2024. Június 16. - 11:44:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szólj be Jay Cutlernek, és nyerj jegyet október 25-26-ra!  (Megtekintve 42652 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 11. - 00:19:44
Válasz #165
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 14. - 10:03:07
Válasz #166
Nem elérhető

darknight


Tisztelt Illetékesek /:-)!

A ticketexpress.hu oldalán (www.eventim.hu) találtam egy érdekes információt, idézem:

"Info

2008. október 25. Szombat

A SYMA Csarnokban egy világsztárt fogadunk.
Jay Cutler a profi testépítés koronázott királya. 2 éve verhetetlen izomkolosszus, akinek megjelenése a lakhelye utcáin. Las Vegesban is igazán nagy esemény. Méreteivel, Mr. Olympia címeivel vitathatatlanul a sport halhatatlanjai közé emelkedett. Magyarországra érkezésével újabb fehér foltot satírozhat ki elméleti térképéből, mi meg közelről csodálhatjuk meg ezt a nevadai óriást. Nyílt szemináriumán a nézők kérdéseket tehetnek fel neki, amelyet szinkrontolmács segítségével közvetítünk Nektek. A kérdéseket, melyeket közösen választunk ki, a www.bodybuilding.hu oldalon, egy hamarosan nyíló topikban fogjuk megversenyeztetni. 30 kérdésre van lehetőség, azokat, amiket kiválasztunk, az EXTREMEFIT egy ajándékkal fogja díjazni, mi pedig 30%-os engedményt adunk a jegy árából."

Kérdések ?:-/:

-Akkor most hogy is van ez ????...? Lehet azt tudni, hogy kik azok a fórumtagok, akiknek kérdéseire Cutler válaszolni fog? És melyek azok a kérdések, amik fel lesznek téve a 2x-es Mr. Olympiának?

-A 30%-os kedvezmény a jegyre kizárólag a szombati rendezvényre érvényes, vagy esetleg a vasárnapira is?

-Maga a kedvezmény internetes jegyrendelésnél milyen formában érvényesíthető?

Köszönöm előre is a segítséget ;-oo-;.

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Október 14. - 10:11:21
Válasz #167
Nem elérhető

FirstLady


Valóban igy volt legelőször, de aztán úgy döntöttünk, hogy sorsolunk a beválasztott kérdések beküldői között, és hárman nyernek két jegyet :)
A beválaszott kérdések közül mindegyikre válaszolni fog a kétszeres Mr. Olympia :)

De ha netán Zoga másképp gondolja, akkor majd kijavit ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 14. - 11:26:18
Válasz #168
Nem elérhető

darknight


Valóban igy volt legelőször, de aztán úgy döntöttünk, hogy sorsolunk a beválasztott kérdések beküldői között, és hárman nyernek két jegyet :)

Hmmm... Az mindig érdekes számomra, amikor menet közben változtatnak a játékszabályokon...

Na mindegy. A nyerteseknek természetesen gratulálok, az Elite és Jay Isaac Cutler jelenléte mindenképpen megéri, hogy az ember kilátogasson a rendezvényre...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Október 14. - 17:32:14
Válasz #169
Nem elérhető

FirstLady


Valóban igy volt legelőször, de aztán úgy döntöttünk, hogy sorsolunk a beválasztott kérdések beküldői között, és hárman nyernek két jegyet :)

Hmmm... Az mindig érdekes számomra, amikor menet közben változtatnak a játékszabályokon...

Na mindegy. A nyerteseknek természetesen gratulálok, az Elite és Jay Isaac Cutler jelenléte mindenképpen megéri, hogy az ember kilátogasson a rendezvényre...

  >:D >:D >:D
Ha megnézed a topic nyitószövegét, akkor már így volt abban is, ahogy a végén, hogy két jegyet kapnak a legjobb kérdések kiagyalói...  8-)
szóval a "menet közben" az nem egészen állja meg a helyét... 8-)

A topicnyitót tehát nem árt elolvasni... az tartalmazza a játékszabályt... Dany hidas játékánál is...

7 júzernek fogadta el Zoga a kérdését, abból három nyert két jegyet... szerintem ez nem rossz arány azért, de gondolom aki nem nyert, az nem biztos, hogy így gondolja... egyébként van olyan, akinek több kérdése is továbbjutott, nem nyert, de mégsem reklamált... csak mondom... o:)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 14. - 20:19:24
Válasz #170
Nem elérhető

darknight



Elnézést, hogy megpróbáltam feloldani a különböző helyeken megjelent információk közötti ellentmondást...

Amúgy erőteljesen tévedsz, ha reklamálnék, az nem ilyen lenne...

De szerintem nem kéne ezt a témát már tovább ragozni...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Október 14. - 20:23:19
Válasz #171
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 14. - 22:49:02
Válasz #172
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Micsoda amatőr hiba egy ilyen komoly játéknál.  :D Remélem ezután nem lesz ilyen ellentmondás. Még a végén Jay Cutler helyett Dexter jelenik meg a SYMA-ban.  ;D Vagy lehet, hogy Gyurcsány Ferenc másfélszeres Mr. Zoo lympia fog pózolni, csak kicsit elírtuk a nevét... :D
Ha túl sokan szerveznek valamit még ez is megtörténhet...Szerintem az Irigy Hónalmirigyes gyerekek a felelősek ezért az egészért.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Október 19. - 23:31:24
Válasz #173
Nem elérhető

NaturalBoy


,,Az Extremefit standjánál lesz kialakítva Jaynek egy külön rész,ahol az autógrammra és a fényképezkedésre lesz lehetőség.
A VIP Partyra maximum 90-100 ember fér be, a jegyek nem tartalmazzák ezt,de a nyereményjátékok keretében ide is kisorsolunk 10 belépőt."

Ezt a HUNGARIAN ELITE OPEN AND MOVE DAY FEAT. JAY CUTLER - 2008 Október 25-26 BUDAPEST nevű topicból idéztem.
Az volna a kérdésem,hogy a VIP After Partyra a jegyek melyik nyereményjátékon lesznek kisorsolva?
Azt hittem itt lesz a VIP jegyek sorosolása is,ebben a topicban.

2008. Október 20. - 21:45:57
Válasz #174
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Október 24. - 11:38:57
Válasz #175
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Október 24. - 11:40:27
Válasz #176

B1ll4

Vendég
Wooooooooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww! Én is nyertem! Ez hihetetlen! Találkozunk 25.-én! ;-oo-;

Mit nyertél teeeeee , te ebadta :D :D :D :D  :-){ :-){

2008. Október 24. - 11:46:42
Válasz #177
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 24. - 12:14:52
Válasz #178
Nem elérhető

Raymond


Látom már azért lecsillapodtak a kedélyek....nem vagyok híve a siránkozásnak dehát ez van..nem örülök amiatt ami történt......

Nem csodaálkozok azon amikor Steve mindig mondja hogy hazai versenyen "Soha"......teljesen megértem........
Pedig nagyon szívesen találkoztam volna személyesen a forum tagjaival........ :-\
A Fitparadén majd bepótoljuk a dolgokat ....reméljük az nem megy csődbe... ;D ;D

2008. Október 24. - 12:31:28
Válasz #179
Nem elérhető

God Vazzeg