2024. Június 16. - 16:57:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 397585 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Október 06. - 15:21:02
Válasz #975
Nem elérhető

George


Na mi a pálya Gyuri?  Súlyzózgatsz még?  ;D
Csak sétálok fel-alá a teremben, néha hasazok egy sort, ennyi :D

2009. Október 06. - 15:21:36
Válasz #976
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Na mi a pálya Gyuri?  Súlyzózgatsz még?  ;D
Csak sétálok fel-alá a teremben, néha hasazok egy sort, ennyi :D

Bazzeg Én is ezt csinálom  :D

2009. Október 06. - 15:22:32
Válasz #977
Nem elérhető

hopika


Na mi a pálya Gyuri?  Súlyzózgatsz még?  ;D
Csak sétálok fel-alá a teremben, néha hasazok egy sort, ennyi :D
Fux és teló van nálatok,mert anélkül semmit nem ér... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 06. - 15:29:12
Válasz #978
Nem elérhető

George


szóval nem e körül forog az életem.

Nekem pedig pont fordítva sajnos vagy nem sajnos. ????... Bár még fiatal vok és ez furán hangzat. Midnennap ezért kelek fel és ezért fekszek le. Bármit képes vok feladni az eredményért. Egésznap suliba is azon pörög az agyam h mit h fogok csinálni az edzésen mit mennyivel fogok. Számolgatom óraközbe meg napközbe h kéne időzeíteni jövőre az alapozást meg az erőedzéseket. Ma töri órán pl azt elemezgettem magamba h jövőre mit kéne másképp csinálni miket hibáztam versenyeken min kell javítani csinátlam hiba listát a füzetbe mellé meg megoldást listát meg iylenek ;D Meg ha edzésen nem telejítem amit kiírtam magamnak az napra akkor következő edzésséig lelkiismeret furdalásom van, h nem tettem meg mindent a fejlődésért.

Uhhhh ez msot tök hülyén jön ki. Na de most leáálítom magam ;D


On: Ruhába majd a későbbiekben szterintem azért nem árt, ha beruházol. Mindenképp megéri eltudod te simán érni amiket ott nyomnak ****:))))))


[/quote]
Norbi egy pár éve még én is így gondoltam ahogy te. Ha látnád a szobám ajtaját, még mindig ki vannak ragasztva edzéstervek, étrend, stb..több füzet, végig tervekkel, számításokkal, súlyokkal...szóval nem idegen amit leírtál. De azóta változott az életem, más került előtérbe, és lett legalább olyan fontos mint az edzés. Kiábrándultam a testépítésből, ami furcsán hangzik, mivel soha nem is indultam versenyen. Eszteró Zsoltinak hála elég sokat láttam abból, hogy mi folyik a háttérben, én én nem tudnám feldolgozni azt, hogy rengeteg időt, pénzt, energiát, nélkülözést rakok bele egy felkészülésbe, aztán a színpadon elveszik a helyezést, mert nem az xy leigazolt versenyzője vagyok.
Szóval maradt az edzés, amit imádok, a kaját is, de valahol a pár éves tervek között van egy ház, esküvő, baba(ák), ami nem lenne teljes, ha én állandóan csak a versenyekkel foglalkoznék.
A másik, hogy mit tudok profitálni egy versenyből? Egy kupát? Egy oklevelet? Egy doboz fehérjét? Dicsőséget? Érted mire akarok kilyukadni...ebből nem lehet megélni, csak viszi a pénzt. Én már kicsit gyakorlatiasabb fejjel nézem a dolgokat.

2009. Október 06. - 15:30:14
Válasz #979
Nem elérhető

George


Na mi a pálya Gyuri?  Súlyzózgatsz még?  ;D
Csak sétálok fel-alá a teremben, néha hasazok egy sort, ennyi :D
Fux és teló van nálatok,mert anélkül semmit nem ér... 8-)
Van pár tömött fogam, az is egy vagyonba került ****:)))

2009. Október 06. - 15:35:49
Válasz #980
Nem elérhető

hopika


Akkor végig nyitott szájjal flangálsz...
Nah megyek kisajtolok valami edzésféleséget magamból...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 06. - 15:39:01
Válasz #981
Nem elérhető

George


Akkor végig nyitott szájjal flangálsz...
Nah megyek kisajtolok valami edzésféleséget magamból...
Kisajtolod? Akkor te már nem vagy extra-szűz ;D

