2024. Június 16. - 11:12:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 397368 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. November 05. - 17:31:30
Válasz #1200
Nem elérhető

George


Annyi még, hogy a héten valószínűleg befejezem a topikot, ha minden igaz jövőre lesz egy-két verseny. Ezekre a készülés teljes titoktartás mellett lesz, talán néha majd beírom hol tartok testsúllyal, de nem lesz videó(talán youtube-on lesz ::) ), nem lesz edzésnapló a neten...elvonulok egy barlangba, és ott fogok készülni a medvék között :)

2009. November 05. - 17:32:19
Válasz #1201
Nem elérhető

atleeta


Annyi még, hogy a héten valószínűleg befejezem a topikot, ha minden igaz jövőre lesz egy-két verseny. Ezekre a készülés teljes titoktartás mellett lesz, talán néha majd beírom hol tartok testsúllyal, de nem lesz videó(talán youtube-on lesz ::) ), nem lesz edzésnapló a neten...elvonulok egy barlangba, és ott fogok készülni a medvék között :)
:-\ pedig ez volt az egyik legmotiválóbb topic...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 05. - 17:34:49
Válasz #1202
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Csak akkor térsz vissza, ha mindet széttépted puszta kézzel. ;D

Akkor ezt olvasgatjuk majd folyamatosan vissza...
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 05. - 17:35:28
Válasz #1203
Nem elérhető

God Vazzeg


Annyi még, hogy a héten valószínűleg befejezem a topikot, ha minden igaz jövőre lesz egy-két verseny. Ezekre a készülés teljes titoktartás mellett lesz, talán néha majd beírom hol tartok testsúllyal, de nem lesz videó(talán youtube-on lesz ::) ), nem lesz edzésnapló a neten...elvonulok egy barlangba, és ott fogok készülni a medvék között :)

A malacok társasága már deviáns??!  ;D

2009. November 05. - 17:39:49
Válasz #1204
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hát a medve mindenképpen egy nemesebb állat..és persze nagyobb =/+'
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 05. - 17:43:28
Válasz #1205
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát a medve mindenképpen egy nemesebb állat..és persze nagyobb =/+'

Hát még az elefántfóka  :D

2009. November 05. - 18:00:32
Válasz #1206
Nem elérhető

George


Lehet, hogy egy-két edzést le fogok írni, de nyomásokat nem az biztos. Át kell variálnom az egész edzésem, ehhez felkeresek majd egy-két komolyabb versenyzőt, motiválódok belőlük, aztán mindenkit lenyomok >:D ;D

2009. November 05. - 19:54:30
Válasz #1207
Nem elérhető

Gabe


Lehet, hogy egy-két edzést le fogok írni, de nyomásokat nem az biztos. Át kell variálnom az egész edzésem, ehhez felkeresek majd egy-két komolyabb versenyzőt, motiválódok belőlük, aztán mindenkit lenyomok >:D ;D
Lepaktáltál Gabával mi?  ::)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 05. - 20:03:57
Válasz #1208
Nem elérhető

George


Lehet, hogy egy-két edzést le fogok írni, de nyomásokat nem az biztos. Át kell variálnom az egész edzésem, ehhez felkeresek majd egy-két komolyabb versenyzőt, motiválódok belőlük, aztán mindenkit lenyomok >:D ;D
Lepaktáltál Gabával mi?  ::)
Aquila non captat muscas!   :     A sas nem kapkod legyek után!
 :-}

2009. November 05. - 20:05:52
Válasz #1209
Nem elérhető

Gabe


Lehet, hogy egy-két edzést le fogok írni, de nyomásokat nem az biztos. Át kell variálnom az egész edzésem, ehhez felkeresek majd egy-két komolyabb versenyzőt, motiválódok belőlük, aztán mindenkit lenyomok >:D ;D
Lepaktáltál Gabával mi?  ::)
Aquila non captat muscas!   :     A sas nem kapkod legyek után!
 :-}
Ó, ezeken én is bírom, megtanultam vagy 30-at :D
Varietas delectat- nek is tekithetnéd  ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 06. - 06:44:53
Válasz #1210
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lehet, hogy egy-két edzést le fogok írni, de nyomásokat nem az biztos. Át kell variálnom az egész edzésem, ehhez felkeresek majd egy-két komolyabb versenyzőt, motiválódok belőlük, aztán mindenkit lenyomok >:D ;D
Mi az oka ennek a hirtelen valtasnak?  ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 06. - 09:45:07
Válasz #1211
Nem elérhető

George


Lehet, hogy egy-két edzést le fogok írni, de nyomásokat nem az biztos. Át kell variálnom az egész edzésem, ehhez felkeresek majd egy-két komolyabb versenyzőt, motiválódok belőlük, aztán mindenkit lenyomok >:D ;D
Mi az oka ennek a hirtelen valtasnak?  ????...
Csak annyi, hogy konkrétan lövésem sincs az erőemelő edzésről. Fejlődök a mostanitól is, de úgy látom, hogy még egy tömegelés elég lesz ahhoz, hogy a tényleg nagy nyomásokat simán kivitelezzem - izomzatilag. Versenyezni szerintem olyan 135-140 kg közötti testsúllyal fogok, és ennyi ebben a pluszos kategóriában kell is a magasságom miatt. Most értem el arra a szintre, hogy már nem terhel meg annyira a folyamatos nagy súly használat, nem fájdul meg a csuklóm, az alkarom, a vállam, tehát ezek is elég jól megerősödtek, de a technikát tanulnom kell valakitől aki igazán ért hozzá. Nyilván nem lesz jó a mostani beosztás, ezt is meg kell változtatnom. Nem gondolkodtam még konkrét dolgokon, szertek azzal foglalkozni ami éppen van, és ha majd ott tartok, akkor lépek ez ügyben. Versenyezni szeretnék, de nem bármi áron, ez inkább hobby mint életcél, semmit nem is hoz vissza, csak magam miatt csinálnám.

