2024. Június 16. - 06:45:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 Europa Super Show  (Megtekintve 78513 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Augusztus 16. - 22:01:43
Válasz #315
Nem elérhető

George


Jaja bejött egy néhány srác, köztük Steve, volt egy kis posedown, most meg mennek a szabadpózok. Közben azt mondták, hogy akik fent voltak, azok a nem top15.

2008. Augusztus 16. - 22:03:36
Válasz #316
Nem elérhető

Cressler


remélem valami adminisztrációs hiba és Istavan Nemeth nem top15, viszon Steve Namat mindjárt pózol
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 16. - 22:07:22
Válasz #317
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az kizárt dolog, hogy 202 alattiban nem került az első 15-be, ha egy hete 6 lett!

Openben lehetséges, de nem 202 alatt...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Augusztus 16. - 22:08:53
Válasz #318

B1ll4

Vendég
45-46 éves Mike Valentino ?   :o :o :o

2008. Augusztus 16. - 22:09:14
Válasz #319
Nem elérhető

FirstLady


remélem valami adminisztrációs hiba és Istavan Nemeth nem top15, viszon Steve Namat mindjárt pózol
Cress, te ezt hol láttad, hallottad, olvastad, hgoy mindjárt pózol? (lehet, hogy figyelmetlen vagyok, és elsiklottam valami felett)

De idáig tuti az, hogy akiket eddig a színpadon láttunk együtt pózolni, ők nem finalisták... és Steve köztük volt  :'( :'( :'(
Mondjuk nem értem, hogy hogyan... ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 16. - 22:10:01
Válasz #320
Nem elérhető

Cressler


remélem valami adminisztrációs hiba és Istavan Nemeth nem top15, viszon Steve Namat mindjárt pózol
Cress, te ezt hol láttad, hallottad, olvastad, hgoy mindjárt pózol? (lehet, hogy figyelmetlen vagyok, és elsiklottam valami felett)

De idáig tuti az, hogy akiket eddig a színpadon láttunk együtt pózolni, ők nem finalisták... és Steve köztük volt  :'( :'( :'(
Mondjuk nem értem, hogy hogyan... ˝=/
"remélem"
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 16. - 22:10:40
Válasz #321
Nem elérhető

FirstLady


remélem valami adminisztrációs hiba és Istavan Nemeth nem top15, viszon Steve Namat mindjárt pózol
Cress, te ezt hol láttad, hallottad, olvastad, hgoy mindjárt pózol? (lehet, hogy figyelmetlen vagyok, és elsiklottam valami felett)

De idáig tuti az, hogy akiket eddig a színpadon láttunk együtt pózolni, ők nem finalisták... és Steve köztük volt  :'( :'( :'(
Mondjuk nem értem, hogy hogyan... ˝=/
"remélem"
bocsika, szőke vagyok 8-) :-){ ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 16. - 22:12:02
Válasz #322
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nekem ez a Jaroslav nem tetszik  :-Đ

2008. Augusztus 16. - 22:13:07
Válasz #323
Nem elérhető

jajgy


Roc Shabazz pózol, és Steve nem került a 15-be :'(
ez nem lehet igaz :----

2008. Augusztus 16. - 22:13:35
Válasz #324
Nem elérhető

FirstLady


Nekem ez a Jaroslav nem tetszik  :-Đ
Nekem többen is, közülük... :-Đ

Egyszerűen felfoghatatlan ez nekem...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 16. - 22:14:55
Válasz #325
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
az rendben, hogy most nem teszik 15-be openben ilyen nagy és erős mezőnyben (annak ellenére, hogy beférne szerintem, a mostani szándékos kisebb tömege miatt viszont nem), de igazából a 202 alatti kategóriára kellene összpontosítanunk, mivel a cél az volt, hogy ott beérjen a célba.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Augusztus 16. - 22:17:38
Válasz #326
Nem elérhető

FirstLady


Ugye nem felejtetek el szavazni? 8-) @:-) @:-) @:-) @:-) @:-) @:-) @:-) @:-)

Ezeket megjegyezni!!!! 15 Perccel a Show előtt nyitják a szavazást.

Szavazási linkek:

(általános, rajongói szavazás, díj: 500$)
http://www.bodybuilding.com/fun/2008europa_fc.htm

(legjobb futómű, díj: 500$)
http://www.bodybuilding.com/fun/2008europa_fc_best_wheels.htm

Lehet szavazni, mind a két linken, a lap közepén sárga kockában a "Vote now" -ra kattintva lehet megtenni a szavazatokat!!!!  @:-)

Sajnos regisztrációt igényel... de azt hiszem megérné a fáradtságot...  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 16. - 22:18:44
Válasz #327
Nem elérhető

George


Stevenek 18 volt a száma, az előbb a 19-es pózolt, most meg 21-es :-\

2008. Augusztus 16. - 22:19:09
Válasz #328
Nem elérhető

FirstLady


az rendben, hogy most nem teszik 15-be openben ilyen nagy és erős mezőnyben (annak ellenére, hogy beférne szerintem, a mostani szándékos kisebb tömege miatt viszont nem), de igazából a 202 alatti kategóriára kellene összpontosítanunk, mivel a cél az volt, hogy ott beérjen a célba.
De elvileg ez a -202 kategória... :'(
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 16. - 22:22:24
Válasz #329
Nem elérhető

Gabe


így van, igaza lenne efit-nek, ha ez az open lenne...
"Yeah buddy, light weight baby!"