2024. Május 28. - 22:06:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Egészségügyi elsősegély  (Megtekintve 69214 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Május 12. - 13:04:16
Válasz #90
Nem elérhető

No1



ELŐSZÓR IS  SZIASZTOK ÜDVÖZLÖK MINDENKIT :)

LENNE 1 HIHETETLENEK TŰNŐ PROBLÉMÁM

úgy néz ki ösztrogént juttattak be a szervezetembe több mint valószínű szájon keresztül élelmiszerrel
nagyon szarulvoltam roszvolt a libidom  elkezdtem cicisedni kihullott a melkas szörzetem  fáradékonylettem és regelente korán felébredtem
probáltam segitséget  kérni endroklinikán de  semmi megvolt nagyobodva a pajzs mirigyem ami ultra hangra már normális lett  vérben a hormonok pedig ezeket a szinteket mutatták

tsh 0,130               ! minimum szint alatt
szabad t4 14.19
szabad t3 5.20
fsh 1.2                  ! minimum szint alatt
lh 1.71                  ! nagyon alacsony
prolactin 169.7

válasz jöjjek vissza 3-6 hónap MÚLVA kontrollra :) vicc

hiába kértem segítséget  1-2 hónap a várakozás mindenhol
most elkeztem a d-testett szedni napi 1-2 szemmel
 joblet a libidom de nem tökéletes mint volt fáradt vagyok igaznem mindig de néha rám tör regellente ferlébredek ugyan ugy
a tesztoszteronon szintem pedig   734. ng/dl max határ közelében

olvastam ha tulsok a tesztoszteron képes átalakuni osztrogénná  ?
mit tanácsoltok ?
ösztroblokolot ?
vagy ti mire gyanakodnátok és kihez forduljak

baráti köszönettel és tisztelettel   :) No1 
 

2011. Május 12. - 13:39:59
Válasz #91
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

ELŐSZÓR IS  SZIASZTOK ÜDVÖZLÖK MINDENKIT :)

LENNE 1 HIHETETLENEK TŰNŐ PROBLÉMÁM

úgy néz ki ösztrogént juttattak be a szervezetembe több mint valószínű szájon keresztül élelmiszerrel
nagyon szarulvoltam roszvolt a libidom  elkezdtem cicisedni kihullott a melkas szörzetem  fáradékonylettem és regelente korán felébredtem
probáltam segitséget  kérni endroklinikán de  semmi megvolt nagyobodva a pajzs mirigyem ami ultra hangra már normális lett  vérben a hormonok pedig ezeket a szinteket mutatták

tsh 0,130               ! minimum szint alatt
szabad t4 14.19
szabad t3 5.20
fsh 1.2                  ! minimum szint alatt
lh 1.71                  ! nagyon alacsony
prolactin 169.7

válasz jöjjek vissza 3-6 hónap MÚLVA kontrollra :) vicc

hiába kértem segítséget  1-2 hónap a várakozás mindenhol
most elkeztem a d-testett szedni napi 1-2 szemmel
 joblet a libidom de nem tökéletes mint volt fáradt vagyok igaznem mindig de néha rám tör regellente ferlébredek ugyan ugy
a tesztoszteronon szintem pedig   734. ng/dl max határ közelében

olvastam ha tulsok a tesztoszteron képes átalakuni osztrogénná  ?
mit tanácsoltok ?
ösztroblokolot ?
vagy ti mire gyanakodnátok és kihez forduljak

baráti köszönettel és tisztelettel   :) No1 
 
De ki juttatta be? Csak te lehettél.......
Novatest vagy Methyl Arimatest mehet a másik termék mellé......ezek megfogják az ösztrogént.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 12. - 13:42:57
Válasz #92
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Segítségetekre lenne szükségem "sűrgősen" remélem valaki jár erre a napokban!!!
A problémám az lenne hogy 5 napja elkezdtem szedni Anabolic Extreme Mass Fx terméket...napi 2x1 tablettát nyomtam le a torkomon idáig.Termék megvétele előtt 1 héten keresztül böngésztem forumokat és mindenhol hangoztatták  milyen jó termék és szinte 0 mellékhatás és növekvő libido stb stb..nagyrészt nem is cáfolnám meg ezeket a kijelentéseket hisz 5 nap alatt nem derülhet ki semmi.Ám sajnos az 4. 5. napon herefájdalmak jelentkeztek és a libido se teljesít rendesen!!Valaki ha tudna segíteni nekem hogy mit kéne jelen helyzetben csinálni megköszönném..

