2024. Június 16. - 15:47:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 397546 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Április 01. - 12:28:15
Válasz #390
Nem elérhető

George



2009. Április 01. - 12:28:20
Válasz #391
Nem elérhető

God Vazzeg


Nálunk lehet húzódszkodni, és lehúzni csigás gépen. Pont.  ;D

2009. Április 01. - 12:29:09
Válasz #392
Nem elérhető

George


Az első a klasszikus csigás gép, széles foggantyúval, a másik meg ahogy Norbi mondja egy fix berendezés, merev karokkal. Mindjárt keresek rá képet ;)
Sejtem melyik masina.
A széles fogásúnál hova húzol? Nyak vagy tarkó?
Tarkó only. Húzódzkodni előre szoktam.

2009. Április 01. - 12:30:39
Válasz #393
Nem elérhető

hopika


Nálunk lehet húzódszkodni, és lehúzni csigás gépen. Pont.  ;D
Dettó,azzal a plusz dologgal,hogy ha nem vagy lusta átszerelni,akkor van egy db alsó csiga is... ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Április 01. - 12:32:15
Válasz #394
Nem elérhető

hopika


Az első a klasszikus csigás gép, széles foggantyúval, a másik meg ahogy Norbi mondja egy fix berendezés, merev karokkal. Mindjárt keresek rá képet ;)
Sejtem melyik masina.
A széles fogásúnál hova húzol? Nyak vagy tarkó?
Tarkó only. Húzódzkodni előre szoktam.

Én mindig elől húzok szélesen is és (ha épp elbírom a súlyomat és kedvem is van) húzódzkodni is előlre szoktam...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Április 01. - 12:33:16
Válasz #395
Nem elérhető

God Vazzeg


Az első a klasszikus csigás gép, széles foggantyúval, a másik meg ahogy Norbi mondja egy fix berendezés, merev karokkal. Mindjárt keresek rá képet ;)
Sejtem melyik masina.
A széles fogásúnál hova húzol? Nyak vagy tarkó?
Tarkó only. Húzódzkodni előre szoktam.

Én mindig elől húzok szélesen is és (ha épp elbírom a súlyomat és kedvem is van) húzódzkodni is előlre szoktam...

Én is  8) De nyak mögül nyomok mindig, hátha ér valamit  ;D

2009. Április 01. - 12:33:53
Válasz #396
Nem elérhető

George


Az első a klasszikus csigás gép, széles foggantyúval, a másik meg ahogy Norbi mondja egy fix berendezés, merev karokkal. Mindjárt keresek rá képet ;)
Sejtem melyik masina.
A széles fogásúnál hova húzol? Nyak vagy tarkó?
Tarkó only. Húzódzkodni előre szoktam.

Én mindig elől húzok szélesen is és (ha épp elbírom a súlyomat és kedvem is van) húzódzkodni is előlre szoktam...
Ha előre húzok, akkor túlságosan érzem a hátsó váll-bicepsz területet, tarkóhoz meg faszán ki tudom engedni a lapockáimat, lent meg jól összehúzni ;-oo-;

2009. Április 01. - 19:59:10
Válasz #397
Nem elérhető

Gabe


Lehúzás széles fogással: 60x20, 100x10, 110x10, 120x10
ez még kevés, te is tudod  8-}  ;D
súly 117 kg edzés után ;D >:D Van hátra még 5,5 hét 8-)
:-O
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 01. - 20:04:29
Válasz #398
Nem elérhető

George


Lehúzás széles fogással: 60x20, 100x10, 110x10, 120x10
ez még kevés, te is tudod  8-}  ;D

Hogyne tudnám, a szemem előtt lebeg egy bicikliláncos lehúzógép valahol a Balaton partján ****:)))
Amúgy nem merek többet rátenni, a gép saját súlykészlete 100kg, ez a +20 még biztonságosnak néz ki, nincs kedvem tarkónverni magam a leszakadó rúddal, hogy aztán csigolyarepedéssel kórházba kerüljek ****:)))))) ;D Majd legközelebb 20-at húzok bele ;D

