2024. Június 16. - 15:27:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 397537 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2010. Március 17. - 11:29:29
Válasz #1290
Nem elérhető

God Vazzeg


Hi!

Délután totál lefárasztott két kiskölök, szóval meg volt alapozva az edzésem :D Tisztelet azoknak, akik kisgyerekek mellett tudnak kiemelkedőt nyújtani a sportban /:-)
De nem csüggedünk, nem esett olyan messze a mai edzés a céljától, csak kicsit bele kell jönni ebbe az új rendszerbe.

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 160x6, 180x2, 180x2, 100x20
Ferdepados nyomás: 70x10, 110x6, 130x4, 140x2
Pec-dec gép: 100x10 x3
Áthúzás: 40x10 x3

Nagggyon jól bedurrantam ****:)))))) Łł= Kezd tankos lenni a kinézet, jó lesz ez, az erő is jön majd szépen :P God, ha a 90 kilós haverod ezt is mind megcsinálja, akkor én tökön szúrom magam :-)-> ***))))
Mai súly 128,5 kg  O0
Nem tudom ki God Vazzeg 90 kilós haverja de a 105 kilós "kezdő kúrázó" user 180-al szériázik úgyhogy szedd össze magad  ;D

Amúgy 180 után amikor 100-ba nyomsz a hányadik ismétlésnél veszed észre, hogy mégiscsak van súly a kezedben?

Olvastam, el is szégyelltem magam --) Amúgy csak irígyek vagytok, mindenkinek van egy ismerőse, aki szériázik ennyivel, és naturál persze ;D de itt mindenki az egyébként #:-) ;D
A levezető sorozatban kb 16-17 körül van a holtpont, akkor megállok egy pillanatra, aztán csak kimegy az az utolsó pár ismétlés - de volt olyan, hogy beragadt az utolsó, mert elkezdtem röhögni azon, hogy betakar a 100 kg ;D !+"%

Na bazze ugyanígy jártam 110-el de nem mertem beírni  ****:))) Szuperlassú ismétléseket csinálok mostanában, kb 5-7mp leengedés, kontrollált féllassú fel. Olyan szinten kinulláz, hogy mondjuk a 10. ismétlés szépen megy, a 11. meg megtakar  ;D Szerencsére levették rólam  O0

2010. Március 17. - 11:31:16
Válasz #1291
Nem elérhető

George


Hi!

Délután totál lefárasztott két kiskölök, szóval meg volt alapozva az edzésem :D Tisztelet azoknak, akik kisgyerekek mellett tudnak kiemelkedőt nyújtani a sportban /:-)
De nem csüggedünk, nem esett olyan messze a mai edzés a céljától, csak kicsit bele kell jönni ebbe az új rendszerbe.

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 160x6, 180x2, 180x2, 100x20
Ferdepados nyomás: 70x10, 110x6, 130x4, 140x2
Pec-dec gép: 100x10 x3
Áthúzás: 40x10 x3

Nagggyon jól bedurrantam ****:)))))) Łł= Kezd tankos lenni a kinézet, jó lesz ez, az erő is jön majd szépen :P God, ha a 90 kilós haverod ezt is mind megcsinálja, akkor én tökön szúrom magam :-)-> ***))))
Mai súly 128,5 kg  O0
Nem tudom ki God Vazzeg 90 kilós haverja de a 105 kilós "kezdő kúrázó" user 180-al szériázik úgyhogy szedd össze magad  ;D

Amúgy 180 után amikor 100-ba nyomsz a hányadik ismétlésnél veszed észre, hogy mégiscsak van súly a kezedben?

