2024. Június 16. - 09:38:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 Europa Super Show  (Megtekintve 78564 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Augusztus 16. - 11:07:12
Válasz #225
Nem elérhető

izomboy


A tighter last week az nem azt jelenti, hogy a múlt hetinél szárazabb hanem ,hogy múlt héten volt szárazabb sajna  :-\

2 Egymást követő héten nem lehetsz ugyanolyan jó.
Értelemszerűen  már nem reagál olyan jol a teste a ch víz játékhoz és a diaretikumokhoz sema 2 héten
De a többi versenyző is így van ezzel.

2008. Augusztus 16. - 11:46:57
Válasz #226
Nem elérhető

Gabe


a szavazást mikor zárják, és mikor van eredményhirdetés?
a döntők után?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 16. - 12:06:10
Válasz #227
Nem elérhető

pókerarc


Most néztem épp Pistit a felvételről.Nagyon jól nézett ki. :-)!
Bob folyamatosan dícsérte,és első kihívást mondott többek között.
 @:-) ;-oo-;

2008. Augusztus 16. - 12:21:44
Válasz #228
Nem elérhető

jajgy


Don Gringo és jajgy szeretnék először gratulálni gyönyörű közreműködéseteknek :D . Istenem ....  Łł=
Moderated voltam.. mikor irtam még este akkor aktuálisak voltak  !+"%

2008. Augusztus 16. - 12:39:53
Válasz #229
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most néztem épp Pistit a felvételről.Nagyon jól nézett ki. :-)!
Bob folyamatosan dícsérte,és első kihívást mondott többek között.
 @:-) ;-oo-;

...és megemlítette Pistit(Steve Namatot  ;D) az első 5 esélyes között! Úgy látszik, kezd a neve beíródni az esélyesek közé! De várjuk meg az estét...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Augusztus 16. - 13:09:41
Válasz #230
Nem elérhető

pókerarc


Nem szabad Steve Namat-ot írni,mert a Samsungon fikázó,egész nap ezen a fórumon levő embernek az nem tetszik... ;D ;D !+"% :-/-
 o:) o:)

2008. Augusztus 16. - 13:14:53
Válasz #231

Zsuzsi

Vendég
Nem szabad Steve Namat-ot írni,mert a Samsungon fikázó,egész nap ezen a fórumon levő embernek az nem tetszik... ;D ;D !+"% :-/-
 o:) o:)


Nem fikázik a srác,csak ő már 20 éve foglalkozik testépítéssel és jobban ért hozzá,mint 1. mi, akik pár hónapja edzünk, 2. Johnny, aki tök elfogult!
3. Shown Ray,aki ismeretlen okból dicsérte Pistit (biztos rossz a szeme)
Ennyi.

2008. Augusztus 16. - 13:18:55
Válasz #232
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem szabad Steve Namat-ot írni,mert a Samsungon fikázó,egész nap ezen a fórumon levő embernek az nem tetszik... ;D ;D !+"% :-/-
 o:) o:)

Biztosan valami roppant fontos oka van annak, hogy ott a samsungon fikáz, de megkérdezném tőle, hogy ha ennyire menő a gyerek, akkor mért nem ő áll most fenn a szinpadon Steve Namat helyett amerikában a profik között?  ????...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Augusztus 16. - 13:21:41
Válasz #233
Nem elérhető

pókerarc


Nem szabad Steve Namat-ot írni,mert a Samsungon fikázó,egész nap ezen a fórumon levő embernek az nem tetszik... ;D ;D !+"% :-/-
 o:) o:)

Biztosan valami roppant fontos oka van annak, hogy ott a samsungon fikáz, de megkérdezném tőle, hogy ha ennyire menő a gyerek, akkor mért nem ő áll most fenn a szinpadon Steve Namat helyett amerikában a profik között?  ????...
Én még egyszerűbbet kérdezek.Miért nem itt írta le azokat,ha már úgyis ezt a fórumot lesi ????... ::)Miért kellett ahhoz,egy másik oldal...
Offnak vége :D

2008. Augusztus 16. - 13:22:04
Válasz #234

Zsuzsi

Vendég
Most éppen itt van a fórumban. Reméljük választ kapunk tőle.


Helyesbítek: Kilépett!

2008. Augusztus 16. - 13:52:12
Válasz #235
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 16. - 13:54:21
Válasz #236
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 16. - 13:56:09
Válasz #237
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 16. - 14:07:53
Válasz #238
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Flex ????......Iszonyatosan erős a mezőny...Én sajnos laposabbnak és picit simábbnak látom most Pistit a múlt hetinél..
A vízmegvonás lehet az oka..de minha pici izmot vesztett volna és ez ebben a mezőnyben,ahol a 170cm-rel a magasabbak között van ,sajnos végzetes tud lenni...Ezt már nem is bíróként,hanem barátként mondom.
Lehangolódtam.

Sajnos, most visszanézve a teljes előzsűrizést, Johnny, teljesen igazad van(sajnos). Pistinek mintha nem sikerült volna megtartani a szinte hibátlan Tampai formáját egy héttel ezelőttről. Ahogy Bob Chicerillo kiemelte, a bírók pont azt nézik a 202 font alatti kategóriában, hogy ki néz ki akár 10 kilóval többnek, mint ami valójában,(ami látható volt David Henry-n előző héten. pl.), ki néz ki vastagabbnak, ki a nagy kicsiben... stb...

Mintha láthatóvá vált volna, hogy azért Istvánt letörte az előző heti elég igazságtalan végeredmény és ez az előző 7 napjára hatással volt természetesen. A szárazsággal nincs gond, de a telítettség nem olyan mint előző héten. De még így is elég jól látható az óriási különbség a felépítésében, ő és sok más többi versenyző között. A bíróknak mindenképpen több figyelmet kellett volna adniuk számára és az első kihívásban ott kellett volna lennie.

Na mindegy, megvárjuk az estét...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Augusztus 16. - 14:59:17
Válasz #239
Nem elérhető

endre66


Negyed órája a no kép, no hang...de az MD-n sem látnak semmit a webcastből, Shawn Ray meg gondolom a helyszínről közvetít...és szerinte Roc Shabazz jobb, mint egy hete volt...Jaroslav Horvath hátulról még mindig puha...

Steve Namat(Hungary): Good structure. Back is good, color is nice, tighter last week, lower back is crisp! Balanced from head to toe.
Jó struktúra, jó hát, jó szín, szárazabb, mint egy hete, alsó hát éles! Harmonikus tetőtől talpig...
Való igaz madinorbi, gyors akartam lenni, és félreolvastam éjjel, vagy odaképzeltem egy "than"-t... --)