2024. Június 16. - 05:16:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 Europa Super Show  (Megtekintve 78486 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Augusztus 16. - 18:53:07
Válasz #255

B1ll4

Vendég
Sztereó tippet kérek az estével kapcsolatban :

Steve Namat's Place : ?

2008. Augusztus 16. - 18:53:21
Válasz #256
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ahh, most látom, Mr. Steve Namat is online itt a fórumon ebben a pillanatban!  :D Hogy látod most a dolgokat Steve(formád stb...)?...és ha van időd, pár mondatban, hogy láttad az estét onnan a színpadról?  ????...

Hajrá István!!! Nagyon drukkolunk neked! :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Augusztus 16. - 18:54:27
Válasz #257
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hajrá az erő legyen veled Stevejedi lovag  !+"% :D

2008. Augusztus 16. - 19:02:13
Válasz #258
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztereó tippet kérek az estével kapcsolatban :

Steve Namat's Place : ?

Szakmait vagy sportdiplomáciait?  ˝=/ !+"%

2008. Augusztus 16. - 19:03:05
Válasz #259

Zsuzsi

Vendég
Objektív szakmait. ;)

2008. Augusztus 16. - 19:11:29
Válasz #260

B1ll4

Vendég
Utóbbit tudjuk nálad :D . Előbbit kérjük szépen feketeözvegy Zsuzsival !

2008. Augusztus 16. - 19:13:23
Válasz #261
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ááá, már el is tünt István...Minden bizonnyal jobb dolga is van, mint összebarnítózni egy ottani gép klaviatúráját... :D

Na mindegy, hamarosan a való világ minden választ megad a kérdésekre... :D

akik benn vannak az élmezőnyben szerintem az előzsűrizés után:

Rock Shabaz, Tricky Jackson, Curtis Bryant(nem rossz, ahhoz képest, hogy most lett profi), Ahmad Ahmad(vagy mi :D), Horvath Jaroslav, George Farah, Frederic Sauvage, Flex Lewis, és természetesen Steve Namat!...és a jó ég tudja, mi lesz...

Mik a vélemények? Már akinek van... ????...

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Augusztus 16. - 19:17:57
Válasz #262
Nem elérhető

George


Ahmad nekem túl kicsi. Flexnél is ezt hangsúlyozták többször is - igaz az openes szereplés kapcsán - hogy semmit nem tud felmutatni a nagyobbakkal szemben.

2008. Augusztus 16. - 19:26:21
Válasz #263
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Fekete srác nyer. Jaro szerintem száradt. Baccianini-t jó volt látni...de már nem hozza azt a formát ami annak idején jellemezte. Meg a haja is kihullott.  :(

2008. Augusztus 16. - 19:46:04
Válasz #264
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Van egy olyan érzésem hogy Flex Lewis itt is jól jön ki a szituból. Sauvage egyben van,száraz is. Jaro föntről tök jó,de a segg és comb elcseszi. Roc Shabaz kemény,tömött,száraz...de a comb nem aránylik.

George Farah vagy Jaro a NÉV miatt okozhat "eredményanomáliát". Pisti vékonyabb mint a múlthéten,de a 6-ban illene lenni.

Az első 3 tippem szerint.

1.Shabaz
2.Sauvage
3.Lewis


Ja Lewis azért írtam hogy "X" mert fizikálisan nem ő a legjobb de megnyerheti. Most az Ő szekere fut.  :(

2008. Augusztus 16. - 20:09:41
Válasz #265
Nem elérhető

Cressler


Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a döntőben.

Roc Shabaz elég jó szerintem  jobb mint Tampaban, az is kiderült legutóbb, hogy Tricky Jackson nagyon ügyesen pózol.
Ami nekem kitűnik, hogy kevés versenyzőnek van igazán jó futóműve, ebben Pisti nagyon erős így elég jó eséllyel pályázik a különdíjra is. Flex lábait dícsérik még de oldalról közel sem mutat akkorát...
Egyébként meg a bíróknak szerintem az under202-ben különösen kellene figyelniük az alsó és a felsőtest egyensúlyára, mert ilyen súlyhatár mellett ha nem egyenrangú figyelmet kap a két szekció a hasonló súlyú versenyzők közül hátrányba kerülhetnek a vastagabb lábúak. Nem???

Egyébként meg az MD-n STeve NAmat és Istavan Nemeth is szerepel a képgaléria felsorolásában...  @-o  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 16. - 20:24:46
Válasz #266
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a döntőben.

Roc Shabaz elég jó szerintem  jobb mint Tampaban, az is kiderült legutóbb, hogy Tricky Jackson nagyon ügyesen pózol.
Ami nekem kitűnik, hogy kevés versenyzőnek van igazán jó futóműve, ebben Pisti nagyon erős így elég jó eséllyel pályázik a különdíjra is. Flex lábait dícsérik még de oldalról közel sem mutat akkorát...
Egyébként meg a bíróknak szerintem az under202-ben különösen kellene figyelniük az alsó és a felsőtest egyensúlyára, mert ilyen súlyhatár mellett ha nem egyenrangú figyelmet kap a két szekció a hasonló súlyú versenyzők közül hátrányba kerülhetnek a vastagabb lábúak. Nem???

Egyébként meg az MD-n STeve NAmat és Istavan Nemeth is szerepel a képgaléria felsorolásában...  @-o  :)

Tricky Jackson is x faktor. Nekem vizesebb most.

Ha a fizikum egységét tekinteném először akkor Pisti top 3-ban.

2008. Augusztus 16. - 20:35:40
Válasz #267
Nem elérhető

jajgy


10 perc elvileg, és kezdödik @:-)

2008. Augusztus 16. - 20:36:18
Válasz #268
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Augusztus 16. - 20:37:00
Válasz #269
Nem elérhető

sasa


Én is így látom! Ha összeségében nézzük, akkor Pisti ott lesz. Mindegyik versenyzőnek vannak erőségei, de szerintem Pisti az egyik legharmónikusabb.
Remélem ezt nem csak én látom így.