2024. Május 23. - 16:48:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 392219 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Április 26. - 18:21:31
Válasz #570
Nem elérhető

George


@:-) Faszák mostanában az edzésnaplók, motiváló, hogy erősödtök, nőttök!!!  @:-)
Versenyezni kell a politikával, nem egyszerű ****:)))

2009. Április 26. - 18:51:07
Válasz #571
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Jó kis videó,tudtam én hogy gyenge az Ogre. ****:)))))) ;D Endre gyurma pólóban :-O  :-){

2009. Április 26. - 18:59:56
Válasz #572
Nem elérhető

George


Jó kis videó,tudtam én hogy gyenge az Ogre. ****:)))))) ;D Endre gyurma pólóban :-O  :-){
Na ez az, mondom, hogy többet terveztem :'( ;D Holnap én karozni fogok a Gyurmás pólóban, ez már garantálja a perfekt edzést ****:))))))

2009. Április 26. - 20:25:23
Válasz #573
Nem elérhető

Gababoy


Szia George!

Miért nyomsz keretben?? =/+'
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Április 26. - 20:31:42
Válasz #574
Nem elérhető

George


Szia George!

Miért nyomsz keretben?? =/+'
Jók a videók!  :-)!

A baj az, hogy én nem igazán értek a fekvenyomáshoz (mint versenyszámhoz). De sztem jobb lenne, ha az ekkora (vagy közel ekkora) súlyokat is szabad súllyal csinálnád, 2-3 segítővel...akár még nagyobb súlyokat "deszkás nyomással" és beszerezhetnél lassan egy ruhát is, mert lenne hozzá tehetséged. Ha egyáltalán el akarsz ennyire mélyedni a témában...

 ;-oo-;
Na igen, itt kezdődik a probléma, mert sajnos nincs két-három jó fizikumú megbízható ember a közvetlen környezetben(teremben), akit ilyenre rá tudnék venni, hacsak nem trombitálom össze a társaságot egy terembe havonta egyszer-kétszer. Addig meg inkább a szériát erősítem sima padon, hogy izom is jöjjön vele. Ruha, deszka egyenlőre nem lesz, mert még nagyon nem tervezem véglegesre ezt a méretet ami most van ;D


2009. Április 26. - 20:40:18
Válasz #575
Nem elérhető

George


Szia George!

Miért nyomsz keretben?? =/+'
Jók a videók!  :-)!

A baj az, hogy én nem igazán értek a fekvenyomáshoz (mint versenyszámhoz). De sztem jobb lenne, ha az ekkora (vagy közel ekkora) súlyokat is szabad súllyal csinálnád, 2-3 segítővel...akár még nagyobb súlyokat "deszkás nyomással" és beszerezhetnél lassan egy ruhát is, mert lenne hozzá tehetséged. Ha egyáltalán el akarsz ennyire mélyedni a témában...

 ;-oo-;
Na igen, itt kezdődik a probléma, mert sajnos nincs két-három jó fizikumú megbízható ember a közvetlen környezetben(teremben), akit ilyenre rá tudnék venni, hacsak nem trombitálom össze a társaságot egy terembe havonta egyszer-kétszer. Addig meg inkább a szériát erősítem sima padon, hogy izom is jöjjön vele. Ruha, deszka egyenlőre nem lesz, mert még nagyon nem tervezem véglegesre ezt a méretet ami most van ;D

Így ok? 8-)

2009. Április 26. - 20:54:17
Válasz #576
Nem elérhető

Gababoy


Szia George!

Miért nyomsz keretben?? =/+'
Jók a videók!  :-)!

A baj az, hogy én nem igazán értek a fekvenyomáshoz (mint versenyszámhoz). De sztem jobb lenne, ha az ekkora (vagy közel ekkora) súlyokat is szabad súllyal csinálnád, 2-3 segítővel...akár még nagyobb súlyokat "deszkás nyomással" és beszerezhetnél lassan egy ruhát is, mert lenne hozzá tehetséged. Ha egyáltalán el akarsz ennyire mélyedni a témában...

 ;-oo-;
Na igen, itt kezdődik a probléma, mert sajnos nincs két-három jó fizikumú megbízható ember a közvetlen környezetben(teremben), akit ilyenre rá tudnék venni, hacsak nem trombitálom össze a társaságot egy terembe havonta egyszer-kétszer. Addig meg inkább a szériát erősítem sima padon, hogy izom is jöjjön vele. Ruha, deszka egyenlőre nem lesz, mert még nagyon nem tervezem véglegesre ezt a méretet ami most van ;D

Így ok? 8-)

Fogjuk rá hogy ok ;D! Nekem elég egy segitő,sztem túlzás a 2-3 ember hozzá..!De ha neked igy jön be akkor az szuper!!Nyomassd tovább!!! =/+'
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Április 26. - 20:57:21
Válasz #577
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia George!

Miért nyomsz keretben?? =/+'
Jók a videók!  :-)!

A baj az, hogy én nem igazán értek a fekvenyomáshoz (mint versenyszámhoz). De sztem jobb lenne, ha az ekkora (vagy közel ekkora) súlyokat is szabad súllyal csinálnád, 2-3 segítővel...akár még nagyobb súlyokat "deszkás nyomással" és beszerezhetnél lassan egy ruhát is, mert lenne hozzá tehetséged. Ha egyáltalán el akarsz ennyire mélyedni a témában...

