2024. Június 16. - 12:34:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 397436 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Szeptember 15. - 17:36:05
Válasz #150
Nem elérhető

God Vazzeg


Jövő héten... :-} Addig is kizárólag nyakig felhúzott melegítőben edzek, hogy senki ne lásson  ))=/ 
Nekem is volt régebben egy láthatatlanná tevő pulcsim, csak letettem valahova, és azóta nem találom.  !+"%

 ****:)))  ****:)))  ****:)))  Łł=

2008. Szeptember 16. - 22:32:27
Válasz #151
Nem elérhető

George


Ma nem írok részletes edzést, mert kisebb csuklófájás miatt többnyire oldalemeléseket végeztem vállazás címszóval. Egy régi baleset miatt eléggé érzékeny a bal csuklóm, ezért ha érzem, hogy elkezd fájni, akkor inkább pihentetem, mert különben csak  :-)- van vele. Tehát ma nyomások kimaradtak, helyette jó kis bedurrantós oldalemelések állva, ülve, csigán, néha ilyen light edzés is kell(persze ilyenkor ezzel nyugtatom magam  ˝=/). Holnap hátedzés, amit igencsak zúzósra tervezek @:-). Eddig jól haladok úgy látom, kicsit túl is teljesítettem a kitűzött célokat, nade ne kiabáljuk el, meglátjuk mi lesz a vége - meg ami közte van. Az Elite-re szeretnék egy teljes csomagot vinni :D Ha addigra nem vagyok 110 fölött, akkor nem megyek el --) @-o

2008. Szeptember 16. - 22:59:50
Válasz #152
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma nem írok részletes edzést, mert kisebb csuklófájás miatt többnyire oldalemeléseket végeztem vállazás címszóval. Egy régi baleset miatt eléggé érzékeny a bal csuklóm, ezért ha érzem, hogy elkezd fájni, akkor inkább pihentetem, mert különben csak  :-)- van vele. Tehát ma nyomások kimaradtak, helyette jó kis bedurrantós oldalemelések állva, ülve, csigán, néha ilyen light edzés is kell(persze ilyenkor ezzel nyugtatom magam  ˝=/). Holnap hátedzés, amit igencsak zúzósra tervezek @:-). Eddig jól haladok úgy látom, kicsit túl is teljesítettem a kitűzött célokat, nade ne kiabáljuk el, meglátjuk mi lesz a vége - meg ami közte van. Az Elite-re szeretnék egy teljes csomagot vinni :D Ha addigra nem vagyok 110 fölött, akkor nem megyek el --) @-o

Te egy állat vagy  ****:)))

2008. Szeptember 17. - 13:38:26
Válasz #153
Nem elérhető

George


Vér és bél!!! >:D

Hátazás volt a mai menü, kezd a kedvenc testrészem lenni ;D Harci kedvem maximális, étvágyam rettenetes, az eszem meg már rég elment :D Mostanság valamivel több mint egy óráig tartanak az edzéseim, de most kell is ennyivel több idő a több pihenő miatt, amit a sorozatok között tartok néha. Na nézzük mit hoztam össze:

Húzódzkodás: 5x10
Döntött törzsű evezés: 70x10, 100x8, 120x6, 140x6
Ülve evezés széles fogással: 5x10 növekvő súllyal
Egykezes evezés súlyzóval: 28x10 x3
Lehúzás széles fogással: 45x10, 70x10, 85x10, 100x8 - a végén vetkőző 100,80,60 x8

Nyújtás, turmix, majd egy kis chat az őszi szezon résztvevőiről, de nem mondom meg kikről ))=/ Ez jó volt nagyon, soha rosszabb edzést ***)))

2008. Szeptember 17. - 21:49:15
Válasz #154
Nem elérhető

George


Új helyről folytatom tovább a tömegelést, ide talán jobban illik a topik jellege 8-} Holnap melledzés lesz, kicsit előtérbe helyezem a ferdepados nyomást, ráfér bőven egy rakás hús :-}

2008. Szeptember 17. - 23:46:51
Válasz #155

Grizzly79

Vendég
Látom itt sem xxarral megy a gurigázás!

 :-)!

Figyelek és tanulok!

2008. Szeptember 17. - 23:47:59
Válasz #156

Grizzly79

Vendég
Bizakodó vagyok, mert még csak egy hét telt el, és hátra van még 11 >:D Szeretném megközelíteni a végére a "normál" súlyomat ismét o:)

Mennyire tervezed a testsúlyod feltornászását?  O0
Első lépésben 115 körülre, aztán jövő tavasszal jön a következő tömegelés, aminek ki tudja hol lesz a vége? ::) :P

Elmész te a pitsbe  ))=/ Milyen magas is vagy? Nagyon brutál tömegelés lesz ez, nagyon kíváncsi leszek hogy sikerül, én nem merek ilyen nagy célokat kitűzni  :-} Meg idő mint a tenger  =/+'
183 cm vagyok. Azért nekem ez egy kicsit "visszaszerző" jellegű tömegelés, voltam már 120, igaz, most jobb formával kezdek neki. Bízom az izommemória jótékony hatásában :P

Én még sose voltam 110kg, remélem sikerül elérnem. Tavaszig rászánom az időt  >:D  :-/--
Tavasszal már útban leszek a 130 felé >:D
Remélem én is útban leszek a 130 felé!!! ***)))) ***))

