2024. Június 16. - 05:32:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 Europa Super Show  (Megtekintve 78491 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Augusztus 16. - 23:34:14
Válasz #375

B1ll4

Vendég
Lehet láttátok már , de biztos van aki nem , Steveről pár backstage kép !

2008. Augusztus 16. - 23:45:07
Válasz #376
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Thommy Thorvildsen sem épp jó irányba megy.

Az első képen ugye ma a ESS versenyen a második jobboldalin pár éve.

2008. Augusztus 16. - 23:53:27
Válasz #377
Nem elérhető

FirstLady


-szünet vége-
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 17. - 00:27:54
Válasz #378
Nem elérhető

Gabe


"Halljuk" Pisti!
Mit szólsz?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 17. - 00:28:17
Válasz #379
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
amíg a csajok mennek egy kis esélylatolgatás: persze csak viccből, hova fogják helyezni Pistit?

Ha a ma esti logikát nézzük, akkor 12-14 körül valahova, ha a logikátlanságot, akkor az első 10-be... :D

Mindenesetre, a mai este mindenképpen áttörés Pisti számára és a magyar testépítés számára, ha csak azt vesszük, hogy legalább 20(vagy 50, ki tudja) ezren látták Steve Namat szabadpózát a világon ma este a profik között a bodybuilding nemzetközi, óriási közösségében! És ez mától tényleg történelem!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Augusztus 17. - 00:31:46
Válasz #380
Nem elérhető

FirstLady


Bár én nem értek hozzá annyira, az az igazság, hogy már tippelni sem merek... Annyira logikátlan ha már az utóbbi két versenyt nézzük...

Tampa: -202 (6.) Open (16.)
Dallas: -202 (10. fölé) Open (Top 15)

Tanácsatalan vagyok, tényleg   :-X
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 17. - 00:32:53
Válasz #381
Nem elérhető

jajgy


Steve itt van a topikba @:-)

2008. Augusztus 17. - 00:41:27
Válasz #382
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sokat meselhetnek, de jelenleg nincsen hozzafuzni valom. Habar a jovobe tekintek es tele vagyok tervekkel, ujra es ujra meg akarom majd magamat mutatni...de ettol fuggetlenul ezen a ket versenyen NAGYON-NAGYON elvettek a kedvemet a birok. Tampa-ban is...de ez a Dallas-i azon is messze tultett. Nem voltam top10 a 202-ben...ugy hogy valoszinuleg Lewis nyeri a versenyt...? Akkor csak ugy...pl. ha 12. leszek...atnezetnem ujra a birokkal a koztunk levo 10 embert... De majd mindenki atnezheti a neten.  ;)

Mostmar megyek pihenni Lindaval, holnap reggel meg lesz egy edzovideo forgatas.

Koszonom mindenkinek a szurkolast es a biztatast! Azon leszek, hogy minden evben jobb es jobb eredmenyeimrol ertesulhessetek, de ugy latszik ehhez az nem lesz eleg, hogy "csak" eddzek es egyek...totalisan atneztek rajtam. Rengeteg idom van meg bizonyitani, de legalabb hagynak, hogy bizonyithassak. Na, mindegy...majd egyszer fordul a kocka.

 8-)



Majd meg jelentkezem.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 17. - 00:43:07
Válasz #383

B1ll4

Vendég
Erről a hozzáállásról beszéltünk ! Te tudod a legjobban mi várható az ilyen versenyeken ! Mi szurkolunk neked továbbra is !  (:-) soon !

2008. Augusztus 17. - 00:48:11
Válasz #384
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia István,

Fontos két versenyen vagy túl és az számít a legtöbbet, hogy ott voltál már most 24 évesen a nagyok között(ismét). Nagyon nagyon sokat számít ez, mert erre fog felépülni a jövőd!! Ebben az évben, ma este, már nem csak egy montreáli épületben, hanem a világ teljes bodybuilding közönsége előtt léptél fel, több mint száz országban az internet által élőben! Óriási lépés ez előre.

Én csak gratulálni tudok!! Very good job my friend!!! Well done!   :-){   /:-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Augusztus 17. - 00:49:20
Válasz #385
Nem elérhető

FirstLady


Pisti, nagyon gratulálunk! :-)! Łł= Łł= Łł=
Jelen pillanatban már mindegy is, hogy hányadik helyet adják neked, úgysem lesz igazságos. Egy biztos, te minden tőledtelhetőt megtettél és ez a lényeg, ami pedig nem rajtad múlt, azon tényleg nincs értelme idegeskedned :)
És ahogy írtad is, nézz előre, és ne fordulj hátra 8-) @:-) ;D

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 17. - 00:51:25
Válasz #386
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sokat meselhetnek, de jelenleg nincsen hozzafuzni valom. Habar a jovobe tekintek es tele vagyok tervekkel, ujra es ujra meg akarom majd magamat mutatni...de ettol fuggetlenul ezen a ket versenyen NAGYON-NAGYON elvettek a kedvemet a birok. Tampa-ban is...de ez a Dallas-i azon is messze tultett. Nem voltam top10 a 202-ben...ugy hogy valoszinuleg Lewis nyeri a versenyt...? Akkor csak ugy...pl. ha 12. leszek...atnezetnem ujra a birokkal a koztunk levo 10 embert... De majd mindenki atnezheti a neten.  ;)

Mostmar megyek pihenni Lindaval, holnap reggel meg lesz egy edzovideo forgatas.

Koszonom mindenkinek a szurkolast es a biztatast! Azon leszek, hogy minden evben jobb es jobb eredmenyeimrol ertesulhessetek, de ugy latszik ehhez az nem lesz eleg, hogy "csak" eddzek es egyek...totalisan atneztek rajtam. Rengeteg idom van meg bizonyitani, de legalabb hagynak, hogy bizonyithassak. Na, mindegy...majd egyszer fordul a kocka.

 8-)



Majd meg jelentkezem.

Győztes mentalitás!  @:-) :-)!

2008. Augusztus 17. - 00:53:18
Válasz #387
Nem elérhető

Raymond


Pisti! Te megtettél minden tőled telhetőt......a többi már nem rajtad múlt........(sajnos) :-\ :-\
gratulálunk!! ;-oo-; ;-oo-; ;-oo-;

2008. Augusztus 17. - 00:53:28
Válasz #388
Nem elérhető

Gabe


szép volt!
most pedig pihenjetek!  :-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 17. - 00:55:50
Válasz #389
Nem elérhető

Cressler


Gratulálok Pisti!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!