 ;-oo-;
Na igen, itt kezdődik a probléma, mert sajnos nincs két-három jó fizikumú megbízható ember a közvetlen környezetben(teremben), akit ilyenre rá tudnék venni, hacsak nem trombitálom össze a társaságot egy terembe havonta egyszer-kétszer. Addig meg inkább a szériát erősítem sima padon, hogy izom is jöjjön vele. Ruha, deszka egyenlőre nem lesz, mert még nagyon nem tervezem véglegesre ezt a méretet ami most van ;D

Így ok? 8-)

Fogjuk rá hogy ok ;D! Nekem elég egy segitő,sztem túlzás a 2-3 ember hozzá..!De ha neked igy jön be akkor az szuper!!Nyomassd tovább!!! =/+'
Sztem szabad súllyal 200 fölött nem elég 1 segítő...mondjuk ha az Árvai Pisti az az 1 akkor OK.  ;D

De én eleve abból indulok ki amit látok a teremben...Mészáros Lacinál pl. 3-4 ember szokott állni...350-nél... :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 26. - 20:57:47
Válasz #578
Nem elérhető

Gabe


Szerintem is elég egy segítő, az 40-50kilót simán le tud húzni!
Persze ha nem történik valami sérülés, de akkor meg a 160kiló is ugyanolyan gondot jelent a segítőnek, mint a 200!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 26. - 21:08:15
Válasz #579
Nem elérhető

Gababoy


Szerintem nem kell oda egy Árvai Pisti..tényleg olyan ember kell oda akiben megbizol,sőt ha lehet akkor még edzel is vele.Tudd hogy nem ugy fog odaállni hogy
 "mivan bazdmeg, nem megy?" mert már volt ilyenre is példa! ˝=/

De akár lehet 10 segitőd is, csak hogy teljesen biztonságban érezzd magad!Mert annál nincs fontosabb hogy vigyázz magadra..! ;)

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Április 26. - 21:08:59
Válasz #580
Nem elérhető

George


Addig elég egy segítő, amíg nincs valami baj. Csak láttam már versenyen kiforduló vállat, ami miatt nyakra ment a 250...és ha nincs oldalt segítő, akkor ott ért véget az ember 8-} Kurvára nem elég egy segítő, mert balesetek simán történhetnek! Nekem nem elég egy segítő ekkora súlynál, és nem hiszem, hogy magyarázkodnom kellene amiatt, hogy miért "csak" kereten nyomok 215 kg-ot ;)

2009. Április 26. - 21:12:55
Válasz #581
Nem elérhető

Gababoy


Addig elég egy segítő, amíg nincs valami baj. Csak láttam már versenyen kiforduló vállat, ami miatt nyakra ment a 250...és ha nincs oldalt segítő, akkor ott ért véget az ember 8-} Kurvára nem elég egy segítő, mert balesetek simán történhetnek! Nekem nem elég egy segítő ekkora súlynál, és nem hiszem, hogy magyarázkodnom kellene amiatt, hogy miért "csak" kereten nyomok 215 kg-ot ;)

Senki nem mondta hogy magyarázkodnod kell!Sztem...!
Csak kiváncsi voltam hogy miért nyomod keretbe,és ennyi.Az meg a másik hogy ki hogyan érzi magát biztonságba,ki igy ki ugy.Én is láttam már sok dolgot versenyeken,edzésen..stb!

Szóval lazits George :-}!Nem baszogatás akart lenni!!! ****:))))))

Tudod a 200-zas Klubban nincs beszólogatás :D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Április 26. - 21:14:33
Válasz #582
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kurvára nem elég egy segítő, mert balesetek simán történhetnek!
Na én erre utaltam (volna) már az elején... Szóval sztem aki szabad súllyal 200 fölött csúcs közeli 1-2-3 ismétléseket használ, az 1 segítővel veszélyben van.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 26. - 21:18:41
Válasz #583
Nem elérhető

George


Kurvára nem elég egy segítő, mert balesetek simán történhetnek!
Na én erre utaltam (volna) már az elején... Szóval sztem aki szabad súllyal 200 fölött csúcs közeli 1-2-3 ismétléseket használ, az 1 segítővel veszélyben van.
Ja! Nekem simán volt olyan, hogy 160-as nyomás közben valaki nekiment a lábamnak ˝=/ Mert neki pont akkor pont ott kell mászkálni, és ha nem vagyok teljesen ura a súlynak, akkor a mellkasomon landol :-Đ Az ilyet sem lehet teljesen kivédeni. Mert 100 kilót még csak-csak végiggörget magán az ember, de 200-at ::) :-O

2009. Április 26. - 21:19:53
Válasz #584
Nem elérhető

Gababoy


Kurvára nem elég egy segítő, mert balesetek simán történhetnek!
Na én erre utaltam (volna) már az elején... Szóval sztem aki szabad súllyal 200 fölött csúcs közeli 1-2-3 ismétléseket használ, az 1 segítővel veszélyben van.
Ja! Nekem simán volt olyan, hogy 160-as nyomás közben valaki nekiment a lábamnak ˝=/ Mert neki pont akkor pont ott kell mászkálni, és ha nem vagyok teljesen ura a súlynak, akkor a mellkasomon landol :-Đ Az ilyet sem lehet teljesen kivédeni. Mert 100 kilót még csak-csak végiggörget magán az ember, de 200-at ::) :-O

De remélem utána leverted a gyereket aki neki ment! ***))))   ;D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!