegtelenek ...

2008. Augusztus 10. - 21:56:55
Válasz #159
Nem elérhető

hummerdikk


Heyho, Bela!
Orulok h nincs komoly bajod! Van egy jo igazsag, amire alapozva tanulok a "hibadbol"! Nyomjatok azert kemenyen igyis fiuk! @:-)

2008. Augusztus 11. - 14:30:48
Válasz #160
Nem elérhető

jajgy


Végülis nem kell röntgen , rátapintott a doki egyből a lényegre . Egy fő idegcsomót terhel merev állapotban a derekam de már utórengés a nehezét már átvészeltem . Írt fel izomlazító cuccost is .. Tipikusan a paraszt orvosok közül való volt ! Hagyja abba a sportot , nem tesz jót magának ... , nem szabad guggolnia inkább nyomjon fekve . Mondom lábra az hogy fog sikerülni ? Majd kinyomom lábból ? :D  Nah mind1 a lényeg nincs semmi baj ! Megmaradok :)

Oh yeahhhhhhhh !

Mitöl lett az a csomó a guggolástol? ????....
Én is találkoztam már ilyen dokival, semmit se ér, azt mondja hagyam abba a sportot persze, jobb ha részegen fekszik valaki az árokba? meg, hogy a tápkiegettöl meglehet halni  :-p :-)-, majd nyomhatnál képet is rég volt már és nyomjad továbbra is keményen @:-) :-oD

2008. Augusztus 11. - 22:27:26
Válasz #161

B1ll4

Vendég
Sziasztok !

Ma mell , oldalsó váll , tricepsz edzés volt . Eléggé intenzívre fogtuk a dolgot , a súlyok továbbra is lightosak .

Mell :

Ferdepados nyomás keretben  : 10*90kg , 8*100kg , 6*110kg
Egyenes padon nyomás : 10*90kg , 8*100kg , 6*110kg
Áthúzás : 15*28kg , 12*32kg , 8*32kg
Tárogatás ferdepadon: 15*12kg , 12*12kg , 8*14kg

Oldalsó váll :

Állva oldalemelés : 20*12kg , 15*14kg és egy vetkőző széria 6*14kg , 10*10kg , 10*6kg .

Tricepsz :

Letolás V-rúddal : 12*25kg , 10*30kg , 8*35kg
Tolódzkodás saját tskg+10kg : 12 , 10 , 8
Fejfölött nyújtás kötéllel : 12*20kg , 10*20kg , 8*25kg

Holnap ha minden igaz megcsináljuk a fotókat jó minőségben és összegzést is írok a tesztről , ami biztos , hogy 4kg-ot jöttem , és élesebb is a forma valamelyest .

2008. Augusztus 11. - 22:30:30
Válasz #162
Nem elérhető

Gabe


szétbontottad a vállat, vagy csak az oldalsó felhozóedzése volt?

jók a súlyok...  :-}
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 11. - 22:35:39
Válasz #163

B1ll4

Vendég
oldalsót hozom felfele , mivel marhanagy derekam van , nem jól fest abszolút ha mellette kicsi a vállam és a mellem , úgyhogy ezeken van a hangsúly inkább , a hátszétbontás visszavétele után pedig szinte csak a széles hátat edzem , 1 maximum 2 középső gyakorlat van , most úgy tűnik helyén vannak a dolgok . Derekam is helyrejön nemsokára és jöhet a lábazás is maximális intenzitással mint régen , viszont most nem fogok ilyen 180-akat guggolni , szépen pumpálgatok hétről,hétre utána majd csak belejövök .

2008. Augusztus 12. - 22:21:51
Válasz #164

B1ll4

Vendég
Aloha !

Lábazásból jövök éppen , hát meg kell mondjam többi izomcsoportom is ilyen jól reagálna bármilyen terhelésre , nem lenne ennyi gondom :) . Istenem , de jó is törpének lenni ilyen szempontból . Mivel már a derekam majdhogynem 100%-os , a guggolást és a hack-gépes mókát kihagytam , ezzel is esélyt adva arra , hogy talán már jövőhéten guggolhatok újra . De emellett elég jó kis lábazás volt . Leszámítva , hogy betévedett a terembe 3-4 kisebbségi barát és igen jól szívták el a levegőt előlünk ...  :-Đ :-Đ :-Đ .

Láb :

Combfeszítőgép : 30*25kg , 20*30kg , 15*35kg
Sétáló kitörés : 5*20m volt kint az utcán 30kg-al a nyakban és volt még egy 6. is ami a totál bukásig ment .
Koncentrált egylábas combhajlítás gépen : 20*15kg , 15*15kg , 12*20kg

Bármennyire is kevésnek tartjátok , nekem ma ez bőven elég volt . További szép estét mindenkinek én már rohanok is tovább egy grill partyra !  ;-oo-;