2024. Június 16. - 14:11:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 397488 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Szeptember 29. - 16:59:57
Válasz #915
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Szeptember 29. - 17:11:09
Válasz #916
Nem elérhető

Kicsibors


Köszi, majd ha nyomok kereten egyszer 300-at, akkor azért bekeretezem, és kirakom a falra. ;D

Ezek szerint van rá keret!  :D
Hajrá!  ****:))))))
Még nincs, de ha ott tartok, akkor biztos lesz :D

Te is dobhatnál fel néha 1-2 képet, nem kell feltétlenül pózolsat, azt sokan nem szeretnek tömegelés alatt, de ilyen edzés közbeni feeling-es képeknek sztem mindenki örülne...aki ilyen nagy súlyokkal edz, annak elég látványos edzős képei lehetnek!  :)
:D Łł= Ezen most jót mosolyogtam ;D Lesznek majd még képek természetesen, meg ha minden jól megy, akkor lesz megint videó is :violinplay3:

Azért jó, hogy ha nem tervezek vicceset mondani, akkor is mosolyt csalok az arcotokra...  !+"%
Hiába, figyelmetlen voltam... lebuktam, hogy nem olvastam vissza.  ***)))

2009. Szeptember 29. - 17:12:32
Válasz #917
Nem elérhető

George


Köszi, majd ha nyomok kereten egyszer 300-at, akkor azért bekeretezem, és kirakom a falra. ;D

Ezek szerint van rá keret!  :D
Hajrá!  ****:))))))
Még nincs, de ha ott tartok, akkor biztos lesz :D

Te is dobhatnál fel néha 1-2 képet, nem kell feltétlenül pózolsat, azt sokan nem szeretnek tömegelés alatt, de ilyen edzés közbeni feeling-es képeknek sztem mindenki örülne...aki ilyen nagy súlyokkal edz, annak elég látványos edzős képei lehetnek!  :)
:D Łł= Ezen most jót mosolyogtam ;D Lesznek majd még képek természetesen, meg ha minden jól megy, akkor lesz megint videó is :violinplay3:

Azért jó, hogy ha nem tervezek vicceset mondani, akkor is mosolyt csalok az arcotokra...  !+"%
Hiába, figyelmetlen voltam... lebuktam, hogy nem olvastam vissza.  ***)))
Csak tegnap délutáni, de gyorsan összejött rá 3-4 oldal, szóval már mélyen el vannak temetve ezek a képek :D

2009. Szeptember 29. - 17:13:58
Válasz #918
Nem elérhető

Kicsibors


Köszi, majd ha nyomok kereten egyszer 300-at, akkor azért bekeretezem, és kirakom a falra. ;D

Ezek szerint van rá keret!  :D
Hajrá!  ****:))))))
Még nincs, de ha ott tartok, akkor biztos lesz :D

Te is dobhatnál fel néha 1-2 képet, nem kell feltétlenül pózolsat, azt sokan nem szeretnek tömegelés alatt, de ilyen edzés közbeni feeling-es képeknek sztem mindenki örülne...aki ilyen nagy súlyokkal edz, annak elég látványos edzős képei lehetnek!  :)
:D Łł= Ezen most jót mosolyogtam ;D Lesznek majd még képek természetesen, meg ha minden jól megy, akkor lesz megint videó is :violinplay3:

Azért jó, hogy ha nem tervezek vicceset mondani, akkor is mosolyt csalok az arcotokra...  !+"%
Hiába, figyelmetlen voltam... lebuktam, hogy nem olvastam vissza.  ***)))
Csak tegnap délutáni, de gyorsan összejött rá 3-4 oldal, szóval már mélyen el vannak temetve ezek a képek :D

Na ezaz! Felháborító, hogy pörög a topic!  :D

2009. Szeptember 29. - 17:14:51
Válasz #919
Nem elérhető

Kicsibors


Biztos nem mondasz le?!  ***))) ;D

2009. Szeptember 29. - 17:16:14
Válasz #920
Nem elérhető

George


Biztos nem mondasz le?!  ***))) ;D
Majd lever valami népfelkelés :D

2009. Szeptember 29. - 17:20:24
Válasz #921
Nem elérhető

Kicsibors


Biztos nem mondasz le?!  ***))) ;D
Majd lever valami népfelkelés :D

Majd szólok Godnak, lehet, hogy már akkorát nőtt az elmúlt pár napban, hogy nagyobb, mint egy népfelkelés!  :D
Na jó, nem off-olok tovább, mert még úgy járok, mint a macska, aki a házban próbálkozott székelni...  ;D
(Értsd: Kibasznak, mint macskát szarni!)

