2024. Június 16. - 15:43:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 397544 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Október 15. - 21:41:02
Válasz #1065
Nem elérhető

poweres


HY Ogre!
Folyamatosan követem blogod, meg kell hogy mondjam még végén lesz belőled valami!
Jövőre itthon lesz a WPC bench-power eb Mosonmagyaróváron én elgondolkoznék rajta a helyedben.
Ez nagyon komolynak hangzik, ruha is kellene hozzá....szerintem nekem ez még korán lenne, de azért kösz, hogy ezt kinézed belőlem :) ;-oo-;

Ne légy kishitű szerintem profin készülsz,ha lenne tétje a dolognak még jobban felcsavarnád úgy is a hangerőt, elkezdesz ruhában gyakorolni ilyen erőszintel 300-as nyomás reális lenne simán ruciban.az pedig már nem egy rossz helyezés wpc-ben sem.

2009. Október 18. - 22:06:41
Válasz #1066

Grizzly79

Vendég
Nem is olyan régen Rauschenberger Gabinak én is feltettem a kérdést a topikjában a csúcsnyomással kapcsolatban.
Ő poweres-hez hasonló javaslatot adott.

Szóval melegítés:

verseny előtt: -gimnasztika kb. 15-25 perc, a nyújtás tilalmas!!!!, a bemelegítés továbbiakban maga a gyakorlat pl. ha 250 körül akarok nyomni a 3.-ra akkor - rúddal 10, 60-10, 100-5, 140-3, 180-1, 220-1, 230-1, aztán megpróbálom a bemondott kezdősúly és attól függően h hogy megy változztatok felfelé (általában).
kb. ennyi. Nem egy agysebészet de figyelni kell mert minden súly tiszteletet érdemel. Nagyon fontos h ne fáraszd ki magad.



2009. Október 18. - 22:11:13
Válasz #1067
Nem elérhető

George


Hi!

Nemrég értünk haza, gondoltam még beírom a mai edzést(mert volt az is délelőtt). Kicsit variáltam az edzésen, átgondoltam a programot, és arra a következtetésre jutottam, hogy ha komolyan akarom venni a ferdepados nyomásokat is, akkor külön napon kell megcsinálnom. Szóval könnyes búcsút vettem a duplasorozatoktól, így a vasárnapi mellezés csak döntött pados nyomásokat tartalmaz, 45 fokos, és negatívat is.

Ferdepados nyomás: 100x10, 100x10, 120x8, 140x6
Nyomás negatív padon: 100x10, 140x8, 170x6, 180x3
Pec-dec: 100x10 x3

Elég gyorsan le lett nyomva az edzés, nem volt több mint 40 perc, mert nem is akartam sokat nyomni, meg mentünk is Fitparádéra. Dumáltunk, lekéstem az összes versenyt, csak a szabadpózoktól kezdve láttam ezt-azt... !+"% de jó volt ;D

2009. Október 18. - 22:13:28
Válasz #1068
Nem elérhető

George


Nem is olyan régen Rauschenberger Gabinak én is feltettem a kérdést a topikjában a csúcsnyomással kapcsolatban.
Ő poweres-hez hasonló javaslatot adott.

Szóval melegítés:

verseny előtt: -gimnasztika kb. 15-25 perc, a nyújtás tilalmas!!!!, a bemelegítés továbbiakban maga a gyakorlat pl. ha 250 körül akarok nyomni a 3.-ra akkor - rúddal 10, 60-10, 100-5, 140-3, 180-1, 220-1, 230-1, aztán megpróbálom a bemondott kezdősúly és attól függően h hogy megy változztatok felfelé (általában).
kb. ennyi. Nem egy agysebészet de figyelni kell mert minden súly tiszteletet érdemel. Nagyon fontos h ne fáraszd ki magad.


Köszi, ezt kerestem, de nem találtam !+"% Akartam ma beszélni vele, de ha minden igaz nem volt kint...én meg azt hittem ott volt csak én értem ki későn ˝=/ Viszont ebben NAGYON igaza van:
"...de figyelni kell mert minden súly tiszteletet érdemel."

