2024. Június 16. - 14:33:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 397499 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Április 26. - 21:21:19
Válasz #585
Nem elérhető

George


Kurvára nem elég egy segítő, mert balesetek simán történhetnek!
Na én erre utaltam (volna) már az elején... Szóval sztem aki szabad súllyal 200 fölött csúcs közeli 1-2-3 ismétléseket használ, az 1 segítővel veszélyben van.
Ja! Nekem simán volt olyan, hogy 160-as nyomás közben valaki nekiment a lábamnak ˝=/ Mert neki pont akkor pont ott kell mászkálni, és ha nem vagyok teljesen ura a súlynak, akkor a mellkasomon landol :-Đ Az ilyet sem lehet teljesen kivédeni. Mert 100 kilót még csak-csak végiggörget magán az ember, de 200-at ::) :-O

De remélem utána leverted a gyereket aki neki ment! ***))))
Azért ez még kevés nálam ehhez, de fel lett világosítva...

2009. Április 26. - 21:22:44
Válasz #586
Nem elérhető

Gababoy


Kurvára nem elég egy segítő, mert balesetek simán történhetnek!
Na én erre utaltam (volna) már az elején... Szóval sztem aki szabad súllyal 200 fölött csúcs közeli 1-2-3 ismétléseket használ, az 1 segítővel veszélyben van.
Ja! Nekem simán volt olyan, hogy 160-as nyomás közben valaki nekiment a lábamnak ˝=/ Mert neki pont akkor pont ott kell mászkálni, és ha nem vagyok teljesen ura a súlynak, akkor a mellkasomon landol :-Đ Az ilyet sem lehet teljesen kivédeni. Mert 100 kilót még csak-csak végiggörget magán az ember, de 200-at ::) :-O

De remélem utána leverted a gyereket aki neki ment! ***))))
Azért ez még kevés nálam ehhez, de fel lett világosítva...

Azóta már nem oda jár.. >:D :D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Április 26. - 21:57:17
Válasz #587
Nem elérhető

zotja


George mennyi husi ment ma le a torkodon?  ;D

2009. Április 27. - 06:57:54
Válasz #588
Nem elérhető

George


George mennyi husi ment ma le a torkodon?  ;D
Sok, nem számoltam :D Az a baj ilyenkor, hogy éjjel éhes leszek tőle, így hajnalban is felkeltem enni egy keveset /7%

2009. Április 27. - 16:58:34
Válasz #589
Nem elérhető

George


Hi!

Ma sikerült egy segítőt szerveznem őszre, aki nem csak erővel, de tudással is hozzájárul majd a fejlődésemhez - ex-erőemelő. Kíváncsi leszek majd azokra az edzésekre, mert legendásan "kedves" a motiválása >:D ;D Viszont addig is nyomtam ma egy karedzést, ami iszonyú durrantósra sikeredett, legközelebb viszek szalagot megnézni mekkora is edzés után :D

Állva kétkezes bic. egyenes rúddal: 20x10, 40x10, 50x10, 60x8
Egykezes beforgatós bic.: 16x10, 20x10, 24x10, 28x10, 32x8, 34x8
Koncentrált egykezes: 12x10 x2

Letolás kötéllel: 5-6x10 90 kg-ig
Alsó csigás fejfölött köteles: 3x10 40-65 kg-ig
Fekvő egykezes: 18x10 x2
Letolás szélesen: 50x10 x2

Ennyi, rendesen fájt már edzés közben a karom ahogy bedurrant :D Csúcs ez az érzés ****:))))))

2009. Április 27. - 21:10:46
Válasz #590
Nem elérhető

Csabisu


Sziasztok!Én vagyok Gababoy "segítöje".Kicsit szoktam izgulni amikor a 200kg nyomogatja,de ha nem bírná,ugyis rajta hagynám.Ennél nagyobb motivácio nem igen kell neki. ))=/

2009. Április 27. - 22:16:20
Válasz #591
Nem elérhető

Tweety


Hát te milyen kis aranyos vagy! ****)Jó lehet veled edzeni! !+"%
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Április 27. - 22:41:12
Válasz #592
Nem elérhető

