2024. Június 06. - 06:27:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393638 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 02. - 08:58:31
Válasz #690
Nem elérhető

fastor


Ma lemértem a súlyomat edzés után, hogy mi lesz a kezdősúly tömegeléshez :D
118 kg volt ;D Jó lesz, 130 fölé várom a végét @-o
Mennyi időt is adtál magadnak erre?
10 hét lesz. Nálam teljesen reális egy tömegelés alatt a 10-12 kg.

De jó neked.. Bár lehet nekem is meglenne, de a tzs%-om lenne vagy 30  :-O
tömegelés közben csökkenne a tzs d? :-O ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 02. - 09:33:14
Válasz #691
Nem elérhető

George


Ma lemértem a súlyomat edzés után, hogy mi lesz a kezdősúly tömegeléshez :D
118 kg volt ;D Jó lesz, 130 fölé várom a végét @-o
Mennyi időt is adtál magadnak erre?
10 hét lesz. Nálam teljesen reális egy tömegelés alatt a 10-12 kg.

És ilyenkor ebből mennyi a tényleges izom?... 5 kg? ... Dunsztom sincs, csak tippelek!  :P
(A verseny súlyomhoz képest én pl. 10-11 kg-val voltam több a tömegelés csúcsán, de abból jó ha 3 kg az, ami szárazon is megmarad... sztem... )
Volt már erről egy korábbi eszmefuttatás itt....nálam így néz ki a dolog: az előző tömegelésnél felment a súlyom 121 kg-ra, ebből lement 3 kg, ami nyílván víz. Természetesen zsír is jött fel vele, de nem méregetem a tzs%-ot, ha nagyon dagadtnak látom magam, akkor kicsit odafigyelek a kajára és kész. Mivel erőben nem nagyon estem vissza, ezért feltételezem, hogy a felszedett tömeg nagyrésze izom, hiszen zsírral nem tudnék nyomni ::) Szóval a képlet ugyanaz...feljön minimum 10, lemegy 3-4, attól függ, hogy jön össze.
Nekem nincs versenysúlyom, ha lesz, az még ettől fentebb van, mert max. fekvenyomásban fogok versenyezni  nehézsúlyban, oda meg még erősödni kell picit ;) Szarok a kockahasra ****:)))

2009. Szeptember 02. - 09:37:34
Válasz #692
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 02. - 09:50:21
Válasz #693
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

Szarok a kockahasra ****:)))


 ****:)))))) @:-) egyetértek, már nem divat a lévisztest  ;D


2009. Szeptember 02. - 09:55:23
Válasz #694
Nem elérhető

hopika


Ezen filóztam mostanában(azaz ezen is...)
2 verziót látok,ami megvalósítható lehetne(bár nem tudom mennyit fogok tudni edzéssel foglalkozni az elkövetkezendő időkben-bonyolódott az életem eléggé most):
-vagy lemenni egy 80 kiló körüli kockahas,majdnem modell szintű emberkére
-vagy felmenni viszonylag tartott forma mellett 100-105 kilós,ember kinézetű formára...
Ha az edzés és a ráfordítható idő és pénz annyi lesz,ami most látszik,akkor az utóbbi verzió a könnyebben kivitelezhető számomra is-de félek,hogy nagyon elmegy a forma... ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 02. - 09:59:03
Válasz #695
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sok sikert George az ero es tomegnoveleshez!!!

Mindent bele!


 ;-oo-; =/+' ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 02. - 10:06:04
Válasz #696
Nem elérhető

George


Sok sikert George az ero es tomegnoveleshez!!!

Mindent bele!