2009. Október 18. - 22:16:53
Válasz #1069
Nem elérhető

Jordan


Kep Ruhl-el?  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 18. - 22:20:29
Válasz #1070
Nem elérhető

George


Kep Ruhl-el?  ::)
Nem csináltam képet --) Lemaradtam a pózolásáról(ha jól értettem), aztán nem is láttam, már csak a vége felé, de akkor meg nagyon be volt öltözve. Volt rajta egy vitorla méretű póló, így meg nem is volt mutatós ;D Viccet félretéve nagy volt, ennyi látszott, viszont én nem vagyok az a "rajongó" típus, aki odamegy, dedikáltat, fényképez, stb...ez van :)

2009. Október 18. - 22:23:28
Válasz #1071
Nem elérhető

Jordan


Kep Ruhl-el?  ::)
Nem csináltam képet --) Lemaradtam a pózolásáról(ha jól értettem), aztán nem is láttam, már csak a vége felé, de akkor meg nagyon be volt öltözve. Volt rajta egy vitorla méretű póló, így meg nem is volt mutatós ;D Viccet félretéve nagy volt, ennyi látszott, viszont én nem vagyok az a "rajongó" típus, aki odamegy, dedikáltat, fényképez, stb...ez van :)

Okok! Csak kivancsiskodtam.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 18. - 22:24:30
Válasz #1072
Nem elérhető

George


Kep Ruhl-el?  ::)
Nem csináltam képet --) Lemaradtam a pózolásáról(ha jól értettem), aztán nem is láttam, már csak a vége felé, de akkor meg nagyon be volt öltözve. Volt rajta egy vitorla méretű póló, így meg nem is volt mutatós ;D Viccet félretéve nagy volt, ennyi látszott, viszont én nem vagyok az a "rajongó" típus, aki odamegy, dedikáltat, fényképez, stb...ez van :)

Okok! Csak kivancsiskodtam.  :)
Na veled azért lepózolnék valami ír kocsmában részegen ;D

2009. Október 18. - 22:27:34
Válasz #1073
Nem elérhető

Jordan


Kep Ruhl-el?  ::)
Nem csináltam képet --) Lemaradtam a pózolásáról(ha jól értettem), aztán nem is láttam, már csak a vége felé, de akkor meg nagyon be volt öltözve. Volt rajta egy vitorla méretű póló, így meg nem is volt mutatós ;D Viccet félretéve nagy volt, ennyi látszott, viszont én nem vagyok az a "rajongó" típus, aki odamegy, dedikáltat, fényképez, stb...ez van :)

Okok! Csak kivancsiskodtam.  :)
Na veled azért lepózolnék valami ír kocsmában részegen ;D

 :D :D :D
Hat nem tulzok, olyat neznenek hogy masnap cimlapfoton lennenk minden ujsagon  :o :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 18. - 22:29:04
Válasz #1074
Nem elérhető

George


Kep Ruhl-el?  ::)
Nem csináltam képet --) Lemaradtam a pózolásáról(ha jól értettem), aztán nem is láttam, már csak a vége felé, de akkor meg nagyon be volt öltözve. Volt rajta egy vitorla méretű póló, így meg nem is volt mutatós ;D Viccet félretéve nagy volt, ennyi látszott, viszont én nem vagyok az a "rajongó" típus, aki odamegy, dedikáltat, fényképez, stb...ez van :)

Okok! Csak kivancsiskodtam.  :)
Na veled azért lepózolnék valami ír kocsmában részegen ;D

 :D :D :D
Hat nem tulzok, olyat neznenek hogy masnap cimlapfoton lennenk minden ujsagon  :o :D
Ok, jöhet a sztárság ****:)))

2009. Október 19. - 10:10:49
Válasz #1075

B1ll4

Vendég
Te , hogy a faszomba vagy ilyen vastag ? :D

Ott álltam backstagebe , kerestem valami arcot , aki talán felvidít ... hátrafele nézek , valami mocskos nagy állat ... nézem ez George .. de mire kiértem amarról már leléptetek szerintem .

2009. Október 19. - 10:52:03
Válasz #1076
Nem elérhető

George


Te , hogy a faszomba vagy ilyen vastag ? :D

Ott álltam backstagebe , kerestem valami arcot , aki talán felvidít ... hátrafele nézek , valami mocskos nagy állat ... nézem ez George .. de mire kiértem amarról már leléptetek szerintem .
Mi az összetett bajnok kihírdetése után jöttünk el, kicsit fáradt voltam már, ezért nem maradtunk még tovább {-)

2009. Október 19. - 10:54:09
Válasz #1077
Nem elérhető

endre66


Nem azt kérdezte, hogy miért voltál fáradt, hanem hogy miért vagy vastag.  ***)))) Áruljad el neki a titkot!  :-< Hány trollt kell befalni egy nap?  :D

2009. Október 19. - 10:54:46
Válasz #1078

B1ll4

Vendég
Nem gondoltam volna fele ekkorára se ... hihetetlen volt !  @:-)

2009. Október 19. - 10:59:33
Válasz #1079
Nem elérhető

George


127 kg mekkora legyen? :D
A titkot Endre tudja, mindenki írjon privátot neki, ott biztos elmondja ****:)))