Válaszokat előre is köszönöm!!
Sajnos az ilyen készítményeknél előfordul néha a here fájdalom, vagy érzékenység, nekem is volt már párszor, ilyenkor azt csináltam, hogy...........tovább szedem a készítmény és nem érdekel, mert HáCé vagyok ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 23. - 10:45:00
Válasz #93
Nem elérhető

God Vazzeg


Hali

Na hátha valaki veszi a fáradtságot akinek volt már hasonló gondja és leírja mit lehet ezzel kezdeni, mert már rákenegettem az összes létező kenőcsöt, maszíroztattam is, de egyszerűen nem lesz jobb  :'(

A lényeg:
- A jobb bicepszem fáj, tapadási pontnál, tehát a könyökhajlat felé eső résznél, illetve az alkar felső/külső részénél. Ez már megvan nekem kb 1,5 éve, de most már tényleg baszni kellene valamit, nem elég hogy gyengébb ugye az a karom, de a bicepszem látványosan kisebb is, az agy-izom kapcsolat is nehézkes így, nem tudom megfeszíteni a bicót ha fáj..

- Leginkább akkor jelentkezik a fájdalom ha koncentrált bicepsz gyakorlatot csinálok, tehát forgatom is a karom, kalapács bicepsznél nem annyira, de ott is érezni. Nicoflex segít sokat, de azért na.. nem megoldás ez..

Akinek van tippje örülnék ha megosztaná, mert már a faxom kivan  ;)

2011. December 23. - 11:06:04
Válasz #94
Nem elérhető

Jordan


Masszőr kell, aki ért is hozzá! Pénz, nem is kevés ha rutinos, de erre nem szabad sajnálni..... Meg pihenj az edzéssel, teljesen. 1-2 hónapot is akár.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 23. - 11:08:21
Válasz #95
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Masszőr kell, aki ért is hozzá! Pénz, nem is kevés ha ért hozzá, de erre nem szabad sajnálni..... Meg pihenj az edzéssel, teljesen. 1-2 hónapot is akár.  :)
Valószínűleg kibírja 1-2 hónapig edzés nélkül  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 23. - 11:23:52
Válasz #96
Nem elérhető

God Vazzeg


Masszőr kell, aki ért is hozzá! Pénz, nem is kevés ha rutinos, de erre nem szabad sajnálni..... Meg pihenj az edzéssel, teljesen. 1-2 hónapot is akár.  :)

Pihenés nem opció, masszőrt megkérdem újra, meg adok neki pár alkalom esélyt, hátha..

2011. December 23. - 11:29:17
Válasz #97
Nem elérhető

Jordan


Masszőr kell, aki ért is hozzá! Pénz, nem is kevés ha rutinos, de erre nem szabad sajnálni..... Meg pihenj az edzéssel, teljesen. 1-2 hónapot is akár.  :)

Pihenés nem opció, masszőrt megkérdem újra, meg adok neki pár alkalom esélyt, hátha..

Értsem úgy, hogy nincs időd pihenni?  ;D Na jó, te tudod, nem vagyok én illetékes arra, hogy ezt megítéljem, csak javasoltam valamit. De tudod, ha valami fáj, az egy jelzés, hogy valami gáz van....
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 23. - 11:37:58
Válasz #98
Nem elérhető

God Vazzeg


Masszőr kell, aki ért is hozzá! Pénz, nem is kevés ha rutinos, de erre nem szabad sajnálni..... Meg pihenj az edzéssel, teljesen. 1-2 hónapot is akár.  :)

Pihenés nem opció, masszőrt megkérdem újra, meg adok neki pár alkalom esélyt, hátha..

