2024. Június 04. - 09:38:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Balla Yvette - Tudok segíteni?  (Megtekintve 61132 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 13. - 18:28:29
Válasz #45
Nem elérhető

Gabe


Yvette, jók a képek nagyon!  :-){
Rajtam miért nem így áll a trikó?! :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( 8-) ;D
mert neked még nincs 141,3cm-es (d x pí) karod  =/+'
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 13. - 19:03:01
Válasz #46
Nem elérhető

madinorbi


1, a jól bevált trió:
Nem bízod a véletlenre legjobb minőségű protein, legtuttibb hormonkiegészítés, állati jók a képek!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 13. - 20:29:15
Válasz #47
Nem elérhető

Yvette

VIP Member


 Yvettnek pl: "Már most 45-ös a karja 
[/quote]

Yvette tényleg 45cm a karod átmérője?
[/quote]
...Értettem mire gondoltál... !+"% ;D ;D
Ha teljesen friss adatot mondhatok 39-es most jelen pillanatban...
Remélem holnap edzés után 40-es... ;D  ;) ;)

2008. Augusztus 13. - 20:30:29
Válasz #48
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
1, a jól bevált trió:
Nem bízod a véletlenre legjobb minőségű protein, legtuttibb hormonkiegészítés, állati jók a képek!
Köszi,
igyekszem-igyekszem...

2008. Augusztus 14. - 15:20:29
Válasz #49
Nem elérhető

izomboy




 Yvettnek pl: "Már most 45-ös a karja 

Yvette tényleg 45cm a karod átmérője?
[/quote]
...Értettem mire gondoltál... !+"% ;D ;D
Ha teljesen friss adatot mondhatok 39-es most jelen pillanatban...
Remélem holnap edzés után 40-es... ;D  ;) ;)
[/quote]
Szuper a bickód de sztereó állítását túlzottnak éreztem. :D
És köszönöm  szives"megértésemet".

2008. Augusztus 14. - 16:52:46
Válasz #50
Nem elérhető

Yvette

VIP Member


 Yvettnek pl: "Már most 45-ös a karja 

Yvette tényleg 45cm a karod átmérője?
...Értettem mire gondoltál... !+"% ;D ;D
Ha teljesen friss adatot mondhatok 39-es most jelen pillanatban...
Remélem holnap edzés után 40-es... ;D  ;) ;)
[/quote]
Szuper a bickód de sztereó állítását túlzottnak éreztem. :D
És köszönöm  szives"megértésemet".
[/quote]
Remélem Sztereó a jövőt látta.... ;)

2008. Augusztus 14. - 17:10:34
Válasz #51
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Nem lehet időben elkezdeni.....

2008. Augusztus 14. - 17:12:57
Válasz #52
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Kislányommal....Odett is e sportok szerelmese...
Fekvenyomó versenyen...

2008. Augusztus 14. - 19:49:03
Válasz #53

Zsuzsi

Vendég
Mi is készítettünk anno egy képet,íme ez is bizonyítékul.
Nem lehet elég korán kezdeni... ;)

2008. Augusztus 14. - 21:03:08
Válasz #54
Nem elérhető

FirstLady


Kár, hogy az én anyukám nem volt sportos, milyen előnnyel indulnék most :D :D :D :D
Aranyos képek nagyon! Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 15. - 09:44:21
Válasz #55
Nem elérhető

nyuszicsibe


Szia Yvette!

Nagyon örülök h Veled is készült egy ilyen "segitsünk a többieknek" topic, hisz Te nekem az egyik példaképem van.  :-){
Énm tulajdonképpen nemrég kezdtem ezzel a sporttal foglalkozni. Igazából már 2éve el akartam kezdeni komolyan, csak aztán a lustaságom mindig megakadályozott a dologban  ˝=/ de néha-néha edzegettem, nagyjából normálisan ettem.
Most 1fél éve szántam rá magam h mindent betartsak. persze amugy ezalatt a 2év alatt elméletben annyira kiműveltem magam amennyire csak lehet. mindent megjegyeztem az internetről amit olvastam a színvonalasabb oldalakon :)

szóval most már az edzés is megvan, a kardió is megvan és a rendesen evés is megvan.
de most megint megállt a fogyásom, sztem direkt szórakozik velem a mérleg mert már 3hete ugyananyit mutat. bármit csinálok. kevesebb ch, több kardió, ruhában ruha nélkül, tele pocival...stb. mindenhogy egy dkg-t se változik. erre nincs valami ötleted h mit kellene csinálnom? ja csináltam magas ch-s napot h utána újra beinduljon, de nem...

ill. a zsírégetőtől amit vettem attól meg elalszom, de ezt már a Linda topicjában írtam. :)

na szóval én nagyon örülök Neked.