Olvastam, el is szégyelltem magam --) Amúgy csak irígyek vagytok, mindenkinek van egy ismerőse, aki szériázik ennyivel, és naturál persze ;D de itt mindenki az egyébként #:-) ;D
A levezető sorozatban kb 16-17 körül van a holtpont, akkor megállok egy pillanatra, aztán csak kimegy az az utolsó pár ismétlés - de volt olyan, hogy beragadt az utolsó, mert elkezdtem röhögni azon, hogy betakar a 100 kg ;D !+"%

Na bazze ugyanígy jártam 110-el de nem mertem beírni  ****:))) Szuperlassú ismétléseket csinálok mostanában, kb 5-7mp leengedés, kontrollált féllassú fel. Olyan szinten kinulláz, hogy mondjuk a 10. ismétlés szépen megy, a 11. meg megtakar  ;D Szerencsére levették rólam  O0
Jártam én már így 60 kg-val is vetkőző sorozat végén :D Nincs ebben semmi gáz, Arnold is megmondta: "Én nem félek elájulni edzés közben" ;D

2010. Március 17. - 11:34:55
Válasz #1292
Nem elérhető

Szabi


Hi!

Délután totál lefárasztott két kiskölök, szóval meg volt alapozva az edzésem :D Tisztelet azoknak, akik kisgyerekek mellett tudnak kiemelkedőt nyújtani a sportban /:-)
De nem csüggedünk, nem esett olyan messze a mai edzés a céljától, csak kicsit bele kell jönni ebbe az új rendszerbe.

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 160x6, 180x2, 180x2, 100x20
Ferdepados nyomás: 70x10, 110x6, 130x4, 140x2
Pec-dec gép: 100x10 x3
Áthúzás: 40x10 x3

Nagggyon jól bedurrantam ****:)))))) Łł= Kezd tankos lenni a kinézet, jó lesz ez, az erő is jön majd szépen :P God, ha a 90 kilós haverod ezt is mind megcsinálja, akkor én tökön szúrom magam :-)-> ***))))
Mai súly 128,5 kg  O0
Nem tudom ki God Vazzeg 90 kilós haverja de a 105 kilós "kezdő kúrázó" user 180-al szériázik úgyhogy szedd össze magad  ;D

Amúgy 180 után amikor 100-ba nyomsz a hányadik ismétlésnél veszed észre, hogy mégiscsak van súly a kezedben?

Olvastam, el is szégyelltem magam --) Amúgy csak irígyek vagytok, mindenkinek van egy ismerőse, aki szériázik ennyivel, és naturál persze ;D de itt mindenki az egyébként #:-) ;D
A levezető sorozatban kb 16-17 körül van a holtpont, akkor megállok egy pillanatra, aztán csak kimegy az az utolsó pár ismétlés - de volt olyan, hogy beragadt az utolsó, mert elkezdtem röhögni azon, hogy betakar a 100 kg ;D !+"%

Na bazze ugyanígy jártam 110-el de nem mertem beírni  ****:))) Szuperlassú ismétléseket csinálok mostanában, kb 5-7mp leengedés, kontrollált féllassú fel. Olyan szinten kinulláz, hogy mondjuk a 10. ismétlés szépen megy, a 11. meg megtakar  ;D Szerencsére levették rólam  O0
Jártam én már így 60 kg-val is vetkőző sorozat végén :D Nincs ebben semmi gáz, Arnold is megmondta: "Én nem félek elájulni edzés közben" ;D
Én meg behányni nem félek.Hétfői edzésemnél sikerült :(
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 17. - 11:38:23
Válasz #1293
Nem elérhető

George


Én meg behányni nem félek.Hétfői edzésemnél sikerült :(
Na ezt még nem csináltam edzésen, nem is fogom :D Valahogy úgy vagyok vele, hogy amit egyszer megettem....nyeltem már vissza sokmindent ami vissza akart jönni, de ki nem dobom a taccsot O0

2010. Március 17. - 11:40:55
Válasz #1294
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg behányni nem félek.Hétfői edzésemnél sikerült :(
Na ezt még nem csináltam edzésen, nem is fogom :D Valahogy úgy vagyok vele, hogy amit egyszer megettem....nyeltem már vissza sokmindent ami vissza akart jönni, de ki nem dobom a taccsot O0

Én is szorítom a fogam mint a bálna, leve mehet, sűrű marad  ****:)))