Gabe


Hát te milyen kis aranyos vagy! ****)Jó lehet veled edzeni! !+"%
Vissza az előző avataraid egyikét!  :-Đ ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 27. - 22:50:42
Válasz #593
Nem elérhető

AtomAnti


Hát te milyen kis aranyos vagy! ****)Jó lehet veled edzeni! !+"%
Vissza az előző avataraid egyikét!  :-Đ ;D

Gabe csobog a tesztó    ;D ;D ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Április 27. - 22:53:37
Válasz #594
Nem elérhető

George


Sziasztok!Én vagyok Gababoy "segítöje".Kicsit szoktam izgulni amikor a 200kg nyomogatja,de ha nem bírná,ugyis rajta hagynám.Ennél nagyobb motivácio nem igen kell neki. ))=/
****) Szóval ma beszéltem egy volt erőemelő versenyzővel, aki szintén azt támasztotta alá, hogy KELL ember oldalra. Persze nekem ez még csak "szárnypróbálgatás", mert én eddig bodys edzést csináltam, és idén még az is lesz végig, havonta 1 csúcsnyomás volt, a többi széria szabadsúllyal megy. Ezt ősszel felviszem 210-re 6-8 ismétlésekkel, ha ez megvan, akkor fekszek rá jobban a versenyre készülésre. Erről többet nem óhajtok itt diskurálni, nálunk nincs olyan a teremben, aki puszta kézzel csinál 200 feletti felhúzást, így maradok a 3 embernél. Eddigi edzésmúltam és tapasztalataim alapján nem érzem azt, hogy nagy hülyeséget csinálnék, persze a tapasztaltabbak tanácsát megfogadom, mint aki pl. dupla annyi ideje edz mint én, vagy nyom kb 60-80 kilóval többet. Ez a téma itt LEZÁRVA 8-} :-} ***))))

2009. Április 27. - 23:04:27
Válasz #595
Nem elérhető

Gabe


Hát te milyen kis aranyos vagy! ****)Jó lehet veled edzeni! !+"%
Vissza az előző avataraid egyikét!  :-Đ ;D

Gabe csobog a tesztó    ;D ;D ;D
***))) ;D

George!

Nem kell bizonygatni senkinek szerintem, ha így érzed biztosnak, így kell csinálnod, a többi nem számít!  ;-oo-;
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 27. - 23:09:49
Válasz #596
Nem elérhető

George


Hát te milyen kis aranyos vagy! ****)Jó lehet veled edzeni! !+"%
Vissza az előző avataraid egyikét!  :-Đ ;D

Gabe csobog a tesztó    ;D ;D ;D
***))) ;D

George!

Nem kell bizonygatni senkinek szerintem, ha így érzed biztosnak, így kell csinálnod, a többi nem számít!  ;-oo-;
/:-)

2009. Április 28. - 00:52:53
Válasz #597
Nem elérhető

God Vazzeg


Jóhogy nem már bocsánatot kérsz  ;D Nyomjad keményen, az eredményeid téged igazolnak, teljesen jó célokat tűztél ki, szerintem  @:-)

2009. Április 28. - 09:11:10
Válasz #598
Nem elérhető

Lgy


Hello George!

Ha őszre a nyomásokhoz mégsem lenne elég biztosító ember, akkor gyere  le a szeolra edzeni.
Vagyunk ott páran akik 300 körül húzunk föl puszta kézzel és olyanok is akadnak  akik  200 körül löknek  és szakítanak...és bármelyikümk szivesen odaáll ha kell.
Tudsz magnéziázni, ordibálni stb.
                                                          üdv.

2009. Április 28. - 10:48:40
Válasz #599
Nem elérhető

George


Hello George!

Ha őszre a nyomásokhoz mégsem lenne elég biztosító ember, akkor gyere  le a szeolra edzeni.
Vagyunk ott páran akik 300 körül húzunk föl puszta kézzel és olyanok is akadnak  akik  200 körül löknek  és szakítanak...és bármelyikümk szivesen odaáll ha kell.
Tudsz magnéziázni, ordibálni stb.
                                                          üdv.
Ok köszi, szerintem lenézek majd ****:))))))