2024. Június 16. - 16:51:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 397579 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Március 02. - 22:28:31
Válasz #1260
Nem elérhető

George


Örülök hogy újra közünk vagy, sok sikert a továbbiakban.
Azon nem gondolkodtál még el hogy egy Brutálon indulj?
Nem verseny meg minden de megmérettetés!Ami dobna az önbizalmon (már ha kell  ;D )
Köszi ;-oo-; Brutált én kihagyom, mivel nem guggolok, meg nem húzok fel. Mire ezeket felhoznám jó szintre, lenne olyan lábam mint Kormány Misinek :D azt meg inkább passzolom ;D Önbizalom az van bőven :D

2010. Március 02. - 22:29:46
Válasz #1261
Nem elérhető

George


Előre félek mi lesz  ;)  ****:))))))
Lesz mostmár végre egy közös edzés valamikor ;)

Arra most nagyon rá kellene készülnie  ***)))
Miért, nem adsz neki enni? ;D Rúgd bokán, had fájjon neki ;D

2010. Március 02. - 22:45:49
Válasz #1262
Nem elérhető

csaba.r


Örülök hogy újra közünk vagy, sok sikert a továbbiakban.
Azon nem gondolkodtál még el hogy egy Brutálon indulj?
Nem verseny meg minden de megmérettetés!Ami dobna az önbizalmon (már ha kell  ;D )
Köszi ;-oo-; Brutált én kihagyom, mivel nem guggolok, meg nem húzok fel. Mire ezeket felhoznám jó szintre, lenne olyan lábam mint Kormány Misinek :D azt meg inkább passzolom ;D Önbizalom az van bőven :D

Nekem most 51-es vádlim van csak a többi részem szar tehát még én se fogok....
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 03. - 11:00:34
Válasz #1263
Nem elérhető

Zsuzsi


Előre félek mi lesz  ;)  ****:))))))
Lesz mostmár végre egy közös edzés valamikor ;)

Arra most nagyon rá kellene készülnie  ***)))
Miért, nem adsz neki enni? ;D Rúgd bokán, had fájjon neki ;D


Eszik rendesen,de a munkája miatt alig tudott edzeni az utóbbi időben. Most már 3 műszakban dolgozik,hogy fel tudjam varratni a ráncaimat  ****:)))
(Csak vicceltem)

2010. Március 03. - 11:12:56
Válasz #1264
Nem elérhető

George


Előre félek mi lesz  ;)  ****:))))))
Lesz mostmár végre egy közös edzés valamikor ;)

Arra most nagyon rá kellene készülnie  ***)))
Miért, nem adsz neki enni? ;D Rúgd bokán, had fájjon neki ;D


Eszik rendesen,de a munkája miatt alig tudott edzeni az utóbbi időben. Most már 3 műszakban dolgozik,hogy fel tudjam varratni a ráncaimat  ****:)))
(Csak vicceltem)
;D Attól félek én is így fogok járni :D !+"%

2010. Március 03. - 11:15:42
Válasz #1265
Nem elérhető

God Vazzeg


Előre félek mi lesz  ;)  ****:))))))
Lesz mostmár végre egy közös edzés valamikor ;)

Arra most nagyon rá kellene készülnie  ***)))
Miért, nem adsz neki enni? ;D Rúgd bokán, had fájjon neki ;D


Eszik rendesen,de a munkája miatt alig tudott edzeni az utóbbi időben. Most már 3 műszakban dolgozik,hogy fel tudjam varratni a ráncaimat  ****:)))
(Csak vicceltem)
;D Attól félek én is így fogok járni :D !+"%

Ráncosodsz?  ;D

2010. Március 03. - 11:23:01
Válasz #1266
Nem elérhető

George


Előre félek mi lesz  ;)  ****:))))))
Lesz mostmár végre egy közös edzés valamikor ;)

Arra most nagyon rá kellene készülnie  ***)))
Miért, nem adsz neki enni? ;D Rúgd bokán, had fájjon neki ;D