2010. Március 17. - 11:46:26
Válasz #1295
Nem elérhető

Szabi


Igazából az volt a probléma hogy leesett a vércukrom és éreztem hogy nem jó vmi,aztán elkezdett verni a víz mintha leöntöttek volna. Szóltam Joel(fórumtag)
barátomnak h jöjjön ki velem mert szarul vok,és akkor már hányingerem is volt,mondta menjek be és... de hát a lépcsőn éreztem hogy mindjárt összeesek úgy h leültem a padlóra.Erre meg akarta nézni a pulzusom a nyakamnál és ahogy odatette a kezét már jött is...
Aztán hozott 5 kockacukrot meg vízet és oké lett minden...
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Március 17. - 12:19:12
Válasz #1296
Nem elérhető

Pity


Igazából az volt a probléma hogy leesett a vércukrom és éreztem hogy nem jó vmi,aztán elkezdett verni a víz mintha leöntöttek volna. Szóltam Joel(fórumtag)
barátomnak h jöjjön ki velem mert szarul vok,és akkor már hányingerem is volt,mondta menjek be és... de hát a lépcsőn éreztem hogy mindjárt összeesek úgy h leültem a padlóra.Erre meg akarta nézni a pulzusom a nyakamnál és ahogy odatette a kezét már jött is...
Aztán hozott 5 kockacukrot meg vízet és oké lett minden...
PFhuuu ez kemény... Nekem is volt már lábazásnál h gáz lesz... megindultam az ajtófelé elkezdtem szédülni izzadtam a lábam remegett meg légszomj... Elég para! :-\

2010. Március 17. - 20:25:43
Válasz #1297
Nem elérhető

George


Hi!

A mai edzés szinte tökéletes volt :-! Olyan jó izomérzet volt végig, hogy egyre jobban tetszenek ezek az evezések, pedig eddig nem nagyon csíptem őket :D Csuklyát sajnos nem tudtam csinálni, mert az edzésem végén foglalt volt az összes olyan berendezés, amin vállvonogatást lehet csinálni, a földről meg lusta vagyok felvenni a súlyt !+"%

Húzódzkodás: 3x10
Döntött törzsű evezés: 60x10, 100x10, 140x8, 160x7
Melltámaszos evezés kétkézzel: 40x10, 80x10 x3
Hashoz húzás szűken: 100x10 x3

Ma már megjegyezték, hogy jól megnőttem, pedig van még 9 hét a tömegelésből o:) Holnap váll, kipróbálom ezt a military-press marhaságot, de nem várok sokat ettől ;D Szerintem összesen lesz 25 ismétlés :D
A végére rakok egy mai képet. Direkt rossz minőségű, sötét, telefonos képet akartam csinálni >:D Legyen ez a before állapot :-}

2010. Március 17. - 20:27:30
Válasz #1298
Nem elérhető

Jordan


Haaaaaaaat. Sok embernek nincs akkor a combja, mint neked a karod  :-}

 :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 17. - 20:30:02
Válasz #1299
Nem elérhető

hopika


Mennyit fogytál Ogre???
 ***))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 17. - 20:43:05
Válasz #1300
Nem elérhető

George


Ez a kar dolog érdekes. Mióta nem erőlködök vele, azóta nő. Előtte meg vért izzadtam, akkor sem akart fejlődni. Ki érti ezt? ????... Még a végén lesz egy elfogadható méretű karom ;D

mod.: a képen nincs bedurrantva semmi 8-}

2010. Március 17. - 20:46:49
Válasz #1301
Nem elérhető

hopika


Én ugyanígy vagyok a hasammal... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Március 17. - 20:48:16
Válasz #1302
Nem elérhető

George



2010. Március 17. - 20:48:39
Válasz #1303
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Március 17. - 20:56:07
Válasz #1304
Nem elérhető

hopika


Én ugyanígy vagyok a hasammal... @-o
Buddha :-){ ;D
Majd jól megnövök és egy új vallást alapítok...
 ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!