2009. November 06. - 09:46:48
Válasz #1212
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. November 06. - 10:30:09
Válasz #1213
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lehet, hogy egy-két edzést le fogok írni, de nyomásokat nem az biztos. Át kell variálnom az egész edzésem, ehhez felkeresek majd egy-két komolyabb versenyzőt, motiválódok belőlük, aztán mindenkit lenyomok >:D ;D
Mi az oka ennek a hirtelen valtasnak?  ????...
Csak annyi, hogy konkrétan lövésem sincs az erőemelő edzésről. Fejlődök a mostanitól is, de úgy látom, hogy még egy tömegelés elég lesz ahhoz, hogy a tényleg nagy nyomásokat simán kivitelezzem - izomzatilag. Versenyezni szerintem olyan 135-140 kg közötti testsúllyal fogok, és ennyi ebben a pluszos kategóriában kell is a magasságom miatt. Most értem el arra a szintre, hogy már nem terhel meg annyira a folyamatos nagy súly használat, nem fájdul meg a csuklóm, az alkarom, a vállam, tehát ezek is elég jól megerősödtek, de a technikát tanulnom kell valakitől aki igazán ért hozzá. Nyilván nem lesz jó a mostani beosztás, ezt is meg kell változtatnom. Nem gondolkodtam még konkrét dolgokon, szertek azzal foglalkozni ami éppen van, és ha majd ott tartok, akkor lépek ez ügyben. Versenyezni szeretnék, de nem bármi áron, ez inkább hobby mint életcél, semmit nem is hoz vissza, csak magam miatt csinálnám.

Ajanlom Csepregi Zolit a Fitness 2000-ben!

Edzes kozben (a kedvenc padomon... :-/-- ;D):

http://www.youtube.com/watch?v=q0G71SMOZU4





Keresd meg ha igazan tanulni akarsz!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 06. - 11:13:39
Válasz #1214
Nem elérhető

God Vazzeg


Lehet, hogy egy-két edzést le fogok írni, de nyomásokat nem az biztos. Át kell variálnom az egész edzésem, ehhez felkeresek majd egy-két komolyabb versenyzőt, motiválódok belőlük, aztán mindenkit lenyomok >:D ;D
Mi az oka ennek a hirtelen valtasnak?  ????...
Csak annyi, hogy konkrétan lövésem sincs az erőemelő edzésről. Fejlődök a mostanitól is, de úgy látom, hogy még egy tömegelés elég lesz ahhoz, hogy a tényleg nagy nyomásokat simán kivitelezzem - izomzatilag. Versenyezni szerintem olyan 135-140 kg közötti testsúllyal fogok, és ennyi ebben a pluszos kategóriában kell is a magasságom miatt. Most értem el arra a szintre, hogy már nem terhel meg annyira a folyamatos nagy súly használat, nem fájdul meg a csuklóm, az alkarom, a vállam, tehát ezek is elég jól megerősödtek, de a technikát tanulnom kell valakitől aki igazán ért hozzá. Nyilván nem lesz jó a mostani beosztás, ezt is meg kell változtatnom. Nem gondolkodtam még konkrét dolgokon, szertek azzal foglalkozni ami éppen van, és ha majd ott tartok, akkor lépek ez ügyben. Versenyezni szeretnék, de nem bármi áron, ez inkább hobby mint életcél, semmit nem is hoz vissza, csak magam miatt csinálnám.

Ajanlom Csepregi Zolit a Fitness 2000-ben!

Edzes kozben (a kedvenc padomon... :-/-- ;D):

http://www.youtube.com/watch?v=q0G71SMOZU4





Keresd meg ha igazan tanulni akarsz!

 ;-oo-;

Váá kis sztory, remélem elfér itt  ;D Anno 2003 környékén edzettem egy ideig a fitness 2000-ben, akkor még pesterzsébeten laktam. Volt egy figura, kb 190 magas, vagy 160kg, kopasz, nagy szőke bajusszal, kb 45-50 éves. Megkért, hogy segítsek neki fekvenyomásnál  ;D Szóltam neki hogy nem biztos hogy jó lesz, mert nem bírom levenni ha baj van, azt mondta nem lesz baj, csak picit segítsek ha megakad a súly. Az 50kg-os tácsákból volt fent oldalanként 3db! 320kg volt ha jól számolom, anélkül nyomott bele 3 ismétlést hogy hozzáértem volna. De utána rendes volt, mert kérdezte beálljon-e az én kis 100kg-os nyomásomhoz  >:D Meg utána mindig köszönt ha találkoztunk  8)