 ;-oo-; =/+' ;-oo-;
Köszönöm Steve, drukkolok, hogy neked jobban összejöjjön kint az edzősködés, mint anno nekem Angliában --)

2009. Szeptember 02. - 10:08:07
Válasz #697
Nem elérhető

mushroom


Megharagudtál a kuncsaftokra, ami után a személyi edzés abból állt, hogy valahogy túléljék a kiutat a teremből?  ;D

2009. Szeptember 02. - 10:10:58
Válasz #698
Nem elérhető

George


Ezen filóztam mostanában(azaz ezen is...)
2 verziót látok,ami megvalósítható lehetne(bár nem tudom mennyit fogok tudni edzéssel foglalkozni az elkövetkezendő időkben-bonyolódott az életem eléggé most):
-vagy lemenni egy 80 kiló körüli kockahas,majdnem modell szintű emberkére
-vagy felmenni viszonylag tartott forma mellett 100-105 kilós,ember kinézetű formára...
Ha az edzés és a ráfordítható idő és pénz annyi lesz,ami most látszik,akkor az utóbbi verzió a könnyebben kivitelezhető számomra is-de félek,hogy nagyon elmegy a forma... ˝=/
Ha a helyedben lennék, akkor én az utóbbit választanám. Tételezzük fel, hogy lemész 80 kg-ra, erek, kockák, minden amit szerettél volna, megvan. Aztán kicsit lazábbra veszed, és rögtön fedettebb leszel. Ezen elkezdesz idegeskedni, mert mennyi időbe, energiába és pénzbe került amíg összehoztad.... ::) Viszont ha visszamész 100-ra(nem kövéren), és jön egy kis lazulás, kis koncert, akkor sem fog úgy elromlani a formád, hogy ezen kelljen idegeskedned. És az edzés is jobban megy ***)))

2009. Szeptember 02. - 10:15:44
Válasz #699
Nem elérhető

George


Megharagudtál a kuncsaftokra, ami után a személyi edzés abból állt, hogy valahogy túléljék a kiutat a teremből?  ;D
Nem :laugh: Ott voltam egy hivatalos edzői végzettséggel, és egyszerűen nem foglalkoztak velem(mert nem vagyok angol). Azt mondát, hogy menjek Londonba, csináljak meg egy másik-sokkal alacsonyabb besorolású és színvonalú- tanfolyamot, majd kezdhetek aerobicot oktatni a termekben !+"% A sok dagadt seggű angol kiscsaj, meg hurka srácok simán tartották az edzéseket, keresve ezzel kb havi 3000 Ł-ot - akkori árfolyamon nagyjából 1 milla. Persze mehettem volna Londonba a sok Hussein Mohamed-hez, hogy vegyenek fel feketén, de inkább kihagytam --)

2009. Szeptember 02. - 10:20:31
Válasz #700
Nem elérhető

George


Viszont utólag nem bántam meg, hogy nem jött össze, mert elsődlegesen nem is ezért mentem ki. Jól érzem magam itthon, megvan minden ami kell, mostmár valami új kihívást keresek, ezért is gondolkodok a fekvenyomás versenyzésben. :)

2009. Szeptember 02. - 11:38:05
Válasz #701
Nem elérhető

God Vazzeg


Viszont utólag nem bántam meg, hogy nem jött össze, mert elsődlegesen nem is ezért mentem ki. Jól érzem magam itthon, megvan minden ami kell, mostmár valami új kihívást keresek, ezért is gondolkodok a fekvenyomás versenyzésben. :)

Hajrá  8-)

2009. Szeptember 02. - 12:17:37
Válasz #702
Nem elérhető

parrre


Hajrá Ogre !

Halál a kockahasnak !  :-/- :-/- :-/- :-/-  ****:)))

2009. Szeptember 02. - 13:20:49
Válasz #703
Nem elérhető

tyson


Hajrá Tesó! d:)
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Szeptember 02. - 15:33:01
Válasz #704
Nem elérhető

Cressler


De jó, hogy mások is úgy gondolkoznak mint én.

Hajrá George  ;-oo-; a 130kg pedig csak egy köztes állomás a +125-be lehet jóval több habár -125-be pedig innen simán beférsz  =/+'
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!