2024. Június 16. - 16:33:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 397569 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Október 27. - 15:58:58
Válasz #315
Nem elérhető

hopika


:-){ mindenkinek, próbálok odafigyelni a kajára, így talán nem zsírosodtam el annyira. Azért a kockahas ettől még elég távol van :D De majd lesz az is, ha köv. tömegelés után beindul a diéta 8-}
az már versenydiéta lesz ugye?  ;)

Reménykedünk benne...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 27. - 18:28:40
Válasz #316
Nem elérhető

George


:-){ mindenkinek, próbálok odafigyelni a kajára, így talán nem zsírosodtam el annyira. Azért a kockahas ettől még elég távol van :D De majd lesz az is, ha köv. tömegelés után beindul a diéta 8-}
az már versenydiéta lesz ugye?  ;)
Bízok benne. Még annyira messze van, hogy nem akarok biztosan kijelenteni semmit, ami fix, hogy tavasszal következő tömegnövelés lesz.

2008. Október 31. - 09:33:20
Válasz #317
Nem elérhető

hopika


Mi újság Bro?
Hogyan állsz?Helyzetjelentést kérek!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 04. - 11:42:30
Válasz #318
Nem elérhető

George


Gondoltam csak írok már egy szösszenetet ide...Még mielőtt valaki örülne, hogy valami bajom lett vagy ilyesmi, sajnos ki kell ábrándítsam, kitűnő egészségnek örvendek, és az edzés is remekül megy, kicsit még pucolódott is az összkép, elégedett vagyok, de csak annyira, amennyire kell. Egyszerűen nem látom értelmét tovább vezetni a topikot, én nem cserélek személyiséget ha a net elé kerülök, nem úgy mint egy-két arcember név meg kép nélkül :-} Haladok tovább a céljaim felé, még eltökéltebben, ennek érdekében egy-két változtatást is teszek az életemben, hogy csak a fejlődésre tudjak koncentrálni, így pl. kizárom az összes kis zavaró tényezőt, és visszavonultabban készülök tovább, aki kell mellettem, az szerencsére mindig ott van amikor szükségem van rá.
Itt szeretném megköszönni mindenkinek aki egy kicsit hozzátett a pozitív oldalához a dolgoknak, akik segítettek - tudják kikről van szó, nem fogom felsorolni őket - és a páromnak, aki halált megvető bátorsággal áll mögém mindig, akármekkora súly is legyen a rúdon :D
Jó edzést és szép napot mindenkinek!

2008. November 04. - 11:48:24
Válasz #319
Nem elérhető

hopika


 :-){
Veled maradunk...megnyugodhatsz:ma nem kapsz majd sms-t eget rengető súlyokról a hátedzésről...erőm kezd elszállni-azért még a 110-120 kilót beteszem így a diéta vége felé.
Sok sikert!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 04. - 11:54:44
Válasz #320
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Egy kicsit később azért folytasd a topikot mert sok mindenkit érdekel  ;)
További jó felkészülést! 8-)

2008. November 04. - 11:58:00
Válasz #321
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért néha írj majd valamit, vagy/és dobj képeket, mert én személy szerint kíváncsi leszek  @-o  ;-oo-;

2008. November 04. - 12:34:12
Válasz #322

Grizzly79

Vendég
Ennek nem örülök.  **:))))*
Azon emberek közé tartozol, akiknek motivál az edzése. ****:))))))

A virtuális edzőtársaim közé tartozol. :-){

2008. November 04. - 12:51:39
Válasz #323
Nem elérhető

fastor


SZerintem szard le azokat akikre negatív értelemben gondoltál, és vezesd a naplódat, szerintem innen nem egy emberrre való motivációt osztogattál edzésröl edzésre =/+'
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 14. - 12:48:35
Válasz #324
Nem elérhető

George


Hi!

Gondoltam beírok egy kis helyzetjelentést ide, hogy mi újság. A tömegelésnek vége már két hónapja, most készülök a márciusi következő felvonásra, amikor a célom visszakúszni 120 kg-ig, vagy kicsit feljebb. Most 108-109 között mozog a súlyom, kicsit talán jobban oda kell figyelnem a kajára, mert az utóbbi két hétben több csokit termeltem be, mint az elmúlt évben  --) A súlyokat nem erőltetem annyira minden gyakorlatnál, karra pl. kifejezetten visszavettem belőle, nem csinálom többel a kétkezes bicepszet, mint 70 kg, de ehhez a gyakorlathoz kartámaszt használok, így teljesen kizárom a csalás lehetőségét. Fekvenyomásban inkább a szériákat csinálom, bár ma becsúszott egy nagyobb súlyos edzés, mert megkaptam, hogy punci vagyok, ha nem nyomok bele 180-ba kettőt !+"% így kénytelen voltam megcsinálni ****:))) ***)))) Lábat lightosra vettem teljesen, a térdem védelmét előbbre helyeztem a súlyoknál, így a guggolást max 100 kg-val végzem, de a combom így is 70 cm fölött van, tehát nem akarom annyira erőltetni, hogy nagyobb legyen. Húzódzkodást 20 ismétlésekkel szoktam csinálni, legutóbb viszont súllyal kellett, mert Endre rávett !+"% de nekem jobban bejön a saját testsúlyos változat, jobban érzem tőle a hátamat. Döntött törzsűben most 140-nél nem megyek feljebb, abból 10-eket csinálok, majd erőltetem, ha több tápanyagot viszek be.
Majd néha még beírok ide, de valszeg márciussal valami "rendszeresebb" topikvezetés lesz ugyanitt.

2008. December 14. - 13:31:55
Válasz #325
Nem elérhető

endre66


Végre lesz valami testépítősdi... :-}

2008. December 14. - 13:46:29
Válasz #326
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gyerünk George  =/+' 2009 a szövetség és változás éve ;D

2008. December 14. - 13:50:38
Válasz #327
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezaz George, indulj be  @-o  #:-)

2008. December 14. - 14:07:35
Válasz #328

Grizzly79

Vendég
Na végre!  ****:)))))) :-)!
Már éppen ideje volt!!!!  :-/-(-:

Figyellek vastesó! ****) ***))))

2008. December 14. - 15:01:13
Válasz #329
Nem elérhető

Gabe


...nem csinálom többel a kétkezes bicepszet, mint 70 kg, de ehhez a gyakorlathoz kartámaszt használok, így teljesen kizárom a csalás lehetőségét.
Dzsordzs kemény vagy, mint a vídia!
A milka legyen veled  ****:)))))) !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"