2009. Április 01. - 20:28:27
Válasz #399
Nem elérhető

Gabe


Lehúzás széles fogással: 60x20, 100x10, 110x10, 120x10
ez még kevés, te is tudod  8-}  ;D

Hogyne tudnám, a szemem előtt lebeg egy bicikliláncos lehúzógép valahol a Balaton partján ****:)))
Amúgy nem merek többet rátenni, a gép saját súlykészlete 100kg, ez a +20 még biztonságosnak néz ki, nincs kedvem tarkónverni magam a leszakadó rúddal, hogy aztán csigolyarepedéssel kórházba kerüljek ****:)))))) ;D Majd legközelebb 20-at húzok bele ;D
Nem a rotátor köpeny sérül meg attól?  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 01. - 20:41:45
Válasz #400
Nem elérhető

George


Lehúzás széles fogással: 60x20, 100x10, 110x10, 120x10
ez még kevés, te is tudod  8-}  ;D

Hogyne tudnám, a szemem előtt lebeg egy bicikliláncos lehúzógép valahol a Balaton partján ****:)))
Amúgy nem merek többet rátenni, a gép saját súlykészlete 100kg, ez a +20 még biztonságosnak néz ki, nincs kedvem tarkónverni magam a leszakadó rúddal, hogy aztán csigolyarepedéssel kórházba kerüljek ****:)))))) ;D Majd legközelebb 20-at húzok bele ;D
Nem a rotátor köpeny sérül meg attól?  ;D
Valami nagyon elszakadna az biztos :'( >:D

2009. Április 01. - 22:49:10
Válasz #401
Nem elérhető

Gabe


:-){
én csigás evezésnél szaggattam párszor kábelt, még a másik teremben.... hát mellbevágó élmény volt, az már biztos  >:D O0 =/+' de nálam hála Istennek nem történt semmi komoly probléma  ;)
G.ccc, te is százötvennel húzol?  :-O ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 02. - 10:04:06
Válasz #402
Nem elérhető

MG


Kedves Ogre-bá!
edzés előtt nem szoktál semmi pörgető-NO fokozó cuccot inni? Illetve olvasom, hogy elhagytad már a tömegnövelő turmixot is, és edzés után tejsavót tolsz egyből, tehát edzés után sem töltesz be semmi kreatinos dologgal, csak tejsavó egyből?

Amúgy minden elismerésem, Ogre-bá, Ön egy igazi állat! @:-)

2009. Április 02. - 10:20:50
Válasz #403
Nem elérhető

George


Kedves Ogre-bá!
edzés előtt nem szoktál semmi pörgető-NO fokozó cuccot inni? Illetve olvasom, hogy elhagytad már a tömegnövelő turmixot is, és edzés után tejsavót tolsz egyből, tehát edzés után sem töltesz be semmi kreatinos dologgal, csak tejsavó egyből?

Amúgy minden elismerésem, Ogre-bá, Ön egy igazi állat! @:-)

Hi!

Most semmi extra nem megy edzés előtt, ha az egy órával előtte elfogyasztott csirke+rizs és amino nem számít. Rögtön edzés után 50 g tejsavó, jelenleg Twinlab, de egy órán belül ismét csirke+rizs a jóbarátom /7% :laugh:

2009. Április 02. - 14:40:15
Válasz #404
Nem elérhető

MG


Kedves Ogre-bá!
edzés előtt nem szoktál semmi pörgető-NO fokozó cuccot inni? Illetve olvasom, hogy elhagytad már a tömegnövelő turmixot is, és edzés után tejsavót tolsz egyből, tehát edzés után sem töltesz be semmi kreatinos dologgal, csak tejsavó egyből?

Amúgy minden elismerésem, Ogre-bá, Ön egy igazi állat! @:-)

Hi!

Most semmi extra nem megy edzés előtt, ha az egy órával előtte elfogyasztott csirke+rizs és amino nem számít. Rögtön edzés után 50 g tejsavó, jelenleg Twinlab, de egy órán belül ismét csirke+rizs a jóbarátom /7% :laugh:

Értem, köszi ;)
Nos, igen, a jó alap minőségi kaja mindig működik :)