2008. Szeptember 18. - 11:32:54
Válasz #157
Nem elérhető

George


Grizzly neked egy 150 már elegáns lenne ;D ha meg az erőd kicsit feljebb megy addig, az meg :-O
De az élet megy tovább, én meg jövök =/+' Melledzés >:D volt ma, Suncity user segítségével ;-oo-;(jókor jó helyen) és bár lesz ez még szebb is, azért lassan alakul valami:

Ferdepados nyomás: 50x10, 80x10, 100x8, 120x4, 130x3
Fekvenyomás: 80x10, 100x10, 120x8, 140x2 - kicsit piramis feeling volt ma, egész jól esett
Tárogatás: 24x10, 26x8, 28x8
Kábeles összehúzás: 50x10 x3

Épp befejzetem az edzést, amikor befutott a köv. emberem, és megvolt az első pozitív "laikus" kritika  :-O "Aztabüdösretkesszentségeskurva......" :-} Nah...alakul a dolog =/+' Nyomjuk tovább, nincs megállás, kaja, kaja meg még egy kis kaja, ma meg korán fekvés, mert tegnap kicsit későre sikeredett {-) Közbe persze kínozzuk a népet, mert azt szeretik >:D :-/--

2008. Szeptember 18. - 11:38:45
Válasz #158
Nem elérhető

hopika


Tudod...a képek...
 8-}
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 18. - 11:43:33
Válasz #159
Nem elérhető

George


Tudod...a képek...
 8-}
Next week ***))) :violinplay3: Köll hozzá egy jó fény, egy jó bedurranás, egy jó fotós, mög egy jó badis :-} Az uccsóra jeligés hírdetést adtam már fel a helyi újságban o:)

2008. Szeptember 18. - 11:45:15
Válasz #160
Nem elérhető

hopika


Tudod...a képek...
 8-}
Next week ***))) :violinplay3: Köll hozzá egy jó fény, egy jó bedurranás, egy jó fotós, mög egy jó badis :-} Az uccsóra jeligés hírdetést adtam már fel a helyi újságban o:)

Én nem szarozok annyit a köztes fotókkal,az csak úgy a követés végett kell.
Majd a záró képekhez hívok én is segítséget,de olyat nálunk találni,hogy jó fény és hely???
Dobok is 2 képecskét a topikomba 15.-i jelleggel...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 18. - 11:46:11
Válasz #161
Nem elérhető

FirstLady


Tudod...a képek...
 8-}
Next week ***))) :violinplay3: Köll hozzá egy jó fény, egy jó bedurranás, egy jó fotós, mög egy jó badis :-} Az uccsóra jeligés hírdetést adtam már fel a helyi újságban o:)
Most mé, ez csak egy fórum, nem a világ leghíresebb testépítő magazinjába kellenek a képek  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Mindenki útban van a 130 felé, csak kérdés, hogy ki éri is el azt :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Tényleg George, a versenytársaddal mizujs? vagy most elmaradt a verseny? :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 18. - 11:50:14
Válasz #162
Nem elérhető

George


Tudod...a képek...
 8-}
Next week ***))) :violinplay3: Köll hozzá egy jó fény, egy jó bedurranás, egy jó fotós, mög egy jó badis :-} Az uccsóra jeligés hírdetést adtam már fel a helyi újságban o:)
Most mé, ez csak egy fórum, nem a világ leghíresebb testépítő magazinjába kellenek a képek  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Mindenki útban van a 130 felé, csak kérdés, hogy ki éri is el azt :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Tényleg George, a versenytársaddal mizujs? vagy most elmaradt a verseny? :)
Jólvan Lédy, akkor jössz mellém egy szál bikiniben pózolni ;D
130....eddigi legnagyobb súlyom 121 volt, jövőre talán reális lesz ez a 130 is ;) :P simán ****:)))

Versenytárs :--:? Jordan? Passz...annyit tudok mint ti :-}

2008. Szeptember 18. - 11:51:51
Válasz #163
Nem elérhető

hopika


Jordan? Passz...annyit tudok mint ti :-}

De mi fxszt tudtok???Má' kérdeztem ezerszer,de senki nem ad választ:mi van Jordan-nel?
He???
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 18. - 11:53:20
Válasz #164
Nem elérhető

George


Tudod...a képek...
 8-}
Next week ***))) :violinplay3: Köll hozzá egy jó fény, egy jó bedurranás, egy jó fotós, mög egy jó badis :-} Az uccsóra jeligés hírdetést adtam már fel a helyi újságban o:)

Én nem szarozok annyit a köztes fotókkal,az csak úgy a követés végett kell.
Majd a záró képekhez hívok én is segítséget,de olyat nálunk találni,hogy jó fény és hely???
Dobok is 2 képecskét a topikomba 15.-i jelleggel...
Rakhatnék be képet persze...de azért igyekszem egy színvonalat vinni a topikomba, ezért finnyáskodok ennyit velük. Másrészt ha edzés közben nem megy egy-két jobban sikerült kép, akkor nem erőltetem, mert az edzés rovására nem pocsékolom az időt meg az energiát. Homályos, elmosódott, sötét, rosszul sikerült képet nem teszek fel alapból.