2024. Június 16. - 05:04:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 Europa Super Show  (Megtekintve 78481 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Augusztus 16. - 15:01:41
Válasz #240
Nem elérhető

Johnnyx


3

Ezeken a képeken azért jól láthatóan "agyonverte" Steve a másik kettőt. Tényleg nem velük kellett volna kihívni.
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 16. - 15:10:54
Válasz #241
Nem elérhető

tas


3

Ezeken a képeken azért jól láthatóan "agyonverte" Steve a másik kettőt. Tényleg nem velük kellett volna kihívni.

hát agyon azér éppen nem verte őket...

2008. Augusztus 16. - 15:13:44
Válasz #242
Nem elérhető

madinorbi


Megint nagyon sokan indultak, sokan jó formával ...
Nem baj még az este odébb van  @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 16. - 15:14:39
Válasz #243
Nem elérhető

madinorbi


Negyed órája a no kép, no hang...de az MD-n sem látnak semmit a webcastből, Shawn Ray meg gondolom a helyszínről közvetít...és szerinte Roc Shabazz jobb, mint egy hete volt...Jaroslav Horvath hátulról még mindig puha...

Steve Namat(Hungary): Good structure. Back is good, color is nice, tighter last week, lower back is crisp! Balanced from head to toe.
Jó struktúra, jó hát, jó szín, szárazabb, mint egy hete, alsó hát éles! Harmonikus tetőtől talpig...
Való igaz madinorbi, gyors akartam lenni, és félreolvastam éjjel, vagy odaképzeltem egy "than"-t... --)
Én ezt a félreolvasást úgy oldottam meg, hogy már este 8kor összeestem és bealudtam  !+"% @-o
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 16. - 16:03:45
Válasz #244
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A tighter last week az nem azt jelenti, hogy a múlt hetinél szárazabb hanem ,hogy múlt héten volt szárazabb sajna  :-\
Erről beszéltem...Az én véleményem az hogy ha nem tudja ugyanazokat,illetve az itthoninál jobb feltételeket megteremteni a versenyző ,az utolsó hétre,napokra,úgy veszélyben van a csúcsforma.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 16. - 16:10:54
Válasz #245
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nem szabad Steve Namat-ot írni,mert a Samsungon fikázó,egész nap ezen a fórumon levő embernek az nem tetszik... ;D ;D !+"% :-/-
 o:) o:)


Nem fikázik a srác,csak ő már 20 éve foglalkozik testépítéssel és jobban ért hozzá,mint 1. mi, akik pár hónapja edzünk, 2. Johnny, aki tök elfogult!
3. Shown Ray,aki ismeretlen okból dicsérte Pistit (biztos rossz a szeme)
Ennyi.

Hűha,elfogultan írtam? :oHát akkor mit írtam volna ha nem vagyok elfogult ::)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 16. - 16:15:51
Válasz #246
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Én abban reménykedem,hogy most estére sikerül megtalálni a megfelelően bevitendő folyadék mennyiségét.Ahogy ismerem a Pisti működését,tuti hogy "alulitta magát".Én itt mindent feltennék egy lapra,ha bejön telt és feszes,ha nem, elrontani már nincs ideje =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 16. - 16:39:19
Válasz #247
Nem elérhető

Jordan


Ezt Zsuzsi poenbol irta!!!!!  !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Augusztus 16. - 16:42:30
Válasz #248
Nem elérhető

Gabe


te félreértetted Zsuzsit, tele volt iróniával a mondandója  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 16. - 16:46:08
Válasz #249
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Zsuzsi..... pffff.....

Peace

Szerintem előbb értelmezd a mondatot mielőtt kibüfizel valamit  ;)

2008. Augusztus 16. - 17:55:35
Válasz #250

Zsuzsi

Vendég
Zsuzsi..... pffff.....
1. mi itt nem pár hónapja foglalkozunk testépítéssel, és ahogy Efit is mondta akkor mér nem ő versenyzik most épp az Usaba?Ja és bekaphatja azt ami egy telivér csődör 2hátsó lába közt fityeg!
2. Johnny abszolúte nem elfogult!
3. Shawn Ray egy igencsak hozzáértő testépítő és nemszokott csak úgy összevissza dícsérgetni akárkit!
4.Biztos jól esik a Pistinek, hogy ilyen lehangoló faszságokat irkálsz!
Peace


Te ezt nagyon csúnyán félre értetted,de hát...  !+"%
Na  akkor tegyük tisztába.
Kezdem vissza felé.

4. Hidd el Pisti nem érti félre,mert tudja,hogy nem írnék ilyet. Ő van tisztában azzal,hogy kik azok,akik rosszindulatúak vele szemben és irigyek rá.

3. Shawn Ray az egyik kedvenc testépítőm,és pont én voltam,aki azt írta a SamsungSporton, hogy inkább adok az ő véleményére,mint a sok rossz indulatú fikázóéra.

2. Johnnyt a barátomnak tarom és ehhez a sporthoz egy nagyon is hozzáértő embernek,de valaki,szintén a SamsungSporton azt írta,hogy ő elfogult,tehát EZT ÁTVITT ÉRTELEMBEN ÍRTAM, VILI?

1.  Azt.hogy ti itt pár hónapja foglalkoztok testépítéssel szintén ez a valaki írta a SamsungSport-on, tehát (most már kis betűvel,mert talán megérted) ezt is átvitt értelemben írtam,de szerintem rajtad kívűl ez mindenkinek leesett. Na mindegy!


Az a baj,hogy te itt mindig kitalálsz magadnak valakit a fórumban,aki nem szimpi,és utána belekötsz. Néha feljöhetnél másért is ide.

Peace

2008. Augusztus 16. - 18:03:40
Válasz #251

B1ll4

Vendég
3 órán belül vagyunk már a döntőktől ! Steve már olyan lehet mint a Góbi remélem  Łł=

2008. Augusztus 16. - 18:06:45
Válasz #252

Zsuzsi

Vendég
Próbáltam hívni Lindát,de nem vette fel. Biztos már ők is feszültek,akárcsak mi itt az izgalomtól.  @:-)

2008. Augusztus 16. - 18:38:43
Válasz #253
Nem elérhető

George


Aki lemaradt az élő közvetítésről, az megnézheti a visszajátszást az összes kategóriáról.  8-}

http://www.bodybuilding.com/fun/2008_europa_show_main_page.htm
A most érkezők figyelmébe :-< Van még pár óra megnézni, hogy mi volt korábban :-}

2008. Augusztus 16. - 18:51:39
Válasz #254
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Lesz ott még visszhangja a tampai szereplésnek is.  :-}

Az egy dolog hogy hová (vagy kinek) pontoznak,de a bírók pontosan emlékeznek ezután STEVE NAMATRA! Számolni kell vele ezt már a bírók és a versenyzők is tudják.S ha a média mogulok (most nem magunkra gondolok  ;D) is ennyire elismerően nyilatkoznak Pistiről, akkor a nyomásnak előbb utóbb engedve Pistinek is lapot kell hogy osszanak.Ha pedig lapot osztanak Pistinek akkor Flex Lewis is mehet vissza skótszoknyába kecskedudát fújni.  :-}