Eszik rendesen,de a munkája miatt alig tudott edzeni az utóbbi időben. Most már 3 műszakban dolgozik,hogy fel tudjam varratni a ráncaimat  ****:)))
(Csak vicceltem)
;D Attól félek én is így fogok járni :D !+"%

Ráncosodsz?  ;D
Nem. De majd ha fogok, akkor nyomok egy kis növit, az úgyis fiatalít @:-) :D

2010. Március 03. - 11:38:57
Válasz #1267
Nem elérhető

God Vazzeg


Előre félek mi lesz  ;)  ****:))))))
Lesz mostmár végre egy közös edzés valamikor ;)

Arra most nagyon rá kellene készülnie  ***)))
Miért, nem adsz neki enni? ;D Rúgd bokán, had fájjon neki ;D


Eszik rendesen,de a munkája miatt alig tudott edzeni az utóbbi időben. Most már 3 műszakban dolgozik,hogy fel tudjam varratni a ráncaimat  ****:)))
(Csak vicceltem)
;D Attól félek én is így fogok járni :D !+"%

Ráncosodsz?  ;D
Nem. De majd ha fogok, akkor nyomok egy kis növit, az úgyis fiatalít @:-) :D

Oké  ;D ;D ;D

2010. Március 03. - 16:51:59
Válasz #1268
Nem elérhető

hopika


Abból küldhetsz nekem is-hátha használ a gerincemnek!
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 08. - 21:10:57
Válasz #1269
Nem elérhető

George


Boldog Nőnapot Hölgyeim! ;D

Megkezdődött a tömegelés, ma reggel már másképp kelt a Nap :D O0 Ilyenkor nagyon lelkes vagyok, az összes ruhám szorít, alig férek el az ülésben a kocsiban, és kiélvezek minden korty fehérjét amit iszok(Myofusion csoki-vanília keverve), kb 4 hónapja nem ittam semmi hasonlót. Kajálásom nagyjából sikerült tartani, max. fél órát csúsztam el itt-ott, ilyen ez a nőnap ;D
Szóval mellel kezdtem a hetet, és ma jöttem rá, hogy nekem a tömegelések legelső melledzése mindig extrafos gyengén megy :-/] Ez biztos valami tudatalatti dolog, hogy még nem vagyok erős, és így szépen gyengébb edzést produkálok, mint mondjuk egy hete szar kajálással. Azért erőltettem amit tudtam, ki is fáradtam a végére, de a bedurranás már nagyon frankó volt ****:))))))

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 160x3, 170x2, 180x1, 100x20
Negatív nyomás: 100x8, 140x6, 160x3
Tárogatás: 30x10, 34x10, 34x10

Súlyom edzés után 125,3 volt, nem lepődtem meg rajta. A szokásos fehérje/amino kiegen kívül extra adag Ca és Mg megy, ez ugye nélkülözhetetlen a csontok, de elsősorban az izom összehúzódás-elernyedés folyamatához. Nem akarunk görcsöt vagy szakadást :-} Emellett megy nagy adag C- és D-vitamin, valamint ganoderma kiegészítő, ami egy nagyon erős immunerősítő(és májregeneráló ;D ), megtoldva egy kis ginsenggel, valamint huang-qi-vel(diuretikum). Holnap hát-csuklya, evező gyakorlatokkal =/+'

2010. Március 09. - 19:58:15
Válasz #1270
Nem elérhető

George


Hi!

Mai hátazás letudva. Szeretnék normális T-rudas evezést csinálni, de nem olyan egyszerű nálunk. Van egy T-rúd gép, ami nem túl jó, mert egy emelvényről kell evezni, így túl mélyre kell hajolni a kivételhez, meg beakad az ember combjába(már ha van), meg rövid a súlytartó, stb...de azért erőlködtem ma vele, mert olyan helyen dolgoz meg, amit ritkán érzek. V-alakú foggantyú nincs, csak ilyen U-alakú, azzal meg ugye nem lehet a sima rúddal evezni. Majd megoldom valahogy, kell ez a gyakorlat.