2009. Szeptember 29. - 21:27:36
Válasz #922
Nem elérhető

God Vazzeg


Biztos nem mondasz le?!  ***))) ;D
Majd lever valami népfelkelés :D

Majd szólok Godnak, lehet, hogy már akkorát nőtt az elmúlt pár napban, hogy nagyobb, mint egy népfelkelés!  :D
Na jó, nem off-olok tovább, mert még úgy járok, mint a macska, aki a házban próbálkozott székelni...  ;D
(Értsd: Kibasznak, mint macskát szarni!)

Csak az arcom nő!  @-o  @:-)

2009. Szeptember 30. - 00:32:00
Válasz #923
Nem elérhető

csaba.r


Azt megkérdezhetem hogy ha bemész valahova, mi az első reakció amit az emberek szeméből kiolvasol??????  (csakhogy ugyanabban a cipőben járunk e? )
Ez attól függ hova megyek :) Ahol megjelenek, ott határtalan béke és szeretet ölel át mindenkit ****:))) Amúgy passz. Néha látok ezt-azt, hallok is dolgokat, de ezek általában pozitívak, negatív nem is volt soha. Ami látszik rajtam, az a hatalmas önbizalom, de én szinte mindenhol kérni szoktam a dolgokat, és megköszönök mindent, szóval ezen általában meglepődnek(pozitívan). Hátrányomra sosem vált a kinézetem.

Akkor egy cipőben járunk, mondjuk nállam kivétel ezalól az orvos, meg a hivatal látogatás ott lehetek bármilyen, mindig szivatnak.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 30. - 12:23:25
Válasz #924
Nem elérhető

George


Üdv!

Délelőtti hátazás megvolt, elég faszán sikerült:

Vállvonogatás: 60x10, 110x10, 150x10, 200x10, 240x8
Húzódzkodás: testsúlyx10, +10x10 x2
Lehúzás szélesen: 100x10, 110x10, 120x10, 130x10
Egykezes evezés kézisúlyzóval: 60x10 x3
Lehúzás szűken: 100x10
Nyújtott karú letolás: 45x10, 60x10

Most csirke, aztán délután valamikor kerítek egy órát aludni, mert kicsit későn feküdtem le az éjjel, és fáradt vagyok {-) Holnap mell @:-) 200-as széria van napirenden >:D

2009. Szeptember 30. - 12:29:52
Válasz #925
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv!

Délelőtti hátazás megvolt, elég faszán sikerült:

Vállvonogatás: 60x10, 110x10, 150x10, 200x10, 240x8
Húzódzkodás: testsúlyx10, +10x10 x2
Lehúzás szélesen: 100x10, 110x10, 120x10, 130x10
Egykezes evezés kézisúlyzóval: 60x10 x3
Lehúzás szűken: 100x10
Nyújtott karú letolás: 45x10, 60x10

Most csirke, aztán délután valamikor kerítek egy órát aludni, mert kicsit későn feküdtem le az éjjel, és fáradt vagyok {-) Holnap mell @:-) 200-as széria van napirenden >:D

 :-OO @-o @:-)

2009. Szeptember 30. - 13:01:13
Válasz #926
Nem elérhető

Jordan


Latom megint elore vetted a vallvonogatast, mint regebben. Meg mindig prioritasban van a csuklya-hatsovall, vagy csak igy volt kedved most?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 30. - 13:40:28
Válasz #927
Nem elérhető

George


Latom megint elore vetted a vallvonogatast, mint regebben. Meg mindig prioritasban van a csuklya-hatsovall, vagy csak igy volt kedved most?
Hetek óta nem csináltam vállvonogatást, és máshova nem volt kedvem berakni, csak a szokásos helyen. Most nincs különösebb csuklya-mániám ;D de azért odafigyelek rá néha, nehogymár túl hosszú legyen a nyakam :D

2009. Szeptember 30. - 13:52:25
Válasz #928
Nem elérhető

Jordan


Latom megint elore vetted a vallvonogatast, mint regebben. Meg mindig prioritasban van a csuklya-hatsovall, vagy csak igy volt kedved most?
Hetek óta nem csináltam vállvonogatást, és máshova nem volt kedvem berakni, csak a szokásos helyen. Most nincs különösebb csuklya-mániám ;D de azért odafigyelek rá néha, nehogymár túl hosszú legyen a nyakam :D

Helyes! Ez ad majd meg egy plusszt a szornyeteg fazonhoz!  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 30. - 13:53:42
Válasz #929
Nem elérhető

George


Latom megint elore vetted a vallvonogatast, mint regebben. Meg mindig prioritasban van a csuklya-hatsovall, vagy csak igy volt kedved most?
Hetek óta nem csináltam vállvonogatást, és máshova nem volt kedvem berakni, csak a szokásos helyen. Most nincs különösebb csuklya-mániám ;D de azért odafigyelek rá néha, nehogymár túl hosszú legyen a nyakam :D

Helyes! Ez ad majd meg egy plusszt a szornyeteg fazonhoz!  :D
Remélem egyszer tényleg lesz olyan ;D