Üdv Anna

2008. Augusztus 15. - 15:15:28
Válasz #56
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Kár, hogy az én anyukám nem volt sportos, milyen előnnyel indulnék most :D :D :D :D
Aranyos képek nagyon! Łł=
Szia,
Köszi.
Mióta nincs ovi minden nap a kondiban van velem és próbál meggyőzni érvekkel,h miért is jobb a kondi az ovinál....
Még 2 hete van... ;D

2008. Augusztus 15. - 15:17:28
Válasz #57
Nem elérhető

FirstLady


Kár, hogy az én anyukám nem volt sportos, milyen előnnyel indulnék most :D :D :D :D
Aranyos képek nagyon! Łł=
Szia,
Köszi.
Mióta nincs ovi minden nap a kondiban van velem és próbál meggyőzni érvekkel,h miért is jobb a kondi az ovinál....
Még 2 hete van... ;D
Akkor mostantól ki kell majd venned az oviból, és vinni magaddal a terembe, mint a szünetben  8-) ;D ;D ;D
Én egyébként megértem, tényleg jobb a kondi, mint az ovi, én is inkább odajárok @-o !+"% 8-) ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 15. - 15:19:37
Válasz #58

Zsuzsi

Vendég
Kár, hogy az én anyukám nem volt sportos, milyen előnnyel indulnék most :D :D :D :D
Aranyos képek nagyon! Łł=
Szia,
Köszi.
Mióta nincs ovi minden nap a kondiban van velem és próbál meggyőzni érvekkel,h miért is jobb a kondi az ovinál....
Még 2 hete van... ;D


Hihetetlenek a gyerekek. 2 évesen ilyen gondolataik vannak...  Łł=

2008. Augusztus 15. - 15:58:56
Válasz #59
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Szia Yvette!

Nagyon örülök h Veled is készült egy ilyen "segitsünk a többieknek" topic, hisz Te nekem az egyik példaképem van.  :-){
Énm tulajdonképpen nemrég kezdtem ezzel a sporttal foglalkozni. Igazából már 2éve el akartam kezdeni komolyan, csak aztán a lustaságom mindig megakadályozott a dologban  ˝=/ de néha-néha edzegettem, nagyjából normálisan ettem.
Most 1fél éve szántam rá magam h mindent betartsak. persze amugy ezalatt a 2év alatt elméletben annyira kiműveltem magam amennyire csak lehet. mindent megjegyeztem az internetről amit olvastam a színvonalasabb oldalakon :)

szóval most már az edzés is megvan, a kardió is megvan és a rendesen evés is megvan.
de most megint megállt a fogyásom, sztem direkt szórakozik velem a mérleg mert már 3hete ugyananyit mutat. bármit csinálok. kevesebb ch, több kardió, ruhában ruha nélkül, tele pocival...stb. mindenhogy egy dkg-t se változik. erre nincs valami ötleted h mit kellene csinálnom? ja csináltam magas ch-s napot h utána újra beinduljon, de nem...

ill. a zsírégetőtől amit vettem attól meg elalszom, de ezt már a Linda topicjában írtam. :)

na szóval én nagyon örülök Neked.

Üdv Anna
Szia,
Nagyon kedves vagy.Olvastam a Lindánál mit írtál.
Több oka lehet annak ,h a súlyod stagnál.Jó lenne tudnom mennyit kardiózol és mennyi a súlyzós edzésed/hét?
Lehet,hogy hozzászokott a szervezeted a kardiós edzésekhez,akkor változtatnod kell:pl intervall módszert alkalmazz(terheléi és pihenési fázisok tervszerű váltakozása)
Egyébként vannak olyan emberek akiknek nem folyamatos a fogyása.Én a vendégeimnél is annak a híve vagyok,h pár hét testsúlycsökkenés után legyen 1-2 hét megtartás.
Azt is kellene tudnom,h centiben változol-e?
Én pl. tipikus az az eset vagyok,h kilóban nem változom,de formában igen.
Gondolj a zsír-izom arány változásra...,h mekkora 1 kg zsír v izom térfogata és akkor már nem is biztos,h nézned kell a kilókat.Engem a forma érdekel.Próbálj te is arra figyelni.Előbb v utóbb kénytelen lesz megindulni a kilóknak.Segítek.
Zsírégetők?
Én is kísérletezgetek..állandóan.. és más-más embernek máshogy reagál a szervezete rá,akárcsak a fehérjékre.
Nekem volt olyan is ,h ami először bevált arra másodszorra nem reagáltam olyan jól.Így változtattam.
Tudnom kellene kb az étkezésedet is,folyadékbevitel?Lehet,h az anyagcseréd lassult le...CHszintézis?
Ilyenkor szoktam olyat is csinálni,h 1-2 napig nagyon megemelem a folyadékbevitelemet(ásványvíz),de a CH-t visszaveszem és a sót,h ne vizesedjek be.Nekem ez nagyon jó szokott lenni.
Remélem tudtam segíteni...Y