Húzódzkodás: 3x10
Döntött törzsű evezés: 60x10, 100x10, 120x8, 140x8
Egykezes evezés kézisúlyzóval: 60x10 x3
T-rúd: 75x10 x3
Vállvonogatás: 100x10, 140x10, 190x8, 240x8

Vettem ma Schiek gurtnit, és egész jó volt vele az edzés. A csuklómba nem vágott be, viszont a tenyerem szétkapta, de az nem zavar ;D Holnap váll. Természetesen az új gurtnival, mert Jay Cutler is ilyet használ, és ez motivál ;D

2010. Március 10. - 20:05:19
Válasz #1271
Nem elérhető

George


Üdv!

Ma nagyon ügyes voltam, belerúgtam az asztalba, és kettétört az egyik körmöm hosszában a lábujjamon !+"% Ez megadta az érzést a nap hátralevő részére, de ettől függetlenül volt edzés meg minden ami kell. Szóval vállaztam:

Nyakból nyomás rúddal: 60x12, 80x10, 100x8, 120x4 x2
Oldalemelés: 22x10, 26x10, 32x8
Döntött törzsű oldalemelés: 22x10 x3
Hátsó evezés: 60x10 x3 (ezt kombináltam egy kis állva nyomással - 2x10)

Lábemelés:5x20

A végére már égett a hasam, visszalökéssel csináltuk, ami elég gyilkos tud lenni. A váll lehetett volna jobb is, de elég jól bedurrant, szóval nem panaszkodok. Holnap kar lesz, na arra kíváncsi leszek, mert most úgy látom, hogy beindult a buli :D

2010. Március 11. - 17:41:31
Válasz #1272
Nem elérhető

hopika


Úgy legyen!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 11. - 20:42:43
Válasz #1273
Nem elérhető

Maszat


A vállak harcában található military press gyakorlatot nem akarod kipróbálni?

Kíváncsi vagyok mennyit löknél bele, van 1 olyan érzásem,h csak Jordan lenne veled versenyképes...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 11. - 20:47:24
Válasz #1274
Nem elérhető

George


Úgy legyen!
 @:-)
Úgy is lett ;-oo-;
Ez a saláta buli elég jól bejön a csirke-rizs mellé, bármennyit megeszek belőle, egyáltalán nem puffadok, meg nem telít ****:)))))) Ennek köszönhetően kicsit többet tudok enni, így az eredmény is megvan. Súly ma 127 kg volt, kar 51,5 cm, alapnak ez már nem rossz :D Az edzés nagyon jó lett, bár a súlyok annyira nem nagyok még, de majd az is lesz. Jött egy viszonylag új Scott-pados gép a terembe, ez az új szerelmem, olyan szögből tudom vele megdolgozni az izmot, amilyen eddig nem sikerült sima padon, így sokkal jobb az izomérzet is, meg a bedurranás. Ez alap lesz mostmár a karnál.

Állva kétkezes bic.: 30x10 x2, 50x10, 60x8, 70x8
Scott-pad gép: 60x10, 80x10 x2
Koncentrált bic.: 12x10, 18x10 x2

Letolás rúddal: 50x10, 80x10, 100x10 x2
Letolás kötéllel: 50x10, 80x10 x2
Egykezes fejfölött: 10x10, 14x10, 18x10 x2

Jövő héttől berakok plusz egy tric. gyakorlatot, most egyenlőre még nem akartam, illetve balfaszkodtam egy sor homlokra engedést, de aztán inkább kihagytam. Nagyon óvatosan akarom a tricepszet terhelni, hogy ne húzódjon meg mint anno egy-két alkalommal, így nagyon lassan és koncentráltan csináltam a köteles és az egykezes gyakorlatot. Holnap pihenő, aztán szombaton jön a második hát-csuklya, a lehúzó gyakorlatokkal.