2009. Október 06. - 15:41:03
Válasz #982
Nem elérhető

Jordan


Akkor végig nyitott szájjal flangálsz...
Nah megyek kisajtolok valami edzésféleséget magamból...
Kisajtolod? Akkor te már nem vagy extra-szűz ;D

Irta egy masik topicban is tegnap  ;D
Idezem:
"En csak fiukkal voltam"  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 06. - 15:42:20
Válasz #983
Nem elérhető

George


Akkor végig nyitott szájjal flangálsz...
Nah megyek kisajtolok valami edzésféleséget magamból...
Kisajtolod? Akkor te már nem vagy extra-szűz ;D

Irta egy masik topicban is tegnap  ;D
Idezem:
"En csak fiukkal voltam"  ;D ;D ;D
Naneeee :-O

2009. Október 06. - 15:42:42
Válasz #984
Nem elérhető

hopika


Elmentek Ti a...
 :-Đ :-Đ :-Đ
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 06. - 15:43:14
Válasz #985
Nem elérhető

George


Elmentek Ti a...
 :-Đ :-Đ :-Đ
Megyünk, de te mész előre :-/-(-: Biztos ami biztos ;D

2009. Október 06. - 15:48:46
Válasz #986
Nem elérhető

tomasz


A testépítő versenyzés nekem sem jön be.Főleg,hogy nem csak azon múlik a győzelem,vagy vereség,hogy mennyire vagy felkészült.Én az edzést szeretem főleg.Ez az ami már sok-sok éve örömet okoz.
A versenyzésről azért nem mondok le.Most az a tervem,hogy tavaszig építgetem magam,lehetőség szerint izmot,aztán onnan újra a power következik.Szeretném újra elérni a 120 kg-os testsúlyt,de immáron jobb minőségben,kevesebb zsírral.
Aztán majd meglátjuk,lehet maradok továbbra is a body edzéseknél.Elég képlékeny a dolog.Az azért motivál rendesen,hogy amíg powerztem kövérnek látszottam,most meg dícsérgetnek a haverok,hogy milyen jól nézek ki,meg hány kiló vagy te állat, meg hasonló kedves kérdésekkel bombáznak.Ez az egómnak nagyon jót tesz.
Ami norbót illeti,szerintem jó dolog,hogy az edzésen agyal ilyen fiatalon.Még mindíg jobb mint ha a díler nevén gondolkodna.Én tudom,hogy ha nincs 17-19 éves kora között valakinek egy értelmes hobbija,hamar bedarálja a gépezet és vagy alkesz lesz,vagy drogos.Ismeritek a szlogent:A sport legyen a szenvedélyed!
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Október 06. - 15:50:36
Válasz #987
Nem elérhető

George


Persze, én is azért írtam, hogy nekem is így kezdődött, meg folytatódott is éveken keresztül @:-)

2009. Október 07. - 14:40:11
Válasz #988
Nem elérhető

George


Addig olvasgattam Jordan hátedzését, hogy megjött a kedvem evezni egyet :D Kissé fáradtan jöttem le edzeni, de azért valamit csak sikerült kisajtolni magamból:

Húzódzkodás: testsúly x10, +15x10 x3
Lehúzás szélesen: 100x10, 110x10, 120x10 x2
Döntött törzsű evezés: 70x10, 110x10, 120x10, 130x8
Lehúzás szűken: 100x10 x3
Nyújtott karú letolás: 40x10, 60x10, 80x10

Ennyi, majd otthonról folytatom :)

2009. Október 07. - 15:40:22
Válasz #989
Nem elérhető

George


Szóval. A döntött törzsű evezés valamiért most nem tetszik. Igaz, hogy nyáron eléggé elhanyagoltam ezt a gyakorlatot, de legutóbb sikerült egész jól ráérezni, és lett is eredménye, én legalábbis észrevettem némi vastagodást a hátamon. Most valamiért nem is éreztem annyira az izomban az evezést, viszont a derekam nagyon is tiltakozott ellene. Ma kipróbáltam úgy, ahogy Jordan írta - na nem fordított fogással(az nekem nem jön be), hanem szűken fogva. Kb. vállszélességnél egy-két centivel szűkebben fogtam a rudat, és sokkal jobban éreztem a hátam közepén is, meg összességében is. Derekammal semmi gond nem volt. Kösz Jordan ;-oo-;