Értsem úgy, hogy nincs időd pihenni?  ;D Na jó, te tudod, nem vagyok én illetékes arra, hogy ezt megítéljem, csak javasoltam valamit. De tudod, ha valami fáj, az egy jelzés, hogy valami gáz van....

Valszín a pihenés is menni fog, de először a masszőrt megpróbálom, hátha tud csodát tenni, a derekamat felélesztette már, lehet ez is menni fog neki  8-)

2011. December 23. - 14:12:13
Válasz #99
Nem elérhető

God Vazzeg


Na, estére be vagyok jelentkezve a masszőrhöz, pár kezelés és meglátjuk mit tudunk kihozni belőle  @-o

2012. Január 31. - 19:26:49
Válasz #100
Nem elérhető

cpggyurma


 ?:-/
2 hónapja iszonyatosan bedagadt a térdem mikor, leguggoltam olyan volt mintha szét akarna robbanni a térdem, 2 hétig pihentettem nem lábaztam semmit aztán újra elkezdtem egyenletesen terheli. A fájdalom most megszűnt szerencsére, ma guggoltam már majdnem annyi súllyal mint a sérülés előtt, csak egy valami zavar nagyon minden egyes guggolásnál recseg ropog a térdem (5 éve lábazok intenzíven és eddig egy recsegést sem hallottam ).
Mit lehet a baja? mit javasoltok?

2012. Február 07. - 00:31:32
Válasz #101
Nem elérhető

try2bebig


1,5 hete ágyból kikelve kicsit kifesztítettem a mellizmom, ami aztán kb 5 percig fájt, majd a fájdalom elmúlt. Aztán bicepszedzésnél 30-as ismétlésszámmal dolgozva ismét feszítő érzés a mell illetve a biceps egy pontján, illetve mellből kijövő recsegés érzés(hallani nem lehetett!). Aztán az edzést végigtoltam, még aznap picit érzékeny volt, másnapra elmúlt. Hátedzésnél aztán semmilyen fájdalom/feszítés nem volt érzékelhető. Ma viszont mellezésnél a tárogatásnál megint feszítő érzés és recsegést is éreztem miközben tárogattam. Ez mi lehet?

Thx

2012. Február 07. - 01:00:12
Válasz #102
Nem elérhető

Jordan


1,5 hete ágyból kikelve kicsit kifesztítettem a mellizmom, ami aztán kb 5 percig fájt, majd a fájdalom elmúlt. Aztán bicepszedzésnél 30-as ismétlésszámmal dolgozva ismét feszítő érzés a mell illetve a biceps egy pontján, illetve mellből kijövő recsegés érzés(hallani nem lehetett!). Aztán az edzést végigtoltam, még aznap picit érzékeny volt, másnapra elmúlt. Hátedzésnél aztán semmilyen fájdalom/feszítés nem volt érzékelhető. Ma viszont mellezésnél a tárogatásnál megint feszítő érzés és recsegést is éreztem miközben tárogattam. Ez mi lehet?

Thx

Nekem ez a túledzéstől van :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Február 11. - 13:44:55
Válasz #103
Nem elérhető

Gabe


Nekem egy jó hónapja fáj a bal könyökömnél.
Behajlított állapotban a könyökcsont mellett az ízületnél, belső oldalon.
Nem is tudom kinyújtani teljesen a karom, mert az utolsó cm-nél már fáj.
Ha kicsit kifelé fordítom az alkaromat, akkor is.
Mellesleg nyár óta nem edzek.
Szóval mi a fasztól lehet ez?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Február 11. - 15:33:35
Válasz #104
Nem elérhető

Jordan


Hírtelen mozdulat amit nem vettél akkor észre, de később begyulladt mert mndjuk becsípődött a csontok közé, vagy olyan is lehet, h elaludtad. Masszőr! Elmondod neki, és max 2 alkalommal megoldja. (Ne masszázs szalonba menj, inkább valaki olyanhoz, aki tényleg ért hozzá  ;D ;D ;D )
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)